Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41901) olivera88 válasza Troy. (#41871) üzenetére


olivera88
veterán

Telepíteni kell hozzá a helpert akkor nem lehet kilőni. [link]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#41902) zoli62


zoli62
addikt

Deezer app ICS-en futó verziójában hol lehet állítani a tárolómappa helyét? Nálam a beállításokban szürkén jelenik meg ez a menü.

(#41903) air válasza konigjanos (#41898) üzenetére


air
nagyúr

Gyakran előfordul, hogy egy alkalmazás verzióváltás után már nem megy fel egy korábban kompatibilis készülékre.
Én is így jártam a Galaxy Tabbal és az RR3-mal.
Egyébként részletezhetnéd, hogy miért nem tudja telepíteni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41904) #13110016 válasza air (#41903) üzenetére


#13110016
törölt tag

Én is így jártam a Port TV-vel

Ám a TV24 helyett tudtok mondani más app-ot? Wakeup detector szerint 700-szor ébresztette a telefonom...így töröltem.

[ Szerkesztve ]

(#41905) dokee78


dokee78
félisten

Mitől van,hogy ha alvó állapotban van a telóm,nem frissíti az időt.
Amikor felodom akkor frissül a rendszer óra.
Rom újra rakás sem segített.
Viszont,ha PC-re van dugva akkor feloldás után is pontos időt mutat.

Taskiller nem kavarhat be mert sosem használtam.

[ Szerkesztve ]

(#41906) air válasza #13110016 (#41904) üzenetére


air
nagyúr

Telekomos Műsorújság
Animare TV műsor újság

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41907) #13110016 válasza air (#41906) üzenetére


#13110016
törölt tag

Az előbbit én is néztem, de az utóbbiért ezer hála. :R Az jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#41908) konigjanos válasza vgyuri (#41900) üzenetére


konigjanos
senior tag

felrakta. Nem írja, hogy telepítve, annyit: 676 Ft vásárlás.

(#41909) petipetya válasza air (#41906) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez az Animare ígéretesnek tűnik. :R A kedvenc műsor mutatása a sávban és a naptárba való egyszerű megosztás miatt fent hagyom.

"nincs rá lezsóidő"

(#41910) #13110016 válasza petipetya (#41909) üzenetére


#13110016
törölt tag

Én csak este tudom kipróbálni, van benne olyan opció, hogy valamelyik műsornál jelezzen?

Nem szóltam, elolvastam a leírást.:) Ui. ott van:D

[ Szerkesztve ]

(#41911) air válasza konigjanos (#41908) üzenetére


air
nagyúr

Ha az árát írja, akkor az adott fiókhoz nincs megvásárolva.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41912) petipetya válasza #13110016 (#41910) üzenetére


petipetya
nagyúr

Negatívum, hogy ha nincs kedvenc műsor beállítva, akkor is ott figyel az újság az értesítési sávban.

Apropó tv műsor. Tegnap 15:25-re minden tv újságban a Piszkos tizenkettő második része volt írva a film+ csatornán, csak a port.hu írta az Asterixet. Gondoltam, hogy a sok lúd disznót győz elve alapján a háborús filmet adják majd le, de nem.

Szóval sajnos a port.hu tűnik a legpontosabbnak, ám a hozzá való alkalmazás gyalázatos.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#41913) csipuka válasza dokee78 (#41905) üzenetére


csipuka
senior tag

Nalam a greenify csinalt hasonlo okossagot, ha hibernaltam az Android weather & clock app-ot.
Amugy ha alszik a telo, akkor ugyse latod, nem mind1 mennyi az ido? :F

(#41914) konigjanos válasza air (#41911) üzenetére


konigjanos
senior tag

pedig igen, én vettem meg neki, mert ő kevésbé ért hozzá (persze az ő google play accountjával bejelentkezve.)

(#41915) Troy. válasza olivera88 (#41901) üzenetére


Troy.
addikt

Hello!

Köszi a tippet. Mondjuk az sem rossz megoldás, hogy jelszót raksz a programmal a beállításokra.

.

