Hirdetés

2019. december 7., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#41251) wardemi válasza air (#41245) üzenetére

wardemi
(senior tag)

nekem csak az nem gyere be, hogy mindenki kb csak a windowsig lát mint kliens [pc-n] :\. ubuntu one az nem kérdés, gdrive van mókolt, dropbnak van alap az jó, copy-nak is baráti de többi..

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#41252) S e t h válasza assemble (#41247) üzenetére

S e t h
(veterán)

10 megás ébresztő app, ami arra szolgál, hogy felébresszen, amit alapból amúgy tud a telefon.
Azt hiszem megöregedtem. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#41253) dokee78 válasza S e t h (#41252) üzenetére

dokee78
(félisten)

Próbáld ki.
Én is elvoltam sokáig a gyári ébresztővel,de ha már van elég hely,
legyen már egy kis design és egyéb funkció is,amit a gyári nem tud.

(#41254) S e t h válasza dokee78 (#41253) üzenetére

S e t h
(veterán)

Kipróbálnám de van egy ébresztőórám, amíg a telefon kikapcsolva figyel,ha meg nem otthon alszom, akkor is a puritán, erősen a minimalista vonalat preferálom, szóval elsősorban a funkcionalitás érdekel.Párszor már próbáltam különböző live hátteret is , mondom na ne bassz, ez mire jó, ki is kapcsoltam. :)
Az hogy már az ébresztést is csicsázzák, oké, megértem, biztosan van piaca, de ezután gondolom majd jön vmi extra design-nal pl.a számológép is . :)

(#41255) #79335424 válasza Járókeret (#41246) üzenetére

(törölt tag)

BLN = Back Light Notifier
Kikapcsolt kijelzőnél a "menü" és a "vissza" gombok háttérvilágítása világít (vagy beállítás szerint villog), ha olvasatlan üzenet, vagy nemfogadott hívás van. Ehhez ezt a funkciót támogató kernel kell. Dorimanx egy nicknév az XDA developer fórumon, aki továbbvitte a Siyah kernel fejlesztését és SGS2 -re készít custom kernelt.

(#41256) petipetya válasza S e t h (#41254) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Az lenne az igazi, ha az appot egy holo kivetítő a levegőbe vetítené, és ott kellene beállítani az ébresztőt. Ez olyan dizájnnal rendelkezne, mintha egy óra belsejét látnád, és a fogaskerekeket kellene csavargatni erre-arra.

Lenne még 3D-s sakk szintén kivetítve stb.

nincs rá lezsóidő

(#41257) #79335424 válasza petipetya (#41256) üzenetére

(törölt tag)

Ez az alkalmazás azért jó, mert még az ilyen álmaidból is fel tud ébreszteni. :D

(#41258) petipetya válasza #79335424 (#41257) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

:C

nincs rá lezsóidő

(#41259) Pikkolo^^ válasza #79335424 (#41255) üzenetére

Pikkolo^^
(addikt)

Mióta megszabadultam droidos telkótól már nem érdekelnek ezek az értesítéses dolgok, igaz egyetlen értelmes program sem volt hozzá és a gyártókat sem érdekelte.

(#41260) Regirck válasza scope2007 (#41248) üzenetére

Regirck
(senior tag)

Pixlr Express

(#41261) BuricsJ válasza Járókeret (#41249) üzenetére

BuricsJ
(tag)

ACE 3 esetén: Beállítások / Saját eszköz / Bevitel és vezérlés részben a Mozdulatok és gesztusok / Intelligens jelzés -t kell bekapcsolni, hogy amennyiben volt nem fogadott hívásod és megemeled a telefont, akkor egyet rezegjen a készülék :DD

"beépített" funkció, gyárilag :K tudja az eszköz, nem rootolt, független a készülék

[ Szerkesztve ]

Józsi

(#41262) S e t h válasza scope2007 (#41248) üzenetére

S e t h
(veterán)

Snapseed,PicShop,PicsArt,Pixlr Express,Color effect pro splash

(#41263) giigz válasza giigz (#40510) üzenetére

giigz
(veterán)

Esetleg erre valaki? :R

(#41264) S e t h válasza giigz (#41263) üzenetére

S e t h
(veterán)

Soundhound

(#41265) giigz válasza S e t h (#41264) üzenetére

giigz
(veterán)

Fent van az is, de a Shazam-ot szeret(t)em a legjobban, csak az új verzió helyett valami 3.9.x kellene... :U

(#41266) #79335424 válasza Pikkolo^^ (#41259) üzenetére

(törölt tag)

ÖÖÖ...nem értem. Dehát ez egy Androidos topik.... Hogy jön ez ide? Vagy ha úgy tetszik, Te minek érdeklődsz az Android felől, főleg, hogy az elválás számodra megszabadulást jelent?

