Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134301) tomy86 válasza Mcrazy (#134292) üzenetére


tomy86
addikt

"nevéhez hűen, csak Mappa szinkronra jó"
Pont erre használtam évekig és nem is akarok mást most sem.
Viszont ez már kezd x akták szintű dologgá fejlődni. Biztos user error, de a Syncme Wireless sem tud csatlakozni. Megtalálja a gépet a hálózaton, beírom a felhasználó/jelszó párost de az OK gombra nyomva "Connection Reset" üzenetet dob fel és ennyi. Ugyanakkor már négy különböző böngészővel próbálkoztam és mindről elértem ftp-n a pc-t. :F

(#134302) pc360 válasza kutga (#134300) üzenetére


pc360
addikt

Tesla Unread-nek hívják, és látszólag megszűnt. Ezek sose voltak túlzottan megbízhatóak, ezért nem is csodálom. Gondolom, a rendszer által limitált a dolog, és épp ezért más launcher esetében sem lesz megoldás rá.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#134303) rjg válasza pc360 (#134302) üzenetére


rjg
őstag

Viszont integrálták magába a Novába, nálam működik is Tesla Unread nélkül is.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#134304) pc360 válasza rjg (#134303) üzenetére


pc360
addikt

Jap, volt egy sejtésem erről, de nem találtam meg hirtelen a changelog-ok közt.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#134305) kaciokos válasza rjg (#134303) üzenetére


kaciokos
őstag

Jaja, bár a felsorolt előnyöknél az az egyik, hogy a Tesla Unread akkor is kijelezte a számot, ha az értesítést már töröltem, de mondjuk a levelet még nem nyitottam meg, a Nova rendszere meg ilyenkor eltünteti a számot. Nekem ez nem bug, hanem egy hasznos funkció, úgyhogy marad is a Tesla a telefonon.

(#134306) kutga válasza pc360 (#134302) üzenetére


kutga
nagyúr

Úgy tudom beletették a Novába. A Teslát használtam még anno.

Let the Zone take me if I am.

(#134307) tobias40 válasza Somatom (#134296) üzenetére


tobias40
veterán

Igy van,de nem kellett hozzá minden kontaktot mintázni!
Bekért az elején 15-20 szót amit ő választott ki,felmondtam neki és ennyi volt!
99%-san dolgozott,2 évig használtam és imádtam!

Akkor ez nem fog menni semmilyen droidos app-al,sajnálom! :W

(#134308) aldebaran válasza Dr.NX (#134247) üzenetére


aldebaran
őstag

Köszi a tippet! Működött! :R

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#134309) darvinya válasza tobias40 (#134282) üzenetére


darvinya
titán

Google kereső tudja angol nyelven.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#134310) zhorvath válasza darvinya (#134309) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Mármint a Google Asszisztens, nem?

(#134311) kutga válasza zhorvath (#134310) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen.

Let the Zone take me if I am.

(#134312) zsoltzsolt válasza Drughi (#134299) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Microsoft Launcher

(#134313) Bozek válasza kaciokos (#134305) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor jó lesz mentenem a Teslaunread-et. Most néztem, én még azt használom.

(#134314) Bozek


Bozek
nagyúr

Létezik olyan kamera alkalmazás, amibe be tudok tölteni egy képet és az halványan megjelenik a kamerakép felett? Vagy írjam meg magamnak? :D

(#134315) kovisoft válasza Bozek (#134314) üzenetére


kovisoft
őstag

Az Open Camera appnak van egy Ghost Image opciója, ennél ki lehet választani egy képet, amit valahogy rávetít a kameraképre, de még nem használtam ezt a funkciót.

(#134316) Elemental válasza Astery (#134285) üzenetére


Elemental
addikt

Köszi!

Közben bevált ez a solid exploreres megoldás. Elindítottam egy tíz gigás film másolását, és közben mászkálgattam a házban.

(#134317) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Sziasztok
Hogy működik pie rom alatt az Xposed keretrendszer?
Ez a leírás szerint csináltam mindent és mégis azt mondja hogy az xposed keretrendszer nincs telepítve.

[ Szerkesztve ]

(#134318) bigrock


bigrock
addikt

Feldobtam a Nova-t a Mate10Pro telefonomra, de azóta A Google gyári naptár widget-je nem frissíti magát, csak "betöltést" ír ki. Emui-ra visszalépve jól működik. Valakinek ötlete ? Köszi

(#134319) nyisziati válasza Petrónius (#134317) üzenetére


nyisziati
veterán

Az elmúlt időszakban az Xposed telepítése sajnos egyre inkább olyanná vált, mint Linux alól wines játékot futtatni...

(#134320) kezman


kezman
őstag

Beszélő emlékeztető appot keresek, ami adott időbe bemondja az emlékeztetőt, a beszélő óra programok tudják ezt? Kösz előre is, tele a hócipőm a értesítő appokkal, visít azt mire kikapcsolom mindenki megőrül . :DDD :D :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#134321) dse válasza Elemental (#134316) üzenetére


dse
tag

[linkhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.pzolee.android.localwifispeedtester]
jobb későn...

