Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146501) Aurig@ válasza Nikaré (#146499) üzenetére


Aurig@
őstag

3 különböző verziót próbáltam, ami nálam hibátlan.
Délután hazaérek munkából megpróbálok olyat, ami biztosan működött, mikor én használtam a telefont.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#146502) kmarci25 válasza Eladó445 (#146496) üzenetére


kmarci25
veterán

Szerintem sehogy. :( A képeket nem szinkronizálta fel pl. a Google fotók a felhőbe a háttérben?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#146503) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az Edge böngészőben a gyári reklámblokkoló hogyan frissül?
Csak akkor, mikor kijön egy újabb Edge verzió?

(#146504) Hzi


Hzi
aktív tag

Sziasztok!
Keresővel nem találtam választ, ezért írok ide.
Az összefoglalóban is linkelt Operát használok.
Nem találok viszont olyan beállítást, hogy előzmények törlése kilépéskor.
Valaki segítsen légyszi!

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#146505) polonic válasza Eladó445 (#146496) üzenetére


polonic
félisten

A samsung cloud, úgy tudom, szinkronizálja a képeket. Ha csinálsz visszaállítást a mentésből, akkor meglátod. Feltéve, ha használod az automatikus mentést a cloudba.

(#146506) Probert75 válasza Hzi (#146504) üzenetére


Probert75
addikt

A Kilépés gombot megnyomva nem kérdezi meg, nem dob fel egy ablakot?

Vagy Oper/Beállítások/Böngészési adatok törlése... opció.

[ Szerkesztve ]

(#146507) Probert75 válasza Hzi (#146504) üzenetére


Probert75
addikt

Bocsesz, az első helyre rossz képet illesztettem!

(#146508) Elemental


Elemental
addikt

Üdv!

Mi lehet ez a sygic martdevicelink? Minden nap többször megjelenik.

(#146509) Narxis válasza Somatom (#146453) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hogy lehet fekvőben használni...max. ha youtube-ot, galériát vagy videókat nézegetek.

Thanos was right.

(#146510) kmarci25 válasza Elemental (#146508) üzenetére


kmarci25
veterán

Sygic navi app nincs telepítve? Vagy volt telepítve?

Ezt találtam még:
A Sygic 2014 óta élen jár a gépjárművek rendszeréhez való csatlakoztatási megoldások fejlesztésében, és az első olyan vállalatok egyike volt, amely lehetővé tette a navigáció tükrözését a gépjármű képernyőjén. A Sygic tavaly óta szinte az összes gépjármű-csatlakoztatási szabványt támogatja, beleértve a CarPlay, MirrorLink, Smart Device Link (SDL) és Bosch mySPIN rendszereket.

Forrás

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#146511) Elemental válasza kmarci25 (#146510) üzenetére


Elemental
addikt

Köszi!
Van telepítve azt elfelejtettem írni. Azért kérdezem, mert kb egy hete jelent meg ez az értesítés. A feleségem és a lányom telefonján is fent van, de nekik ez nincs.

[ Szerkesztve ]

(#146512) Fall-N válasza Elemental (#146511) üzenetére


Fall-N
veterán

Keresd meg nincs-e autós mód beállítás a Sygicbe és ha van akkor kapcsold ki.

(#146513) petir


petir
senior tag

Sziasztok ,

Gyári rendszeren ( S7 Edge Oreo ) be lehet állítani azt ha a telefon néma üzemmódban van DE x,y,z telefonszám hív akkor mégis csörögjön.

Ha igen , hogyan?
Ha külső app kell hozzá mi az ?

Köszönöm

(#146514) Aurig@ válasza Aurig@ (#146501) üzenetére


Aurig@
őstag

Feltettem egy olyan verziót, amit biztos használtam azon a telefonon.
Sajnos ez is úgy működik, hogy olyan mail cím esetén, ami nem szerepel a kontaktok közt, egyszerűen néhány karakter után nem lehet írni. Nem tudom mi lehet a gond. Így marad neki a BlueMail, ez hibátlan.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#146515) punky10 válasza petir (#146513) üzenetére


punky10
addikt

És ha nem néma üzemmódot használnál,hanem csak a hívásszűrést?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#146516) IT user válasza petir (#146513) üzenetére


IT user
tag

A Beállítások között keress rá a Ne zavarjanak funkcióra, pontosan ezt tudja.

(#146517) Hzi válasza Probert75 (#146507) üzenetére


Hzi
aktív tag

Feldobja, köszi. Egynek jó így.

A Dolphint is használom és abban van Kilépési beállítások, olyat kerestem alapvetően, ott nem kell kilépés gomb, elég 2 Vissza.
A csere oka az, hogy úgy tűnik, sokat fogyaszt és lassúnak is tűnik.

