Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146551) adrian94 válasza svgyula (#146549) üzenetére


adrian94
őstag

Sajnos az nincs hozzá.

Esetleg újra tudnám telepíteni usb-n keresztül?

(#146552) svgyula válasza adrian94 (#146551) üzenetére


svgyula
addikt

A hardverhibát hogyan szeretnéd újratelepíteni?

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#146553) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali
Van olyan app amivel távolról be lehet kapcsolni pl a mikrofont kamerát? Kvázi lehallgató app? Vagy háttérben vesz fel folyamatosan? Hogy néz ki ha ilyet kene keresnem a telón?

[ Szerkesztve ]

(#146554) Somatom válasza bigdady (#146553) üzenetére


Somatom
veterán

Spy cam -ra keress!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146555) iceQ! válasza Somatom (#146554) üzenetére


iceQ!
addikt

Alferdel is lehet ilyet csinálni?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#146556) crok válasza iceQ! (#146555) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem, ott mindenképp aktív és előtérben van az app.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146557) petir válasza IT user (#146516) üzenetére


petir
senior tag

Meg is van :) lepróbáltam , teljesen jó lesz köszi a tippet !

(#146515) punky10
Hívásszűréssel, hogy gondoltad amúgy ?

(#146558) punky10 válasza petir (#146557) üzenetére


punky10
addikt

Nem volt jó az ötletem,mert a fehér lista alkalmazásával azokat a hívásokat,amik nem a listán lévő számokról jönnek,egyszerűen elutasítja.Neked meg csak annyi kellett,hogy a többi néma maradjon.
Erre meg valóban a ne zavarj mód a megoldás.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#146559) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag


Sziasztok!

A Google Lens alkalmazást hogyan tudnám Huawei P30 Pro telefonomon használni? ugyanis ha feltelepítem, akkor ez fogad:

Köszönöm szépen a segítséget! :R

(#146560) darvinya válasza Tav-Csoves (#146559) üzenetére


darvinya
titán

Mikor újra szerződése lesz Huawei -nek a Google-lel, addig nem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#146561) D1L1ZS válasza darvinya (#146560) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Vagy ha fel tudja varázsolni a telefonjára a Google szolgáltatásokat, appokat stb akkor sem?

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#146562) Bferibörs válasza darvinya (#146560) üzenetére


Bferibörs
addikt

Simán felmegy p30p- re.
[link]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#146563) basaja


basaja
senior tag

Simán megy a Lens...
link

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#146564) darvinya válasza Bferibörs (#146562) üzenetére


darvinya
titán

Melyik droid verziós P30 Pro-d?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#146565) Bferibörs válasza darvinya (#146564) üzenetére


Bferibörs
addikt

10.1
A p30 p még guglis.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#146566) svgyula válasza darvinya (#146560) üzenetére


svgyula
addikt

A helyzet az, hogy a p40-től nincs kugli. Viszont nem kell senkinek világvégét kiáltani mert szinte minden alkalmazást fel lehet tenni egyéb forrásból. Nem áll meg az élet a kugli nélkül ez csak rémhír. Én évek óta nem teszek fel semmit a kugliról, inkább külső egyéb helyről. Arról nem is szólva, hogy egyre agresszívebben meríti a telefont a kugli és azokhoz az alkalmazásokhoz is internet hozzáférést akar/követel amihez nem kell!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#146567) darvinya válasza Bferibörs (#146565) üzenetére


darvinya
titán

10.1 emui, de milyen droid?
De ok.

svgyula

Ki kiabált világvégét?
Tény az, hogy Huawei -nél nincs már Google.
Külső alkalmazásként csak bizonyos dolgokat rakhatsz fel, mert integrációi összetevő nélkül egyes app nem is működik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#146568) Bferibörs válasza svgyula (#146566) üzenetére


Bferibörs
addikt

Sajna a bankom nem megy kugli nélkül,így kihagytam a p40p-t. Más minden megoldható tényleg.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#146569) Somatom válasza svgyula (#146566) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, de a Lens Google alkalmazás. Azt nehéz GMS nélkül használni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146570) WhiteWalker válasza darvinya (#146567) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tök mindegy milyen droid. ;)
P30-n még GMS fut.

(#146571) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! optikai karakterfelismerés, optical character recognition, OCR
Van ingyenes alkalmazás ami nem csak PDF-be menti hanem vágólapra is másolható a szöveg? Szeretném Google Dokumentumokba bemásolni.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#146572) k850 válasza tknof1871 (#146571) üzenetére


k850
addikt

Goole Fordító? Egyszerű, rövidebb szövegekhez ezt használom.
[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#146573) tknof1871 válasza k850 (#146572) üzenetére


tknof1871
őstag

Azzal lehet úgy szöveget másolni, mikor bemásolom a dokumentumokba, hogy a szöveg struktúrája olyan legyen mint az A4-es lapon? Most úgy néz ki a dokumentumban mindent benne van. De egy nagy tömb az egész szöveg. Ezt még szerkeszteni kell hogy átlátható legyen, ahogy a papíron volt.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#146574) k850 válasza tknof1871 (#146573) üzenetére


k850
addikt

Az első képen látható, hogy vágólapra került a szöveg, onnantól kezdve szöveg fájlként tudod szerkeszteni beillesztés után. Úgy formázod ahogy tetszik. 😊
Ahogy írtam egyszerű szöveges feladatokra jó jöhet, de könyveket nem fogsz tudni másolni vele, úgy hogy kész dokumentum fájl legyen.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#146575) Tav-Csoves válasza Tav-Csoves (#146559) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

User error!
Tiltva volt a Google alkalmazás... :U
Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget, és kellemes vasárnap délutánt kívánok!