(#41916) air válasza konigjanos (#41914) üzenetére


air
nagyúr

Akkor valamit elcsesztél. Hidd már el, hogy ha nem azt írja, hogy "Megvásárolva", akkor bizony az nincs megvásárolva! :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41917) petipetya válasza konigjanos (#41894) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ugyanazzal a Gmail címmel jelentkezett be az új telefonon, mint amivel a régin megvásárolta az alkalmazást?

"nincs rá lezsóidő"

(#41918) dokee78 válasza csipuka (#41913) üzenetére


dokee78
félisten

Persze alszik akkor nem látom,csak zavaró,hogy ma is felkelek,felodom 6:32-t mutat,majd pár másodperc múlva 9:52-re ugrik.

(#41919) #79335424 válasza petipetya (#41912) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem kicsit szarul van megalkotva. Látnád miniPC -n! Persze a Play -ről nem lehet telepíteni, de ez megszokott dolog, ha a rom -ban nincs átírva a build.prop, pl. SGS2 -re. Szóval az alkalmazásnak van fekvő nézete, de a betöltőképnek nincs. Telón, Tabon betöltéskor elfordul állóba, de miniPC -ez nem lehetséges, ezért a 9x16 -os kép,16x9 -re nyújtva jelenik meg. Elég vicces az eredmény.

(#41920) konigjanos válasza petipetya (#41917) üzenetére


konigjanos
senior tag

természetesen!ez az egy gmail címe van, az előző telefonra megvettük, az új telefonra ugyan azzal bejelentkeztünk, és ennyi...

(#41921) korcsillio


korcsillio
őstag

SwiftKey-ben hol lehet kikapcsolás hogy ne mutassa fölül az ajánlott szavakat?

(#41922) Troy. válasza olivera88 (#41901) üzenetére


Troy.
addikt

De a helpert attól még le lehet törölni. :D

[ Szerkesztve ]

.

(#41923) mcsm88 válasza dokee78 (#41918) üzenetére


mcsm88
senior tag

A feloldóképernyőn lévő, értesítési sávban lévő, vagy a főképernyőn lévő óra csinálja ezt?
Pc-re dugva lehet hogy azért nem csibálja, mert úgy nem alszik.

[ Szerkesztve ]

(#41924) petipetya válasza korcsillio (#41921) üzenetére


petipetya
nagyúr

Meglestem, de nem találtam benne ilyen funkciót. Persze ez lehet user error vagy szimpla figyelmetlenség is a részemről.

"nincs rá lezsóidő"

(#41925) dokee78 válasza mcsm88 (#41923) üzenetére


dokee78
félisten

össze vissza.
a rendszeridő ami az értesítési sávon van az állandóan.
Van mikor a kirakott UCCW widget előrébb jár,de az is pontatlan,majd a jó időre ugrik mind2.

(#41926) Bozek válasza petipetya (#41912) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sose felejtem el, amikor a port.hu-n ki volt írva szombat estére egy Barcelona meccs élőben. Az egyetlen probléma az volt, hogy az a meccs még egy korábbi fordulóban volt. :D Valahol talán még meg is van róla a képernyőmentés.

(#41920) konigjanos: Márpedig az akkor sincs megvéve. Hidd el, ha a fiókhoz lenne rendelve, akkor azt úgy is látnád. Ez már legalább a negyedik Android-os telefonom és eddig mindegyiken tudtam használni az elsőre megvett Mariskát. Ebből kettőn (Xperia V és Nexus 7) még a mai napig használom is.

[ Szerkesztve ]

(#41927) #79335424 válasza Bozek (#41926) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szintén. Egyetlen alkalmazáshoz használtam Mariskát, az a program viszont most nincs telepítve. Most megnéztem miniPC -n, amire viszont sosem volt telepítve és megvásároltnak mutatja a Play úgy, hogy az Svox sincs telepítve.

(#41928) edemke007


edemke007
tag

Sziasztok! :D
Adott lenne 1 Sony Xperia Z, 4.3-as androiddal. Azt szeretném megkérdezni, hogy létezik rá olyan lejtászó, mint mondjuk stereoscopic player, vagy társai, amik a 3d mkv filmeket le tudják játszani, majd hdmi-n ki lehet küldetni a jelet 3d tv-re és ott nézni a filmet? Tehát ami megadja a lehetőséget a tv-nek, hogy összefésülje a két képsorozatot 1 3d hatásúvá? :)
Csak azértk érdezném, mert a 3d tv-nk nem játssza le csípőből az mkv-t, a laptop nem bírja kódolni, a Z meg mégis csak 4 maggal rendelkezne, ezért kérdezem. :D
Ádám
Valaki kérme erre is! :)

(#41929) #79335424 válasza edemke007 (#41928) üzenetére


#79335424
törölt tag

Meglepne, ha ez sikerülne. Milyen adathordozón van a film? A Z egyébként le tudja játszani?