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#134322) Tökimanó válasza kezman (#134320) üzenetére


Tökimanó
senior tag

[link]

Bár az igaz hogy én csak a zenébe adtam bele a szöveget, mint pl : vedd be a gyógyszert! De gondolom be lehet állítani csak szöveget is.Egy próbát megér.

Amúgy miért nem állítod emelkedő hangerőre ? Akkor nem riaszt fel mindenkit

[ Szerkesztve ]

(#134323) Somatom válasza kezman (#134320) üzenetére


Somatom
veterán

Automatizálóval azt mondatsz be, amit akarsz. Tök egyszerű beállítani.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134324) kezman válasza Somatom (#134323) üzenetére


kezman
őstag

Igen, értem de neke az bonyolultnak tünik, hova mit hogyan???,🤔

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#134325) Somatom válasza kezman (#134324) üzenetére


Somatom
veterán

E-Robotban (ehhez elég az ingyenes is):
Új parancs -> elnevezed.
Esemény:
Dátum és idő -> riasztás
Itt beállítod az időpontot és esetleg az ismétlést, majd leokézod.
Művelet:
Audió -> Text to Speech
Ide beírod, amit kimondatni szeretnél.
Várjon a befejezésre -> pipa.
Leokézod, majd alul, a floppy ikonnal mented a művedet.
Ennyi. Sztem elég logikus, de ha gondod lenne vele, akkor kérdezz a Robot topikban!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134326) kezman válasza Somatom (#134325) üzenetére


kezman
őstag

Kösz, trszek egy próbát, ha megakadok megkereslek, :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#134327) zhorvath válasza bigrock (#134318) üzenetére


zhorvath
aktív tag

A Nova beállításokban engedélyezd a Labs menüt! (Bemész a Nova beállításokba és nyomod a hangerő le gombot.)
Ha ez megvan, akkor a Labs menüben pipáld be a "Widgetek újraindítása folytatáskor" menüt!

Ez remélhetően segít, de EMUI-n semmi sem garantált. :)

(#134328) tknof1871 válasza tknof1871 (#129732) üzenetére


tknof1871
őstag

Üdv! Szóval van 1 problémám a Gmail alkalmazásban az egyik gmail-es fiókom szinkronizálásával.

A Gmail levelező alkalmazás ami, gyárilag van rajta az LG G4-en, nem tudja betölteni az egyik emailcímem leveleit. Már újraindítottam a telefont de csak annyit mutat annál az egyik emailcímemnél, hogy "Getting your messages…" ill. "Üzenetek lekérése..."és alatta egy csík "fut". Beállításoknál a Fiókok és szinkronizálás-nál a Google-ban szinkronizálási hibát ír. Töröltem azt az 1 gmail fiókot és újra hozzáadtam. Aztán úgy is hozzáadtam hogy csak kisbetűket használtam a fióknév megadásakor (mert amikor létrehoztam ezt a fiókot akkor nagy és kisbetűket is használtam a fióknévhez) de ugyanúgy nem tud szinkronizálni.

Az Inbox alkalmazás probléma nélkül tudta kezelni ezt is, az összes email fiókom, ami mindegyik gmail-es. Jó hát ennek az Inbox-nak vége.

A telefon gyártója szerint próbáljam meg gyári alaphelyzetbe állítani a telefont.
A gyári alaphelyzetbe állítás az a Factory reset?
Gyári alaphelyzetbe állítás tényleg megoldhatja a problémát?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#134329) kidnou válasza tknof1871 (#134328) üzenetére


kidnou
senior tag

Igen, a gyári visszaállítással szűz telefonod lesz, és közel se biztos hogy megoldja a problémád. Helyeden a gmail alkalmazásnál csinálnék egy adat törlést először

(#134330) kezman válasza Tökimanó (#134322) üzenetére


kezman
őstag

Kösz a tippet, nekem ez jobban bejön, és tudok szöveget tenni az értesítőhangokhoz, ez már meg van . :C

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#134331) darvinya válasza tknof1871 (#134328) üzenetére


darvinya
titán

A hibát valószínű az okozza, hogy email fiókként vetted fel, s nem fiókként Beállításokban.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#134332) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Jelszóval le tudok védeni appokat? Android 7-es van a készüléken. Vagy mindenképp külső app kell?

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#134333) Bozek válasza darvinya (#134331) üzenetére


Bozek
nagyúr

Idézem: "Beállításoknál a Fiókok és szinkronizálás-nál a Google-ban szinkronizálási hibát ír. Töröltem azt az 1 gmail fiókot és újra hozzáadtam".

Egyébként érdekes lenne, hogy ha attól nem szinkronizálna, mert sima e-mail fiókként lett felvéve.

