Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41851) fireman123 válasza tybsen (#41849) üzenetére


fireman123
őstag

Hogy és hol lehet upgradelni? :B ....mi a menete légyszi....

[ Szerkesztve ]

(#41852) FrezeR válasza vadászcsiga (#41826) üzenetére


FrezeR
senior tag

Ok köszi a tippet!

(#41853) #79335424 válasza Bozek (#41850) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez, így, ebben a formában nem teljesen igaz. Egyrészt a több, mint 2éves SGS2 -m már nem számít modern készüléknek, de tudja az 5GHz -et. Olvasd el, amit korábban írtam! Mivel a routerem tudja a párhuzamos duált, ezért teszteltem úgy, hogy a küldő és a fogadó is 2,4GHz -en volt és úgy is, hogy az egyiket 5GHz -en csatlakoztattam. Bizony, nagyon nem mindegy. Ezért kellene a párhuzamos duál és az ac szabvány. A 150mbs pedig csak elméleti. Nem tudom, hogy ez a kütyü milyen veszteséggel dolgozik, de a belső antennás miniPC -knél sajnos, nagyon komoly a veszteség. De ezt az egészet át lehetne hidalni egy olyan mikro usb porttal, amihez ha lan adaptert csatlakoztatunk, akkor automatikusan átáll. Filléres tétel, és a szoftveres rész is megoldott.

[ Szerkesztve ]

(#41854) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy jó rss olvasót? Előny lenne ha magyar nyelven is tud. (Nem nekem kellene, én a feedlyt használom, csak aki tanácsot kért neki mindenképpen magyar kell)

(#41855) tonyrulez válasza Richee11 (#41854) üzenetére


tonyrulez
őstag

gReader

4 8 15 16 23 42

(#41856) maglew


maglew
aktív tag

Tudnátok ajánlani egy ingyenes kamera progit, ami nem bonyolult? koszi

(#41857) Bozek válasza tonyrulez (#41855) üzenetére


Bozek
nagyúr

+1, főleg az offline működés miatt is. :)

(#41858) konigjanos


konigjanos
senior tag

melyik a legkisebb akku használatú gps logger program? gpx formátumban lenne az ideális

(#41859) S e t h


S e t h
nagyúr

Évek óta használom teljes megelégedettséggel az MDscan alkalmazást, most kipróbáltam egy teszt erejéig a Camscannert, igaz, hogy csak egy kezembe akadt szórólapot "szkenneltem" be velük, de az eredmény szembeötlő volt.
MDscan [link]
Camscanner [link]
Kérdés, hogy az előbbi miért nem lett színes.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#41860) tonyrulez válasza S e t h (#41859) üzenetére


tonyrulez
őstag

Alapból a Magic Color színbeállítást használja, ami a túl színes képekkel ezek szerint nem tud mit kezdeni. De van még Lighten, Gray, B&W és Original mód is, ez utóbbival színes marad.

Szerk: vagy az MDscan nem lett színes, vagy felcserélted a linkeket? Akkor viszont nem tudom, a fentieket a CamScannerre értettem.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#41861) LordRajZoL válasza petipetya (#41845) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Nekem is napok óta szarakodik Dropbox
Haveromnak is
Percekig nem tud szinkronizálni
Már kerestem másik alternativát csak a Lan sync miatt nem dobtam eddig ki

zZz

(#41862) LordRajZoL válasza S e t h (#41859) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Ha jól rémlik mindkét scanner progi alaból szanáéja a szineket
Én Camsannert használtam sokáig, de mdsScan joban dolgozik ha "ocr" képes szöveget szeretnél

zZz

(#41863) bigdady


bigdady
nagyúr

Sziasztok
Xperia e telefonon hogyan lehet a hivo csoportoknak kulon csengohangot beallitani? Nem tudja andriod?

(#41864) haxelfolie


haxelfolie
újonc

Hello! A telom frissült 4.3-ra, de nem talalom playben a port.hu-s tv műsor appot. Gondolom nem frissitették. Nem tudnátok ajánlani másikat? Vagy elküldeni a lementett programot?

(#41865) fdisk


fdisk
őstag

Van olyan program ami képes leválasztani tartósan olyan appokat a marketről amik nem szeretném,h frissüljenek?
A TB sajnos csak ideig-óráig jó.
Leválasztom az appokat,de gondol egyet és ismét felkínálja a frissítés lehetőségét.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#41866) LonGleY válasza fdisk (#41865) üzenetére


LonGleY
veterán

Újra kell szignózni az appokat.

(#41867) konigjanos válasza LordRajZoL (#41861) üzenetére


konigjanos
senior tag

a copy-t ajánlanám, alapból 15 giga, megívásnál 20, ios, andoid, asztali kliens, stb...ha akarod, meghívlak.

(#41868) tonyrulez válasza haxelfolie (#41864) üzenetére


tonyrulez
őstag

TV24

4 8 15 16 23 42

(#41869) LordRajZoL válasza konigjanos (#41867) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Már fent van tesztelés folyamatba s köszöntem.

