Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146301) k850 válasza zeon.hu (#146297) üzenetére


k850
addikt

Szerettem volna produkálni a reklámot, de nem sikerült. Szerintem a teló rendszere a ludas!

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#146302) crok válasza k850 (#146301) üzenetére


crok
Topikgazda

Indíts egy keresést, írj be valamit és keress rá, igencsak lesz alatta ilyen "ajánló" reklám..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146303) zeon.hu válasza crok (#146302) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Így van, keresés után dobja a reklámokat.

Egyébbként semmi gond, kérdeztem, hogy van-e megoldás és egyelőre akkor nincs.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#146304) hangyász2 válasza crok (#146302) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Bárhogy próbálom, nem sikerült reklámot találni.

Upd, amit ő írt, arra igen. Előtte soha nem láttam. És nem is sikerült 50x.
Most szomorú lettem. 😂

[ Szerkesztve ]

(#146305) lovi27 válasza fatal` (#146296) üzenetére


lovi27
addikt

Én a root miatt használtam, hogy békében élhessek a bankkal.
Eddig a mobil alkalmazás beérte figyelmeztetéssel, de újabban minden frissítés után egyre keményebben reagál. Lehet, már nincs messze az idő, hogy párna alatt tartsam a pénzt. :DDD

(#146306) zeon.hu válasza hangyász2 (#146304) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nekem sem dobja mindenre, jellemzően magyar nyelvű, specifikus dolgokra (ahogy fentebb a képen is látható).

#?*@&!

(#146307) k850 válasza crok (#146302) üzenetére


k850
addikt

Nem jön fel a reklám, pedig a Blokadat is kikspcsoltam.
[kép]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#146308) hangyász2 válasza zeon.hu (#146306) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Cipő, táska, ilyenekre dob.

(#146309) k850 válasza zeon.hu (#146306) üzenetére


k850
addikt

Na így már sikerült!
Eddig nem tűnt fel, szerintem lehet vele együtt élni.
:K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#146310) schor válasza GEPESZ66 (#146197) üzenetére


schor
tag

Van lehetőség az oldalak fordítására, ehhez le kell tölteni egy bővítményt.
link
Működik, de messze nem olyan jó minőségű a fordítás, mint a Crome-ban.

(#146311) maestro87


maestro87
őstag

Létezik olyan alkalmazás amivel ki lehetne deríteni, hogy mi meríti olyan gyorsan az akksit? Van egy új Teclast M89 Pro tabletem, de alvó állapotban is naponta 12-15%-ot merül, úgy hogy hozzá se nyúlok. :F Jóformán már töröltem minden app-ot de így is gyorsan merül. A beállításoknál sajnos nincs részletezve az akkumulátor használat. :(
Vagy létezik erre a tabletre másik ROM?

(#146312) crok válasza maestro87 (#146311) üzenetére


crok
Topikgazda

Létezik viszont vagy adb-vel kell neki jogot adni vagy root-olt készülék kell legyen..
Itt keress rá arra, hogy "nem alszik a telefon", van más lehetőség is, nem kell appot használni és nem kell root se hozzá.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146313) DrBubo77 válasza maestro87 (#146311) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az durva fogyasztás.
Nekem egy Galaxy Tab 4 10.1 van otthon, nem mai csirke. Május elején használtam egy telefonkonferencia során. A héten megnéztem rajta valamit és még 30% körül volt a töltöttsége, pedig azóta nem volt töltő közelében.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#146314) meko1


meko1
tag

android 9alatt is csak rootolt telon lehet a bebootoló programokat kilőni?
az SDMaidről hittem,h erre alkalmas lehet...
üdv mindenkinek,kösz

(#146315) maestro87 válasza crok (#146312) üzenetére


maestro87
őstag

Megcsináltam. Ebből mit lehet kihámozni? :R

(#146316) crok válasza maestro87 (#146315) üzenetére


crok
Topikgazda

Ebből az egy darab képből? Semmit úgy igazán.. mondjuk annyira azért jó, hogy látni lehet hogy doze mód az van, csak nem deep hanem csak light. Viszont baromisűrűn van userspace wakelock! Egérrel ha végigmész rajta (minden soron!) látszik mit csinál a készülék.. Statisztikát alatta, appokra lebonthatóan ha kell.. fedezd fel. Ha nagyon nem megy írj rám, ránézek neked is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146317) maestro87 válasza crok (#146316) üzenetére


maestro87
őstag

Utánaolvastam ennek a doze módnak és szerintem ez lesz akkor a ludas. Lehet kémkedik a háttérben ahogy a cikk írja. :DDD Userspace wakelock sokszor van, de rövid ideig futnak. És az app-okat is kizárnám, hogy azok közül szívná valamelyik.
Tehát kérdés, hogy a doze módot át lehet-e állítani deep-re?

