Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146251) crok válasza zeon.hu (#146250) üzenetére


crok
Topikgazda

És ideiglenesen se tudod, ez már nem működik?

Igor is azt mondja hogy megy neki a Vanced csak annyi hogy MIUI 20.2.20 és felette.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146252) zeon.hu válasza crok (#146251) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az elsőt megnézem majd.
A másodikat nem is értem, nálam a global rom 11- es :D

#?*@&!

(#146253) crok


crok
Topikgazda

Ha már Vanced itt egy hír tűlük Telegramról:

Csináltak egy Vanced Manager nevű megoldást, ami ezt tudja:

After 3 months of development, we are finally ready to introduce Vanced Manager to the masses. Vanced manager can easily install and uninstall vanced and microg, has various settings for customisation and better experience. The Manager comes with an easy-to-use interface, support for background download and installation

Még nem tudok többet csak ennyit róla - lévén 10 perces a hír..

És a hír:

Are you tired of .apks? Fed up with the new installation method? Don't want to use SAI or read the installation guides?

Do we have the solution for you!

Introducing: Vanced Manager!

No more will you have to suffer through downloading files through the website and installing them with SAI! No more having to fiddle around with various settings or downloading the wrong version, causing frustration!

=====================

But what does Vanced Manager have?

• clean and simple UI
• easily install Vanced and MicroG directly using the app
• installation guides for all variants of the app (especially for special snowflake MIUI)
• direct downloads without having to go to the website
• notifications when an update for Vanced is available
• changelogs for the latest versions of Vanced
• and much more! (aka I'm too lazy to type out more stuff)

=====================

Special thanks goes to the Vanced team and X1into for creating the app.

Don't wait, don't delay, download the Vanced Manager APK here today!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146254) Somatom válasza crok (#146253) üzenetére


Somatom
veterán

Olvastam a jelenlegi telepítési instrukciót. Mi az a Micro G és miért van rá szükség? Nem akadhat össze valamivel?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146255) zeon.hu válasza Somatom (#146254) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Youtube bejelentkezéshez kell.
Ha nem fiókkal akarod használni, nem kell feltenni.

Jónak tűnik ez a Vanced manager, de sajnos ez is kéri a MIUI optimalizáció kikapcsolását.
(A gond az, hogy utána napokig tart mindent visszaállítani)

#?*@&!

(#146256) crok válasza Somatom (#146254) üzenetére


crok
Topikgazda

MicroG - igazából itt csak a bejelentkezéshez kell ha a saját fiókod alatt akarsz Youtube-ozni a Vanced-ben.

Én nem tudok róla hogy bármivel is összeakadna egy normál GApps-t is tartalmazó ROM-on, de majd szólnak a többiek ha rosszul tudom.

@zeon.hu: de csak egyszer kellene jól megcsinálni - de nyilván a te készüléked, a te ROM-od, a te dolgod. Meg visszakapcsolható.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146257) Somatom válasza zeon.hu (#146255) üzenetére


Somatom
veterán

és crok:

Ahhh...sooo! Köszi, így már értem! Talán van vhol YT fiókom, mert régen raktam fel egy-két videót, de már évek óta nem használtam.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146258) WhiteWalker válasza Somatom (#146247) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Most megnéztem egy adott zenével ( majka - füttyös) a próba kedvéért.
A Newpipe-nál ha a play ikonra bökök bedobja az alkalmazás váltót , míg ugyezzel a zenével ha a play ikonra bökök TubeMate alatt , elindul a lejátszás , és semmi ilyen felület nincs a TubeMate alatt amit linkeltél. Vagy ez neked a lejátszási listát mutatja?

Érdekes , ami a telefonon van video azt átdobja a VLC-re a TubeMate ha a play-re bökök.

[ Szerkesztve ]

(#146259) p.t.r válasza crok (#146253) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Ez szuper! :R

(#146260) Somatom válasza WhiteWalker (#146258) üzenetére


Somatom
veterán

Ha dobnál hozzá egy linket, akkor ki tudnám próbálni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146261) gti16v


gti16v
őstag

Sziasztok!

Létezik olyan app, amivel egy kapcsolással offline lehet tenni appokat.

Írok példát:,
messenger,viber: off
WhatsApp :on

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#146262) WhiteWalker válasza Somatom (#146260) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

link , innen szedtem le az apkmirror linkről a Tanúsított webhelyek (3.3.4.1237) verziót.

(#146263) Siriusb válasza zeon.hu (#146255) üzenetére


Siriusb
veterán

Mit akarsz visszaállítani? Ehhez az egyhez kikapcsolod, engeded, hogy futhasson a háttérben és kész. Vagy félreértek valamit?

