Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42043) gti16v


gti16v
őstag

na sziasztok

korábban azt kérdeztem,hogyan tudnám milyen appal átvinni az N8 ra a Z1 egyről az összes névjegyet egyszerűen(kb 2000 db),jött olyan válasz,hogy bt-n meg olyan hogy outlok,na most volt időm ránézni,és a következő van.

ha bt-n küldöm,látványosan számolja az összes kijelölt névjegyet,majd olyan mintha küldené és a végén kap aZ N8 egy nb névjegyet ami a emailomat tartalmazza.

meg próbáltam,valahogy az outlokba lementeni a névjegyeket a gamail címtárából,és a következő történt:
így csináltam:
gmail/címtár/összes névjegy kijelöl/egyebek/exportálás/Outlook CSV formátum (az Outlook vagy más alkalmazásba való importáláshoz)/ majd katt az exportálásra és hiába van kijelölve az összes,lesz a letöltések közt egy db 27 kb. os contacts.csv fájl

nem tudom elhinni,hogy 2004 óta használok okos telefont én nem tudok az androidról az S60-ra nyanvadt 2000 db névjegyet átvinni.
:W :W :W

kösz,ha valaki tud segíteni...

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.