(#146318) crok válasza maestro87 (#146317) üzenetére


crok
Topikgazda

Nagyon rossz nyomon jársz. A doze mód nem úgy működik, hogy átpöccinted és onnantól deep lesz, vagyis lehet így is (trükközni a cca. 20 doze változóval) de nálad nem ez a gond. Normál működés mellett van light és ha timeout-ol akkor lemegy deep-be. Ha valami nem engedi (wakelock, appok amik dolgoznának mert pl. akkukímélő kivétellistán vannak..) akkor nem megy le. Fordítva ülsz a lovon. A userspace wakelock-al egyidőben van CPU running is, vagyis valami valamit csinál. Az okozat, hogy nincs deep doze, nem az ok. Ha gondolod juttasd el a zip-et, belenézek neked is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146319) Márton


Márton
nagyúr

Olyan appot keresek, ami reggel mondjuk 6 és 8 között fél óránként bemondja a pontos időt.
Egyéb időben ne, csak amikor még forgolódok az ágyban :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#146320) Mcrazy válasza Márton (#146319) üzenetére


Mcrazy
őstag

Automatizálók valamelyikével.

Üdv: Mcrazy

(#146321) Narxis válasza Márton (#146319) üzenetére


Narxis
nagyúr

omg ennyire nem tudsz időben felkelni? :D

Thanos was right.

(#146322) Márton válasza Narxis (#146321) üzenetére


Márton
nagyúr

Nem. Egész egyszeruen szeretnem tudni mennyi az ido a szemeim kinyitasa nelkul.. mivel full sotetben szeretek aludni a fenyek nem segitenek.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#146323) basaja


basaja
senior tag

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Adott egy Huawei Mate 10 Pro. Lassan két éves lesz, az akkuidő elkezdett csökkenni. Tudtok valami olyan alkalmazást, ami az akku állapotát,kapacitását aránylag pontosan monitorozza?

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#146324) crok válasza basaja (#146323) üzenetére


crok
Topikgazda

AccuBattery esetleg, de olvasd el ezeket a hsz-eket elotte mert fontos lehet.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146325) basaja válasza crok (#146324) üzenetére


basaja
senior tag

Köszi 🤘

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#146326) svgyula válasza basaja (#146325) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Jobb esetben 500 töltési ciklus után már megadja magát az akku. Vagyis napi használattal és napi töltéssel max 2év az élettartama. Feleslegesen "monitorozol egy gyenge aksit azt cserélni kell. Vagy kikapcsolni az összes rádiós egységet a GSM-en kívül és tovább bírja.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#146327) csipuka válasza svgyula (#146326) üzenetére


csipuka
senior tag

Ezt megmondanad az OP3T-mnek is? 3.5 eves, es koszoni jol van. Vesztett a kapacitasabol az tutti, de nem kampo.

(#146328) scream24 válasza csipuka (#146327) üzenetére


scream24
senior tag

Főleg, ha egy telcsi 2 napig bírja, az évi 180 töltés, 2 év alatt 360. Nem rég adtam oda Édesanyámnak a két éves telefonom, 2 napot nála is elkocog, pedig használja rendesen

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#146329) kidnou válasza svgyula (#146326) üzenetére


kidnou
senior tag

Az jó, mert 3 éves telóm most is birja, pedig napi szinten töltve van kezdetektől, sőt sokszor csak épp 10 percekre felrakva töltőre, mikor olyan helyen vagyok. Ugye a legenda szerint ez pillanatok alatt kinyirja az akksit

(#146330) Zeki


Zeki
nagyúr

Van olyan backup program telefonra, amivel az én telómról komplett át lehetne másolni egy játékot egy másik telefonra?

(#146331) Kékes525


Kékes525
félisten

Hogy lehetne letiltani a playről az egyik eszközöm vásárlási jogát, egy Google fiókon belül. Csak ingyenes játékokat lehessen letölteni róla. Itt az unokám és az egyik telefont odaadom neki játszani, de fizetős játékokat ne tudjon megvásárolni. Csak az a mód van, ha a kártyámat lekapcsolom a fiókról? Más mód nincs, szelektíve csak az egyik eszköznél?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#146332) fatal` válasza Kékes525 (#146331) üzenetére


fatal`
titán

Be lehet állítani (pontos helyét most nem tudom), hogy minden vásárláskor kérje be a fiók jelszavát. De ez lehet, hogy az összes eszközre vonatkozik :F

[ Szerkesztve ]

(#146333) g_g_g válasza Kékes525 (#146331) üzenetére


g_g_g
őstag

Van egy ilyen beállítás.
Ez nem elég?