Igazábol dropbox haveromnak volt fontos mert 2 gépen használ egy számlázó progit s igy oldottam meg hogy mindkét helyen aktuális legyen adatbázis. Sajnos feltöltése lassú. S ha másik gépen akar számlát írni akkor még az a max 2 perc is sok. Ezért tettem Dropra egész "rendszert" mert Lanon rögtön frissit.

[ Szerkesztve ]

zZz

(#41870) LonGleY válasza LordRajZoL (#41869) üzenetére


LonGleY
veterán

Már tudom is, hogy milyen fórumot fogok csinálni a szoftveres oldalamra. A regisztrálás folyamatához tartozni fog pár példamondat, amit helyesen kell leírni. A többszöri tévesztők a regisztrálás után egy elkerített részlegbe fognak kerülni és csak egymást boldogíthatják. :>

[ Szerkesztve ]

(#41871) Troy.


Troy.
addikt

Alapvetően nem rossz program a App Lock (Smart App Protector), de simán ki lehet lőni feladatkezelőben.

.

(#41872) LordRajZoL válasza LonGleY (#41870) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Hurrá majd szolok ha indulok egy helyesirási versenyen

zZz

(#41873) LonGleY válasza LordRajZoL (#41872) üzenetére


LonGleY
veterán

Mindenki saját maga ítéli meg, hogy mennyire érzi égőnek, ha egy publikus fórumban virít róla, hogy nem végezte el (rendesen) a nyolc általánost, és nincs egy épkézláb magyar mondata.

[ Szerkesztve ]

(#41874) edemke007


edemke007
tag

Sziasztok! :D
Adott lenne 1 Sony Xperia Z, 4.3-as androiddal. Azt szeretném megkérdezni, hogy létezik rá olyan lejtászó, mint mondjuk stereoscopic player, vagy társai, amik a 3d mkv filmeket le tudják játszani, majd hdmi-n ki lehet küldetni a jelet 3d tv-re és ott nézni a filmet? Tehát ami megadja a lehetőséget a tv-nek, hogy összefésülje a két képsorozatot 1 3d hatásúvá? :)
Csak azértk érdezném, mert a 3d tv-nk nem játssza le csípőből az mkv-t, a laptop nem bírja kódolni, a Z meg mégis csak 4 maggal rendelkezne, ezért kérdezem. :D
Ádám

(#41875) LordRajZoL válasza LonGleY (#41873) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

:DD
Ha nem zavar akkor miért zaklatsz?
Részemről zártam a témát

zZz

(#41876) fdisk válasza LonGleY (#41866) üzenetére


fdisk
őstag

Pontosan hogyan?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#41877) tonyrulez válasza Troy. (#41871) üzenetére


tonyrulez
őstag

Hide It Pro-hoz van App Locker bővítmény, (igaz még nagyon régen próbáltam) de nagyon tetszett: a védett program indításakor felhozza az összeomlásos hibaüzenetet, ahol hosszan nyomva az ok gombot kéri a jelszót. Lehet hogy ezt is ki lehet lőni feladatkezelőben, de ha nem tudják hogy mit keressenek, sőt nem is tudják hogy az app valójában nem omlott össze...

4 8 15 16 23 42

(#41878) LonGleY válasza fdisk (#41876) üzenetére


LonGleY
veterán

Sajnos, nem tudtam eddig rájönni, pedig nekem is jól jönne a Skype 3.2.0 kapcsán. Ez pl. az Opera Mobile-al is megcsinálták; így nem azonosítja a programot a Play a fentlévő (frissebb) verzióval.

[ Szerkesztve ]

(#41879) Crytek


Crytek
veterán

Érdeklődnek, hogy egy mobiltelefonnal amin pl van gmail, facebook stb hozzáférés és ha arra egy vírusos program kerül mi az a legrosszabb eset ami történhet?

(Fogalmam sincs ismerem se a vírusokat és bízom benne hogy eddig nem is kaptam telefonra)

Azért kérdem ,mert elég sok netes játék ad ingyen cuccokat ha pl kitöltök egy kérdőívet, regelek ide-oda ,de elég sok "telepítsd fel a telefonra ezt meg azt az appot" is van.

A telefonon lévő adataimat pl egy txt-be tárold adatot vagy a gmail /facebook egyéb program belépési kódjait meg tudják így szerezni ? Tudják-e terhelni valami úton módon az előfizetésem stb?

Next PC Upgrade: 2022

(#41880) EmberXY válasza LonGleY (#41870) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez most ütött... :C :DDD
Régóta tapasztalom, hogy kiállsz a magyar nyelv mellett (egyszer még engem is helyretettél
...;]), de szerintem sajnos szélmalomharcot vívsz... :R

Up the Irons!