(#146576) kiraly.andra


kiraly.andra
aktív tag

Nem találok magyarázatot arra, hogy harmadik féltől származó gyorsbeállítás csempe (bocs, ha ez nem így helyes, én angolul használom a rendszert, ott quick settings tile) megérintése után miért nem csukódik be az értesítési panel (notification shade). Így az adott cselekmény sem történik meg, csak akkor, miután feltolom ezt a területet. Ez így nem az igazi, jó lenne, ha ezek is úgy működnének, ahogy a gyári csempék: érintés után a panel bezáródik, az alkalmazás elindul (cselekmény lezajlik, funkció bekapcsolódik).

Két cuccot is kipróbáltam (Tiles és Quick Settings), ezek Android 7 és 8 alatt szépen működnek egyéb eszközeimen, de egy Android 10 (EMUI 10.0.0) rendszerű Huawei P30 Lite telefonon mindkettő ugyanúgy rossz.

Itt nem arról van szó, hogy a MIUI megöli a háttérben futó alkalmazást, hiszen amint becsukom az értesítési területet, lefut a parancs, tehát az app is megy. Ennek ellenére hozzáadtam a kivételekhez, és az alkalmazásban is bekapcsoltam próbaképp az agresszív módot, de nincs változás.

Miért nem csukódik be az értesítési panel?

:a:

(#146577) sopruk válasza tknof1871 (#146571) üzenetére


sopruk
aktív tag

Én ezt használom, tud magyarul. Az ingyenes verzióban sok a reklám, de rögtön vágólapra tudod másolni.
Fast scan

(#146578) 1egaly válasza kiraly.andra (#146576) üzenetére


1egaly
aktív tag

Ezt [link] használtam,jól működött ....

(#146579) sbwolf válasza tknof1871 (#146571) üzenetére


sbwolf
aktív tag

:B Az office lens tudja, de kell a word is hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#146580) szente


szente
addikt

Sziasztok!

Mostanában 2 szer csipog a telefonom, ha üzen valaki Messengeren. Az órámra is kétszer jön az értesítés, ami nagyon zavaró. Lehet ellene tenni valamit?

(#146581) kaciokos válasza szente (#146580) üzenetére


kaciokos
őstag

Mondanám a joker választ, hogy töröld a FB profilodat, és azzal egy csomó egyéb problémát is megoldasz, de ezzel kapcsolatban mindenki olyan elutasító. :D

Valaki mintha jelentkezett volna ugyanezzel a problémával pár hete, keress rá.

(#146582) kidnou válasza szente (#146580) üzenetére


kidnou
senior tag

Töröld a messengert és telepitsd újra

(#146583) szente válasza kaciokos (#146581) üzenetére


szente
addikt

Sajnos ezt csak akkor lehetne kényelmetlenségek nélkül megtenni, ha mindenki átpártolna máshova. :)

Köszi mind kettőtöknek!

(#146584) Llew


Llew
senior tag

Sziasztok!

Ma mikor használni akartam a Vibert és rányomtam az ikonjára, akkor feldobott egy üzenetet, mely szerint a "com.viber.voip.manifestviberapllication leállt" alatta meg választhattam az alkalmazás bezárását és a visszajelzés küldését. Ezek után az alkalmazás ikonja is megváltozott egy sötétzöld alapon android figura fej ikonra és azóta sem tudom elindítani. A beállítások alkalmazások között próbáltam már a kényszerleállítást, meg a telefont is újraindítottam, de semmi változás. Az újratelepítésen kívül van valami megoldás? Nem akartam elveszíteni a korábbi üzeneteket ezért azzal még nem próbálkoztam.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#146585) Šolaire válasza Llew (#146584) üzenetére


Šolaire
veterán

Szia. Viber ha beállítod készít biztonsági mentést hetente, havonta. Így ha újratelepíted megmaradnak az üzenetek.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#146586) Llew válasza Šolaire (#146585) üzenetére


Llew
senior tag

az most már késő :)

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#146587) qnadam


qnadam
veterán

sziasztok,
elkezdtem átköltözni egy mi note 10-be. van egy google personal accountom (@gmail.com) és egy work accountom (saját domainnel, de ezt is teljesen én kezelem, én használom). eddig a mi a2 lite-on a google alkalmazásaiban egyszerűen csak ott volt két accként mind a kettő, szépen lehetett váltani köztük. most ugye külön lett a work és personal acc, ennek megfelelően két gmail app (ez teljesen jó), két keep, calendar stb (ezekkel együtt tudok élni), és van két photos.
ez utóbbi jó lenne, mert a régi gmailes accot már nem használom, viszont a telefonon a helyi képekhez csak a personal photos fér hozzá, a work nem, így nyilván nem is fog szinkronizálni, és általában elég kényelmetlen, hogy a korábbi és az aktuális képeim külön appokból érhetők csak el. mindkettőnek megvan a storage permission.
van erre valami jó megoldás, hogy a work photos lássa a helyi cuccokat, vagy még inkább ne legyen két külön app?
köszi!