(#41930) korcsillio válasza petipetya (#41924) üzenetére


korcsillio
őstag

Köszi. Én sem találtam sehol.

(#41931) drmotto válasza konigjanos (#41920) üzenetére


drmotto
őstag

Ha meg van véve, akkor kell lennie róla egy mailnek,ami a vásárlást igazolja. Meg kell lennie a bankjánál a számlatörténetében is. A playen is, a walletben.
Ha bárhol van nyoma, akkor irány a fejlesztő, meg a google, "hogy háló meg van véve, mégis meg akarja vetetni"
Ha ezek hiányoznak, akkor bizony tényleg nincs megvásárolva.

(#41932) Bozek válasza korcsillio (#41930) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nincs benne ilyen lehetőség. Épp ezért használom tablet-en a Smart Keyboard-ot, mivel a SwiftKey még akkor is felhozza a javaslatokat, ha fizikai billentyűzetről pötyögök.

(#41933) Márklár


Márklár
tag

Sziasztok!

Legyen szíves mondja már meg valaki, hogy miért baj ha egy app sűrűn ébresztgeti a telefont? Nekem is fenn van a TV24, több ezerszer felébreszti a telót, ennek ellenére óránként 1%-ot merül. Akkor? (Egyébként közel egy éve fenn van).

Márklár

(#41934) vadászcsiga válasza petipetya (#41912) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mindenki panaszkodik a Port.hu-ra, úgy néz ki csak G2-n jó, nálam semmi baja vagy másfél hónapja teszi a dolgát. Az adatbázist gyorsan letölti es nézhető is a lista.

(#41935) petipetya válasza vadászcsiga (#41934) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam azt írja a gyári 4.4.2 alatt, hogy nem kompatibilis. Ergo nem fejlesztik.

"nincs rá lezsóidő"

(#41936) #79335424 válasza Márklár (#41933) üzenetére


#79335424
törölt tag

Felhasználásfüggő. Vannak olyan alkalmazások, amik több energiát emésztenek, viszont csak akkor lehet rájuk szükség, ha a teló aktív. Ezek értelemszerűen nem ébresztgetik a telót, viszont érzékelik az állapotát és ez alapján aktivizálódnak. Ha van egy alkalmazás, ami nem engedi DS -be menni a telót, az már önmagában sem a legtutibb, de kihat más programok működésére is. Persze ez lehet szükséges rossz, mert az alkalmazás feladata igényli ezt. De egy TV24? Pl. nekem van egy hálózati állapot mutató alkalmazásom, amit nagyon szeretek, de rengeteget ébresztgette a telót. Szerintem teljesen feleslegesen, mert ha DS van, akkor tuti nem csinálok semmit a telóval, akkor meg minek frissítsen (kivéve, ha logolok). Erre a fejlesztő is rájött és az egyik frissítés után az alkalmazás ugyanúgy tette a dolgát, de az ébresztgetések elmúltak. Szóval nem az a baj, ha egy alkalmazás ébreszt, hanem az, ha feleslegesen teszi.

(#41937) air válasza Márklár (#41933) üzenetére


air
nagyúr

Ha logikusan végiggondolod, te is rájössz.
A processzor állandó, felesleges állapotváltoztatása plusz energiát vesz igénybe.
Minden elektromos, elektronikus, avagy villamos rendszer indításkor (processzor ébresztéskor) több energiát vesz igénybe, mint ugyanannyi idő alatt folyamatos üzem közben. Nem beszélve arról, hogy az ébresztések között a processzor alacsony fogyasztású állapotban van, tehát innen mérve még több az elpocsékolt energia.
Az óránkénti 1% egyébként sok. Nekem általában a 0,3-0,5%/h a fogyasztás, deep sleepben, de van hogy még ennél is kevesebb (0,1-0,2).