(#41881) LonGleY válasza Crytek (#41879) üzenetére


LonGleY
veterán

Normál esetben (root-jogosultság nélkül) nem férnek az appok egymás adataihoz. Ha egy alkalmazás (készüléken lévő vagy online) hozzá akar férni a Facebook fiókodhoz, azelőtt mindenképp engedélyt kell kérnie. A jogosultságokat a Facebook is kiírja, úgy, mint a Play egy Androidos program telepítésekor.

Nem kell ilyesmitől paráznod, védelmi programra se lesz sükséged. Két dologra figyelj: ne hagyd el a telefonod, illetve ne telepíts félreérthető, kevés userrel rendelkező, a Play-en eléggé lehúzott alkalmazásokat. Tipikus win-like vírusok nem fognak a készülékedre pattogni.

Az in-app vásárlások Play-engedélyére szorulnak. Alapértelmezés szerint (tudtommal) a jelszavad ismét elkéri vásárláskor. Szerintem ez fel fog tűnni. :]

[ Szerkesztve ]

(#41882) petipetya válasza LonGleY (#41873) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az én időmben ez már a 4. végén gond nélkül ment. Elég alacsony a mérce manapság.

"nincs rá lezsóidő"

(#41883) Deck válasza petipetya (#41882) üzenetére


Deck
titán

Sajnos :(

PS5

(#41884) air válasza petipetya (#41882) üzenetére


air
nagyúr

Hogy mást ne mondjak, 25-30% a funkcionális analfabéták aránya a felnőtt lakosság körében Magyarországon. Vagyis majdnem minden 3. ember.
Ez egy borzasztó adat. :O

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41885) Deck válasza air (#41884) üzenetére


Deck
titán

Minden 3. ember... Tudjuk mi :)

PS5

(#41886) Szulita28


Szulita28
senior tag

Sziasztok!
Tudtok ajanlani Autocad-es fajlok (dwg) megnyitasara alkalmas progit? Van esetleg alternativaja a gyari proginak?
Elore is koszi!

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#41887) szimla65


szimla65
aktív tag

Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni a GLto Sd program beállításával és használatával kapcsolatban.Lehet akár privátban is.

(#41888) Troy. válasza LonGleY (#10149) üzenetére


Troy.
addikt

Ez egy hasznos hsz.

.

(#41889) aelod


aelod
veterán

Szevasztok!

Tudtok olyan programot amivel meg lehet osztani a telefon mobil internetét egy olyan sz.géppel amelyiken nincs internet?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#41890) TomWexX válasza aelod (#41889) üzenetére


TomWexX
addikt

Az android ezt alapból tudja. Konkrétan melyik telefon, milyen android verzióval?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#41891) aelod válasza TomWexX (#41890) üzenetére


aelod
veterán

galaxy ace 2
4.1.2 jelly bean

De a gépen nincs wifi..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#41892) Elemental


Elemental
addikt

Sziasztok!
Adott két androidos teló (S4). Az enyémen a fiókoknál hozzá van adva az gmail címem, amihez hozzákapcsoltam a bankkártyámat, ezzel vásárolok a Play-en. A feleségem telójára is meg akartam venni ugyanazt a szoftot, mint az enyémre, és miután az ő telefonjához is hozzáadtam az én gmail fiókomat, ingyen tudtam letölteni. Ezek szerint, ha két telón az a gmail fiók van beállítva, amivel fizetek a Play-en, akkor csak egyszer kell kifizetni, a másikra le tudom tölteni?

(#41893) air válasza aelod (#41891) üzenetére


air
nagyúr

Akkor kábelen. Az is alapfunkció.

(#41892) noklika
Természetesen. A megvásárolt alkalmazás nem a telefonhoz kapcsolódik, hanem a Google fiókhoz.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41894) konigjanos


konigjanos
senior tag

A cimborám megvette a mariskát a playen, most egy új telefont vett, és nem tudja rá ingyen feltenni, mitől lehet?

(#41895) aelod válasza air (#41893) üzenetére


aelod
veterán

thx!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#41896) air válasza konigjanos (#41894) üzenetére


air
nagyúr

Talán nincs a kompatibilis eszközök listáján a készülék.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41897) Elemental válasza air (#41893) üzenetére


Elemental
addikt

Értem, köszi!

(#41898) konigjanos válasza air (#41896) üzenetére


konigjanos
senior tag

de, sőt, amikor még az enyém volt a telefon (mert tőlem vette) nekem simán felment rá (mert valamikor régebben én is megvettem az alkalmazást)

(#41899) szlovibuki


szlovibuki
tag

Hello! Létezik olyan alkalmazás amivel a háttérképeket tudom cseréltetni bizonyos időközönként? (pl. reggel 7-től délután 2-ig legyen egy bizonyos kép a háttér, 14:00-tól pedig egy másik kép reggel 7-ig)

(#41900) vgyuri válasza konigjanos (#41894) üzenetére


vgyuri
őstag

Swox-ot felrakta a telefonra? Mariskánál mit ír a Google Play? Megnyitás, telepítés?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.