(#146264) crok válasza Siriusb (#146263) üzenetére


crok
Topikgazda

Félre: ő a fejlesztői menüben levő (egyébként számára elérhetetlen, meg nem jelenő, valamiért letiltott overlay-ű) MIUI optimalizációról beszél te pedig az app optimalizációról. Fel se tudja (elvileg) tenni amíg a MIUI optimalizáció be van kapcsolva.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146265) Somatom válasza WhiteWalker (#146262) üzenetére


Somatom
veterán

Vazze! A YT videóról dobj linket, ne a TubeMate -ről! :N

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146266) Siriusb válasza crok (#146264) üzenetére


Siriusb
veterán

Akkor tényleg félreértettem, kösz a kiigazítást. Én valóban az app szintűre gondoltam.

(#146267) WhiteWalker válasza Somatom (#146260) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Vazze! Beirod a keresőbe , hogy Majka - Füttyös ;]
De tessék link

(#146268) Somatom válasza WhiteWalker (#146267) üzenetére


Somatom
veterán

Azért kellett a link, hogy biztos ugyanazzal próbálkozzunk. A felbontásválasztóban válts 640x360 -ra! Nálam úgy dobja a VLC -t.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146269) makoss válasza lovi27 (#146229) üzenetére


makoss
addikt

Feltettem az adguard egyik változatát, ez jónak tűnik :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#146270) Dr.NX válasza gti16v (#146261) üzenetére


Dr.NX
addikt

Na, ezt jó tudni.
És melyik app az?

Elfogadom a sütiket.

(#146271) WhiteWalker válasza Somatom (#146268) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mindegy hagyom a fenébe. A linkről egyszer megnyitotta , úgy ahogy irtad , azóta sokadik próbálkozásra sem hajlandó.

Egyelőre ott a YT Vanced , csak alternatív megoldásnak jo lett volna. Igy a NewPipe marad akkor.
Azért köszönöm az igyekezetet.

(#146272) zzz03


zzz03
őstag

Mint browser-ba hogy lehet eltüntetni az alsó sávot böngészés közben? Azaz ha görgetek lefelé automatán tűnjön el mint a felső sáv.

[ Szerkesztve ]

(#146273) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok! Az opera böngészőt lehet valahogy szinkronizálni a Chrome könyvjelzőkkel? Illetve melyik a legjobb böngésző? Nekem a Chrome "esik kézre" a legjobban, viszont mostanában fagyogat, nem érzékeli a touch-ot sokszor görgetés közben. Ha kilépek és vissza meg működik ismét egy ideig.

[ Szerkesztve ]

(#146274) Bozek válasza FrankMonzano (#146273) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Az opera böngészőt lehet valahogy szinkronizálni a Chrome könyvjelzőkkel?"
A Google nem engedi a Google Sync-et más gyártótól származó böngészők esetében. Ha van is ilyen, akkor az nem lesz fenn a Play Áruházban.

Illetve melyik a legjobb böngésző?
A Kiwi Browser szerintem megér egy próbát. De azt, hogy melyik a legjobb böngésző, nem fogja megmondani senki. Mindenki csak azt tudja, hogy ő melyiket tartja a legjobbnak.

[ Szerkesztve ]

(#146275) zeon.hu válasza Bozek (#146274) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Samsung böngésző szinkronizál.
Mobilon be kell kapcsolni a funkciót, asztali gépre kell egy addon, egyszer bejelentkezni, többé nincs vele gond.

#?*@&!

(#146276) Bozek válasza zeon.hu (#146275) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez azért nem egészen így van. A Samsung Sync leszedi a Chrome-ból PC-n a könyvjelzőket, majd az szinkronizál a telefonnal. Ez egy kerülőút, bár természetesen működik. Csak az is kérdés, hogy meddig? Mert ha a Google bezárja a kiskaput, akkor nem megy tovább.

(#146277) zeon.hu válasza Bozek (#146276) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egyelőre működik, kb 2 éve használom.

#?*@&!

(#146278) fatal`


fatal`
titán

Sziasztok!

CIB-eseket kérdezném, hogy mentette már le valaki Titanium Backuppal (vagy mással) az appot? Romcsere vagy factory reset után vissza lehet állítani, vagy nem működik?

Más: Olvastam korábban, hogy ROOT-tal magisk hidera panaszkodik a CIB app. Állítsátok be a magisk managerben, hogy minden indításkor random csomagnevet kapjon a magisk manager és már nem is nyavalyog. :)

[ Szerkesztve ]

(#146279) Dr.NX válasza fatal` (#146278) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem tudok ilyenről, hogy minden indításnál random csomagnév. Egyszer ad neki 'oszt csá. (Settings/Hide Magisk Manager)

Elfogadom a sütiket.

(#146280) g_g_g válasza fatal` (#146278) üzenetére


g_g_g
őstag

"Más: Olvastam korábban, hogy ROOT-tal magisk hidera panaszkodik a CIB app. Állítsátok be a magisk managerben, hogy minden indításkor random csomagnevet kapjon a magisk manager és már nem is nyavalyog."