Lehet, hogy még keresgélek... :)

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#146518) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Egy kolléga linkelt itt egy pár akciót:
https://mobilarena.hu/tema/nagy_program_promok_tema/hsz_17057-17057.html
Az egyik linken van egy Locus Map Pro:
https://www.computerbild.de/artikel/cb-News-App-Check-Locus-Map-Pro-Navigation-kostenlos-26493573.html
Feltettem, hát a logikája qurvára más, mint az Oruxmapsé (mondjuk az általam rendszeresen használt pda-s Russa mellett mindkettő egy szörnyeteg :) ) meg nem könnyű belőni a számomra kényelmes megjelenítést, de azért nézegetem.

(#146519) consono válasza Aurig@ (#146514) üzenetére


consono
nagyúr

Az nem lehet, hogy a billentyűzet kavar be? Másik billentyűzettel is ezt csinálja?

"In God we trust. All others must bring data"

(#146520) iceQ! válasza Somatom (#146468) üzenetére


iceQ!
addikt

Azon megy, nekem is úgy van megcsinálva.

Note 10 plus

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#146521) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Eddig Windows 7-en PhoneMyPC-t használtam, de Windows 10-en sokszor nem úgy megy, ahogy kellene. Azaz elfelejti a beállításokat.

Tudtok más frankó alkalmazást, amivel lehet az asztali gépet vezérelni? Jó lenne, ha ingyenes lenne.

═════════════════════════════════════════

(#146522) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Lehet rossz helyre írok, de igazából nem tudom hova lenne jó feltenni a kérdésemet.
Az android rendszer biztonsági frissítését meddig követeli meg a Google a telefongyártoktól?
Van arra valami szabály, hogy fixen pár évig naprakészen támogatni kell a telefont?
:R

[ Szerkesztve ]

(#146523) ollie válasza ProEvoFan (#146522) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs semmi, csak az Android One projektben résztevőknél van, ott talán 2 év, de azokra eleve a Google adja ki a frissítéseket, ha jól tudom. Illetve van valami Enterprise Android program, ott talán 3 év.
De a lényeg, hogy ezeken kívül gyakorlatilag a gyártótól függ, hogy meddig kapsz frissítéseket.

***

(#146524) kaciokos válasza lomposfarkas (#146518) üzenetére


kaciokos
őstag

Szent szalmazsák, még Russát használsz? :D :D :D Nagyon jó kis app volt a maga idejében, de azért erősen eljárt felette az idő. Szokd meg a Locus-t, és nagyon jó barátod lesz.

(#146525) ratobi válasza lomposfarkas (#146518) üzenetére


ratobi
senior tag

A Russa után nekem is fura volt, de pár év alatt meg lehet szokni.. :D

(#146526) Mcrazy válasza RootRulez (#146521) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia!
Futtasd rendszergazdaként és akkor nem felejti el. Sajnos sok program van, ami nem ment másképp.

De megpróbálhatod a Myphone explorer-t is. Az is jo program.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#146527) Dr.NX válasza ollie (#146523) üzenetére


Dr.NX
addikt

Annyit pontosítanék, hogy nem (feltétlenül) a Google adja ki az Android One frissítéseket, bár nyilván ad valami forrást. Legalábbis Mi A2 Lite esetében a Xiaomi adja ki. (Olyan is. :U )

Elfogadom a sütiket.

(#146528) Aurig@ válasza consono (#146519) üzenetére


Aurig@
őstag

Ezt még nem próbáltam. Jelenleg a Gboard van használatban nála.
Estefelé megnézem ha lesz időm.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#146529) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Van valami megoldás munkahelyi PC távoli elérésre androidon? Note 9-cel használnám, valami RDS elérés van melóban. Eddig otthoni laptopról használtam gond nélkül, de most szervizbe kell adni és gondoltam Note 9 + Dex tök jó lehetne addig helyettesíteni a laptopot. Amikor bejelentkezek valami rdp fájlt tölt le. Windows ugye gond nélkül kezeli, de androidon nem sikerült semmivel sem megnyitni a fájlt. Tök analfabéta vagyok ehhez :B Köszi előre is!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#146530) hito válasza hito (#146529) üzenetére


hito
nagyúr

Megvan, köszönöm! Remote Desktop client Playből. Működik :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#146531) lomposfarkas válasza kaciokos (#146524) üzenetére


lomposfarkas
tag

A Russa útpontokat ugyanúgy rögzít, mint 10 éve, a BT vevő ugyanazt a Navstar rendszert fogja, mint 10 éve. Még a hobbi is változatlan 2011 óta. Mi felett járt el az idő? ;]

(#146532) ratobi válasza lomposfarkas (#146531) üzenetére


ratobi
senior tag

Geochaching?

(#146533) lomposfarkas válasza ratobi (#146532) üzenetére


lomposfarkas
tag

Nem, csak gyűjtögetek.

