Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41701) air válasza fdisk (#41700) üzenetére


air
nagyúr

Ez érdekes gondolat.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41702) fdisk válasza air (#41701) üzenetére


fdisk
őstag

Szerintem is. :D
Közben a play-en találtam párat.
Kipróbálom.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#41703) LonGleY válasza Bozek (#41695) üzenetére


LonGleY
veterán

PasswdSafe, szintén van PC kliense is (Password Safe).

(#41704) petipetya válasza Bozek (#41695) üzenetére


petipetya
nagyúr

Korábban a Keepass-t használtam. Egy ideje viszont átálltam a Password Safe-re. Az adatbázist fel lehet tölteni a Dropbox/Drive párosra is, illetve a belső tárhelyre működik az auto backup is.

A Keepass alatt rájöttem, hogy a pc-s kliens számomra túlbonyolítja a dolgot, így arra nincs szükségem. Telón és gépen is Chrome-ot használok (a paranoidok most csukják be a szemüket), így nincs gondom a jelszavak szinkronizálásával sem.

"nincs rá lezsóidő"

(#41705) LonGleY válasza petipetya (#41704) üzenetére


LonGleY
veterán

A PS sokkal egyszerűbb PC-n is (azért banki meg egyéb dolgokra jól jön a webes jelszómentés mellett).

(#41706) fdisk válasza madkiller (#41684) üzenetére


fdisk
őstag

Melyik lomtár appot használod?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#41707) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok!

szeretnék segítséget kérni, illetve ötletet,hogy milyen doc és társai olvasót (nem felolvasót) szedjek le, ami normálisan működik? nem feltétel a magyar nyelv.

köszi

(#41708) petipetya válasza LonGleY (#41705) üzenetére


petipetya
nagyúr

A bankhoz a mobiltoken generál véletlenszerű jelszót (az már más kérdés, hogy az androidos alkalmazás nem a legkényelmesebb), így ezt nem kell tárolni mint régen.

"nincs rá lezsóidő"

(#41709) vatafakk válasza Járókeret (#41707) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Kingsoft Office

(#41710) ben11


ben11
őstag

Sziasztok!

Tudtok nekem abban segíteni, hogyan tudnék egy játék állását átmenteni egy másik készülékre, konkrétan ezt? Sajnos root nem játszik.
Létezik rá program, vagy van más megoldás?

Köszi!

(#41711) air válasza ben11 (#41710) üzenetére


air
nagyúr

ICS-n és fölötte működik a Helium, ami PC-re tud menteni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41712) aizen92 válasza Járókeret (#41707) üzenetére


aizen92
addikt

kingsoft office vagy quickoffice

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#41713) Kakumix válasza petipetya (#41708) üzenetére


Kakumix
senior tag

Azért a webbankhoz a jelszót sosem nem is kellett volna tárolnia a böngészőnek :)

Legyen szép napod!

(#41714) petipetya válasza Kakumix (#41713) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt sosem tároltam a böngészőben.

"nincs rá lezsóidő"

(#41715) mexel válasza LonGleY (#41703) üzenetére


mexel
veterán

Ez a Password Safe online vagy offline tárol a pc-n?

(#41716) olivera88


olivera88
veterán

Erre valaki? #41663

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#41717) LonGleY válasza mexel (#41715) üzenetére


LonGleY
veterán

Exek offline-osak, amikről szó esett (legfeljebb tudod szinkronizálni Dropbox segítségével az adatbázist). A LastPass online-féle.

(#41718) #79335424 válasza LonGleY (#41717) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen. A leírásuk alapján online tárolódik, de a gépen titkosítódik. Nekem akkor lett szimpatikus, amikor a FAQ -ban eljutottam oda, hogy mi történik, ha elfelejtem a jelszót. Itt mindenki próbál minden "felhasználóbarát" trükköt bevetni, de a LastPass azt írta, hogy az bukta, mert a kliens oldali titkosítás miatt ők sem látják a tartalmat, így ezen nem tudnak segíteni. Viszont tényleg az utolsó jelszó volt, amit meg kellett jegyeznem. Működik kliens nélkül is, webes eléréssel. Saját vágólapot és bevitelt is lehet használni. Lehet egyszeri jelszót generálni, ha vkinek egyszeri engedélyt kéne adni. Ami még tetszik benne, hogy ha akarom, akkor be is léptet az oldalra, nekem semmi dolgom sincs vele. Akár több fiókot is tud kezelni (pl. Google belépés több fiók esetén). Új oldalnál felkínálja a mentést és ehhez csak az igenre kell nyomnom (ha nem akarok más nevet adni, vagy másik csoportba tenni). Sajnos, ez a funkció csak PC -n működik.

[ Szerkesztve ]

(#41719) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt


Ez az AlarmManager féle érték normális lehet? A kijelző és ez fogyasztja az akku 95%-át felesben. A többi nincs egy perc a listán, ez viszont 30perc, de azóta már vagy 1,5óránál tart.