[ Szerkesztve ]

(#41267) afolie

afolie
(csendes tag)

Hello! Melyik böngésző alkalmazásnál tudom beállitani a letöltések helyét? Chrome, mozilla, operát probáltam, egyikben sem találtam ilyen lehetőséget.

(#41268) wardemi válasza afolie (#41267) üzenetére

wardemi
(senior tag)

Hát szerintem ezt a letöltés kezelő tölti nem pedig a böngésző, az meg csak download mappába tolja. Esetleg a letöltés kezelő oldaláról közelítsd meg.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#41269) #79335424 válasza afolie (#41267) üzenetére

(törölt tag)

Dolphin -ban biztos. A személyes beállításoknál. De ahogy előttem is írták, letöltésvezérlő esetén bármelyik böngészővel lehet.

[ Szerkesztve ]

(#41270) elisha

elisha
(tag)

Szia mindenki. Opera mobile kérdésem lenne. Újratelepítéskor vissza tudok állítani mindent mentésből, de az elmentett jelszavakra nem bírok rájönni hogy hol tárolja. Valaki? :-)

Túlterhelt a szerver...

(#41271) Illusion1010 válasza giigz (#41265) üzenetére

Illusion1010
(senior tag)

3.14.1 volt az utolsó augusztus másodikán, harmincadikától jöttek a négyesek. Legalábbis a fellelhetőek között.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#41272) eastsider válasza scope2007 (#41248) üzenetére

eastsider
(nagyúr)

Vsco cam

(#41273) Pikkolo^^ válasza #79335424 (#41266) üzenetére

Pikkolo^^
(addikt)

Úgy jön ide, hogy a droidos gyártókról irtam. Telefon terén mindenképpen megszabadulás, tablet esetén nem.

(#41276) janakbacsi

janakbacsi
(senior tag)

adw launchert feltettem de a főképernyőn van egy google kereső widget és nem tudom onnan eltávolítani.
mi a módja a törlésnek?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#41279) Pikkolo^^

Pikkolo^^
(addikt)

Freemail-es email cím esetén mit kell beállítani smtp-nek? Telekomos vagyok.

(#41280) tonyrulez

tonyrulez
(őstag)

Van olyan program, amiben be lehet állítani a tablet használatának idejét? Tehát naponta x óra használat után zárja le a rendszert, és csak jelszóval lehessen feloldani.

4 8 15 16 23 42

(#41281) whiskeys

whiskeys
(őstag)

Tubemate kérdés... Miért lép ki mindig? Nézek egy videót, majd kidob s újra be kell jelentkezni a fiókba...

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#41282) air válasza Pikkolo^^ (#41279) üzenetére

air
(nagyúr)

Freemailt felejtsd el!
Nincs SMTP-je. Mindig az aktuális hálózat / szolgáltató SMTP-jét kell használni, főleg ha enged relay-ezni.
Jobban jársz ha a freemailes fiókodat becsatolod a Gmail alá!
Szépen letölti a leveleket, megcímkézi őket, és még küldeni is tudsz onnan, úgy mintha a freemailről küldted volna.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41283) gti16v

gti16v
(őstag)

Sziasztok
Milyen alkalmazással,tudnám átvinni a Z1 ről az N8 ra a kb 2000 db névjegyemet?
Köszi

P20pro/ http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#41284) fdisk válasza gti16v (#41283) üzenetére

fdisk
(őstag)

2000 db? :Y
Az egész országot ismered? :DDD

Egyébként mentsd le vcf-be a névjegyeket,majd az új telóba importáld be.
Biztos van ilyen funkció az N8-ba.

Vagy bt-n keresztül nem tudod átküldeni őket?

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤ Honor 8 32gb ¤¤¤

(#41285) whiskeys válasza whiskeys (#41281) üzenetére

whiskeys
(őstag)

Esetleg alternatíva a Tubemate helyett?

(#41286) olivera88 válasza janakbacsi (#41276) üzenetére

olivera88
(veterán)

Képernyő beállítások, actionbar design, és disabled.

LG Q6 Android 8.1 - Windows 10 Pro x64 - Comodo IS 8.1 & LMDE MATE 64 & Debian Stretch 9 Regizzetek Dropboxra --> http://db.tt/U6lbmwWK -- WoWS Longley89

(#41287) gti16v válasza fdisk (#41284) üzenetére

gti16v
(őstag)

Nem ez nem megy valamiért a gyakorlatban.

