Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41501) Melack válasza mexel (#41498) üzenetére


Melack
veterán

Témázható. Nálam lassan 1 hónapja fenn van, és tökéletesen teszi a dolgát.

(#41499) aizen92: van olyan is, én most épp WPset keresek :D

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#41502) siofok válasza 7Sony7 (#41302) üzenetére


siofok
őstag

nekem ez az időjárás widget jött be a legjobban,elég pontos is,kevés ramot is fogyaszt...
3d sense clock

OnePlus nord 2t

(#41503) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok,
WidgetLocker programot hasznalok, viszont alkalmankent miutan ezzel felnyitom a telefont felugrik a gyari htc-s lock is. Gyari programmal letiltottam, de ez csak 20%-ba volt hatasos. Tudnatok ajanlani olyan programot ami hatarozottabban letiltana?

Pattern biztonsagi kodot is hasznalok, lehet az a baj de nem szeretnek megvalni tole.

(Telefonrol voltam es sietten, bocsanat az ekezetert es a helyesirasert...)

[ Szerkesztve ]

(#41504) Rimuru válasza Regirck (#41503) üzenetére


Rimuru
veterán

Beállítások -> Biztonság -> képernyőzár -> Nincs

Vigyázat, csalok!

(#41505) Pikkolo^^ válasza Viktor0610 (#41489) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ez jobb, mint a Swype keyboard.

(#41506) air válasza Ereshkigal (#41482) üzenetére


air
nagyúr

Feltettem a Lightning Launchert. Lehet hogy ennél jobban konfigurálható, testre szabható launcher nincs még egy. De miért kell így elbonyolítani mindent? A mappa létrehozás egy agyrém. A többiről nem is beszélve. Lehet, hogy kitartó munkával bármit ki lehet hozni belőle, de egy launchert én szeretek 3 perc alatt a saját igényeimre szabni. Ennél ez kizárt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41507) ELECT


ELECT
csendes tag

Üdv! Alcatel Idol S készülékem van, és egy minél egyszerűbb, nagy betűs billentyűzetet, és valami rendkívül smooth launchert keresek. (apple-t használtam, furcsa hogy meg-meg akad)
+1 kérdés: GO locker-t használva, ha beállítottam egy zárképernyőt, majd felakartam oldani, 1 pillanatig mindig feloldódott, és kb fél mp-el később jelent meg a képernyőzár. Nem tudtok valami olyan egyszerű zárképernyős alkalmazást, ami nem produlkálja ezt? :)

(#41508) 7Sony7 válasza dokee78 (#41492) üzenetére


7Sony7
addikt

Üdv! Mi ez az alsamixer?

-

(#41509) Rimuru válasza 7Sony7 (#41508) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem árt egy kis Linux alapismeret. ALSA

Vigyázat, csalok!

(#41510) #07400704 válasza dokee78 (#41492) üzenetére


#07400704
törölt tag

Köszönöm az ajánlásod!
Ezt is megvizsgálom :K

(#41511) 7Sony7 válasza Rimuru (#41509) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszi! Nem sokat értettem belőle, ezért felraktam a telóra. Gondoltam, ez sem lehet sokkal nehezebb, mint egy hangkártya beállítás. Frászt! Százmillióféle izét lehet állítani, dehogy piszkálok én bele!
Mit lehet itt állítani egy call recorderhez?

-

(#41512) dokee78 válasza Oldman2 (#41496) üzenetére


dokee78
félisten

Ezt a call recordert e-nélkül biztos nem használtad,mert nélküle nem indul el.

Nem kell millió dolgot állítani.
Felrakod a Call recordert,elinditod.
Észleli,hogy nincs Alsa Mixer,feldob a Play Áruházba,telepíted az Alsa Mixert.
Root jogokat megadod és működik.

Ez az egy hívásrögzítő alkalmazás ami nekem 100%-osan működik.

[ Szerkesztve ]

(#41513) Regirck válasza Rimuru (#41504) üzenetére


Regirck
senior tag

Sajnos, nincs ilyen lehetoseg!

(#41514) 7Sony7 válasza dokee78 (#41512) üzenetére


7Sony7
addikt

Ja, értem, köszi. Nekem egy másik call rec működik csak, de az a baj, hogy elég recsegős, mintha túl lenne vezérelve. Ezért gondoltam, hátha van valami, ami ezt megoldja.

-

(#41515) Oldman2 válasza dokee78 (#41512) üzenetére


Oldman2
veterán

OK, ha te mondod biztos úgy van. A feltett kérdésemre esetleg tudnál válaszolni?

(#41516) SimonJanos válasza LordRajZoL (#32724) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Tud valaki tényleg működő OCR-t?!

