Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134351) kisspall válasza karldergroße (#134349) üzenetére


kisspall
aktív tag

Persze hogy nagyon fontos lenne a váltógomb. :D

(#134352) Narxis válasza kisspall (#134351) üzenetére


Narxis
nagyúr

Belehallgattam, ehhez nem váltó hanem törlés gomb kellene... :D

Thanos was right.

(#134353) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A Samsung szoftverével (Smart Switch) lehet olyat csinálni, hogy ismét leszedi a friss szoftvert, s feltelepíti?
Gondolom így gyári állapotba kerül a telefon?
Vagy inkább Odin-al?

(#134354) kutga válasza GEPESZ66 (#134353) üzenetére


kutga
nagyúr

Én Odinnal szoktam.

Let the Zone take me if I am.

(#134355) GEPESZ66 válasza kutga (#134354) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ha nem a Home CSC-t választom, akkor nem kell utána gyári visszaállítás?
Jól tudom?

(#134356) kutga válasza GEPESZ66 (#134355) üzenetére


kutga
nagyúr

Jól tudod, az Odin elvégzi.

Let the Zone take me if I am.

(#134357) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Dual Sim telefonok esetén arra van mód, hogy bejövő hívásnál telefon mutassa melyik számot hívják a kettő közül ami telefonban van?

Előre is kösz.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#134358) zsoltzsolt válasza kutga (#134350) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Én is azt hittem, hogy valahogy nagyon eltévedtem :DDD

(#134359) gatto_ válasza NandorHUN (#134357) üzenetére


gatto_
senior tag

Állíts be más csengőhangot a kettőhöz és tudni fogod.

(#134360) Dr.NX válasza gatto_ (#134359) üzenetére


Dr.NX
addikt

Például egy jó Kredenc számot. :P

Elfogadom a sütiket.

(#134361) Narxis válasza Dr.NX (#134360) üzenetére


Narxis
nagyúr

Neeeee :DDD

Thanos was right.

(#134362) darvinya válasza NandorHUN (#134357) üzenetére


darvinya
titán

SIM kezelőben más színre kell állítani és akkor olyan színű lesz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#134363) zsoltzsolt válasza Narxis (#134352) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

:C

(#134364) NandorHUN válasza gatto_ (#134359) üzenetére


NandorHUN
addikt

Őszintén szólva apám telefonjához kell, nekem egy sima V30-am van csak, és eddigi telóim is simplák voltak.
De akkor ha jól értem csak csak hívohoz, de hívott számhoz (azaz saját SIM-hez is be lehet tenni külön csengőhangot) ? Nem tudtam.
Azt hittem ha nem írja ki (ami szvsz elég alap lenne), akkor nincs lehetőség extrázásra se, mint custom csengőhang.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#134365) Somatom válasza Narxis (#134361) üzenetére


Somatom
veterán

Nem értettem, hogy mi bajotok van a Creedence -szel. Aztán visszaolvastam. Jájjjjj!!! :N

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134366) kuksa90 válasza Somatom (#134365) üzenetére


kuksa90
őstag

CCR jobb lett volna...de sajna nem az volt ;]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#134367) kiraly.andra válasza pecccccccca (#134343) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nem tudom, mit értesz kondíció alatt, de mondjuk az AccuBattery megmutat pár dolgot.

:a:

(#134368) zsoltzsolt válasza Somatom (#134365) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem mindegy, hogy melyik konyhaszekrény :D

(#134369) bigrock


bigrock
addikt

Nem is tudtam, hogy vannak még őskövületek, akik ismerik a CCR-t :DDD
on:
Olyan hangrögzítő alkalmazást keresek, ahol be lehet állítani a felvételi hangerő szintet, hogy ne legyen torz a felvétel. Létezik egyáltalán ilyen? Fizetős is jöhet.

(#134370) zhorvath válasza NandorHUN (#134357) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Nekem Xiaomi Mi Mix3 van és alapból mutatja bejövő hívásnál, hogy az 1-es vagy 2-es SIM-et hívják. Mindezt mindenféle külön program nélkül.
Ja és külön csengőhang is be van állítva az audiovizuális megkülönböztetés érdekében. :)

(#134371) sittes79 válasza pube111 (#134345) üzenetére


sittes79
addikt

Igen Samsung zsír nagyon köszönöm

(#134372) dzsordzs69 válasza bigrock (#134369) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Hát akinek Dance volt az aláírásában, az csak ismeri a CCR-t.:)

(#134373) Somatom válasza dzsordzs69 (#134372) üzenetére


Somatom
veterán

:K

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134374) aldebaran


aldebaran
őstag

Samsung A7 Oreo-nál automatikusan ki és be lehet valahogy kapcsolni a telót ütemezve? Vagy van erre valamilyen app?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#134375) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Most mondja a kollégám, hogy Ő amikor public wifin van, vagy mobilnetezik, akkor VPN appot használ, hogy "elrejtse" magát, és senki ne lássa mit keresett stb. Ebben van igazság? Ti is használtok ilyen appot?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#134376) pecccccccca válasza kiraly.andra (#134367) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Köszönöm a válaszod. Igazából olyasmire gondoltam mint az iphone-oknál az akku infónál ahogy írja, hogy pl 90%-os az akku....
Ezt azt hiszem kipróbáltam, de ez is csak úgy írja, hogy "jó".

