Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42601) Norberto666


Norberto666
tag

Üdvözlök Mindenkit!

Valaki tudna segíteni hogyan tudom a Google Play-röl telepített program apk-ját megtalálni és lementeni?

(#42602) madkiller válasza Norberto666 (#42601) üzenetére


madkiller
őstag

Ha azért kell, mert újra akarod rakni a telód és nincs rootolva a telód, akkor Helium
Ezzel mentésekkel, beállításokkal együtt letudod menteni.
Majd később visszaállítani.
Ha rootolva van használhatod ezt is: Titanium Backup

Ezzel pedig egy adott apk-t tudsz kinyerni. Apk Extraktor

[ Szerkesztve ]

(#42603) cappa72 válasza Norberto666 (#42601) üzenetére


cappa72
nagyúr

Javaslom az AppBackupAndRestore programot a play-ről.
Amúgy a /data/app könyvtárban vannak a feltelepített programok, kivéve a megvásárolt verziók, azok /mnt/asec/ helyen szoktak lenni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#42604) Norberto666 válasza madkiller (#42602) üzenetére


Norberto666
tag

Köszönöm a válaszokat!

További szép napot kívánok!

(#42605) Dottore válasza Norberto666 (#42601) üzenetére


Dottore
addikt

A legtöbb fájlkezelő alkalmas erre, de ott van a számtalan backup app, ha az jobban tetszik, vagy direkt erre a célra készített, pl. az App Backup & Restore.

(#42606) Oldman2 válasza cappa72 (#42603) üzenetére


Oldman2
veterán

a megvásárolt verziók, azok /mnt/asec/ helyen szoktak lenni.

Ezt most hallom először... biztosan?

(#42607) cappa72 válasza Oldman2 (#42606) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nékem a link2sd azt mondotta, meg is néztem tényleg ott van.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#42608) madkiller válasza Dottore (#42605) üzenetére


madkiller
őstag

Ezzel vigyáznék, mert ez a beállításokat és mentéseket nem menti csak az apk-t.

(#42609) kovisoft válasza cappa72 (#42607) üzenetére


kovisoft
őstag

Nekem a /data/app és a /mnt/asec/ könyvtárakban is vegyesen vannak ingyenes ill. megvásárolt appok. Igaz, úgy tűnik, mintha a /data/app/ -ban azok a fizetősek lennének, amiknek az ingyenes verzióját tettem fel, és aztán a programból upgrade-eltem a fizetősre.

(#42610) #79335424 válasza zeorsdfd (#42599) üzenetére


#79335424
törölt tag

Van pár lehetőség, az biztos. :) Én az otthoni NAS zenetárát szoktam becsatolni. Ez kb. 25ezer zeneszám. Nagyon nem mindegy, hogy hogyan jeleníti meg, hogyan lehet keresni, hogy működik a listakezelés. A PowerAmp egyszerűen beleszédült. Csak tekergett körbe-körbe. Azt sem tudtam kicsikarni tőle (ebben lehet, hogy én bénáztam), hogy a beolvasott tárban úgy tudjak tallózni, mint egy fájlkezelőben. Nem érdekelnek a borítók, meg az egyebek. Csak a fájlok, elérési út szerint.

(#42611) headhunter86 válasza zeorsdfd (#42595) üzenetére


headhunter86
senior tag

Nekem egy AKG K375-öm van.
De legtöbbet autóban hallgatok zenét telefonról, átjátszóval.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#42612) #79335424 válasza cappa72 (#42603) üzenetére


#79335424
törölt tag

Továbbá ne feledkezzünk el a /mnt/sdcard/Android/data mappáról, mert sok program ide menti a beállításait (pl. E-Robot, Elixír2). Én azt szoktam csinálni, hogy ha egy program lehetőséget ad a beállításainak a mentésére, akkor itt hozok neki létre egy könyvtárat. Aztán ezt is kijelölöm a FolderSync -nek szinkronizálásra. Ha újra kell rakni egy kütyüt, akkor ha csak lehet, a programot a Playről szoktam újratelepíteni, aztán a programon belül a visszaállítást használom. Szerintem ez kavar be legkevésbé a rendszerbe. Sajnos, ezt nem minden programmal lehet megtenni, pedig én kötelezővé tenném Androidon. Még a mappát is meghatároznám, amit a rendszer hozna létre telepítéskor.

(#42613) cappa72 válasza #79335424 (#42612) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ezek jó infók, köszi!

