Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146119) joergie


joergie
őstag

Hali!
Vettem egy (huawei) honor selfie sticket jóárasítva, minőségi darab, viszont nem bluetooth-os, hane egy 3.5es jack spirált kell bedugni, és úgy van a shutter gomb a markolat fölött.

A téma: azt hittem hiphop lehet bármilyen bluetooth eszközből remote shuttert varázsolni, pl miband2, vagy 500ért vettem korábban egy pocsék hangú bluetooth zeneátjátszóm jack bemenettel, azis jó lenne erre. Viszont azzal szembesültem, hogy ordenáré szívás, és nincs globális megoldás erre(bár van miband selfie remote, de ahhoz le kell tölteni egy kamera appot is). Vagy mégis van? ezzel fordulok hozzátok :R

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.