Az ABBY ... habár nagy PC-n kedvencem, de azt tapasztaltam, hogy
a TextGrabber
1. rosszul értelmezi a magyar szöveget
2. egy erős négymagos Note 2-höz képest nagyon lassú!

A Mobile OCR az említett készüléken lefagy...

Lassan az a tippem hogy egyszerűen fotózok (esetleg használok vmi képösszefűző, javító célszoftver is) és majd PC / ABBY FineReader bedolgozom... :U

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#41517) oszkarfincs


oszkarfincs
aktív tag

Olyan alkalmazást keresek, ami a tartózkodási helyem függvényében kapcsol ki és be dolgokat. Konkrétan azt szeretném megcsinálni, hogy ha az otthoni wifim hatósugarában vagyok, akkor 3G kapcsolatról váltson át a telefon 2G üzemmódra. Mehet cellainfó alapján is és az se baj, ha mást is lehet kapcsolgatni. A páciens egy Xperia L 4.2-es bilidzsínnel és őrülnék valami ismertebb gyártó appjának.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#41518) Melack válasza oszkarfincs (#41517) üzenetére


Melack
veterán

Profile Schedulert javaslom neked. Amire neked kell, tökéletesen elegendő.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#41519) air válasza SimonJanos (#41516) üzenetére


air
nagyúr

Scanthing

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41520) SimonJanos válasza air (#41519) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Na, egy 15 perces gyors-teszt akkor... ;]
...
Na, ez nyert!
Még mindig a legjobb a többihez képest.
(Régen volt egy indiai sráctól kapott fapados cuccom, az nagyon remekelt egymagos processzoron is, csak tudnám hol van, mi volt a neve... :F )

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#41521) oszkarfincs válasza Melack (#41518) üzenetére


oszkarfincs
aktív tag

Köszi, meg is néztem. Igazából pont a lényeget nem tudja, a 3G/2G kapcsolatváltást. Mert ugye nem a mobilnetet akarom ki/bekapcsolni, hanem a GSM/WCDMA módok között akarok váltani. (Itthon ugyanis pont olyan gyenge a 3G lefedettség, hogy csatlakozni még tud rá a mobil, de telefonálni már nem lehet vele).

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#41522) air válasza oszkarfincs (#41521) üzenetére


air
nagyúr

Gyári rommal a 2G/3G váltogatás nem megy.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41523) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok,
WidgetLocker programot használok, viszont alkalmanként miután ezzel felnyitom a telefont felugrik a gyári htc-s lock is. Gyári programmal letiltottam, de ez csak 20%-ba volt hatasos. Tudnátok ajánlani olyan programot ami határozottabban letiltana?

Pattern biztonsági kódot is használok, lehet az a baj de nem szeretnek megválni tőle. Viszont mivel a Pattern is gyári, így ha azt kikapcsolom akkor a problémám megszűnik. De nem szeretném kikapcsolni mert enélkül néha magától felold a telefon (leginkább ha kapok egy Viber üzenetet vagy hasonló notification-t.).

Sajnos a beállítások -> biztonságnál nincs olyan funkció, hogy gyári lock program kikapcsolása.

Sajnos már több hónapja keresem erre a megoldást, de már tanácstalan vagyok. Esetleg tudnátok ajánlani valami olyan pattern security programot ami fut a WidgetLocker-rel együtt.

Telefonom: htc Desire X

(#41524) oszkarfincs


oszkarfincs
aktív tag

(#41522) air: Sajnos tartottam valami ilyen választól, mert lényegében egyik togglés widgetet sem tudtam működésre bírni a Playről. Mindegyik kapcsoló csak bevisz a beállítások közé. Ha rootolnám, akkor sem lenne megoldás rá? Ez sony vagy android ficsőr?

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#41525) mcsm88 válasza air (#41522) üzenetére


mcsm88
senior tag

Ebben nem vagyok biztos.
Ez pont az említett Xperia L gyári rommal van, rootolva, és Xposed frameworkel.
Szerintem ha ezzel megy a váltás, akkor csak a megfelelő appot kell megtalálni, hogy ezt ne kézzel, hanem automatikusan tegye meg.

[ Szerkesztve ]

(#41526) fatal` válasza mcsm88 (#41525) üzenetére


fatal`
titán

Csak system appoknak van joga váltogatni.

Illetve talán root funkciókkal az automagic vagy a tasker tud kapcsolni.

(#41527) SimonJanos válasza SimonJanos (#41520) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

OCR
... és íme a befutó:
INGYEN!
Textfee (Texterkennung mit der Textfee)

Kicsit lassú ez is, de a legjobban teljesített! :DD

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#41528) mcsm88 válasza fatal` (#41526) üzenetére


mcsm88
senior tag

Xposeddel tudom váltogatni a képen látható módon, statusbaros kapcsolókkal.
Automatává tételre, meg lehet jó lenne a tasker.