(#134334) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, van egy onda v919 tabletem, és annak a kernel részét szeretném kimenteni, hogy további androiddal kísérletezhessek vele, felszeretném frissíteni az androidot 5.0ról legalább a 8asra. De annak a kernel fájla már nem kompatibilis a tabletemmel. Amúgy jó lenne.A választ előre is köszönöm!

(#134335) darvinya válasza Bozek (#134333) üzenetére


darvinya
titán

Pop3-mal, vagy egyszerű email IMAP nem fiók.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#134336) Bozek válasza darvinya (#134335) üzenetére


Bozek
nagyúr

És megsúgnád nekem, hogy a leírtak alapján honnan következtetted ki a POP3-at vagy az IMAP-ot?

(#134337) tknof1871 válasza darvinya (#134335) üzenetére


tknof1871
őstag

Settings (fogaskerék ikon az LG G4-en) -> General -> Accounts & sync -> ADD ACCOUNT -> Google (soha sem Személyes IMAP vagy POP3 opciókat választom)
Checking info -> Enter current PIN -> Checking info -> Google Sign in with your Google Account
Itt az email címet adom meg aztán a jelszót -> Checking info -> elfogadom a feltételeket és kész.

Régen nem volt gondja a Gmail app-nak ezzel a fiókkal. Nekem az a gyanúm az okozza a problémát, hogy ennek a @gmail.com-os fióknak a nevében vannak nagybetűk (mert egy személynév és a neveket nagybetűvel kezdjük) is mert a többiben, amikkel nincs gond, azoknak a fióknevében nincs nagybetű. Valamikor tavaly talán egy bug került az app-ba egy frissítésnél és a nagybetűk összezavarják. Ez csak egy tipp.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#134338) darvinya válasza tknof1871 (#134337) üzenetére


darvinya
titán

Tavaly óta nem frissítetted a Gmail app-ot?
Akkor be csodálkoz ilyen hibáid lesznek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#134339) tknof1871 válasza darvinya (#134338) üzenetére


tknof1871
őstag

Tavaly óta nem frissítetted a Gmail app-ot?
Dehogy! Minden app automatikusan frissül. Például a Gmail utoljára tegnapelőtt frissült. 3 éve van meg ez a G4. Mindig a Gmail appot használtam emailekhez. Tavaly óta van ez a problémám a Gmail appal.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#134340) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az Adguard 3.0 még mindig nem lett teljesen magyar nyelvű?

(#134341) Elemental válasza GEPESZ66 (#134340) üzenetére


Elemental
addikt

Még nem.

(#134342) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Van egy onda air v919 ch tabletem, jelenleg android remix os fut rajta, az a bajom, hogy a 64gb tárhelyből csak 7gb lát, Hiába formázom le hiába babrálom mindig 7gb a max amit lát az 64gb ból, Azt szeretném elérni, hogy az összeset lássa, "pendriveon keresztül shelles?! automatikus telepítővel fut végig a telepítő android telepítésekkor. A remix os még tettszene is, csak kevésa szabad hely, hogyan csatolhatnám hozzá, a felnem használt helyeket? A válaszokat előre is köszönöm!
Marci. Ezt a v erziót használom V919 AIR CH DualOS_remixOS2.0_V1.0.5_V5_V7

(#134343) pecccccccca


pecccccccca
senior tag

Üdv mindenkinek.
Olyan appot keresnék amivel az akkumulátor jelenlegi állapotáról kapok információkat. Tulajdonképp a kondíciója érdekelne.
Köszönöm.

Humorban nincs helye tréfának!

(#134344) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Olyan alkalmazás kellene vagy megoldás, amivel egy adott képet gyorsan meg tudok jeleníteni ilyen shortcut valami, hogy ne kelljen böngészni a képek között.
Köszönöm

(#134345) pube111 válasza sittes79 (#134344) üzenetére


pube111
senior tag

Ha samsung, akkor fájlkezelőben kijelölöd, menüből parancsikon hozzáadása.

(#134346) dokee78


dokee78
félisten

Hogyan tudom kitenni a powerAmp alkalmazásban a következő és előző számra ugrás gombot?

(#134347) punky10 válasza dokee78 (#134346) üzenetére


punky10
addikt

Also sáv,jobb oldalt 3 csík/beállítások/kinézet/téma.
Itt kiválasztod,hogy világos vagy sötét témát akarsz,és annál elhúzod a több gomb csúszkáját.

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#134348) kuksa90 válasza punky10 (#134347) üzenetére


kuksa90
őstag

.... és ha mindez megvan, és inaktív a gomb? :F

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#134349) karldergroße válasza dokee78 (#134346) üzenetére


karldergroße
senior tag

Te jó ég, az a zene...

(#134350) kutga válasza karldergroße (#134349) üzenetére


kutga
nagyúr

Most látom. :D

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.