Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#41101) Melack válasza freddirty (#41099) üzenetére

Melack
(veterán)

Alternatív chat kliens?

Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#41102) freddirty válasza fatal` (#41100) üzenetére

freddirty
(aktív tag)

Az IM+ apphoz elég sok negatív komment van alapvető működőképességét kritizálva. IMO-t nem ismerem, de lehet most itt az ideje egy próbának.

fred

(#41103) elisha

elisha
(tag)

Sziasztok! Olyan egyszerű képszerkesztő programot keresek, ami tud átméretezni és kivágni, crop végülis. Mást nem kell tudnia, de ezt a kettőt jó minőségben tegye. Tud valaki segíteni? Köszi szépen :-)

Túlterhelt a szerver...

(#41104) mcsm88

mcsm88
(aktív tag)

Sziasztok!
Ha valaki használja a Cerberust, akkor segítsen nekem.
Az a problémám, hogy ha lekérem a hely előzményeket, akkor egy üres google maps térképet mutat, amin semmi előzmény sincs, pedig be van benne állítva, a hely előzmények mentése, van adminisztrátori jog, és a supersu is engedélyezte. Google helyszolgáltatások is engedélyezve vannak.
Ha csak követést kérek, akkor megtalálja, úgyhogy nem azzal van a baj, hogy maga a program nem működne.

Más: sms-el próbáltam meghatározni a helyet, ez ment is, dehogy lehet bekapcsolni távolról a wifit/mobilnetet, hogy folyamatosan menjen? Mert ha mondjuk a tolvaj kikapcsolja az adatforgalmat, akkor lőttek a nyomkövetésnek.

#41103 elisha
Ilyen egyszerű dolgokra a quickpick teljesen jó, ráadásul az a legjobb képnézegető app, én a gyári albumot rögtön arra cserélem.

[ Szerkesztve ]

(#41105) fatal` válasza freddirty (#41102) üzenetére

fatal`
(félisten)

Ismerős használja az IM+-t, nincs gondja vele, ezért mertem ajánlani.

http://goo.gl/gd6Zi5

(#41106) LordRajZoL válasza elisha (#41103) üzenetére

LordRajZoL
(aktív tag)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shoozhoo.imageresizer

Én ezt szoktam használni

zZz

(#41107) Pikkolo^^

Pikkolo^^
(addikt)

Melyik eBook olvasót ajánljátok? Millió féle van, de nem szeretném egyesével kipróbálni.

(#41108) tomy86 válasza Pikkolo^^ (#41107) üzenetére

tomy86
(addikt)

Nem mondom, hogy éjjel-nappal ebookot olvasok, de nekem ezek váltak be: Cool Reader, Moon+ Reader

(#41109) Tyer válasza Pikkolo^^ (#41107) üzenetére

Tyer
(őstag)

Nekem ez

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#41110) Pikkolo^^

Pikkolo^^
(addikt)

Köszönöm, megnéztem őket.

(#41111) olivera88

olivera88
(veterán)

Telepítettem ezt a Taskert de nincs az ikonja az appdrawerben. Akkor hogy lehet használni??

[ Szerkesztve ]

LG Q6 Android 8.1 - Windows 10 Pro x64 - Comodo IS 8.1 & LMDE MATE 64 & Debian Stretch 9 Regizzetek Dropboxra --> http://db.tt/U6lbmwWK -- WoWS Longley89

(#41112) forintuser válasza olivera88 (#41111) üzenetére

forintuser
(őstag)

Annak ott kellene lennie.Nem valami plugint telepítettél?

Holnapkészítést vállalok.

(#41113) olivera88 válasza forintuser (#41112) üzenetére

olivera88
(veterán)

Ez az nem?[link]

LG Q6 Android 8.1 - Windows 10 Pro x64 - Comodo IS 8.1 & LMDE MATE 64 & Debian Stretch 9 Regizzetek Dropboxra --> http://db.tt/U6lbmwWK -- WoWS Longley89

(#41114) petipetya válasza Pikkolo^^ (#41107) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

A Google Play Könyveket tudom ajánlani. Azelőtt a Cool Readert használtam, viszont az utóbbi 2-3 hónapban átszoktam a guglisra. Egyrészt hajtott a kíváncsiság, másrészt győzött az online szinkronizálás előnye.

