Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134751) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Tudtok olyan applikációt amivel gond nélkül lehet egy kézzel is fényképezni?
Olyasmire gondolok, amivel ha meg van nyitva a teló akár szöveges rámondással készítsen úgy képet, hogy pld.: a másik kezem fogom azt amit fényképeznék :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#134752) kovisoft válasza makoss (#134751) üzenetére


kovisoft
őstag

Az Open Camera appban van ilyen opció, hogy "Audio control options", itt be lehet állítani, hogy valami hangosabb zajra (pl. fütty) készítse el a képet vagy pedig arra, hogy "cheese". De még nem próbáltam, nem tudom, mennyire használható.

(#134753) Probert75 válasza makoss (#134751) üzenetére


Probert75
addikt

Nekem samsungon van a gyáriban is olyan funkció, hogy "Hangvezérlés". "Smile", "Cheese", "Capture" vagy Shoot"hangutasítással fényképezhetek.

(#134754) Elemental


Elemental
addikt

Weather underground widget frissítéssel másnak is van gondja?

(#134755) Weareus


Weareus
addikt

Üdv. S8-ról vagy A5-ről szeretnék netet megosztani asztali pc felé. Usb kábelen lehet vagy kell a pc-hez valamiféle kártya?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#134756) ollie válasza Weareus (#134755) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

S8-ban van USB tethering, úgy lehet, A5-nél nem vagyok benne biztos.

***

(#134757) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, régebben használtam az Apex launchert, most ismét visszatérnék rá. Viszont van "sima" Apex, és valami customize is. Mi az érdemi különbség?

-

(#134758) Fall-N válasza crok (#134725) üzenetére


Fall-N
veterán

Bármelyik cloud megteszi, és érdemes erős jelszóval levédett .zip vagy .rar-ba tenni.

De nem értem minden szenvedni 2019-ben a citromaillel meg freemaillel. Már rég ki kellett volna halniuk. Eleve ha PC-n Win van akkor adott az Outlook. Ha telefon akkor meg ott a Google ökoszisztéma a GMailel. Minek akkor a két magyar fossal szenvedni? Már tizenpár éve is egy rakás volt mindkettő.

(#134759) crok válasza Fall-N (#134758) üzenetére


crok
Topikgazda

Egyetértünk..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#134760) nyisziati


nyisziati
veterán

Na beindul a menetrendszerű "informatikusi freemail-fikázás".
Ne is zavarjon, hogy közel 3 millióan használják. :U

(#134761) beg válasza nyisziati (#134760) üzenetére


beg
veterán

A lapos föld és gyíkember pártiak is kb. ennyien vannak. Biztos véletlen.
Ez tény sajnos és nem egy forrásból hanem több helyről, olvass utána.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#134762) Fred23 válasza nyisziati (#134760) üzenetére


Fred23
nagyúr

Gmail tavaly átlépte a másfél milliárdos aktív felhasználót, nem tudom, hol tartanak most. 3 millió szinte semmi. Ettől függetlenül nem tudom, milyen most a Freemail -akár még jó is lehet, céltól függ-, mert már vagy 10 éve eszembe se jutna használni.

(#134763) ollie válasza nyisziati (#134760) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

3 millió kizárt. Talán az 1 százaléka lehet igaz. Ha tényleg 3 millióan használnák, az kb azt jelentené, hogy leszámítva azokat a korosztályokat, akik még nem vagy soha sem használtak email címet, minden második ember akit az utcán látsz freemailt használ. 30 ezernek még talán hihető.

***

(#134764) Somatom válasza Fred23 (#134762) üzenetére


Somatom
veterán

Bizony! Én is "használom". Nem hittem a szememnek, amikor kiderült, hogy a Telekomos TV-Go app ilyet akar regisztrációs címként. Még szerencse, hogy a LastPass fiókom mélyéről elő tudtam túrni a rég elfeledett, freemailes címemet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134765) Elemental válasza ollie (#134763) üzenetére


Elemental
addikt

Abban a hárommillióban én is benne vagyok három inaktív accounttal. Viszont szidtam is az egész freemailt, amikor szerettem volna pár képet átküldeni valakinek gmailről freemailre, de nem tudta fogadni, és még én voltam a farok, mert tuti rosszul küldtem, meg miért nem óriásfájlban (lol) küldtem. Másokkal szemben kitolás freemailt használni.

