Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146289) fatal` válasza DrBubo77 (#146284) üzenetére


fatal`
titán

Nem, nem tudtam. :) Fizikai tokent használtam amíg lehetett, azóta pedig nem váltottam ROM-ot. Csak időnként fejlesztek és nem akarom naponta csesztetni a bankot. :)

(#146285) nyisziati: Így, hogy automatával is megy, valószínűleg az lesz. Csak nem tudom mit szólnak, ha időnként verziótesztelés és egyebek maitt naponta aktiválok :D

(#146287) mobilizmo: Az asztali app tudom, hogy tud adni, csak az ebben az esetben nem jó. Ugyanis ha jól emlékszem az aktiválás kétlépcsős, QR kóddal. Na most, ha tiszta telepítést csinálok, akkor az idő. Ez csak akkor működik ha belépsz a desktop appba még a régi rendszeren és aztán folyamatosan mozgatod az egeret mielőtt kiléptet. Mert ha egyszer kiléptél, akkor token hiányában az új rendszerről már nem tudsz visszalépni... Ügyintéző nélküli aktiválásról nem tudtam, az valószínűleg jó lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.