Kicsit gyors egymásutánban jött ki a 4.4->4.4.1->4.4.2 gyári Android frissítés. Mindegyiket ki akartam próbálni, és ilyenkor mindig csinálok egy teljes gyári beállítások visszaállítását (nem szeretem a mentéseket, mert így tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés). A lényeg hogy unalmas lett volna mindig beállítani és ugyanott megnyitni az éppen olvasott könyvet, így esett a választás a Google Play Könyvekre.

Az összes könyv ugyanott folytatódik, ahol abbahagytam. Emellett nincs túlbonyolítva a beállítások tekintetében.

[ Szerkesztve ]

nincs rá lezsóidő

(#41115) Illusion1010 válasza olivera88 (#41113) üzenetére

Illusion1010
(senior tag)

Nem. Ez csak egy plugin.

Az alapprogram a következő:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#41116) DM43 válasza olivera88 (#41113) üzenetére

DM43
(őstag)

Leírás első sora: *** This Is An Extension To The App 'Tasker' ***

(#41117) olivera88 válasza Illusion1010 (#41115) üzenetére

olivera88
(veterán)

Köszi.
Nálunk nem lehet a Playről vásárolni :( , ezért nem is mutatja a Play a fizetős appokat.

DM43 Nem figyeltem, azt hittem ez az.

(#41118) mcsm88 válasza olivera88 (#41117) üzenetére

mcsm88
(aktív tag)

Nálatok nem lehet Playről vásárolni?
Hol laksz észak kóreában? :D

(#41119) fatal` válasza mcsm88 (#41118) üzenetére

fatal`
(félisten)

Valószínűleg a déli szomszédunknál (Szerbia).

És az Észak-Korea. :)

[ Szerkesztve ]

(#41120) olivera88 válasza fatal` (#41119) üzenetére

olivera88
(veterán)

Igen ott. :(((

(#41121) mcsm88 válasza fatal` (#41119) üzenetére

mcsm88
(aktív tag)

Az meg nem Szerbia, hanem Délvidék.
Nem is tudtam, hogy ott nem lehet vásárolni.

(#41122) olivera88 válasza mcsm88 (#41121) üzenetére

olivera88
(veterán)

Sajnos nem lehet, csak tudnám miért. :U Ez az egyetlen ország ahol még Paypal sincs. :W De állítólag lesz hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#41123) #79335424

(törölt tag)

Én nem használok Taskert, de szívesen olvasnék erről az App Factory -ról, mert az ötlet remek, csak nem tudom, hogy mit mutat a gyakorlat. Az alap dokumentációt elolvastam, de inkább a tapasztalatok érdekelnének, mert ez a lehetőség egy csomó kérdést felvet. Mi működik, mi nem? Lehet -e használni úgy, hogy külső alkalmazás is szerepel a képben, ami mondjuk a másik készülékre is telepítve van?

(#41124) fatal` válasza mcsm88 (#41121) üzenetére

fatal`
(félisten)

És a Délvidék ma melyik országhoz tartozik? :O Főleg a Google szempontjából...

[ Szerkesztve ]

(#41125) Pikkolo^^ válasza petipetya (#41114) üzenetére

Pikkolo^^
(addikt)

Csak az ott elérhető könyveket szinkronizálja, vagy a külső forrásból származókat is?

(#41126) twine válasza Pikkolo^^ (#41125) üzenetére

twine
(addikt)

Külső forrásból is ;)

(#41127) wardemi

wardemi
(senior tag)

Üdv!

IMO alternatívát keresek, esetleg valami ami tényleg jó és használható? Elvárás fb,google fiókot minimum tudja kezelni, mindig legyen bejelentkezve és aktív cseten ha én külön nem állítom le. Ingyenes megoldásokat preferálom de ha fizetős és megéri az sem gond (esetleg linux[ubuntu] cliense is lehet). IM+- néztem anno nem nagyon jött be egyfolytában ledobált stb, az imo meg mostani frissítésével meg össze vissza bugol pedig majd egy éve használom.

Köszönet

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#41128) albinolynx válasza Pikkolo^^ (#41107) üzenetére

albinolynx
(őstag)

Nekem ez vált be: [link]

Nagyon sokáig cool readert használtam, de ha jó a megfigyelésem, JB-re váltások után nálam megbolondult.
Minden könyvem .mobi kiterjesztéssel van. Azt vettem észre, hogy átlagosan 10-12 oldal olvasása után egyszerűen FC-zett a program. Telefonon, tableten egyaránt.

