Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42851) flash-


flash-
veterán

olyan programot keresek amivel távolrol(mondjuk munkahelyrol)az otthoni pc mhez hozzaferek,elindithatom az utorrentet stb.tudtok ilyet?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#42852) Viktor0610 válasza flash- (#42851) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

TeamViewer for Remote Control (külön program telepítését igényli a PC-n), illetve a Microsoftnak van saját programja, ez meg egyéb hálózati beállításokat igényel a PC-n.

Én előbbire voksolnék. :)

Samsung Galaxy A54

(#42853) #79335424 válasza flash- (#42851) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én a TeamViewer -t használom. Minden általam kezelt gépen úgy van beállítva, hogy oprendszerrel indul és tőlem nem kér semmilyen belépési engedélyt szerver oldalon. Regeltem egy ingyenes fiókot. A telón lévő kliensben megadom a belépési adatokat és látom, hogy melyik gép online. Rákattintok és már benne is vagyok. A fájlátvitel is működik. Viszont a legtöbb PC -n futó torrent kliensnek van Androidos vezérlője és Webgui -ja is. Azokkal sztem kényelmesebb torrentet kezelni, mint távoli asztali eléréssel. Meg PC -n torrentezni nem a leggazdaságosabb, de ez már más kérdés.

Szerk: Lassú voltam.

[ Szerkesztve ]

(#42854) cashback


cashback
őstag

Sziasztok.

Lenne egy olyan probléma hogy:
Telefon gyári visszaállítást kapott... Most pedig akármilyen gmail-es címet akarnék hozzáadni nem fogadja el. (nincs ilyen azonosító, jelszó páros - vagy valami ilyesmi)

Mit kellene rajta megtaposni hogy működjön?

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#42855) galaxys80


galaxys80
veterán

WiFi matic -ban az ellenőrzés gyakoriságát mennyire szoktátok állítani?
Az 5 perc nagyon enné az aksit?

(#42856) goom


goom
senior tag

Úgy látom, mától ingyenes a GO Launcher Prime.

(#42857) gipsztigris válasza goom (#42856) üzenetére


gipsztigris
addikt

Köszi! Megvettem. Ennyit megér. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#42858) LonGleY válasza gipsztigris (#42857) üzenetére


LonGleY
veterán

Ingyenes, de te megvetted? Akkor jólvan akkor...
0 forintot lehet, hogy tényleg ér a GO. :]

[ Szerkesztve ]

(#42859) gipsztigris válasza LonGleY (#42858) üzenetére


gipsztigris
addikt

Mármint most vettem meg 0 forintért. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#42860) Oldman2 válasza gipsztigris (#42859) üzenetére


Oldman2
veterán

És hogy aktiválod? Nálam minden áron le akarja töltetni a fizetőset,miközben a Prime telepítve van.

Megvan! Az Appsales akciója!

[ Szerkesztve ]

(#42861) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Megtudná valaki mondani hogy miért nem tudok a kiessel csatlakozni a pc-hez de még usb kábelen keresztül sem mert mindig sikertelen az illesztő program telepítése.És nem tudom hogy miért.

(#42862) Markizmark válasza vadasz70 (#42861) üzenetére


Markizmark
addikt

Mihez kellene a KIES?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#42863) egykettő


egykettő
aktív tag

Sziasztok!

olyan progi kéne nekem amivel a számítógép egerével és billentyűzetével tudom vezérelni a telóm. Leginkább játék miatt, lehetőleg wifin vagy bluetoothon. Attól tartok nem úszom meg bluetooth egér+bill vásárlása nélkül.

(#42864) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Sziasztok!
Van egy huawei androidos telefonom kb egy èves... zenèt töltöttem le ès kiírta a telo vagy a weboldal hogy 3virus található ès ez rendszer fagyáshoz vezethet le lassul a telo stb..

Most olyan lètezik hogy telo virusos lesz? Eddig az egy èv alatt soha nem irt ki ilyen hülyesèget.. de ha mègis úgy van akkor mien virusírtó app segítene..?

(#42865) kovisoft válasza Hardver Arc (#42864) üzenetére


kovisoft
őstag

Szerintem ilyen trükkel próbál egy reklám rávenni Téged arra, hogy telepíts egy vírusirtót.