(Bár a kérdező csak az apk-ra kérdezett rá)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#42614) vadkörte válasza #79335424 (#42612) üzenetére


vadkörte
addikt

Ha nincs mókolva a rendszer, ez nagy %-ban a belső SD!
Így vesztettem el az öszes E-Robot scriptemet. :((

Üdv. V. Körte

(#42615) canniball válasza zeorsdfd (#42594) üzenetére


canniball
nagyúr

OK, köszi!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#42616) #79335424 válasza vadkörte (#42614) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az SGS2 -n nem gyári, de AOSP alapú rom van (Wanam 14.1, JB 4.1.2). Nem lenne értelme átmókolnom a mappát. Ez a mappa alapból az általam írt elérési úton volt. De a telón kívül, mind a 4 miniPC -m összes romverziójánál is ugyanott van. Ha ezen az útvonalon a Robot KEEP mappájába, a commands alá bemásolom a mentett parancsokat, akkor a Robotban megjelennek, mint frissíthető parancsok. Vagyis ehhez nem kell a belső tárban túrnom. Ráadásul ez nem egy átlinkelt mappa, mert azt mutatná a SolidExplorer. Abban igazad van, hogy a parancsok megtalálhatók a /data/data/com.bartat.android.robot/app_commands alatt is, de a mentés/visszaállításhoz nem kell ide bemászni.

[ Szerkesztve ]

(#42617) vadkörte válasza #79335424 (#42616) üzenetére


vadkörte
addikt

ROM-ot cseréltem a G700-on és nem ahogy kell a Robot-ban mentettem a parancasimat. Majd amikor importálni szerettem volna feltűnt, hogy egyik sincs meg.
Szerencsére az SD/data/com.bartat.android.robot/app_commands-ban megvoltak így csak az XML-eket kellett "importálni".

Üdv. V. Körte

(#42618) #79335424 válasza vadkörte (#42617) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze. Pont azért írtam azt a mappát, mert azt tudomásom szerint nem menti egyik backup program sem. Én ide szoktam elhelyezni az Apex, FolderSync, ServersUltimate, MountManager, stb beállításait. Ha otthon vagyok, éjszaka van, a teló töltőn, és x ideje nincs használatban a kijelző, akkor a FolderSync automatikusan elkezdi wifin szinkronizálni a NAS -ra a megadott mappákat (pl. a Titaniumbackupot, a DCIM -et, stb.).

(#42619) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Olyan gondom van,hogy megtetszett a TouchPal X keyboard. Feltettem,elkezdtem használni. Volt egy olyan funkció,hogy biztonsági mentés,ezt folyamatosan használtam,hogy mentse kártyára a megtanított szavakat. Na most. Néhány nap után jöttem rá,hogy van olyan lehetőség,hogy a premium csomag megvásárlása előtt 7 napig ki lehet próbálni. Éltem a lehetőséggel. Viszont időközben szereztem pénzt,átutaltam a számlámra,na mondom amíg nem csap le rá a bankom,gyorsan meg is veszem a premium csomagot. Ez azzal jár,hogy a cloud and backup funkciót veszem meg,illetve ehhez most ajándékként jár 800 emoji ingyen. Viszont,mivel élt a próba napok száma,lemondtam. (már korábban írta,hogy bármikor lemondhatom a próbanapokat,gondolom utána már csak megvenni lehet) Erről kaptam is emailben nyugtát,mintha megvettem volna. Aztán az appon belül google wallet számlával meg is vettem a premium csomagot,meg is kaptam a 800 emojit,viszont akárhogy csinálom,a cloud and backup funkciónál azt írja nekem hogy upgrade... vegyem meg. Mindenhol nyoma van hogy megvettem,ki van fizetve. Play-en,emailban a nyugta a vásárlásról,csak épp az app nem látja. Felvettem a kapcsolatot a fejlesztővel,(twitter,google+) de egyenlőre hiába küldtem neki screenshotot arról hogy a play mutatja,meg van vásárolva,azt mondja adjam meg a play és a touchpal fiókom email címét,megnézi mi lehet,mert a screen szerint valóban megvettem,de valami olyasmit írt,hogy másik touchpal-t is megvettem. Na de mit?? A rendszer még látja a 7 napos próbaverziót hogy kértem? Hiába mondtam le?? Most a cloud and backup-on kívül minden működik. Ötlet? (sok sok újratelepítés,sok adatok törlése,ki-be jelentkezés az appba,de semmi nem segít)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#42620) Dottore válasza madkiller (#42608) üzenetére


Dottore
addikt

Én nem. :)
A kérdése az volt, hogy az apk-t akarja menteni nem a beállításokat és a mentéseket.