Lehetséges, hogy a .mobi kavar be, nem tudom. Lustaság folyományaként inkább programot váltottam, mint bedobtam volna a calibre-be konvertálni a könyveket (mondjuk .epub-ba).
Pedig szerettem, mert ha a memóriakártyán nem takarítottam, akkor ROM csere után is tudta, hogy melyik könyvet hol hagytam abba és nem kellett külön beállítani újra mindent.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban. - ELADÓ = ANET A8 3D nyomtató váz, részletek privátban.

(#41129) zhata

zhata
(senior tag)

Szerintetek a Comodo mobile security és a Comodo battery
saver párosítás ok?
Van valakinek tapasztalata külön-külön velük? Vagy együtt?

(#41130) whiskeys válasza wardemi (#41127) üzenetére

whiskeys
(őstag)

Xabber vip pl.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#41131) krypton

krypton
(senior tag)

Sziasztok!

Milyen alkalmazással lehet eltávolítani a gyári felesleges appokat (pl: hindi, koreai, HP nyomtatási segédlet, iWinn stb.) úgy, hogy ne hagyjon szemetet maga után? Rootolt stock 4.4.2 Nexus 4-en.

(#41132) ux1 válasza krypton (#41131) üzenetére

ux1
(addikt)

Es file manager... Delete illetve törlés parancsa? Vagy bármilyen root képes file kezelő, amivel eléred a /system/app - ot. :K

Esetleg utána takarítasz az SDMaid - el.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#41133) air válasza krypton (#41131) üzenetére

air
(nagyúr)

És mire mész a system partíción felszabadított hellyel, ha megkérdezhetem?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41134) KISDUCK

KISDUCK
(őstag)
LOGOUT blog

Most találtam meg play-en gyermek korom egyik kedvenc játékát: Tyrian. Amint megláttam, majdhogynem könnyeztem. Xperia mini pro-m van és a billentyűzet támogatás tökéletes. Csak ajánlani tudom. :)

(#41135) EmberXY válasza air (#41133) üzenetére

EmberXY
(addikt)

Én is kipucoltam a gyári ROM-ot a Galaxy Minimen, minek legyen pl gyárilag telepített noname böngészőm, ha Opera Mobile-t használok? Vagy ha pl vettem office alkalmazást, akkor minek legyen read only office-om is? Stb...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#41136) Pikkolo^^ válasza KISDUCK (#41134) üzenetére

Pikkolo^^
(addikt)

Települ :)

(#41137) olivera88 válasza air (#41133) üzenetére

olivera88
(veterán)

Hogy hogy minek? :U Én is töröltem egy csomó dolgot amit nem kellet, Google + Touchpalt stb.. Így több hely lesz a hasznos appoknak. Igy legalább most van majd 60 mb helyem a 20-25mb helyett.

[ Szerkesztve ]

(#41138) EmberXY válasza olivera88 (#41137) üzenetére

EmberXY
(addikt)

És nem kell olyan appok ikonjait nézegetni, amiket soha nem nyitok meg...

Up the Irons!

(#41139) air válasza olivera88 (#41137) üzenetére

air
(nagyúr)

"Így több hely lesz a hasznos appoknak. Igy legalább most van majd 60 mb helyem a 20-25mb helyett."
A system partíción csak 25MB helyed volt? :Y Az kizárt. És milyen appokat telepítesz oda?

(#41138) EmberXY
Ha csak letiltod, akkor sem jelenik meg az appdrawerben. De van olyan launcher, amivel szintén lehet rejteni alkalmazásokat. A system partícióról való törléssel nem értek el semmit.

[ Szerkesztve ]

(#41140) elisha válasza KISDUCK (#41134) üzenetére

elisha
(tag)

Oké. Hivatalosan is elképedtem. Teljesen ugyanaz mint anno a PC-s verzió bakker! Hangok, a zene, grafika... Nagyon ott van! Köszi szépen hogy szóltál :-)

Túlterhelt a szerver...

(#41141) olivera88 válasza air (#41139) üzenetére

olivera88
(veterán)

Ami nem hajlandó SD re települni, pl Dropbox, vagy launcher. Pedig csak annyi belső memoriám volt. :((( Telefon is szépen begyorsult tőle és a böngészőt se zárja be a rendszer most.

[ Szerkesztve ]

(#41142) hodostamas válasza olivera88 (#41141) üzenetére

hodostamas
(addikt)

Tök mind1 mennyi helyed van a system-en, oda alapesetben nem ír a rendszer semmit.

