Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146951) Fall-N válasza egykori (#146947) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem (Redmi Note 7, Android 10, MIUI 11) nem laggol az Opera, de ajánlom helyette a Vivaldit. Chrome + egyedibb UI + Adblock (hunfilter is van!). Most felraktam és marad szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#146952) egykori válasza Fall-N (#146951) üzenetére


egykori
őstag

Nekem az Mi9-en MIUI 12 van, de nem hiszem, hogy ez számítana. Nem tudom, miért laggol nálam. A Vivaldi böngésző neve ismerős, de még nem használtam. Majd megnézem ezt is. A Chrome-ot nem szeretem, így sem laptopon, sem telefonon nem jöhet szóba.

(#146953) p.t.r válasza egykori (#146950) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Nálam a Yafeng van fent. Csak a gondom vele, hogy a linkekre kattintva nem igazán nyitja a külső alkalmazásokat

(#146954) egykori válasza p.t.r (#146953) üzenetére


egykori
őstag

Úgy tűnik, mindegyiknek van valami nyűgje.

(#146955) Fall-N válasza egykori (#146952) üzenetére


Fall-N
veterán

Pont jelent meg róla cikk. [link]

(#146956) egykori válasza Fall-N (#146955) üzenetére


egykori
őstag

Igen, közben én is észrevettem, el is olvastam, sőt fel is installáltam, de valami lehet a telómmal, mert ez is akadozva pörgeti pl. az ItCafé fórum nyitó oldalát. :(((

Azért köszi, mégis maradok a rókánál, azon úgy megy a lappörgetés mint a vaj. Nincs más, meg kell szoknom ezt a számomra furcsa kinézetet.

(#146957) hangyász2 válasza egykori (#146956) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Az OH Browser nem döcög, csak az meg kicsi pénz, és az is máshogy néz ki.

(#146958) crok válasza hangyász2 (#146957) üzenetére


crok
Topikgazda

Alapból nem fizetős az OH - csak a prémium funkciók:

What are premium features?
Ad blocker, themes, secure screen, private mode password protection, overview mode, etc. Premium features may vary time to time. Whatever, if you upgraded to full version, all current & upcoming premium features will be unlocked permanently.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146959) hangyász2 válasza crok (#146958) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Aha, hát én még fizettem érte szerintem anno, de az is lehet, hogy csak az adblock, a téma miatt. Öregszem, nem tudom biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#146960) crok válasza hangyász2 (#146959) üzenetére


crok
Topikgazda

Én is mert szerettem volna támogatni a srácot, szerintem jól csinálja amit csinál.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146961) hangyász2 válasza crok (#146960) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nagyon jól. Ha lenne benne egy firefoxhoz hasonló ublock, számomra tökéletes volna.

(#146962) Ablakos


Ablakos
őstag

Szeretnék android auto apk-t telepíteni, de talán a csomagütközés miatt nem sikerül. Van egy
rendszer alkalmazás (screenshoot), ami nincs is az alkalmazás listában :( . Lehet ezzel valamit kezdeni? (nem rootolt Honor V10)

(#146963) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

Létezik olyan sms kezelő alkalmazás, amely automatikusan "megosztja" neten keresztül az érkező üzeneteket egy másik eszközre platformtól függetlenül?

(#146964) Bozek válasza bostone (#146963) üzenetére


Bozek
nagyúr

SMS kezelő alkalmazást nem tudok, de ott a Join, amihez van Chrome kiegészítő, valamint Win10 alkalmazás is. Kérdés, hogy nálad melyik platform az, amelyikre szükséged van.

(#146965) bostone válasza Bozek (#146964) üzenetére


bostone
addikt

A 1-es készülékem samsung s10+.
A 2-es készülékem iphone 5s.

Egy sim és egy multi sim.

A telefonálás működik, az sms csak az 1-es készüléket éri el.

Erre keresek megoldást.
Viszont, ha 2 percnél tovább tart az alkalmazás beüzemelése (ha létezik ilyen), akkor nem keresek.

(#146966) Fall-N


Fall-N
veterán

Nem tudjátok van sima apk formátumban valahol YT Vanced? Állandóan ezt az ócska split apk formátumot erőltetik. Sajnos az APKMIRROR is átállt már rá. MIUI-n sajnos csak akkor müködik ha a MIUI optimalizálást kikapcsolja az ember. Nem szeretném kikapcsolni, mert akkor újra meg kell adni az összes engedélyt az összes alkalmazásnál visszakapcsolás után.

(#146967) crok válasza Fall-N (#146966) üzenetére


crok
Topikgazda

Nincs mar, ami volt az milliard eves lehet.

A Vanced Managerrel se megy fel?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146968) D1L1ZS válasza Fall-N (#146951) üzenetére


D1L1ZS
őstag

+1 a Vivaldira!

PC-n már régóta használom, androidon is mióta megjelent az első verzió.

Egyre jobb, fejlődik.

Szerintem nagyon jó a PC-mobil alkalmazás közötti szinkron.