[ Szerkesztve ]

(#42621) madkiller válasza Dottore (#42620) üzenetére


madkiller
őstag

Igaz, hogy az volt a kérdése, de nem arra gondolt.
Ha visszajön megtudjuk. :D

(#42622) Brett001


Brett001
aktív tag

Sziasztok!

Valami jó reklám eltávolitó appot keresek. Nem az appokból eltávolitósra gondolok, hanem a böngészőből. A pc-n jól bevált AdBlock-ot töltöttem le, de sem a chrome sem a dolphin, sem a boat-ból nem távolitja el a reklámokat. Pedig bekonfiguráltam a 2020-as portra, ahogy kérte. :(

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#42623) Viktor0610 válasza Brett001 (#42622) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az AdAway nekem nagyon bejött, de néha FB-n egy-két fényképet nem tudtam behozni tőle, jelenleg nekem is Adblock Plus van fenn, ez jónak tűnik.
Fontos, hogy root kell hozzá, frissítsd le az adatbázist, a programon belül legyen bekapcsolva a "Szűrés" menüpont, illetve kellhet egy újraindítás is. :)

Samsung Galaxy A54

(#42624) siofok válasza Viktor0610 (#42623) üzenetére


siofok
őstag

háháá,akkor azért van nálam is,hogy random 1-2 képet nem tudok megnyitni az m.facebook.-on,semilyen böngészőben!Nem gondoltam volna h adaway hibája.Adblock plus ez ingyenes? :U :DDD :B

OnePlus nord 2t

(#42625) Brett001 válasza Viktor0610 (#42623) üzenetére


Brett001
aktív tag

Köszi...root van, igaz a teljes újraindítást nem próbáltam adblocknál.. Megnézem az adaway-t is. :)

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#42626) Viktor0610 válasza siofok (#42624) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, ingyenes az Adblock plus is. :)
A képek megnyitására azt találtam ki, hogy az Opera Androidra Rally módját (vagyis a proxykat) bekapcsoltam, így a képeket mutatta, viszont meguntam, és lecseréltem az Adblock Plusra. :D

Samsung Galaxy A54

(#42627) Bozek válasza kilozsul (#42591) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha a PIN lock nem szükséges, akkor még a Google Keep is jó alternatíva. Annak még van PC-re asztali alkalmazása is, ami egész jó.

(#42628) siofok válasza Viktor0610 (#42626) üzenetére


siofok
őstag

nincs véletlen apk.,mert nincs a play-en. :(

OnePlus nord 2t

(#42629) dokee78


dokee78
félisten

Lehet valahogy a Google személyi asszisztens eddig betanult frissítéseit valahogy backupolni?
Pl telefon csere vagy rom újra rakás esetén ne kelljen újra tanítani.

(#42630) Viktor0610 válasza siofok (#42628) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, hogy nincs, mert a Google a reklámokból él, és letiltott minden reklámmentesítőt... :D

Innen leszedheted akár telefonra is közvetlenül. :)

Samsung Galaxy A54

(#42631) petipetya válasza dokee78 (#42629) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem kell újra tanítani, nekem eddig minden format után egyből betöltötte az eddig megtanult dolgokat. Igaz, ez stock Android.

"nincs rá lezsóidő"

(#42632) siofok válasza Viktor0610 (#42630) üzenetére


siofok
őstag

:R köszönöm,bár most nézem,hogy közel 50mb ramot eszek,adaway 4-5mb-jával ellentétben. :DDD

OnePlus nord 2t

(#42633) atillaahun


atillaahun
veterán

Akkor továbbra sem tudja senki hogy kell offline GMaps térképrészletet lementeni? Holnap utazom és valszeg jól jönne majd.
Google szerint
ÍGY kell, de ez nálam baromira nem működik. Nálatok? Iglót akarom egyébként lementeni.

[ Szerkesztve ]

(#42634) raziel01 válasza atillaahun (#42633) üzenetére


raziel01
veterán

Úgy kell de nem mindenhol engedi.
Asszem New York-ban engedte, de pl Kecskeméten nem engedi. Idiótaság.