[ Szerkesztve ]

(#134766) darvinya


darvinya
titán

Vége az EsFileExplorer-nek. [link]

Ezzel kezdődőtt. [link]

Nekem még 4.0.2.3-as meg van.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#134767) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv Uraim!
Ismerős megnyitott valami filmnèzős oldalt ( nem felnőtt filmet) , és azóta nyomja a telefon a sok kèretlen reklámot és értesítést mindenféle reklámokkal felnőtt dolgokròl.
Próbáltam kétféle tisztìtò progit ( clean master és CCleaner), de nem jártam sikerrel. Tudtok valamilyen megoldást ajánlani?
Köszönöm

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#134768) nyisziati válasza Fred23 (#134762) üzenetére


nyisziati
veterán

1,5 Mrd a Föld lakosságának kb. ötöde, 3 millió M.o. lakosságának kicsit kevesebb, mint harmada. Nagyjából arányìtva vannak. Egyébként használom, megfelelő. Megjönnek a visszaigazoló mélek és mindenki megkapja a magáét.

(#134770) kidnou válasza dzsordzs69 (#134727) üzenetére


kidnou
senior tag

Titanium backupnak engedélyezd a tárhely hozzáférést az alkamazásengedélyekben, és menni fog.

(#134771) nyisziati válasza ollie (#134763) üzenetére


nyisziati
veterán

(#134772) S e t h válasza nyisziati (#134771) üzenetére


S e t h
nagyúr

Aha, tuti mind aktív felhasználó.
Azért sincs egy ismerősömnek sem a levelezési listámon, mert annyian használják.
Csak nekem van három halott, nem használt regem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#134773) kidnou válasza nyisziati (#134771) üzenetére


kidnou
senior tag

15 millió levélből mennyi a spam?

[ Szerkesztve ]

(#134774) nyisziati válasza kidnou (#134773) üzenetére


nyisziati
veterán

<ásít>
Ez kb. 10 éve volt gond utoljára.
Amúgy meg a Gmailes fiókom "Promotions" mappáját is gyakrabban ürítem, mint a Freemailesből a spamet.

(#134775) pube111


pube111
senior tag

Van valami megbízható jelszókezelő program? Ahova fel lehet jegyezgetni a user/pass okat elfelejtés esetére.

(#134776) Probert75 válasza darvinya (#134766) üzenetére


Probert75
addikt

Jól elb.xták! :Y :F

(#134777) fecus válasza pube111 (#134775) üzenetére


fecus
őstag

Esetleg itt?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#134778) rjg válasza pube111 (#134775) üzenetére


rjg
őstag

Safe In Cloud, több platformon is használható.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#134779) MADcat válasza Somatom (#134764) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Én a minap reggeltem be sima Gmail címmel. Mükszik, teszi a dolgát.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#134780) tomy86 válasza MADcat (#134779) üzenetére


tomy86
addikt

Mert nem kell hozzá freemailes cím. Évekkel ezelőtt regisztráltam szintén gmail-es címmel. A freemailes reg csak egy lehetőség volt (vagy most is az), hogy ha van ilyened, akkor az ottani mail/jelszó párossal is be lehetett jelentkezni, de nem kell azt használni, csak egy lehetőség.

(#134781) adsl


adsl
aktív tag

Google play áruház mindenkinél rendesen működik?Csak nálam ilyen lassú ha letöltök valamit?

(#134782) Somatom válasza MADcat (#134779) üzenetére


Somatom
veterán

De, egyszerűbb volt a freemailessel, mert semmit sem kellett hozzá külön megadni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134783) MADcat válasza Somatom (#134782) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Értem. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#134784) nyisziati válasza adsl (#134781) üzenetére


nyisziati
veterán

Utóbbi időben nekem is vacakol. Volt, hogy perceket (!) kellett várni a letöltés megkezdésére. De maga a letöltési sebesség is nagyon ingadozó. És kevés is.