PC-s verzió brutálisan testre szabható!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#146969) crok válasza crok (#146967) üzenetére


crok
Topikgazda

Sorry, ha nem egy újabb Xiaomi.EU akkor nemigen fog menni MIUI opt. kikapcsolás nélkül : \

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146970) Fall-N válasza crok (#146969) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen, közben néztem már a managert, szinte ugyanaz lehet, mint SAI. Így sajnos nem lehet megkerülni. :-/ Na mindegy majd valamikor felrakom.

(#146971) mgTerminator válasza crok (#146967) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én is pont most szenvedtem fel.... Hát beletellt egy pár órába mire sikerült feltolni. :W Nem is értem miért ilyen hülyén csinálják meg :U Na meg miért nincs már Magisk verzió???

(#146972) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Megnéztem a Vivaldit. Ez se rossz, de OH nálam gyorsabb is, és a gesztusok verhetetlenek. A reklámnál meg pont ugyanolyan a Vivaldi hufilterrel is, mint kb. Blokada. Firefox ublockkal klasszisokkal veri, de nyilván a technológia miatt.

(#146973) Fall-N válasza mgTerminator (#146971) üzenetére


Fall-N
veterán

Én azt nem értem minek a split apk? Sokkal egyszerűbb lenne a sima apk, amit amúgy is konvertál ebből a vacak töredezett fájlból. Így semmi értelme, amúgy sem támogatja az Android. Szóval csinálnak egy töredezett több darabból álló apk-t, amit úgyis össze kell illeszteni. Marha logikus és praktikus. :W Ki lehetett az az idióta aki kitalálta. Remélem később lesz egy konverter program amivel lehet egyesíteni a több apk-t. Ráadásul ahány idióta annyi formátum: .apkm (Apkmirror), .apks (Split APK, SAI) stb.

[ Szerkesztve ]

(#146974) Geri89


Geri89
aktív tag

Sziasztok! Adott egy Huawei P30 Pro Android 10-el (legfrisebb, július 1. biztonsági szint). Az elmúlt 1 héten nem jött új frissítés. Most tegnap óta viszont sajnos az Outlook nem jelzi azonnal, ha email érkezik. Céges email, Forpsi a szolgáltató, IMAP-on keresztül megy. Korábban szinte a számítógépnél előbb jelezte, több, mint 1 éven át. A beállításokon nem változtattam. Reggel töröltem a program adatokat, majd a programot is. Újra telepítettem, beállítottam mindent, de semmi.. Továbbra sem jelez azonnal.. viszont később jelzi az üzeneteket, pl most este 9-kor csipogott egy mail miatt, amit reggel 8-kor kaptam, és most sorba jelzi bizonyos időközönként a napközbeni üzeneteket.. szóval ilyen 12-13 órás késésekkel megérkeznek az értesítések.. Ennek mi lehet az oka? Tudna valaki segíteni? Köszönöm! :R

(#146975) crok válasza mgTerminator (#146971) üzenetére


crok
Topikgazda

Le van írva miért nincs Magisk verzió (röviden: mert nincs érteme, XDA thread első poszt végén), meg le van írva az is miért van split APK használva (nemannyiraröviden: kényszerből, mert igazából az eredeti Youtube app van módosítva (a projekt eredeti neve Advanced Youtube ami eredetileg abból állt csak hogy nincs benne reklám vagyis Advanced Youtube így mivel nincs "Ad" így marad az hogy Vanced Youtube) és az aláírása miatt kell a split hogy úgy tűnjön az eredeti Youtube-ot használod és mivel a Google a Youtube-nál átállt a v14.41.52-től a split APK-ra így a projekt kénytelen követni). De van az alternatívának is alternatívája ha nem jönne be (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146977) Dr.NX válasza crok (#146975) üzenetére


Dr.NX
addikt

404 a kép linkje, gondolom az a te privát képed.

Elfogadom a sütiket.

(#146978) crok válasza Dr.NX (#146977) üzenetére


crok
Topikgazda

Az egy elcseszett copypaste :\ köszi!

Szóval csak azt akartam írni, hogy van más Youtube kliens alternatíva is, pl. NewPipe, OGYoutTube.. nem csak a Vanced.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146979) spiderpig820 válasza Geri89 (#146974) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Tegnap és ma nálam is ugyanez a helyzet.
Redmi note 8T.

4B

(#146980) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Youtube vanced-dal másnak sem megy a videó letöltés?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#146981) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Sziasztok!
Szeretnek segitseget kerni a Blokada pontos beallitasaban.
Mit érdemes bekapcsolni, mikyen hostok, listak legyenek, vagy eleg az alapertrlmezett?
Dns beallitasok mik legyenek? Kel, nem kell? Dns megkerules ki vagy be legyen kapcsolva, ilyenek.
Elore is koszi 🙂

(#146982) Geri89 válasza spiderpig820 (#146979) üzenetére


Geri89
aktív tag

Akkor "örülök", hogy a hiba nem nálam van... remélem, hogy kitalálnak rá valamit, nem nagyon találtam értelmes alternatívát az outlook helyett eddig..

