Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146401) kidnou válasza BoneDragon (#146399) üzenetére


kidnou
senior tag

Akkor nem kompatibilis a telóval

(#146402) BoneDragon válasza Bozek (#146400) üzenetére


BoneDragon
veterán

ITIL v4 Foundation. Ha találtok egy másik alkalmazást, amelyikben fent van az összes 650+os kérdés, ne kiméljetek. Én nem találtam. :D

(#146403) kidnou válasza BoneDragon (#146402) üzenetére


kidnou
senior tag

Fent van playen is, most néztem. Telóddal nem kompatibilis, azért tünt el neked

(#146404) Dr.NX válasza BoneDragon (#146402) üzenetére


Dr.NX
addikt

(#146405) BoneDragon válasza Dr.NX (#146404) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez nem az az app, ez nem "hivatalos" volt és ez fizetős. Na mindegy, akkor tolom gépről...
Azért köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#146406) nyisziati


nyisziati
veterán

Sziasztok.
Melyik az az app, amivel meg tudom nézni, hogy a 4g mely frekvenciá(ko)n jön?
Illetve milyen tornyon vagyok milyen jelerősséggel.

(#146407) crok válasza nyisziati (#146406) üzenetére


crok
Topikgazda

Network Signal Guru
Cell Info Lite

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146408) nyisziati válasza crok (#146407) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi. :)

(#146409) Bozek válasza BoneDragon (#146405) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#146410) BoneDragon válasza Bozek (#146409) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen, ez az apk van meg, de nem birom telepiteni. Te esetleg tudod? Android 9 van a telómon...

(#146411) Bozek válasza BoneDragon (#146410) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jogos, a Play Protect letiltja, hogy kártékony, így fel se települ. Még úgy se, ha rányomok, hogy én akkor is telepíteni akarom. Akkor ez bukta.

(#146412) nyisziati válasza crok (#146407) üzenetére


nyisziati
veterán

Föltettem a Cell info fizetős változatát (790 Ft). Jó cucc, gondoltam hadd legyenek támogatva, kb. 2 dollár nem pénz érte.
Erre nézem, 7 napot ír a próbaidőszakra, utána 1090 Ft az éves díj. :((
Még mindig nem sok egy ilyen minőségi appért, de azért ezt írhatták volna előre.

(#146413) kidnou válasza nyisziati (#146412) üzenetére


kidnou
senior tag

Benne van a leirásában is. Érdekes vásárlási logika szerint működik...

(#146414) nyisziati válasza kidnou (#146413) üzenetére


nyisziati
veterán

ANNYIRA tudtam, hogy mindjárt jön valaki, és:
1) kioktat
2) burkoltan lehülyéz
3) a lehúzós cégnek ad igazat.
Úgyhogy el is kezdtem a képernyőmentést, hogy mire az első rosszindulatú okostojások megjelennek, kész legyen.

Na akkor figyelj: a vásárláskor SEHOL nem hívja fel a figyelmet a 7 napos próbaidőszakra. Érted? SEHOL!
Gyakorlatilag véletlenül vettem észre azzal, hogy vásárlás után a jobb fölső sarokban eldugott 3 pöttyre rányomtam, és megnyitottam a "Buy Pro subscription" menüpontot.

A másik meg, hogy ebben az évben egyszer már lehúztak ugyanígy, méghozzá tavaly (!) vásárolt app-pal (Face App).
Ott sem kaptam semmilyen értesítést, hogy éves előfizetést fognak megújítani. Ez 7.500 Ft-omba került.

(#146415) kidnou válasza nyisziati (#146414) üzenetére


kidnou
senior tag

Gratulálok a stilusodhoz, téged minősít! Nem oktattalak ki, csak megjegyeztem, hogy a leírásban benne van, irtam is, hogy erdekes logika. Ha már szeretsz mentegetni, mutasd már meg, hol hulyéztelek le, vagy hol védtem a céget? De ne is válaszolj, nem vagyok rá kíváncsi! Stilus maga az ember....