A másik, hogy az akku HD-t használtam eddig, most áttértem a gsam battery-re, ami jobb lenne, csak csinál 1-1 komolyabb fura dolgot. Az egyik, hogy ki-be kapcsolásnál a kezdőképen onnan kezd el számolni, így sosem a töltőről levételtől látom az adatokat, mert ilyen 1800%-ot ír a kijelzőfogyasztásra, stb. A másik, hogy ugyanezt a grafikonon is elcseszi, mert mondjuk megy 19:00-től 23:00-ig, aztán kikapcsolom, másnap 8-kor be, és nincs ott a kihagyott rész, hanem közvetlenül a 23:00 után folytatódik, csak beírja rá mondjuk, hogy 8:00, 3 nap után már a franc sem tudja, hogy mikor mennyit merült. Az akku a dátumot is írta, és kihagyta a kikapcsolt perceket a grafikonon, ott az volt a gáz, hogy sokszor f**gja nem volt, hogy mit kell zölddel és mit kell kékkel jelölni. Volt, hogy a töltést is merítésnek jelezte, stb.
Másnak stimmelnek az adatok és a grafikonok ezekben az appokban?

(#41720) air válasza [CS]Blade2 (#41719) üzenetére


air
nagyúr

Használj Battery Monitor Widget Prot!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41721) LonGleY válasza #79335424 (#41718) üzenetére


LonGleY
veterán

Évek óta használom (minden jelszavam a Password Safe-ben is vezetve, hogy meg tudjam nézni őket net nélkül is, meg biztonságképp). :] Csak az Opera topikban le lettem ugatva, hogy az nem jó (majd ha open lesz, akkor talán megbíznak benne, meg hasonlók, miközben a nyomi Wand-ot hiányolják az új böngészőszériából), ezért nem szoktam erőltetni. Itt meg azt hiszik, anti-felhőista vagyok, mert a Dropbox-használatot firtattam. Pedig szerintem a LastPass egy jó dolog - és ez a Dropbox véleménnyel együtt valahogy egyeseknek már feldolgozhatatlan input. :]

[ Szerkesztve ]

(#41722) madkiller válasza fdisk (#41706) üzenetére


madkiller
őstag

[Dumpster]
Egyenlőre teszi a dolgát, ingyenes, de droidwall-al letiltottam a netelérését még véletlenül se dobáljon reklámot.

(#41723) Magga válasza Bozek (#41698) üzenetére


Magga
aktív tag

Én ezt használom, szerintem jó! Gyors és szép! A dropbox szinkronációval pedig a PC kliens is hasznos...

(#41724) Magga válasza Paul14 (#41631) üzenetére


Magga
aktív tag

A szerver fut a PC-n?? Ahhoz akar csatlakozni! Elvileg megtalálja magától pl. a TV, nekem speciel a biztonság kedvéért fix IP címen vannak a gépek, így ezt is be lehetett állítani fixre...

[ Szerkesztve ]

(#41725) konigjanos


konigjanos
senior tag

Sziasztok!
Jó ideje használom az fbreadert, az új telefonomon (tronsmart ts7) is kiváló volt, de most romot cseréltem, újratettem a readert, és azóta amint beállítom az alapértelmezett mappát, és megnyitok egy könyvet, kilép. Mivel vagy hogyan tudnék kiszedni valami crash log file-t a rendszerből?

(#41726) #79335424 válasza konigjanos (#41725) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bármilyen logcat alkalmazással. Sajnos, JB -től root kell a logcathez. Én az Extreme Logcat pro -t használom. Azért szeretem, mert egy áthelyezhető, átméretezhető, floating ablakban, minden egyéb felület felett is tudja futtatni a logot. Így a crash pillanatában látod a hibaüzeneteket. Természetesen tud menteni txt -ben és realtime rögzíteni, ami mondjuk teljes rendszerösszeomlásnál lehet segítség. Érdemes a log tartalmi megjelenítésének utánaolvasgatni, mert nagyon hasznos infókat lehet így kiolvasni. Az alkalmazások fejlesztői pedig kifejezetten hálásak, ha egy hibajelenség jelzéséhez kapnak csatolva egy ilyen logfájlt.

[ Szerkesztve ]

(#41727) #79335424 válasza LonGleY (#41721) üzenetére


#79335424
törölt tag

A LastPass -nál még nem volt balhé (legalábbis én nem tudok róla). Ezzel szemben a Drobpox bizalmi helyzete kicsit megingott, amikor az a távozó alkalmazott kiteregetett. Én a privát felhő híve vagyok. Amit meg akarok osztani, arra van ezer mód. A Dropbox annyira tornázható fel, amennyit a Gdrive alapból ad. Otthon van egy NAS, 2Terrával. Fix, belső IP, portforward, DDNS és elérés letudva. Azt tárolok, szinkronizálok, amit és ahogy akarok. Persze a LastPass adatokat is ide mentem.