(#42866) vadasz70 válasza Markizmark (#42862) üzenetére


vadasz70
aktív tag

Nem feltétlenül kell fájlokat kéne telóról letölteni de csak példakép mondom hogy azzal sem sikerült usb kábelen keresztül sem megy.

(#42867) Markizmark válasza vadasz70 (#42866) üzenetére


Markizmark
addikt

Használd ezt.
Wifin keresztül tudsz pakolászni pofon egyszerűen.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#42868) vadasz70 válasza Markizmark (#42867) üzenetére


vadasz70
aktív tag

De nekem az asztali pc nincs wifi Ez oda vissza működik pc-ről is tudok feltölteni telóra?

(#42869) Vertigo18 válasza Markizmark (#42867) üzenetére


Vertigo18
addikt

köszi, próbálom Én is... :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#42870) Markizmark válasza vadasz70 (#42868) üzenetére


Markizmark
addikt

Elég, ha van egy Wifi router amire a géped kábelen, a telód meg wifin csatlakozik. A telón elindítod a programot, ki fog írni egy IP címet amit ahogy látsz úgy begépeled a böngészőbe, a telón elfogadod a csatlakozást és lehet mindent oda-vissza másolgatni.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#42871) #79335424 válasza vadasz70 (#42861) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tűzfal, vírusírtó, stb. Én anno letöltöttem a Samu drivereket és manuálisan telepítettem. Kb. 3 éve vannak Samuim, de még csak hallottam erről a Kies -ről, azt sem tudom, hogy hogy néz ki (nem is vágyom arra, hogy megtudjam).
Azt viszont nem értem, hogy a fórumtársak miért erőltetik Neked ezt a wifis dolgot, amikor Te nem azt akarod használni. Sztem először próbáljuk meg megoldani a problémát és csak aztán megkerülni!

[ Szerkesztve ]

(#42872) Hardver Arc válasza kovisoft (#42865) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

Azèrt tartom èrdekesnek mert eddig ilyenről nem halottam hogy telo vírusos lesz...

(#42873) Markizmark válasza Hardver Arc (#42872) üzenetére


Markizmark
addikt

Pedig ahogy terjed az Android rendszer, úgy szépen elkezdenek írni arra is mindenféle férget, mert megéri.
Akkor terjednek el legjobban, amikor mindenki azt hiszi, hogy nem lehet vírusos ... pedig azért nem árt óvatosnak lenni.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#42874) Alteus válasza Markizmark (#42873) üzenetére


Alteus
csendes tag

Most már fordítva van. PC-re lassan nincs is vírus, minden "jószándékú" Androidra fejleszt. :D

(#42875) Bozek válasza Hardver Arc (#42864) üzenetére


Bozek
nagyúr

Gondolom nem jogtiszta forrásból töltötted le a zenét. Na, ezeket kellene kerülni és akkor nem írna ki hülyeségeket a telefon. :)

(#42876) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!

A twitter alkapmazásnak van valami alternatívjája, mert a hivatalos app elég bug-os!!

Előre is köszi!!!

(#42877) Z0C! válasza Richee11 (#42876) üzenetére


Z0C!
őstag

tweet deck asszem.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#42878) #79335424 válasza Bozek (#42875) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem nem feltétlenül erről van szó. Lehet egyszerű reklám is, ami jogtiszta forrásnál is előfordulhat. Néha nagyon érdekes dolgokat művelnek egyes cégek. Hétvégén nagynéném gépén csináltam egy egyszerű, Avast frissítést. Ha nem figyeltem volna oda, csak okézok, akkor most az öreglány "gazdagabb" lenne egy Chrome böngészővel, én meg a kiírtásával kapcsolatos problémával. Az alapértelmezetten kipipált telepítést én nagyon nem tartom korrektnek, főleg egy vírusírtótól. Szvsz mivel alapértelmezetten nem akartam volna Chrome -ot, ezért én ezt vírusként tekintem, amit egy vírusírtó akart velem telepíttetni.

(#42879) porse


porse
senior tag

Üdv.
Másnak is kétszer jelez és frissít is a play minden programnál? Több hónapja már kb, kijön valamihez, frissítem, és rá 1-2 nap és megint jelez, ugyan arra a programra, semmi változással. Most 4.5.10

... szerintem.

(#42880) Bozek válasza #79335424 (#42878) üzenetére


Bozek
nagyúr

De a vírusirtót telepíteni kell, míg a zenét nem. :) Szóval a kettő között nem sok összefüggés van.