(#146416) nyisziati válasza kidnou (#146415) üzenetére


nyisziati
veterán

A TE stílusodhoz gratulálj ember, először te kezdtél kioktatni!
Ez ugyanis nem "megjegyzés" volt, hanem burkoltan megvádoltál, hogy nem olvastam el a leírást! Ez pedig egyben lehülyézés is, meg a cég védelme is! Mert ha te ezt a hiányos leírást véded velem szemben, akkor a lehúzós céget véded!
Egyébként meg az, hogy AUTOMATIKUSAN megterheli az egyenlegemet az app, SEHOL NINCS BENNE A LEÍRÁSBAN!!!
De valahogy ez nem hatolt el a tudatodig!
De linkeld ide, hogy te hol látod benne, ha szerinted benne van!!! Mert a bizonyítékkal adós maradtál!!!

[ Szerkesztve ]

(#146417) mobilizmo


mobilizmo
Topikgazda

Nyugalom emberek. Nem kell rögtön egymásnak esni.
Egyébként nyisziati, ha törlöd az appot még lehet visszaadják az eredeti 750 Ft-is. Egyébként meg ha szerinted lehúzós az app jelentsd nyugodtan a Googla-nak.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#146418) nyisziati válasza mobilizmo (#146417) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi, jelentettem.
És törölni is fogom.
Hihetetlen, hogy újabban ilyen "üzleti modellek" terjednek.

(#146419) simico válasza nyisziati (#146416) üzenetére


simico
aktív tag

Az szerintem is visszataszító, hogy az előfizetés 7 napos próbaidőszakkal automatikusan elindul és erről én sem látok semmit a leírásban. Viszont azt nyugodtan lemondhatod, attól még a megvett program működni fog. Van az ingyenes Lite, a fizetős és végül a fizetős éves előfizetéssel - mindegyik egyre többet tud, ahogy itt írják. Ha nincs szükséged az éves előfizetés által nyújtott plusz dolgokra, akkor csak azt mondjad le. Persze ilyen sunyi automatikus előfizetős húzás után az is érthető, ha az ember mérgében az alap fizetős programot is letörli / visszatérítteti.

[ Szerkesztve ]

(#146420) crok válasza simico (#146419) üzenetére


crok
Topikgazda

Már bánom hogy ajánlottam a Lite-ot.. a Network Signal Guru szerintem amúgy is jobb, azért is írtam előre..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146421) ollie válasza nyisziati (#146412) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az van a leírásában, hogy a Pro változat árán kívül van még egy éves előfizetés, és az éves előfizetéshez tartozó funkciók nincsenek benne az árában.

With the app purchase, you get all features (incl. any free future updates), EXCEPT those belonging to the Pro features yearly Subscription, see below.

És lentebb van egy rész, ami az előfizetéshez tartozik.

Ha a próbaidőszak automatikusan elindult a Pro vásárlásával, az tényleg gerinctelenség, mert így automatikusan levonja az éves díjat a próbaidőszak lejárta után.

***

(#146422) Fall-N


Fall-N
veterán

Én alapból utálom az előfizetést programoknál. Netflix és más streaming az jogos, mivel folyamatosan frissül a tartalom, amúgy egy programot egyszer kell megírni jól utána is van persze munka vele, de nagyságrendekkel kevesebb, mint állandóan tartalmat gyártani.

(#146423) zeon.hu válasza ollie (#146393) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor sehogy nem deríthető ki a tényleges spec.?
Szétszedni azért nem kéne... :D

Amúgy némi kutakodás után úgy néz ki, hogy 8/ 128- nak mondott telefon 1/16. Valahogy csak megnézték ők is a teszt során.

#?*@&!

(#146424) nyisziati válasza ollie (#146421) üzenetére


nyisziati
veterán

Erről van szó.
Végigolvastam a mobilos és PC-leírást is, és sehol nem írja, hogy a "paid app", tehat a fizetős applikáció telepítésével automatikusan elindul egy 7 napos próbaidőszak (WTF, fizettem egy próbaidőszakért?!), aminek a végén még egy, az eredetitől is magasabb (!) összeget levonnak tőlem a Pro verzióért, ami ráadásul nem is egy plusz lehúzás, hanem éves előfizetés.