(#41143) ux1 válasza olivera88 (#41141) üzenetére

ux1
(addikt)

Az appok a /data - ra települnek. A /system - ről hiába törölsz. :K

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#41144) Bozek válasza fatal` (#41091) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Akkor csinálj Automagic-ben egy olyant, hogy egy megadott weboldalt (m.onlajnok.com) percenként letölt és kiszedi belőle az eredményeket. Ha változás van, akkor egy felugró ablakban (ami mindig legfelül van) ezt jelzi is rezgés kíséretében. Fontos tudni, hogy az oldalon néha ugrálnak a meccsek, szóval nem mindig ugyanabban a sorrendben vannak egymás után.
Esetleg még csinálhatsz belőle alkalmazást is, amit akkor is lehet futtatni, ha nincs fent az Automagic. :)

(#41123) Somatom: Milyen külső alkalmazást akarsz használni vele? Kipróbálom, ha leírod. Csinálok egy APK-t az App Factory-val, aztán feldobom valahová.

(#41133) air: Mondjuk TB-vel be lehet rakni oda olyan alkalmazásokat, amiket akarok, így azt a helyet is ki tudom használni. Vagy a dalvik-ot helyezem át.

[ Szerkesztve ]

(#41145) fatal` válasza Bozek (#41144) üzenetére

fatal`
(félisten)

Nem fogom megcsinálni, de meglehet, mivel ugyanúgy tud weboldalt letölteni és scriptelhető.

A második felét nem tudom, annak mondjuk értelme semmi, ha kellene, akkor írnék rá külön alkalmazást.

(#41146) Richee11

Richee11
(senior tag)

Sziasztok!

Egyre többször játszok a telefonomon, viszont sajnos nem ismerek annyi játékot.Igazából csak a temple run 2, angry birds, és a szókereső az amit rendszeresen használok.
Tudnátok ajánlani 1-2-t ami jó kis időtöltés lehet?
előre is köszi

Sziasztok! :)

(#41147) air válasza Bozek (#41144) üzenetére

air
(nagyúr)

Dalvik cache-t a systembe? Biztos, hogy ez jó megoldás?

(#41148) atillaahun válasza werszomjas (#41083) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Kifejezetten erre való programot most hirtelen nem tudok. Egyrészről van egy Call Meter ami talán mellék funkcióként tudhat ilyet is. Tárcsázó is van, ami mutatja híváslistában a hívásidőket, de persze ott konkrétan nem lehet szűrni.
Esetleg olyat tudok elképzelni, hogy SMS Backup+ -al szinkronizálod a hívás listádat Gmail-be, ott meg létrehozol neki egy szűrűt, aminek a feltételeibe megadod, hogy ha az üzenet szövege tartalmaz bizonyos számokat, akkor beteszi adott mappába. És úgy valamelyest már nyomon tudod követni.

(#41104) mcsm88
Ha meg tol egy repülő módot, akkor az SMS-es aktiválásokat is fel lehet dugni. Szerintem 4.1-től (?) már bőven elég a gyári Android Eszközkelező, amire most már ugye webes felületen is be tudsz jelentkezni lekérni az aktuális helyzeted, a Google meg úgyis log-olja naphosszatt a pozíciódat, amit szintén meg tudsz nézni visszamenőleg a google+ profilod-ban. Ennél többet foglalkozni a témával szerintem felesleges, úgy sincs minden eshetőségre felkészült app.

(#41123) Somatom
Én ezt a kis butácska programot csináltam régebben az App Factory-val. Működött rendesen, meg nem is volt nehéz, kivéve az engedélyek állítgatását, azzal megszenvedtem rendesen.

(#41129) zhata
Szerintem biztos nem raknám fel egyiket se a nevük alapján.

(#41139) air
Kivéve hogy nem minden rendszerprogramot enged azért letiltani a Droid.

(#41149) air válasza atillaahun (#41148) üzenetére

air
(nagyúr)

"Kivéve hogy nem minden rendszerprogramot enged azért letiltani a Droid."

Biztosan nem véletlenül. Mondjuk ha ezekből letöröl valamit, az befolyással lehet a rendszer működésére is. Gondolom. Valószínűleg ezért nem engedi tiltani a rendszer.

(#41150) olivera88 válasza air (#41147) üzenetére

olivera88
(veterán)

Én is azt csináltam, áthelyeztem a Dalvikot a ROM ba. Eddig még okés.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.