(#146983) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#146981) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Illetve az uj beta allapotu intelligens listat probalta mar valaki?

(#146984) crok válasza Jack Oneill (#146981) üzenetére


crok
Topikgazda

Hosztlistákhoz és egyéb leírásokhoz olvasd el [ezt] és [ezt] (ha tudsz hozzáadni listát akkor az Energized Blu-t ajánlom). DNS beállítások nem feltétlen kellenek, próbáld ki hogy alapértelmezetten hogy működik, utána ha nem OK akkor át tudod állítani de az alapértemezett beállítások kb. mindenkinek jók. Gyors és|vagy reklámblokkoló DNS szervereket találsz [itt] ha rákeresel arra, hogy "DNS szerverek". A "megkerülés" az arra vonatkozik szerintem, hogy melyik app-ot szeretnéd ha nem lennének szűrve benne a DNS kérések és így nem lenne benne szűrve semmi.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146985) Jack Oneill válasza crok (#146984) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Koszonom, atolvasom.
Az a hostlista alapertelmezetten be van kapcsolva, tehat az oke.
A dns megkerules alapbol aktiv, de a dns az default. Az appok megkerulese szinten alapbeallitason van, ott nem keruli meg oket, ki van kapcsolva az a funkcio.

(#146986) Jack Oneill válasza crok (#146984) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ezt a Steven listat is hozzadtam most. Illetve a youtube adblock listat is, mert nagyon sok youtube reklam van. Meglatjuk...
Ez a youtube lista a youtube alkalmazasra vonatkozik?

[ Szerkesztve ]

(#146987) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Milyen hatranyom szarmazik abbol, ha tobb listat is hozzadok a Blokada hostokhoz? Akksira gondolok foleg.

(#146988) crok válasza Jack Oneill (#146987) üzenetére


crok
Topikgazda

Teljesen mindegy. (Frissítésnél kicsit több idő mire összefésüli, max ennyi..)

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146989) hangyász2 válasza crok (#146988) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Hufiltert azért gondolom, érdemes betallózni fájlból. És akkor lehet azt szerkeszteni, nem kell mindig új egyéni filtert megadni, ha felugrik egy reklám, és blokkolható.

(#146990) crok válasza hangyász2 (#146989) üzenetére


crok
Topikgazda

Persze úgy, hogy a PH! lapcsalád oldalait kiveszi belőle, ugye? :B ;) :R

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146991) hangyász2 válasza crok (#146990) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Szerintem nem működik rá egyébként se.

(#146992) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Sziasztok!
Huawei mediapad T5-ös tableten meg lehet oldani a duplakoppos képernyő nyitást?

(#146993) kaciokos válasza Petrónius (#146992) üzenetére


kaciokos
őstag

Vannak rá appok, de csak úgy tudják megoldani, ha folyamatosan ébren tartják a kijelzőt, ami IPS panelnél villámgyorsan leszívná az akkut, szóval felejtős.

(#146994) Petrónius válasza kaciokos (#146993) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Értem. És köszönöm a válaszod. :R

(#146995) Jack Oneill válasza crok (#146988) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na eddig nem rossz ez a Blokada. Régebben használtam, most visszatértem kipróbálni. Sajnos nem olyan sok reklámot blokkol, mert Chrome alatt elég sok oldalba ágyazott reklám megmarad, amit meg eltűntet, azoknak az üres helye ott marad. Régebben is ez volt a bajom.
Adguard ugyanez. De azért tesztelgetem.

[ Szerkesztve ]

(#146996) crok válasza Jack Oneill (#146995) üzenetére


crok
Topikgazda

Persze, mert DNS alapú, nem olyan kifinomult, mint pl. egy uBlock.. de ez mind ilyen ami host vagy DNS alapú (tehát lényegében azonos elven működő) megoldás.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146997) hangyász2 válasza Jack Oneill (#146995) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ha olyat akarsz, Firefox. Szerintem amúgy is jobb, mint a Chrome, ha nincsenek más extra elvárásaid a böngésző felé.

(#146998) ArthurShelby válasza ArthurShelby (#146980) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Csak nálam nem megy, vagy ez egy alapból disabeled feature?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#146999) Jack Oneill válasza hangyász2 (#146997) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Évekig Firefoxot használtam, és most is fent van a telómon, telepítve hozzá az UBO. Valóban az a legjobb. Viszont most kérdéses lett a Firefox jövője a mostani bajok miatt, persze, lehet, semmi nem lesz belőle, csak farkast kiáltok. Ezért kezdtem barátkozni a Chrome böngészővel is. Kár, hogy ezekbe nem lehet kiegészítőket telepíteni.

(#146996) crok
Próbáltam, de akármelyik DNS-t állítom be, ugyanaz a helyzet. HTTPS szűrős app nincsen?

(#147000) crok válasza Jack Oneill (#146999) üzenetére


crok
Topikgazda

Mindegy, hogy http vagy https mert az uri host reszet nezi ugyis.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.