(#42881) #79335424 válasza Bozek (#42880) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez egy példa volt, hogy milyen módon próbálkoznak be cégek egyes termékek nyomatásával. Hogy a vírusírtó telepítve volt, az most lényegtelen. A frissítéshez használt felületen keresztül megpróbáltak erőszakosan rámsózni egy másik terméket. Én ebben nem látok akkora különbséget. Ha egy ismert vírusírtó él ilyen lehetőséggel, akkor egy letöltő oldal miért ne tehetne ugyanígy? Ez független attól, hogy a letöltő oldal legális forrást használ a zenetartalomhoz, vagy sem.

(#42882) Bozek válasza #79335424 (#42881) üzenetére


Bozek
nagyúr

Már csak azért se hasonlítható össze a két eset, mert a programok ingyenes verzióinál szokott előfordulni ez, hogy más programokat is akar telepíteni. Fizetős programnál nem. Márpedig a zenéért fizetni kell, ingyenes változat nincs belőle.
A másik, hogy esetedben a telepítés közben szólt, hogy akarod-e telepíteni (az más kérdés, hogy alapból be volt pipálva), szóval megkaptad a választási lehetőséget. Az meg, aki nem olvas, csak a tovább gombot nyomkodja, meg is érdemli a sorsát. :)

(#42883) gipsztigris válasza helixP (#41039) üzenetére


gipsztigris
addikt

A minap ígértem, hogy utánanézek melyik programmal lehet mobiltelefon GPS jelét Bluetooth-on megosztani egy másik eszközzel.

Nos, ezzel: Bluetooth GPS Output
Ahhoz, hogy működjön, kell hozzá a fizetős License

MK808-as Mini PC-re és Laptopra is tudtam GPS jelet átvinni.

Androidos vevő eszközre kell még egy Bluetooth GPS Provider program. Ebből sok van, ki kell próbálni, hogy adott eszközzel melyik működik együtt.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#42884) Lewzke


Lewzke
őstag

sziasztok, tudtok olyan alkalmazásról amivel megtudom nézni a cloudról letöltött forráskódjaimat? próbáltam megnyitni a droidba épített html viewerrel egy .m kiterjesztésű Matlab filet de katasztrofálisan formázza.

(#42885) #79335424 válasza Bozek (#42882) üzenetére


#79335424
törölt tag

Milyen fizetős/nem fizetős Androidos alkalmazásról lenne itt szó? Olvasd el a kérdést! Abban nincs olyan, ami Androidos alkalmazásra utalna. Letöltött egy zenét egy olyan weboldalról, amin pl. egy reklám úgy van megcsinálva, mintha... Tulképp itt is csak rajta múlik, hogy rákattint -e. Ez sem kötelező, csak ugyanúgy nem korrekt, mint az általam írt példában. Úgy csinálsz, mintha még soha nem láttál volna ilyet weboldalon. A lényeg szempontjából mindegy, hogy a felület webes, vagy egy program frissítése során tolják eléd.

(#42886) LonGleY válasza Lewzke (#42884) üzenetére


LonGleY
veterán

A DroidEdit a legesélyesebb, ha forráskódról van szó, de a matlabot az sem ismeri, ha jól olvasom. Ezt érdemes olvasgatni matlab ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#42887) Lewzke válasza LonGleY (#42886) üzenetére


Lewzke
őstag

köszi, ilyent kerestem :). a matlab kód csak egy példa volt, nem kell ismerje a matlabot, csak a szöveges forráskódokat akarom megtekinteni vele és a matlab .m fájlja ilyen ...

A fizetős verzióban ugye nincs reklám? Olcsó és emiatt fizetnék is érte.

[ Szerkesztve ]

(#42888) Bozek válasza #79335424 (#42885) üzenetére


Bozek
nagyúr

Te írtad az avast!-ot, annál pedig a fizetős biztos nem tolja a képedbe a Chrome-ot. Sőt, ha hivatalos forrásból szerzi be a zenéit, akkor biztos nem kap ilyen reklámot se. Részemről ennyi. Te meg támogasd csak tovább a warez-t.

(#42889) LonGleY válasza Lewzke (#42887) üzenetére


LonGleY
veterán

Szépen néznénk ki, ha benne hagyták volna... :]
Vedd meg nyugodtan, hiánypótló app.