(#146334) Kékes525 válasza fatal` (#146332) üzenetére


Kékes525
félisten

Sajnos csak az összes eszközre.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#146335) Kékes525 válasza g_g_g (#146333) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, ezt és az ujjlenyomatot is beállítottam.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#146336) kaisers


kaisers
aktív tag

Aki használ wps office alkalmazást, annak van tippje mit csináljak, ha wordben megírt docx file times new roman betűtípust nem kezeli? Az ékezetes karakterek helyén "?-es fekete 4szög" jelenik meg.

(#146337) k850 válasza kaisers (#146336) üzenetére


k850
addikt

Szerintem kb. 1500 Ft-ért megkapod.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#146338) Fall-N válasza kaisers (#146336) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem jobban jársz a MS Office ingyenes programjával, betűtípusokat meg be lehet szerezni. Vagy kimásolni a Windows alól vagy netről.

[ Szerkesztve ]

(#146339) lovi27


lovi27
addikt

Teljesen megújul a FolderSync kezelőfelülete.Talán a beállításra is jó hatással lesz. ;]
A Changelog-ban már megjelent, akkor a Playstore-ban is hamarosan meg kell.

(#146340) kaciokos válasza lovi27 (#146339) üzenetére


kaciokos
őstag

Nekem már tegnap települt, számomra az új felület átláthatóbb.

(#146341) st6969


st6969
őstag

Üdv, tudtok olyan egyszerű video lejátszó alkalmazást, ami a telefon (Xiaomi Mi8) kamerájával rögzített videot visszafelé le tudja játszani? :R

(#146342) pube111


pube111
senior tag

Van valami egyszerű módszer arra, hogy google térképen elmentett pontra wazeval navigálni?

(#146343) Somatom válasza pube111 (#146342) üzenetére


Somatom
veterán

Nem használok Waze -t, de az előbb kipróbáltam vmit.
G.Térkép alkalmazásban hosszan nyomtam a 0 Kilóméterkőre, majd megosztás -> Maps Coordinates. Ez feloldja a hely koordinátáit, amit vágólapra (vagy más szerkesztőbe) lehet másolni. A Waze online felületének ebbe a formátumba kellett átírnom a kapott koordinátákat:
lat=47.497902 lng=19.040221

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146344) Somatom válasza Somatom (#146343) üzenetére


Somatom
veterán

Update:
Nem kell Maps Coordinates. A G.Térkép által mentett helyet url -ként, böngészővel megnyitva, a címsorban megjelennek a hely koordinátái.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146345) sopruk válasza Somatom (#146343) üzenetére


sopruk
aktív tag

A Waze-t is felajánlja a többi navi program mellett, amikor a "Navigate" funkciót választjuk, a linkelt app megnyílásakor...

[ Szerkesztve ]

(#146346) Somatom válasza sopruk (#146345) üzenetére


Somatom
veterán

Ahhh, köszi az infót! Waze hiányában ezt nem tudtam. Akkor így még egyszerűbb.... amíg a Google nem tesz megint keresztbe.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146347) Bozek válasza Somatom (#146346) üzenetére


Bozek
nagyúr

"amíg a Google nem tesz megint keresztbe"

Miért tenne saját magának keresztbe? Max. megszűnik a Waze, miután mindent átemeltek a Google Maps-be, de akkor meg nem is lesz rá már szükség.

(#146348) pube111 válasza sopruk (#146345) üzenetére


pube111
senior tag

Hát, tényleg ez a legegyszerűbb. Jobb lenne, ha a megosztások közt eleve ott lenne a waze. Főleg, hogy ugyan az a tulaj mindkettőnek.
Somatom nak is köszi.

(#146349) Somatom válasza Bozek (#146347) üzenetére


Somatom
veterán

Nem így értettem. Olyan ez, mint a Youtube vs. külsős kliensek. A Google igyekszik elrejteni a koordinátákat, mert azok szabványosak és ezért más alkalmazásokban is fel lehet használni. Miért nincs natívan koordináta export? Érdekes, hogy inputként elfogad koordinátákat.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146350) Bozek válasza Somatom (#146349) üzenetére


Bozek
nagyúr

Na jó, de a Waze-t megvette a Google, szóval nem nevezném külsős alkalmazásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.