(#134785) adsl válasza nyisziati (#134784) üzenetére


adsl
aktív tag

Nálam is pont így van.Akkor nem a telefonommal van baj.

(#134786) nyisziati válasza adsl (#134785) üzenetére


nyisziati
veterán

Valamikor talán január-február (?) környékén volt egy nagyobb frissítés, utána lett ilyen vacak. Azóta valamit javult, de nem sokat.

(#134787) adsl válasza nyisziati (#134786) üzenetére


adsl
aktív tag

Igen nálam is teljesen így van sajnos.Elég idegesítő.

(#134788) pube111 válasza fecus (#134777) üzenetére


pube111
senior tag

Android alkalmazás, ezért itt.

(#134789) Fall-N válasza darvinya (#134766) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezen vitáztak velem itt nemrég páran, pedig leírtam ugyanezt. Egy vacak lett belőle. Nem kár érte.

(#134790) w.miki


w.miki
veterán

Google alkalmazásokat, és beállításokat hogyan tudok átvinni egy másik telefonra?
S4 mini-re tettem fel N7.1.2 ROM-ot és egy S8-ról vinném át az adatokat.
De hiába adom meg az elején, hogy átvitel régi telefonról, a felhőből, google fiókkal, nem tölti le, és telepíti a régi alkalmazásokat :F

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#134791) zhata


zhata
senior tag

Azt hiszem, most cseszik el a Raiffeisen beléptető rendszerét, ami pedig eddig nagyon jól ment.
Frissítették a Raiffeisen appot, hogy mi a frissítés tárgya, arról persze mélyen hallgattak. Frissítés után a progi közölte, hogy "feltört" a rendszerem, (persze, mert rootolt a teló, OP3), de eddig ezzel nem foglalkozott az egyébként bombabiztosan működő progi, Közölte, hogy használjak gyári viszaállítású rendszert. :W
Indítás után homokórázott, homokórázott, semmi sem történt. :O
Tudom, hogy a rootot Magiskkel el lehet rejteni, de semmi kedvem sincs most a telefont újra mókolni.

(#134792) ollie válasza w.miki (#134790) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Régebbi android verzióra nem fogja megcsinálni, mert az alkalmazások régebbi verziójúak, és a mentéseik/adataik általában nem kompatibilisek visszafelé.

***

(#134793) zhata válasza zhata (#134791) üzenetére


zhata
senior tag

Még annyit hozz'tennék, hogy TiBivel korábban elmentett Raiffeisen appot visszatöltöttem, az meg kiírta, hogy használam a legújabb verziót. Ez a 22-es csapdája.

(#134794) Fall-N válasza zhata (#134793) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez ilyen. Egy bank nem vállalja ha esetleg baj lesz abból ha valakinek feltörik a telefonját és ezáltal anyagi kár éri. Ezért tiltja a legtöbb bank a rootolt eszközön való használatot. Úgyhogy mókolni kell hozzá, különben nem fog működni. De ha azt nézed a root is mókolás volt és nem bonyolultabb elrejteni sem.

(#134795) Somatom válasza zhata (#134791) üzenetére


Somatom
veterán

Webes felületen nem tudsz bankolni? Az Erste alkalmazása számomra kuka, de a webes felület müxik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134796) w.miki válasza ollie (#134792) üzenetére


w.miki
veterán

:( nincs valami program, ami mégis áthozná ?
Van ugyan 8, 9, droid is a z S4 mini-re, de nem túl megbízhatók... :F

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#134797) zeon.hu válasza zhata (#134791) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Karbantartanak...
Ettől függetlenül siralmas.

#?*@&!

(#134798) ollie válasza w.miki (#134796) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak roottal.

***

(#134799) w.miki válasza ollie (#134798) üzenetére


w.miki
veterán

A mini már rootolt. Milyen program kéne hozzá?
Vagy mind2 telónak rootoltnak kell lennie?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#134800) Somatom válasza w.miki (#134799) üzenetére


Somatom
veterán

Mindkettőnek és pl. Titanium Backup. De, azt sem ész nélkül, mert csúnya vége lehet. Pl. rendszeralkalmazás költöztetése különböző verziók között orvosilag ellenjavallt!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.