Ez már valahogy olyan szinten aljas, hogy el se lehet mondani.
10 év alatt az IAP-októl eljutottunk idáig. :(((
Pedig már az is egy kapitális lehúzás, de ez...

(#146425) crok válasza zeon.hu (#146423) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha nagyon akarom azt hazudik be a ROM meg a kernel amit megírtak benne a megfelelő helyeken.. egyébként AIDA64. A memóriát pl. úgy lehet max. megnézni hogy felteszel egy terminált (de amúgy mindegy melyiket) és beütöd, hogy free -h vagy free -m vagy a cat /proc/meminfo mert itt nem tud hazudni, a rendelkezésre álló RAM-ot a kernel VM-nek ismernie kell.. A benne levő eMMC-t meg össze lehet legózni (jó közelítéssel kiadja..) a df -h vagy df -H kimenete, persze ez nem biztos hogy mérvadó ha egy hitvány hamis eMMC-ről beszélünk (mint a hamis pendrive-ok, hamis microSD-k) de több, mint a semmi.. aztán ott van még a cat /proc/cpuinfo ami támpont lehet, de ide már lehet "hazudni" relatív könnyen. De ezeket az AIDA64 is innen veszi.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#146426) zeon.hu válasza crok (#146425) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Aida nem segít,a terminált elküldöm nekik.
Thx!

#?*@&!

(#146427) ollie válasza nyisziati (#146424) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyébként nem kevés ilyen app van a play store-ban, szóval oda kell figyelni. Nem értem, hogy miért enged ilyet a google. Vannak olyanok is, melyek ingyenesen telepíthetőek, és automatikusan indul a trial időszak, majd 1-2 hét múlva az előfizetés.

***

(#146428) nyisziati válasza ollie (#146427) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja, kéne ezekre egy plusz figyelmeztető plecsni.
Egyébként a BMW is pedzegeti, hogy éves díjat fog szedni bizonyos extrák működtetéséért, mint pl. ülésfűtés. :Y

(#146429) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Adott egy tablet, ami nem kezeli az exFAT fájlrendszerű pendrive-okat. Ezzel a szoftverel viszont megoldható: [link]

Viszont 1900 forint lenne. Tudtok ingyenes alternatívát ajánlani? Azt hiszem Android 7 van a tableten. :R

(#146430) mobilizmo


mobilizmo
Topikgazda

Önmagában az, hogy van lehetőség egyszeri nagyobb díjat fizetni, vagy valamilyen frekvencia szerint jóval kisebb, előfizetés szerű konstrukciót választani, önmagában nem rossz. Sőt kedvező a felhasználóknak. De ez a fajta kommunikáció (illetve a hiánya) már szerintem is minimum szürkezóna, de inkább lehúzás kategória. Mert arra számít, hogy a vásárló nem, vagy nem elég figyelmessen olvassa el a tudnivalókat (ami akár 29. oldalon 1-es betűmérettel is lehet). Szóval én is azt gondolom, hogy az appal és vásárlásával kapcsolatosan lennének olyan tudnivalók, amiket rögtön az elején kiemelten kellene kezelni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#146431) IT user válasza mobilizmo (#146430) üzenetére


IT user
tag

Azért azt is vegyük figyelembe, hogy a Google is érdekelt a minél több fizetésben. Nem biztos, hogy véletlenül nincs kiemelve annyira ez a fajta előfizetési mód. Majd ha az EU rájuk szól, akkor csinálnak valamit.

[ Szerkesztve ]

(#146432) nyisziati válasza IT user (#146431) üzenetére


nyisziati
veterán

Én is erre tippelek, ha jól tudom, 30 % az övék.
Tuti, hogy sárosak az elmaradt figyelmeztetések miatt. :((

(#146433) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!
Milyen megoldás létezik arra, hogy adott alkalmazásokat lejelszavazzak ?
Jelszó beírása után indul el, érhető el, nyíilik meg ?
Köszi.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#146434) Somatom válasza erahurka (#146429) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy tudom, hogy ez az egyetlen lehetőség kernelpiszkálás nélkül.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146435) erahurka válasza Somatom (#146434) üzenetére


erahurka
félisten

Hümm köszi, majd meglátom mi lesz. FAT32-re max 4 GB-os fájlok mehetnek ugye? Képregények abba bőven beleférnek, talán sorozat részek is.