Humorban nincs helye tréfának!

(#134377) beg válasza MikeWazowski (#134375) üzenetére


beg
veterán

Csak akkor lenne rá szükség, ha nem https-en kesresztül megy a forgalom. Olyan oldalra meg elvből nem írok be user/passt free wifin (sem).
Ha meg ingyenes wifin megkeresem merre van a közelben fagyizó, azt használja aki szeretné.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#134378) MikeWazowski válasza beg (#134377) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#134379) crok válasza MikeWazowski (#134375) üzenetére


crok
Topikgazda

"Elrejteni" nem mindenki elől rejti el magát, legalábbis nem tudom mitől gondolja hogy elrejti magát.

A VPN egy titkosított csatorna lesz a mobil meg a VPN szolgáltató közt, ő a VPN szolgáltatón keresztül netezik. Ami köztük megy forgalom az titkosított, abba meglehetősen nehéz belenézie annak, aki pl. ugyanazon a publikus Wifin szintén fent van és esetleg megpróbálja a csomagjait rögzÍteni. Ettől függetlenül a VPN szolgátató és a tényleges szerver közt ugyanúgy lesz mintha simán kérdezné le. Ha Google-ben keres ott úgyis lesz azonosítva hacsak nem keres még ott is inkognítóban. Használjon duckduckgo-t mellé ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#134380) MikeWazowski válasza crok (#134379) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#134381) kezman válasza pecccccccca (#134376) üzenetére


kezman
őstag

Huawei alatt a gyári tökéletes, de ez is ok, és ki lehet tenni widgetjét, én használom mert vaksi vagyok az 1x1 widgetet meg tökéletesen látom és természetesen alatta ott van az akku infó.

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#134382) hcw


hcw
újonc

Üdvözlöm a szakértőket!

Hardwerek:
Iphone 6s plus
Acer Iconia 10 tablet
Zhiyun Crane plus gimbal

Alaphelyzet:
A gimbalt az Iphone-ról tudom irányítani bluetoothon keresztül. Van a gimbalt vezérlő szoftvernek egy követő funkciója, ami a képernyőn kijelölt személy mozgását követi, és a gimbalon levő fényképezőgépet utána fordítja. Erősen aktív kisgyermekek és gyorsan mozgó dolgok filmezésekor rendkívül hasznos dolog, ezért is vettem ezt a fajta gimbalt.
A követendő személyt az Iphone képernyőjén bekeretezve jelöljük ki. Az Iphone viszont a fényképezőgép vakupapucsába szerelt tartóban van, tehát a gimbalon. Az viszont nem szereti ha lökdösik, ráadásul néha messze is van tőlem. Tehát az Iphone-on a kijelölés nem kivitelezhető. Ezért kell áttenni egy másik eszközre.

A feladat:
Az Iphone képernyőjének tükrözése a tabletre olyan módon, hogy a tableten tudjam kijelölni a követendő személyt. (A gimbal vagy egy standard fényképezőgép-állványon van, vagy egy flycam mellényére szerelve, vagy egy testre szerelhető állványon. A tablet is ezekre az eszközökre van felszerelve egy tablet-tartóval, ami egy gégecsőszerű karon van. Tehát teljesen előttem van, a kezem ügyében.)
Szóval a teljes Iphone képernyővezérlést kellene átvenni Androidra, legalábbis a gimbal szoftverének vezérlését.
A kamerát wifin keresztül irányítom a tabletről. Ez azért érdekes, mert emiatt át kell kapcsolnom a kamerairányító szoftverre az Iphone képernyőjét tükröző szoftverből, vagyis a kamerairányító szoftvert használom elsődleges szoftverként. (A gimbalon levő kamerát ugyanúgy csak távirányítással tudom kapcsolgatni, mint az Iphone-t.)Tehát amikor átkapcsolok kamerairányításra, akkor maradjon meg a kapcsolat a tablet és az Iphone között, hogy visszakapcsolva gyorsan tudjak új személyt kijelölni a követésre. (Ez színpadi felvételeknél hasznos.)
Tudom, hogy az Android és az OS nem igazán átjárhatóak vezérlés szempontjából, ezért az Iphone helyettesíthető egy Samsung Note 4-gyel. De az Iphone-nak jobb a követő fókusza, ezért az lenne a jó, ha azt tudnám használni.