Erre a beállításra gondolsz?
kép

Mert ez sajnos nem segít.

(#146281) crok válasza g_g_g (#146280) üzenetére


crok
Topikgazda

Sajnos eddig csak neked nem segített.

@Dr.NX, jaja, az csak egyszer letelepít egy stub apk-t random névvel, nincs olyan hogy mindig más.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146282) Somatom válasza crok (#146281) üzenetére


Somatom
veterán

Nem lehet, hogy a sorrend a baj? Olyasmire gondolok, hogy a banki app rátalál a Magisk nevű app -ra, majd társítja magában mondjuk az Android ID -hez. Utána már hiába változik újratelepítéssel a Magisk csomagneve, a banki app fityiszt mutat, mivel az Android ID nem változott, tehát a teló továbbra is rootolt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146283) fatal` válasza g_g_g (#146280) üzenetére


fatal`
titán

Igen arra, illetve arra, ami előtte volt, de akkor neked már random beállításon van.

(#146282) Somatom: Nem, én is utólag állítottam ezt be.

A titanium backupos kérdésre valaki? Nem próbálta még senki? :) Frissítenék majd lassacskán android 10-re, de nincs kedvem hivogatni a bankot az aktiváláshoz.

(#146284) DrBubo77 válasza fatal` (#146283) üzenetére


DrBubo77
addikt

Azt ugye tudod, hogy már ügyintéző nélkül is tudod aktiválni az alkalmazást. Úgy emlékszem, hogy a 8-as menüpont az.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#146285) nyisziati válasza fatal` (#146283) üzenetére


nyisziati
veterán

Szerintem inkább hívogasd a bankot. Az ilyen szigorított működésű appoknál később előfordulhat abnormális működés.

(#146286) crok válasza Somatom (#146282) üzenetére


crok
Topikgazda

A banki app nem talál rá a Magisk Manager nevű appra mert nem is ezt keresi. Ilyen nevű app nincs is. Az appok app id-t néznek. Ha a Magisk Manager Hide be van kapcsolva ez az app id teljesen random azonosító. Akkor egy olyan (un. stub app) app lesz feltéve aminek az az app id-ja, hogy com.[és itt hosszú, random kriksz-kraksz van] és ez indítja majd a Magisk Manager-t, így nem fedezheti fel semmi hogy fent van a Manager (aminek az app id-ja egyébként com.topjohnwu.magisk, az appok ezt tudják keresni, a random app id-t nem tudják keresni..). Nincs mit társítani se, nem így működik, meg mostmár olyan van hogy app szintű Android ID (Oreo óta). Ezt nem tudja megjegyezni, de át lehet irogatni ha kell.

@fatal`
Ha annyira haklis egy app hogy kell neki a saját ID visszaállításkor is, akkor azt a Titanium Backup szerintem még nem tudja, de a Swift Backup tudja csak nincs alapból bekapcsolva hogy az appokat ID-stól mentse. A Migrate is úgy menti le a flash-elhető zip-et hogy menti az app szintű Android ID-kat..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146287) mobilizmo válasza fatal` (#146283) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Egyébként adatvédelmi szempontból elég gáz lenne, ha 2020-ban ezt kereskedelmi forgalomban lévő app-al meg lehetne csinálni. Utoljára kb. 4 éve ment még így. Egyébként teljesen üzemszerűen működik az ügyintéző nélküli aktiválás is. Sőt ha van windows pc-d, a telepített banki program is tud aktiváló kódot adni. A hívogatás meg kb. 5 perc.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#146288) DrBubo77 válasza mobilizmo (#146287) üzenetére


DrBubo77
addikt

Inkább 2 perc. Hívás > menüpont > azonosító > telekód > telefonszám megerősítése > kész. És már meg is érkezett sms-ben az aktiváló kód.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#146289) fatal` válasza DrBubo77 (#146284) üzenetére


fatal`
titán

Nem, nem tudtam. :) Fizikai tokent használtam amíg lehetett, azóta pedig nem váltottam ROM-ot. Csak időnként fejlesztek és nem akarom naponta csesztetni a bankot. :)

(#146285) nyisziati: Így, hogy automatával is megy, valószínűleg az lesz. Csak nem tudom mit szólnak, ha időnként verziótesztelés és egyebek maitt naponta aktiválok :D

(#146287) mobilizmo: Az asztali app tudom, hogy tud adni, csak az ebben az esetben nem jó. Ugyanis ha jól emlékszem az aktiválás kétlépcsős, QR kóddal. Na most, ha tiszta telepítést csinálok, akkor az idő. Ez csak akkor működik ha belépsz a desktop appba még a régi rendszeren és aztán folyamatosan mozgatod az egeret mielőtt kiléptet. Mert ha egyszer kiléptél, akkor token hiányában az új rendszerről már nem tudsz visszalépni... Ügyintéző nélküli aktiválásról nem tudtam, az valószínűleg jó lesz.