(#41529) mexel


mexel
veterán

van valami olyan Sense óra-időjárás alkalmazás ami magyar és kis erőforrásigényű, és vannak témák hozzá? valami általánosan szeretett és jól használható. Sokat látok a play-en de nem tudom melyik a legjobb :)

[ Szerkesztve ]

(#41530) fatal` válasza mcsm88 (#41528) üzenetére


fatal`
titán

Az Xposed a frameworköt módosítja, ami system app.

(#41531) mcsm88 válasza fatal` (#41530) üzenetére


mcsm88
senior tag

Ok, de ez nem custom rom, hanem rootolt gyári.

[ Szerkesztve ]

(#41532) mcsm88 válasza SimonJanos (#41527) üzenetére


mcsm88
senior tag

Magyar ékezeteket felismeri?
Betűtípusokat hogy kezeli, "ritkán használtakat" lehet vele felismertetni?

[ Szerkesztve ]

(#41533) #79335424 válasza oszkarfincs (#41524) üzenetére


#79335424
törölt tag

A wifi rész nem gond. Csak a 2g-3g. Ez Android "feature". CM romokon működik. Gyári romokon is megoldható két módon.
1.: automatizálóval behívatod a menüt és emulálod a kapcsolás érintési műveletét (shellparancs: input tap x y, ahol x és y az érintés képernyőkoordinátái), majd kilépsz belőle (shellparancs: input keyevent 4, ami tulképp a vissza gomb).
2.: Itt egy XDA -s topik Ez tulképp az 1.-es módszer, csak a háttérben. Megcsináltam, de nem javaslom. Tetü lassú a váltás és magával a működéssel is voltak problémáim. Valahol korábban leírtam és felraktam a Youtube -ra egy videót a működéséről SGS2 -n.

[ Szerkesztve ]

(#41534) wardemi válasza SimonJanos (#41527) üzenetére


wardemi
senior tag

Jobb mint ami az abbyynak van? [link]

Semmis visszaolvastam :)

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#41535) mcsm88 válasza #79335424 (#41533) üzenetére


mcsm88
senior tag

Xposeddel nem lassú az átkapcsolás, legalábbis Xperia L-en nem.
Lehúzod a statusbart, ráböksz, és 3-4 sec után átáll.
Lehet hogy automatizálva lassabb lenne.

(#41536) fatal` válasza mcsm88 (#41531) üzenetére


fatal`
titán

És én írtam valahol egy árva szót is custom romról?

(#41537) #79335424 válasza mcsm88 (#41535) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze. Vagy a kilépő parancsot találomra várakoztatni kell, amíg biztos megtörténik a váltás, vagy a váltás kimenetétől kell függőbe tenni, ami nem tudom, hogy egyáltalán lekérhető -e. Ezért bizonytalan ebben az esetben az automatizálás. Viszont ha a statusbar -ra lehet ilyen kapcsolót tenni, akkor talán, némileg egyszerűsíthető a dolog. A lehúzáshoz van külön műveleti parancs. Mivel ebben az esetben az érintésre akkor is végrehajtódik a művelet, ha közvetlenül utána visszatoljuk a rolót (legalábbis remélem), ezért az érintési parancs az utolsó művelet, utána már nem kell semmire várakozni. Elvileg...
Akkor már csak két probléma marad.
1.: a koordináta csak álló, vagy csak fekvő módban érvényes. Ezt még meglehet oldani úgy, hogy mindkét helyzetre van parancs és telóhelyzettől függően fut le valamelyik.
2.: szerintem kikapcsolt kijelzőnél ez nem működik. Így meg nem sok értelme van az automatizálásnak.

[ Szerkesztve ]

(#41538) air válasza mcsm88 (#41528) üzenetére


air
nagyúr

És az Xposedhoz nem kell valamilyen modul? Önmagában képes erre?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41539) mcsm88 válasza air (#41538) üzenetére


mcsm88
senior tag

gravitybox

(#41540) Crytek


Crytek
veterán

Játékokkal kapcsolatban lenne kérdésem.

Nagyon sok yt-os videot látok ahol androidos fpseket kontrollerrel játszanak.

Ezt hogyan lehet megcsinálni, mi kell hozzá ?Melyik játokok azok amik támogatják ezt van valami lista?

(Xbox 360 kontrollerrel nézném)

Next PC Upgrade: 2022

(#41541) mcsm88 válasza Crytek (#41540) üzenetére


mcsm88
senior tag

Mi értelme annak, hogy egy telefont egy kontrollerrel irányítasz, közben meg nézed a kontrollerhez képes kis kijelzőt?
Lehet ezt egyáltalán úgy, hogy nincs megtáplálva kívülről a kontroller?
Mert ha nem akkor áramforráshoz vagy kötve, ha meg van áramforrás, akkor miért nem gépen játszik valaki?
Ott legalább élvezhető a képernyőméret.