Milyen szoftvereket ajánlatok e feladatok megvalósításhoz?

(#134383) Bozek válasza hcw (#134382) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt nézted már? Amit te szeretnél, az némileg túlmutat a topikban foglaltakon, mivel iOS-re is kell alkalmazás, az meg nem Android-os.

Bár lehet, hogy a linkelt alkalmazások csak tükrözésre vannak, közben ezt találtam. De ez meg már közel 8 éves cikk.

[ Szerkesztve ]

(#134384) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Tudnátok olyan alkalmazást javasolni amivel automatizálni tudnám a repülési üzemmód be kikapcsolását? Történetesen azt szeretném elérni hogy este 22:00 órától reggel 6:00 óráig magától kapcsoljon repülő üzemmódba a telefon majd kapcsoljon vissza. Van erre valami legegyszerübb mód?

(#134385) crok válasza fulton (#134384) üzenetére


crok
Topikgazda

Milyen készülék, milyen rendszer, van-e root? Van olyan rendszer ami ezt eleve tudja, pl. MIUI egyes verziói.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#134386) kiraly.andra válasza pecccccccca (#134376) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nem így van, sőt!

:a:

(#134387) Mcrazy válasza fulton (#134384) üzenetére


Mcrazy
őstag

A Repülő módhoz root szükséges, ha a telefon alapból nem tudja kapcsolni. Ha van root, akkor bármelyik automatizáló az összefoglalóból tudja ezt a funkciót. (meg még sokkal többet is)

Üdv: Mcrazy

(#134388) kezman válasza fulton (#134384) üzenetére


kezman
őstag

Huawei alatt ne zavarj mód, de ezt használtam más telefonokon, igaz nem repülőre kapcsol hanem csendesre, de van pár ötletes beállítási lehetőség mind kettőbe. :K

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#134389) Llew


Llew
senior tag

Sziasztok! Olyan gondom van, hogy a Samsung naptárban nem jelennek meg a névjegyes adatokat (születésnapok, stb.) Feltettem egy másik naptár appot abban ugyan ez a helyzet. Eddig látszottak. A naptáraknak van hozzáférése a névjegyekhez, nem tudom mi más lehetne a gond.

Illetve erre esetleg valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#134390) kispe82


kispe82
tag

YouTube reklám blokkoló appot tudtok ajánlani?

(#134391) crok válasza kispe82 (#134390) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, itt menj alulról felfelé ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#134392) kutga válasza kispe82 (#134390) üzenetére


kutga
nagyúr

YouTube Premium. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#134393) pecccccccca válasza kiraly.andra (#134386) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Akkor figyelmetlen voltam. Köszönöm, hogy megmutattad.

kezman köszönöm neked is.

Humorban nincs helye tréfának!

(#134394) hcw válasza Bozek (#134383) üzenetére


hcw
újonc

Köszönöm a segítségedet!
Hét végén összerakom a rendszert és megnézem hogy működik-e így.
Amúgy egy ilyen rendszer izgulós szülőknek is jó gyermekfelügyeletre. (Filmkészítésre csak mérsékelten, mert azt lentebbi nézőpontból kellene megoldani.)

(#134395) #81524480


#81524480
törölt tag

Sziasztok!
Fájlkezelőből milyet ajánlotok? Olyan kellene, ami táblagépen is jól fut, képes kezelni hálózaton található tárolót (el tudok vele érni egy pendrivehoz csatlakoztatott merevlemezt), és könnyen tudok mozgatni fájlokat. Az még jó lenne, ha nem zabálná a RAM-ot. :R

(#134396) kispe82 válasza crok (#134391) üzenetére


kispe82
tag

Köszi szépen :)

(#134397) smithsys válasza #81524480 (#134395) üzenetére


smithsys
aktív tag

Solid Explorer, Total Commander, ES File Explorer Pro.
Én az utóbbit használom régóta. Érdemes megvenni mert az ingyenes verziót telepakolták reklámmal.

(#134398) crok válasza #81524480 (#134395) üzenetére


crok
Topikgazda

En az FX file explorer-t ajanlom jo szivvel.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#134399) #81524480


#81524480
törölt tag

Köszi a tippeket, kipróbálom mind. :R

(#134400) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok, pár napja nagyon gyorsan merül a teló akkuja, van erre valami app amivel meg lehe nézni, hogy milyen app meríti?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.