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#146588) kaciokos válasza qnadam (#146587) üzenetére


kaciokos
őstag

A munka profilnak pont az a lényege, hogy elkülönítse a személyes és melós cuccokat még tárhely szinten is, szóval ez így nem fog menni, szerintem térj vissza a régi módszerhez.

(#146589) kmarci25 válasza qnadam (#146587) üzenetére


kmarci25
veterán

Ugyan nincs két külön google acc-om, de a Fotók-ban van olyan, hogy megosztás: Beállítások -> Megosztott könyvtárak. Itt a Fotókban található valamennyi tartalmat meg tudsz osztani másik accounttal, ahol látni fogod, kvázi sajátként. Talán ez segít.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#146590) qnadam válasza kaciokos (#146588) üzenetére


qnadam
veterán

azt értem, de az előző telefonban akkor miért tudott közös appban lenni? :)

(#146589) kmarci25: nem találtam ilyet, de ha jól értem, akkor ehhez előbb fel kell jutnia a @gmail felhőjébe.

viszont aludtam rá egyet, és mivel úgyis friss beköltözés, legyalultam és elölről kezdtem: ha a sajátdomaines accal kezdem a telefon feltelepítését, akkor már nem tekinti work accountnak, és utána a gmailest hozzá lehet adni plusz accként, amik így már mindegyik alkalmazásban egymás mellett látszanak. számomra ez így kicsit rejtélyes, hogy miért van így, de a lényeg, hogy most már úgy működik, ahogy korábban is. egyetlen hátrány volt, hogy így a korábbi appok nem jöttek át (mert azok a gmailes accról voltak feltéve), de kézzel felrakva már hozták az adataikat is.

köszönöm a segítséget! :R

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#146591) csaba1203


csaba1203
addikt

Sziasztok!
Tegnap frissítettem a Google Háttérkép nevű appot és azóta eltűnt az alkalmazásaim közül.
A Play-ben is csak az eltávolítás opció aktív megnyitni nem tudom.
Ez mitől lehet? A telefonom A40 Samsung android 10-el.
Az ottani hsz-ek alapján másnál is jelentkezett ez a hiba vagyis nem egyedi....

(#146592) ollie válasza qnadam (#146590) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na igen, ez a kérdés, mert az a nem normális, hogy 2 különböző appod van ezekből. Hogy adtad hozzá a 2 accountot? Valahol itt lehet a kutya elásva, mert valszeg a xiaominak van valami módja, ami képes accountonként külön alkalmazásokat kezelni, de az android nem ilyen alapból.

mod: közben látom megoldódott.

[ Szerkesztve ]

***

(#146593) qnadam válasza ollie (#146592) üzenetére


qnadam
veterán

a külön privát és munkahelyi app normális, ez így van kitalálva :) és a munkahelyieket egy kattintással ki lehet kapcsolni meg vissza (és mindez független a xiaomi alkalmazást megduplázó megoldásától). a két acc nekem úgy jött át, hogy az új telefonnak megmondtam, költözzön át a régiből.
a nem normális az, hogy a bejelentkezések sorrendjétől függ, hogy a céges account hogy viselkedik, és hogy ezen utólag nem lehet változtatni. meg hogy a céges photos app nem fér hozzá a háttértárhoz :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#146594) Šolaire válasza csaba1203 (#146591) üzenetére


Šolaire
veterán

Szia felraktam, nálam működik.

“Praise The Sun” \[T]/

(#146595) csaba1203 válasza Šolaire (#146594) üzenetére


csaba1203
addikt

Milyen telefonod van és mi a droid verziója?
Azért a hozzászólások eléggé beszédesek:
- [link]

[ Szerkesztve ]

(#146596) Šolaire válasza csaba1203 (#146595) üzenetére


Šolaire
veterán

10-es droid. MiA3. Nem használom egyébként, most kipróbáltam és jó.

“Praise The Sun” \[T]/

(#146597) csaba1203 válasza Šolaire (#146596) üzenetére


csaba1203
addikt

Remélem javítják majd mert ez az ő saruk lesz....

(#146598) Šolaire válasza csaba1203 (#146597) üzenetére


Šolaire
veterán

Lassan 3 éve frissítették utoljára, érdekes.

“Praise The Sun” \[T]/

(#146599) D1L1ZS válasza csaba1203 (#146591) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Szia!

És tényleg! Most hogy így olvasom nálam is eltűnt! :F

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#146600) Šolaire válasza csaba1203 (#146597) üzenetére


Šolaire
veterán

Raktam is fel belőle háttérképet, egész jó.

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.