P20pro/ http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#41288) fdisk válasza gti16v (#41287) üzenetére

fdisk
(őstag)

Már mint melyik? :F

A google fiókodból is tudsz névjegyzéked menteni.(exportálni)
Google féle CSV formátumba,Outlook féle CSV formátumba és vCard formátumba is.

Több ötletem nincs.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤ Honor 8 32gb ¤¤¤

(#41289) aizen92

aizen92
(addikt)

Hvg alkalmazás másnál is vibrál ha egy olyan cikkre lépsz aminél van youtube beágyazás?
Nexus 4-7 és 4.4.2vel(gondolom a 4.4 okozza a problémát mert még nem "támogatja")

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#41290) Pikkolo^^ válasza gti16v (#41283) üzenetére

Pikkolo^^
(addikt)

Nekem 1400 van. :) Szinkronizáld gmail-el vagy Outlook.com-al. Droid miatt célszerűbb a gmail, de a képeket gagyi felbontásban tárolja.

(#41291) raziel01 válasza assemble (#41247) üzenetére

raziel01
(veterán)

Az a szomorú, hogy én pedig megvettem pár napja. :(
Nem az 1 dollár a lényeg hanem, hogy kár volt megvenni.
De legalább így hátha jobb lesz a program. Hátha belerakják az erősödő ébresztést és a saját csengőhang kiválasztását.

(#41292) joiner007 válasza whiskeys (#41285) üzenetére

joiner007
(aktív tag)

Attól függ mire használod. Én SuperTube Prot használok, letölteni nem tud, de fut a háttérben és kis ablakos lejátszási módja is van. Valamint a felbontást is rendesen be lehet állítani benne.

(#41293) Whynot? válasza bigrock (#41237) üzenetére

Whynot?
(aktív tag)

Köszi!
Igaziból pont ezt a programot szerettem volna lecserélni, mert az Andi, Ancsa, Ági, Anyu megkülönböztetése túl bonyolult neki, ha meg hosszabb neveket mondok be neki, akkor nem talál egyezést. :)

(#41294) Necc

Necc
(addikt)

Bocs a write-only postert (ha mar volt) de a Timely alkalmazas teljesen ingyenes lett (eltoroltek az alkalmazason beluli vasarlast).

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#41295) dokee78 válasza Necc (#41294) üzenetére

dokee78
(félisten)

Vótmá és örülök is neki. :DDD

(#41296) Bozek válasza dokee78 (#41295) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

+1

Kipróbáltam és tökéletes. Még a Sony gyári órájánál is megjelenik az ébresztés, amit ebben beállítottam. Remélem a következő Android verziókba már ezt rakják bele és nem a saját megoldásukat. :)

(#41297) Járókeret válasza BuricsJ (#41261) üzenetére

Járókeret
(aktív tag)

oh, megvan, eddig is be volt kapcsolva. csak úgy nézki hogy azóta nem volt mit jeleznie. köszi :)

"Ha ezt nevezitek életnek, akkor legyen inkább botrány!"

(#41298) whiskeys válasza joiner007 (#41292) üzenetére

whiskeys
(őstag)

Letöltésre is kellene

(#41299) Pikkolo^^

Pikkolo^^
(addikt)

A gyári email kliensben be lehet valahogyan állítani, hogy a beállított 2 fiók külön ikonként jelenjen meg a főképernyőn? Ha nem akkor melyik kliensben lehet ezt megtenni? Olyan kellene ami tud outlook.com-al együtt dolgozni.

(#41300) spanyoll

spanyoll
(addikt)

Nem tudom másnak volt-e ilyen jellegű problémája, de némi segítségre szorulok. A szitu röviden:

Laptopon chrome, telefonon (Desire X) szintén Chrome. Mindkét gépen bejelentkezve gugli fiókba, mindkét gépen bekapcsolva a sync (kivéte telón, de ott manuál frissítés után sem jelenik meg én pedig nem akarom, hogy folyamatosan mindent frissítsen, ezért sincs bekapcsolva az auto sync úgy általában... kicsit sok lenne a mobilnetnek szerintem).
Ennek ellenére a telefonon nem jelennek meg a gépes könyvjelzők. Semmi. Simán van egy mobile bookmarks mappa (telefonon ugye), de nincs desktop bookmarks mappa. Mit kéne csinálnom,hogy működésre bírjam?

"Super perfundo on the early eve of your day."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.