--- Más --- BREAKING! ---

Jelszót elfelejteni szarcsi: [link]
Mondom én, hogy kutyaütők ezek a Play-esek.

[ Szerkesztve ]

(#42890) minifoximaxi válasza LonGleY (#42889) üzenetére


minifoximaxi
tag

Nem sámli a kiscsaj:)

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#42891) vadasz70 válasza Markizmark (#42870) üzenetére


vadasz70
aktív tag

Sikerült működik a progi. Lenne még egy olyan kérdésem hogy mikor indítom az alkalmazást akkor mindig be kell írni a cím sorba az IP címet? Nem probléma mert elmentem a könyv jelzők közé. Azt nem tudod hogy mikor töltöm le a képeket és ki jelölöm az összes képet, akkor miért csomagolja Winrarral de ha csak egy képet töltök le akkor jó.

(#42892) mazsi70 válasza LonGleY (#42889) üzenetére


mazsi70
senior tag

ÁÁÁÁÁÁÁ :DDD Annácskánk....

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#42893) #79335424 válasza Bozek (#42888) üzenetére


#79335424
törölt tag

Itt eddig csak Te említettél warez -t. Az lényegtelen, hogy egy alkalmazás fizetős, vagy sem és nem is a reklámmal van a probléma, hanem annak a tálalásával. Ha az Avast azt írná, hogy szeretne ajánlani egy böngészőt, mert az szerinte biztonságos, azzal nem lenne bajom. De az alapértelmezett telepítés más dolog. Sok weboldalnak van szüksége reklámbevételre. Ennek is, mégsem warez. A baj az, ha a reklám másnak akarja láttatni magát. De ennek sincs köze semmilyen warezhez. Én a data.hu -n bérelek tárhelyet, ahol a saját dolgaimat tartom. Ott is van reklám, tehát akkor is találkozhatok ilyennel, ha semmilyen warez tevékenységet nem folytatok. Mellesleg minden megvásárolható Androidos programom legálisan tartózkodik az eszközeimen. Korábban már írtam, hogy elítélem azt a kicsinyességet, ami miatt vki párszáz Forintot sajnál egy fejlesztőtől.

(#42894) Jadro


Jadro
veterán

Olyan alkalmazást keresek, ami képes szinkronban tartani wifi hálózaton keresztül egy mappát a telefon és a PC között. Kvázi azt szeretném elérni mint a dropbox kliensnél, hogy az adott mappába másolt dolgaim automatikusan átkerüljenek jelen esetben a telefonra egy adott mappába illetve ha volt a telefonon módosulás, akkor az a PC-n is változzon. Tudtok erre valami jól bevált módszert mondani?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#42895) Markizmark válasza vadasz70 (#42891) üzenetére


Markizmark
addikt

Ha a saját hálózatodon a telódnak fix címe van akkor mindig ugyanazt kell beirni. Ha random címet kap akkor meg nyilván mindig azt kell beirni a böngészőbe amit kidob a telefon a program indításakor.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#42896) Fall-N válasza S e t h (#42806) üzenetére


Fall-N
veterán

Vagy Solo Launcher. Mindent tud ingyen amit a másik kettő fizetős verziói. Ráadásul KitKat kinézete van ennek is alapból és kezeli az ADW/Apex/Nova/GO témáit.

[ Szerkesztve ]

(#42897) LonGleY válasza Jadro (#42894) üzenetére


LonGleY
veterán

(#42898) Lewzke válasza LonGleY (#42889) üzenetére


Lewzke
őstag

megvettem, az extra funkciókat lehet nem fogom használni de a reklámok miatt is megérte :)

(#42899) Jadro válasza LonGleY (#42897) üzenetére


Jadro
veterán

Köszi, csekkolom. Átfutottam rajta simán a neve miatt. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#42900) Baku


Baku
aktív tag

Sziasztok!

Olyan APP-ot keresek, amivel fel tudom venni azt, ami a hangszórón szól a telefonból PL. egy internet rádió, vagy akár csak egy zenélő website zenéjét.
Egy rakás felvevő (recorder) progit teszteltem már, de egyik sem tudja azt, ami nekem kell...

Ha olyan fórumot tudtok, ahová ezzel lehet fordulni, az is jó lenne...

Köszi előre is! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.