Dobj már egy ilyen youtubos linket

[ Szerkesztve ]

(#41542) zsoltzsolt válasza mcsm88 (#41539) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Lehet béna vagyok,
de hol találom ezt benne? :-)

(#41543) siofok válasza mcsm88 (#41541) üzenetére


siofok
őstag

hdmi-vel ráköti tv-re,és már nayban is látja. :)
És eggy pl. Munkahelyen tv van,áram van,viszont gép nincs amin játszhatok....

OnePlus nord 2t

(#41545) mcsm88 válasza zsoltzsolt (#41542) üzenetére


mcsm88
senior tag

Akkor tudod használni ha rootolt a mobilod.
Letöltöd az xposed frameworkot
Installálod.
Ha megvan lesz egy xposed telepítő nevű alkalmazásod.
Ezt indítsd el, menj a keretrendszer menüpontba, ott frissítés/telepítés, ha root jogot kér engedélyezd.

Utána menj be a letöltés menübe, itt keresd meg a Gravity Boxot, és az Xperia Flip Settinget (Nekem Xperia telefonom van. Valószínű, hogy az Xperia Flip Setting nem kell más telefonoknál) .
Mindkettőt töltsd le, telepítsd, de NE INDÍTSD EL, hanem a modulok menüben pipáld ki a melettük lévő rublikát.
Menj a keretrendszer menübe, ott újraindítás.

Ha újraindult a telefon, akkor menj a Gravityboxba, ott állapotsáv módosítás, gyorsbeállítás menedzsment.
Ott az első három menüben a kapcsolókat, azok sorrendjét, és az egy sorban lévő kapcsolók számát állítod.
Automatikus váltás gyorsbeállításokra legyen bepipálva.
Gyorslehúzást állítsd jobbra vagy balra, ettől függően kell a statusbar szélén lehúzni, hogy a bővített kapcsolók előjöjjenek.
Beállítottál mindent,akkor újraindítás.

Egyébként ez a gravitybox sok minden màsra is jó, de ezt majd úgyis meglátod, ha beletúrsz.

[ Szerkesztve ]

(#41546) mcsm88 válasza mcsm88 (#41545) üzenetére


mcsm88
senior tag

Hogyha az adathasználat, wifi, vagy a bluetoth kapcsoló megnyomásakor nem azok beállításaiba akarsz menni, hanem ki/be kapcsolni azokat, akkor az állapotsáv módosítás, gyorsbeállítás menedzsment, alapértelmezett csempe viselkedés felülivásában be kell pipálni amelyiket akarod.

(#41543) siofok
Így már érthető.

[ Szerkesztve ]

(#41547) zsoltzsolt válasza mcsm88 (#41545) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

köszi, így már menni fog. nekem is Xperia, abból is P, rootolt, ezek fenn vannak már, csaknem tudtam ezeket a lépéseket. Köszi még egyszer
Most nézem, ez Flip setting nem volt fenn, de nem is engedi letölteni, azt mondja, hogy nem kompatibilis (??)
( A letöltött fájl nem érvényes APK)??

[ Szerkesztve ]

(#41548) Crytek válasza mcsm88 (#41541) üzenetére


Crytek
veterán

Otthon akarom nagy tv re kötni.
Fpst jobban szeretep nem tapizva játszani.
Pcn nm tudom játszani mert oda nem jelennek me ezek ;-)
Mondjuk nem értrm hogy a shadowgun multit tök frankon átrakták pcre toltam is jó volt, akkor a singlet miből tartott volna nekik.Pár dollárért steamen terjesztve tuti vennék sokan.

Lényeg aki tudja hogyan lehet android gameet kontrollerrel játszani jelezze!

Next PC Upgrade: 2022

(#41549) aizen92 válasza Crytek (#41540) üzenetére


aizen92
addikt

itt egy lista.

ha a telefonod támogatja az OTG-t akkor csak rádugod az xbox 360 kontrollert és ezek a játékok tuti támogatják.
shadowgunnal tuti lehet tolni de például a modern combat az nem működik controllerrel ezért külső programmal kell bekalibrálni a controllert. root kell az összes ilyen művelethez.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#41550) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok:) Olyan appot keresek amibe meg lehet nézni a foci eredményeket akár visszamenőleg is.
Tehát táblázat,milyen eredményt ért el az adott csapat az előző 2-3 hétben, ha játszik mondjuk Arsenal-Mu akkor lehessen megnézni h eddig mik voltak az előző meccseken. Van egy ilyen oldal Eredmenyek.com formájába de macerás mobilról. Kösz

SM s21+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.