(#146534) Bozek válasza hito (#146530) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jó neked, nálam PC-re is legalább két tanúsítványt kellett telepítenem, amikor használni akartam a távoli asztalt...

(#146535) csacsi67


csacsi67
addikt

Olyan alaklmazást keresek ami a telefonról ha azonos wifi hálozaton van átadja a hivást a tab nak.Mind2 készülék samsung egyik A51 ez alapból tudná, még a tab galaxy 2019 A ebben nincs ilyen funkcio .Volt egy alkalmazás SideSync de nem tudom 10 droidon összepárositani a két eszközt. A tab is alklamas telefonálásra. IOS-en az alapból megy telefonrol telefonra is áttudom adni a hivást meg Ipadra is.Köszi elöre is.

[ Szerkesztve ]

(#146536) Elemental válasza Fall-N (#146512) üzenetére


Elemental
addikt

Nem találtam olyat. Letiltottam az összes értesítést.

(#146537) hito válasza Bozek (#146534) üzenetére


hito
nagyúr

Gondolom valami spéci biztonsági cucc miatt. Nálunk ezek szerint faék egyszerűségű a biztonság, remélem nem csavarnak rajta a rendszergazdák. Már ha tényleg emiatt működött egyszerűen.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#146538) Mcrazy válasza Bozek (#146534) üzenetére


Mcrazy
őstag

Én PC-PC és Android-PC között a Remote Utilities-t használom. 10 kliensig ingyenes.

Üdv: Mcrazy

(#146539) Bozek válasza Mcrazy (#146538) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én amúgy AnyDesk-et, de a céges gépre nem lehet telepíteni semmit. Viszont az megy telepítés nélkül is, csak ne legyen újraindítva a gép.

Azzal még a telefont is lehet irányítani PC-ről.

(#146540) Aurig@ válasza Aurig@ (#146528) üzenetére


Aurig@
őstag

Nos, kipróbáltam az AnySoftKeyboard és a Swype+Dragon billentyűzeteket is, de mindkét esetben ugyan az, mint Gboard esetén: a kontaktok közt nem szereplő mail cím beírásakor kiakad az AquaMail /csak kilépni lehet belőle, még javítani sem enged./ Olyan verzióval próbáltam, amit használtam tavaly, mikor még nálam volt a telefon.
Más nem tudok , marad neki a BlueMail, nem tudom miért, de ez nem csinálja azt, amit az AquaMail.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#146541) Elemental válasza Elemental (#146536) üzenetére


Elemental
addikt

És így sem jó. Hiába tiltom le a sygic értesítéseket, ez a smart device marhaság csak ott van.

(#146542) crok válasza Elemental (#146541) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt a Smart device értesítést próbáltad már sokáig nyomni? Olyankor megjelenik a menüben hogy melyik app csinálja és hogy melyik értesítési csatorna.. esetleg próbáld már meg úgy letiltani, mert lehet rendszerértesítés mert a Sygic regisztrálta magát mint lehetséges SDL kapcsolatra és azért keres, de az API-n keresztül.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146543) adrian94


adrian94
őstag

Sziasztok. Van egy Samsung Galaxy A51-es (céges) telefonom, aminek a mai nap folyamán besz*rt a képernyője.. Kép van csak az érintésekre nem reagál..

Hogy tudnám laptopon keresztül irányítani a telefont usb-n keresztül?

(#146544) snooze


snooze
veterán

sziasztok!
tud valaki olyan alkalmazást,amely az értesitéseket,stb.. hanggal jelzi,amig meg nem nézted,és be lehet állitani,hogy milyen idöközönként tegye ezt..köszi..

GO Gunners!!!

(#146545) adrian94 válasza adrian94 (#146543) üzenetére


adrian94
őstag

Vagy már az is jó lenne ha újra tudnám telepíteni és mindent letörölni róla

(#146546) Elemental válasza crok (#146542) üzenetére


Elemental
addikt

Sokáig nyomtam, kíirta a sygicet, minden értesítést letiltottam, leokéztam, de csak jön ez az sdl értesítés.

(#146548) Bozek válasza snooze (#146544) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondjuk LightFlow. Bár egyéni időközt nem lehet beállítani, de van benne pár lehetőség: 5, 15, 30 másodperc, 1, 2, 3, 5, 10, 15, 30 perc, 1, 2, 4, 8 óra.

De biztos van más értesítéskezelő alkalmazás is, ami tudja. Én ezt használom, ezért nem is kerestem másikat.

(#146549) svgyula válasza adrian94 (#146543) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ha rádugsz egy egeret az nem jó? Kaptál hozzá (járna) egy rövig USB kábel amire az egeret rá lehet dugni. Utána azzal menni kellene mint a PC-n.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#146550) snooze válasza Bozek (#146548) üzenetére


snooze
veterán

köszönöm..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.