(#146290) DrBubo77 válasza fatal` (#146289) üzenetére


DrBubo77
addikt

Régen készülékváltáskor én is az asztali alkalmazással szórakoztam, hogy ne kelljen ügyintézővel vacakolni. De úgy emlékszem, már tavaly novemberben is ment ez az automata aktiválás.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#146291) mobilizmo válasza fatal` (#146289) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

A még működő mobil appal belépsz az asztali telepítettbe és kérsz új aktiváló kódot. Ahogy kikéred a mobil appod rögtön aktiválatlan lesz. Ezután fejleszthetsz a mobilon, a kapott aktiváló kódot azt hiszem 24 óráig tudod felhasználni a mobil app aktiválására.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#146292) fatal` válasza mobilizmo (#146291) üzenetére


fatal`
titán

Nekem úgy rémlik, hogy kétkörös, még valami QR kódot is kellett leolvasni. Vagy ez csak akkor volt, amikor váltottam a tokenről? Na mindegy, jó lesz az ügyintéző nélküli aktiválás :) Nem akarom tovább offolni a topicot, köszi mindenkinek az infot.

(#146293) lovi27 válasza fatal` (#146289) üzenetére


lovi27
addikt

Semmit nem szólnak hányszor aktiválsz, mert ha jól csinálod csak a komputerrel társalogsz.
Amikor a hardver token után ügyintézőnél regisztráltam az alkalmazást 3 adatot kaptam:
- egy 8 számjegyű azonosítót
- egy 8 számjegyű PIN kódot
- és egy szintén 8 számjegyű helyreállítási kódot
Ezek kellenek az ügyintéző nélküli meglévő regisztráció újraaktiválásához.

Arra figyelj, hogy a kezdő oldalon ne a magát kínáló Regisztrálok helyre bökjél, hanem a kis ablak bal felső részén a Szép napot, Ügyfél vagyok üzenetek alatt lévő Regisztrált már? kérdésre. Ha erre nem a kamerához kér engedélyt QR kód olvasáshoz, hanem az azonosító kódodat kéri, akkor jó helyen jársz. Ezután küldi az SMS megerősítő kódot. A többi meg már értelemszerűen történik.

(#146294) fatal` válasza lovi27 (#146293) üzenetére


fatal`
titán

Én a desktop appból regisztráltam, viszont a helyreállítási kódomra nem biztos, hogy emlékszem. Na majd kiderül, legfeljebb elhajt az automata :D

(#146295) lovi27 válasza fatal` (#146294) üzenetére


lovi27
addikt

Én is a PC-t használtam hardver tokennel az utolsó pillanatig. ;]
Igen az könnyen lehet, mert úgy tudom biztonsági okokból összesen háromszor lehet kísérletezni, utána már mindenhogy ügyintézőnél kell igazolni, hogy te, te vagy.

[ Szerkesztve ]

(#146296) fatal` válasza lovi27 (#146295) üzenetére


fatal`
titán

Ha szar lesz (igazából kétféle variáció van), akkor úgyis bemegyek a bankba személyesen aztán 2 perc alatt aktiváltatom. PIN kód nekem nem rémlik, illetve a loginhoz van, de az gondolom másik. Na majd kiderül, nem most fogok ezzel foglalkozni úgy sem. :) Ezért volt jobb a hw token, mert független volt a telótól. Viszont a másik fajta annyira drága, hogy annyit már nem ért. :D

(#146297) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Na, fent a legfrissebb Vanced és ugyanúgy dobja a reklámokat.
Van megoldás?

#?*@&!

(#146298) crok válasza zeon.hu (#146297) üzenetére


crok
Topikgazda

És ez tényleg vagy [innen] vagy [innen] van telepítve? :F

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146299) zeon.hu válasza crok (#146298) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Vanced manager.
(Kikapcsoltam a MIUI optimalizációt, így most adhatom meg mindennek az engedélyt újra... :D )

#?*@&!

(#146300) crok válasza zeon.hu (#146299) üzenetére


crok
Topikgazda

Szívás.. én végig azt hittem a videokban levő hirdetésekről volt szó :F sorry. Erre egyelőre nincs megoldás, a home screen-en megjelenőkre is egy experimental van csak a Vanced beállításaiban. Ezektől eddig nem tudtak megszabadulni, azt mondják.. bár valaki meg azt mondja hogy egyszercsak eltűntek.. Sajnálom, tényleg, mindenkitől elnézést, ezt a részt benéztem, én valahogy végig azt hittem hogy video-ban levő hirdetésekről van szó.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.