Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115601) Somatom válasza ReSeTer (#115600) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem erre lesz megfejtés. Ha jól tudom, akkor Bozek így számolja a gólokat. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115602) #33253120


#33253120
törölt tag

Üdv.
Most olyan mobilnetem van ami böngészésre korlátlan, de letöltés, torrent, youtube nem megy vele.
Viszont a Tubemate, és az egyik régebbi Youtube Go kliens szépen megkerüli az utolsóval kapcsolatos gondokat. Utóbbi hivatalos, extra butított app, előbbit főleg videó letöltésre használják. Nem is található meg már a play áruházban, mert egyrészt a youtube nem szereti ha letöltögetik a videókat, másrészt (és ez lenne a lényegi infó a kérdés szempontjából) nem az android szokásos bejelenkeztetési formuláját használja, hanem ad egy webes felületet a bejelentkezésre. Viszont mivel ez a Tubemate ablakában fut elvben képes lehet a login adataim (full google acc) megszerzésére.
Viszont login nélkül nincs komment.
Mennyire lehet megbízni a Tubemate-ben? Mert saját kútfőből nem bízom semmiben, azaz ebben sem. Viszont én amúgy is kicsit túltolom az internetes biztonságom...

(#115603) Bozek válasza Somatom (#115601) üzenetére


Bozek
nagyúr

Milyen gólokat számolok? :)

Egyébként meg az RSS olvasó küld értesítést, ha van új bejegyzés, szóval nem is értem a kérdést.

(#115604) Deck válasza #33253120 (#115602) üzenetére


Deck
titán

Newpipe youtube kliens is ilyen.

PS5

(#115605) ReSeTer válasza Bozek (#115603) üzenetére


ReSeTer
senior tag

Melyik pontosan? Feedly van fent, de ott nem találok értesítő beállítást.

(#115606) Debilon válasza zeon.hu (#115568) üzenetére


Debilon
addikt

Speedview GPS

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#115607) zeon.hu válasza Debilon (#115606) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Köszönöm!

#?*@&!

(#115608) psg5 válasza géeles (#115599) üzenetére


psg5
veterán

Koszi!

F.K.T.

(#115609) Somatom válasza Bozek (#115603) üzenetére


Somatom
veterán

Nem valami HTTP GET -et használsz Tasker -rel?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115610) #33253120 válasza Deck (#115604) üzenetére


#33253120
törölt tag

És abban lehet bízni a loginadatokkal kapcsolatban?
Szerk. Ebben sem jelennek meg a kommentek. :(

[ Szerkesztve ]

(#115611) bigmen55


bigmen55
csendes tag

Sziasztok.Kérdésem 5.1 android van a telefonon Doogee x5. Minden gyári nem volt mókolva. (nem is értek hozzá :) A képernyő tartalmát szeretném a tv-re átküldeni. A gyors beállításoknál nincs ilyen funkció,hogy be lehessen kapcsolni. Egy régebbi (THL T6 and.4.4 ) ezen van a gyorsbeállításban ilyen funkció.A tv-be egy AnyCast egység be van dugva és a thl-el rendesen működik. Hiába töltögetek le progikat valahogy nem működik. Köszönöm. :R

(#115612) Bozek válasza ReSeTer (#115605) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én gReader-t használok, úgy emlékszem, abban van ilyen lehetőség. Mivel ismeri a Feedly-t, ezért még csak nem is kell újra felvenned az RSS csatornákat.

(#115609) Somatom: Jaa, hogy arra gondolsz. Az már régen volt, amíg a fogadási oldalak letiltása el nem hozta az onlajnok.com megszűnését. Akkor kértem le HTTP Get-tel az NB II-es meccsek eredményeit onnan.

(#115613) zavatar


zavatar
csendes tag

Sziasztok! Olyan jegyzet (teendők, naptár, stb.) alkalmazást keresek ami nem csak egyszer jelez egy rövid hangjelzéssel (mint pl. Google naptár), hanem addig hangoskodik amíg le nem nyomom, sőt akár el is halaszthatom valamennyi idővel ('szundi' funkció mint a Nokia naptárnál) a jelzést és 10-20 perc múlva ismét addig jelez majd amíg le nem nyomom.

(#115614) Bozek válasza S e t h (#115567) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tegnap megérett rá a Join, hogy meg is vegyem. :)

Telefonról PC-re és telefonról telefonra is tökéletes. A bejövő hívást is átviszi, ha a Telefon értesítéseit bekapcsolom (igaz, a kimenőt is megjeleníti), bár a telefonszámhoz tartozó név nem jelenik meg... Fel lehet venni a másik eszközön, vagy meg is lehet szakítani a hívást. Igazából erre használtam az AutoRemote-ot, de ugyebár ott csak értesítést tudtam küldeni.