(#42635) atillaahun válasza raziel01 (#42634) üzenetére


atillaahun
veterán

Rá tudnál nézni esetleg még egyszer? Nekem sehol se engedi. Ha valahol sikerül, leírnád miket nyomtál?

(#42636) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Van valami intelligens tweak root nelkul ami megjegyzi az orientációt képernyő elalvas majd felebresztes után is? Egész pontosan az a gondom hogy böngészek fekvő módban, kikapcsol a kijelző majd miután felebresztem, egy pillanatra álló módba lep majd miután érzékeli hogy áll a teló visszafordul. Kep készítésekor ugyanez, exponalas, galeriara rábökök, kep állóba, majd vissza fekvőbe. A készülék ez ido alatt végig landacape-ben.

atillaahun
Nekem sem engedi, azt írja "a térkép előzetes gyorsítótárazasa itt nem lehetséges"

[ Szerkesztve ]

(#42637) Viktor0610 válasza atillaahun (#42635) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem Magyarországgal van baja. Legalábbis én eddig bárhol próbáltam a határokon belül, nem engedte.

Samsung Galaxy A54

(#42638) raziel01 válasza atillaahun (#42635) üzenetére


raziel01
veterán

Tényleg nem engedi.
Múltkor még jó volt pedig. :\

(#42639) atillaahun válasza raziel01 (#42638) üzenetére


atillaahun
veterán

Köszi szépen, hogy ránéztél. Akkor asszem kézileg be-cache-eltetem vele úgy nagyjából, remélem egy darabig megmarad.
A G-nek meg k. anyját.

(#42640) vadászcsiga válasza atillaahun (#42639) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én próbáltam már, egész közelről végig vittem az útvonalon akcióban viszont már nem akart mutatni semmit, el sem indult a navigáció.

(#42641) atillaahun válasza vadászcsiga (#42640) üzenetére


atillaahun
veterán

Azt mondjuk nem csodálom, az útvonaltervet azt mindig újonnan akarja letölteni. De nekem elég lesz a sima térképnézet is, hogy alkalom adtán rá tudjam rakatni magam GPS-el, hogy mégis honnan kell visszataláljak a hova. :D

(#42642) zeorsdfd válasza atillaahun (#42639) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Az semmi, de nézd meg mit csinál amikor a kereső sáv alatt lévő "kávé" ikonra kattintasz...nekem legalábbis rendre "Káva" falut hozza elő :(((

(#42643) Siriusb válasza atillaahun (#42641) üzenetére


Siriusb
veterán

Miért nem használsz ingyenes offline navigációt erre a célra?

(#42644) pc-user válasza Siriusb (#42643) üzenetére


pc-user
aktív tag

Szerintem: mert nem elég részletes, vagy friss.

[ Szerkesztve ]

(#42645) w.miki


w.miki
veterán

Viber melyik régi verziója az, ami kevésbé fogja a telót?
Feltelepítettem egy újabbat, egy Defy-re, de azóta szinte semmire nem lehet használni a telefont, mert teljesen megfogja...
Szerintetek melyik változatot érdemes telepíteni?
Vagy hol kérdezzem ezt meg?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#42646) atillaahun válasza zeorsdfd (#42642) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát nekem nem sok kávé ikonom van sehol.
Manhattan-t viszont közben már nekem is sikerült lementenem. Juhé. Majd szólok, hogy inkább oda menjünk.

(#42643) Siriusb
Lusta voltam még valami teccetőset beszerezni, meg van is egy olyan mániám, hogy egy dologra nem használok két programot.
Plusz úgy voltam vele ha gáz van akkor belövöm az adatroaming-ot aztán térképeléssel 170 Ft/MB-al csak nem szállok el annyira.

[ Szerkesztve ]

(#42647) Logeeen válasza atillaahun (#42646) üzenetére


Logeeen
senior tag

És a navival mennyi ideig elég 1 MB?

#Xiaomi 13T#

(#42648) saphancs


saphancs
aktív tag

Hogy lehet rávenni a facebook appot, hogy szinkronizálja le az ismerőseimet, főleg a szülinapok miatt?

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#42649) Tyer válasza saphancs (#42648) üzenetére


Tyer
őstag

ez lesync-eli, de nem szemeteli össze a névjegyzéked....

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#42650) saphancs válasza Tyer (#42649) üzenetére


saphancs
aktív tag

Hálás köszönet!! Ez tökéletes... Már csak azt nem tudom, hogy eddig én miért nem tudtam erről :D

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.