Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132787) tordaitibi válasza Somatom (#132768) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Nem lehet megkerulni, legalabbis en hetekig probalkoztam gapps mentes telefonon bongeszobol telepiteni a Storebol. Nem lehet. Mivel az en accountom van az asszony tabletjen, azon minden rajta van, minden Play vacak, a webes telepito megkerdi hogy ARRA a tabletre telepitsen, es mast nem lehet, nincs tovabb.
Ha valaki elarulja hogyan lehet bongeszobol egy Googlementes Androidos eszkozre appot telepiteni a Google Play Aruhazbol, annak nem gyengen lennek halas.
De erre semmi mod nincs.

Amit irtal, miszerint PlayStore hianya de Play szolgaltatasok meglete, ez meg paradoxon mert a Play szolgaltatasok kepes siman lehuzni a PlayAruhazat es telepiteni. Ugyhogy ez a szituacio max. par orag allhat fennt. Legalabbis en egy rootolt tabletemen eltavolitottam az aruhazat (rootal se volt egyszeru, igy akartam megakadalyozni a folyamatos frissiteseket) es masnap reggel ott figyelt a keszuleken megis.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.