(#146436) Somatom válasza erahurka (#146435) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, 4GB a plafon. Azt neked kell tudnod, hogy mi fér bele. A Paragonos ár tartalmazza az NTFS -t is. Én megvettem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146437) svgyula válasza erahurka (#146435) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Az mkv kiterjesztésű filmek nem fognak felmenni a FAT32-re hiába 4GB alatti a mérete! A sorozatoknál erre is figyelni kell.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#146438) IT user válasza svgyula (#146437) üzenetére


IT user
tag

Ezt kifejtenéd? Mi köze a file kiterjesztésének a filerendszerhez? :F

(#146439) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni.

Adott egy Samsung Galaxy A70 készülék.

Rendeltem egy tokot hozzá [link]

A kérdés az, hogy milyen alkalmazással tudom működésre bírni az " okos tok módot " ?

Gyárilag nem találok olyan beállítást.

Előre is köszönöm a válaszokat!

:R

(#146440) IT user válasza dbilas (#146439) üzenetére


IT user
tag

Az S7-esem automatikusan felismeri és megjelenik a beállításokban, de ha jól tudom az A70 nem tud ilyet.

(#146441) atoszmester


atoszmester
tag

Sziasztok,

Ha az MiXplorer szövegszerkesztőjével megnyitok egy txt fájlt, akkor szépen megjeleníti, de kék betűkkel. Szeretném visszaállítani fehérre, de nem találom se a progi beállításai között, se a témán belül. Tudna valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#146442) zeon.hu válasza dbilas (#146439) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs a csomagban egy link vagy QR kód?

#?*@&!

(#146443) ollie válasza dbilas (#146439) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak gyári tokokkal működik, ha egyáltalán van a telefonban okos tok funkció (valszeg nincs).

***

(#146444) Somatom válasza svgyula (#146437) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor nálam csoda történt. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#146445) Bozek válasza atoszmester (#146441) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pedig ott van az a témán belül. Ha Kódszerkesztőben nyitod meg, akkor a SYNTAX_STRING (de ugyanez jó a HTML megjelenítőnél is), ha pedig Szövegszerkesztőben, akkor a TEXT_LINK.

(#146446) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Most jelenleg mennyi ideig lehet vissza kérni egy fizetős app árát?
Az összefoglalóban 2 órát írtok, de a Play Store support oldalon 48 óra szerepel!
Szeretném kipróbálni, hogy tényleg működik-e android 10-en aWeb wifi Login app, de a két óra kevés lenne erre!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#146447) mobilizmo válasza vacs (#146446) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Akár mindkettő is igaz lehet. A 2 óra arra vonatkozhat (és ezt már én is kipróbáltam), hogy abban az esetben ha 2 órán belül törlöd a telefonról az appot, akkor automatikusan visszautalják a pénzt. A 2-től 48 óráig tartó használat esetén viszont levelet kell írni és indokolni kell. De ez már csak tipp részemről.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#146448) Bozek válasza mobilizmo (#146447) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, mindkettő igaz, csak más területeken. Az Európai Gazdasági Térség és az Egyesült Királyság területén 2 éve már csak 2 óra van.

Amúgy kérhetsz utána is visszatérítést a fejlesztőtől, csak azt már nem köteles megadni.

(#146449) erahurka válasza Bozek (#146448) üzenetére


erahurka
félisten

Az a komoly, hogy ha megveszed az appot, kipróbálod, majd letörlöd a készülékről, már jön is az értesítés hogy visszaküldték a pénzt :Y

Mondjuk nem szeretem hogy így működik, mert lehet megveszek valamit akciósan hogy majd később jó lesz, erre paff, ment a refund kérés nélkül.

(#146450) vacs válasza Bozek (#146448) üzenetére


vacs
veterán

A 2 óra az sajnos nem elég arra, hogy leteszteljem, hogy tud-e kapcsolódni a céges wifire folyamatosan vagy csak néha sikerül neki (vagy egyáltalán nem), így kénytelen leszek alternatív forrásból beszerezni.
Köszi nektek

(^)(>.<)(^)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.