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41938) LonGleY válasza #79335424 (#41636) üzenetére


LonGleY
veterán

Megvan a tökéletes Skype alternatíva: Razer Comms

Egyszerű chat, azonnal indítható hívás, tökéletes minőség. Nem akar a képedbe és a névjegyeidbe mászni, ingyenes. Mégiscsak létezik ilyen kliens. :]

[ Szerkesztve ]

(#41939) edemke007 válasza #79335424 (#41929) üzenetére


edemke007
tag

A Z csont nélkül beolvasta a rá másolt 9,6 gb-os 3d mkv kiterjesztésű fájlt.
Amúgy pendrive-on próbáltuk, de a tv-csak 4 gb-os fájlokat kezel, ami ciki.. Szóval minden esetben kéne neko a konvertálás, ezért gondoltam rá, hogy a telóval megpróbálnánk. :D

(#41940) mcsm88 válasza dokee78 (#41925) üzenetére


mcsm88
senior tag

Érdekes, nálam sem a rendszeridő, sem a widgetidő nem csinál ilyet, vagy gyorsabban befrissít minthogy észrevenném.
Még akkor sem, ha DS Battety mélyalvásba viszi, appokat leállítja, és az egyik procit is kikapcsolja képernyőzárkor.

(#41941) mcsm88 válasza edemke007 (#41939) üzenetére


mcsm88
senior tag

L-en van képernyőtükrözés a tv-re.
Z-n nincs?

(#41942) #79335424 válasza edemke007 (#41939) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez furcsa, mert egy "hagyományos" DVD ISO is símán lehet több, mint 4GB. NTFS pen -nel próbáltad? A konvertálás sztem felejtős telón (bár még nem próbáltam). Talán lanon lehetne Streamelni.

(#41943) fdisk válasza LonGleY (#41878) üzenetére


fdisk
őstag

Próbáld meg így leválasztani a marketről az appot!

Nálam úgy látszik most már nem akar frissülni az amit nem szeretnék.
Restart után sem.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#41944) korcsillio válasza Bozek (#41932) üzenetére


korcsillio
őstag

Kipróbálom én is a smart keyboard-ot.
:R

[ Szerkesztve ]

(#41945) edemke007 válasza mcsm88 (#41941) üzenetére


edemke007
tag

SAjnos nem tudom. Azért kérdeztem itt meg, hátha meg tudja mondani olyan, aki próbálta mert akkor nem kéne akár feleslegesen venni mhl-es kábelt v adaptert. Meg azt se tudom, hogy ugye lehetséges lenne e digitális kábelen átvitt filmnek a tv-n történő "összemosására", vagyis a 3d hatás előállítására. Mert laptopon ott a power dvd 13, az tudja kezelni és ezt engedi is.

(#41946) edemke007 válasza #79335424 (#41942) üzenetére


edemke007
tag

Igen, furcsa, de a kicsike nem akarja a jót. :/ Eddig csak divx volt nézve rajta. A lan-t meg nem bírja a router sem, meg a laptopja kerapumnak. HDMI nincs rajta, notit nem akar venni, a telón meg adott minden, csak nem merünk belefogni a kábelvásárlásba, mert ha nem működne, akkor na..:)

(#41947) LonGleY válasza fdisk (#41943) üzenetére


LonGleY
veterán

Jah, nekem nincs Titániumom, se rootom.
A mályva felirat most pár órás resetre ítélt.

[ Szerkesztve ]

(#41948) BeerBier


BeerBier
senior tag

Üdv Urak!

A Crhome for Android böngészőjében hol tudnám beállitani azt,hogy megnyitáskor ne az utolsó megjelenitett oldal hanem pl a kövjelzők,vagy egy fixált kezdőoldal jelenjen meg?
Már átböngésztem a beállitások menüt,de sehol se lelem... :(

[ Szerkesztve ]

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#41949) vadászcsiga válasza BeerBier (#41948) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sehol

(#41950) BeerBier válasza vadászcsiga (#41949) üzenetére


BeerBier
senior tag

Köszi a gyors választ,akkor keresek valami alternatívát ami képes erre az apróságra,és a weboldalakat is szépen behozza.
(Opera mini ilyen szempontból nem jó,pl a ph fórumára a belépéskor elfelejt átirányitani..)

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.