[ Szerkesztve ]

(#41728) Probert75


Probert75
addikt

Ilyen telepíthető naptár widgetet tud valaki?

(#41729) fdisk válasza madkiller (#41722) üzenetére


fdisk
őstag

Köszi.
Van egy kis gondja.
Nem tudja egyszerre figyelni a teljes külső és belső sd-t.
Csak bizonyos számú fájlt tud figyelni.(864)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#41730) Dottore válasza Probert75 (#41728) üzenetére


Dottore
addikt

Ez Zooper. Benne van a skin a programban.

[ Szerkesztve ]

(#41731) Probert75 válasza Dottore (#41730) üzenetére


Probert75
addikt

:R
Nincs belőle olyan, ami nem ilyen szerkesztős?

[ Szerkesztve ]

(#41732) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Valakinek ötlete supersu-val kapcsolatban, hogy második user-nél miért nem működik rendesen? Konkrétan felugrik root jog kérésénél az ablaka, de nem engedi, hogy rábökjek akármire is. (Nexus 7 v2)

(#41733) Ereshkigal válasza Ereshkigal (#41732) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Közben rájöttem, pedig ma agyaltam rajta... szóval az első usernél applockkal le volt a supersu kódolva, de nem gyanakodtam erre, mert a második usernél simán elindult... viszont leszedve a kódot most már ott is lehet állítgatni. :B

(#41735) LonGleY válasza #79335424 (#41727) üzenetére


LonGleY
veterán

Volt feltörős balhé, de melyiknél nem volt még ilyen... Ez inkább csak megerősíti őket, már ha nem akarnak süllyesztőbe kerülni.

A személyes felhő: +1. Ezért is szeretem a BT Sync-et, az még egy jó átmeneti megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#41736) konigjanos válasza #79335424 (#41726) üzenetére


konigjanos
senior tag

Elküldtem a fejlesztőnek. Esetleg itt van valaki, akinek mond BÁRMIT, mert nekem semmit...
(#41727) Somatom válasza LonGleY (#41721) üzenetére
A copy-t tudom ajánlani, alapból 15 giga, ha megívlak (vagy bárki, de én örömmel) akkor 20 gigával indul. android, asztali, ios, stb...

[ Szerkesztve ]

(#41740) #79335424 válasza LonGleY (#41735) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tényleg, már emlékszem. De ha jól rémlik, ott nem a szervert törték fel, hanem a kliens böngészőbeépülőjét. Azért az nem ugyanaz. Ha már bejutnak a gépembe, akkor úgyis mindegy. A szerverről pedig max a titkosított állományt tudják lenyúlni. Persze megfelelő háttérrel és kitartással minden törhető, de ez mégsem az a kategória, mint amikor egy operátor szerezhet olyan jogosultságot, amivel unalmában az ügyfelek adataiban túrkálhat.

(#41743) madkiller válasza fdisk (#41729) üzenetére


madkiller
őstag

Nekem rendesen működik. Lehet a root miatt.

(#41745) konigjanos válasza LonGleY (#41744) üzenetére


konigjanos
senior tag

fura, nekem van benne cucc bőven, és nincs gond...

(#41746) #79335424 válasza wardemi (#41742) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én 40 -ért vettem 2TB -al a Zyxel NSA310 -et. Ebből a vinyó volt a nagyobb tétel, mert utóljára 16 -ért láttam a készüléket "szárazon". Nem akarok senkinek a zsebében túrkálni, de ez azért még nem egy ökör ára. Az adattároláson kívül még nagyon sok szolgáltatása van, jó közösségi háttérrel és könnyen "okosítható", ezért sztem nagyon megéri. Egy 210 -est cseréltem erre, mert az karcsú volt, de eszembe sem jutott, hogy más márkát keressek.

(#41747) LonGleY válasza konigjanos (#41745) üzenetére


LonGleY
veterán

Zavart is, főleg, mert számomra is szimpatikus amúgy a (Dropbox) Copy. :]

[ Szerkesztve ]

(#41750) EmberXY válasza batagy (#25762) üzenetére


EmberXY
addikt

Én is elkezdtem használni ezt a progit, a g-szenzoros megoldással.
Működik is, viszont egy bizonyos idő után nem hajlandó működni, mintha "elaludna"...
Ilyenkor csak a power gombbal nyílik fel, de ettől kezdve egy darabig megint működik a program is...
Valahogy nem lehet megoldani, hogy ne álljon le, esetleg valamiféle prioritást adni a programnak, stb? :F
Egyáltalán mi az oka annak, hogy egy idő után megszűnik futni a háttérben?
(Nem pont aktuális a válasz, de a téma stimmel, hátha tud valaki valami okosságot... :R)

Up the Irons!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.