De akár egy SMS-re is simán válaszolhatsz a gépről is, sőt, küldhetsz is SMS-t akár PC-ről is. Utóbbinál nem tudom, hogy az ékezetekkel mi a helyzet, rendesen átviszi-e, mert még nem próbáltam, csak láttam ezt a lehetőséget. Vagy válaszolhatsz Messenger, Viber, stb. üzenetekre is, ez is felugrott múltkor a Chrome értesítésben.

Szerintem megéri azt az 5 eurót, de persze ez attól függ, hogy mennyire használja ki az ember a benne rejlő lehetőségeket.

(#115615) zeon.hu válasza Bozek (#115614) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az egyik telefonra bejövő hívást fel lehet venni a másikon?
(Android mindegyik)
Mert régóta jó lenne egy ilyen!
Csak gsm vagy esetleg voip is?

#?*@&!

(#115616) Oldman2 válasza Bozek (#115614) üzenetére


Oldman2
veterán

Néztem én is, de a teljes SMS helyett csak annyi jött át, hogy SMS érkezett.

A Pushbullet atviszi a teljeset...

(#115618) Bozek válasza zeon.hu (#115615) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha az A telefonra jön egy hívás, akkor azt fel tudod venni a B telefonon, de a hívás nem megy át, az marad az A-n, azon tudsz beszélni.

(#115616) Oldman2: Ott valami más probléma lehet. E-mail például simán átjött, valamint a Z1 Compact-on meg tudtam nézni az összes SMS-t, ami a Z5 Compact-on van. Be van kapcsolva a beállításoknál az SMS and Phone Calls a menüben?

Teszteltem, átjött az SMS a teljes szöveggel, még válaszolni is tudok rá. Mondjuk kétszer jött, szerintem az egyik a fentebb említett beállítás, a másik meg az Üzenetek alkalmazás értesítéseinek bekapcsolása miatt.

[ Szerkesztve ]

(#115619) kaciokos válasza #46129152 (#115565) üzenetére


kaciokos
őstag

Pontosan erre gondoltam.

(#115620) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv! Az miért lehet hogy a Google fotok alkalmazás három képet akar még szinkronizálni de csak pörög? Pedig van wifi is...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#115621) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Volna egy problémám mivel kapcsolatban a kedves fórumtársak segítségét szeretném kérni!

Egy samsung galaxy készüléken csináltam egy factory resetet.
Ezt követően beléptem a play áruházba és semmit nem telepítettem csak a chrome-t és a google térképet frissítettem.

Mikor megvolt a chrome és a térkép frissítése újraindítottam a készüléket.
Azután megnyitottam a chrome-ot és beírtam a prohardvert és kidobott egy ipv4.google.com oldalt egy captcha valamivel.
Arra hivatkozott, hogy az általános szerződési feltételeknek nem megfelelő volt az adatforgalom ennek több oka is lehetett.

-rossz indulatú szoftver
-plugin
-stb

Az említett captcha vagy mi kidobott több képet és meg kellett jelölni pl hogy melyik képen szerepel közúti jelzőtábla majd, ha megvolt küld gombra katt és akkor már enged böngészni.

A kérdésem, hogy mi okozhatta ezt mikor még egyszer csak frissítettem a chrome-ot és a térképet?

UI: factory reset elött is csinálta egyszer.
Mindjárt futtattam is egy full scant avl,malwarebytes,kaspersky appokkal, de semmi.

[ Szerkesztve ]

(#115622) zeon.hu válasza Bozek (#115618) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Végülis van olyan helyzet, autóban többször is.
Kösz!

#?*@&!

(#115623) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#115620) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Most csináltam egy új képet azt szinkronizálta, de továbbra is hármat akar és csak pörög... Hogy tudom megnezni hogy melyik három nincs szinkronizálva? Mert akkor azokat törlöm.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#115624) Gabis válasza Teodor52 (#115621) üzenetére


Gabis
őstag

Ezt a párom telefonja is produkálta sima google keresésre, aztán megjavult. Passz.

(#115625) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

COL Reminder

[ Szerkesztve ]

(#115626) S e t h válasza Bozek (#115614) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam is érlelődik a döntés, de most kicsit falba ütköztem.
Egyrészt megy minden értesítés, küldés, hívás, egyszóval nagyon jó, viszont feldobtam melóban is a számítógépre a kiterjesztést és nem várt akadályba ütköztem. Nem állítom, hogy nem én csesztem el vmit egy jelszó megadásával, ugyanis elég egyszerű óhajom volt, szeretnék kijelentkezni a jointból miután befejeztem a használatát.
Na most erre semmi lehetőséget nem találtam. Ha a nevemre kattintok, akkor max másik google fiókba történő bejelentkezést dob fel, de kijelentkezés gomb nincsen.
Egyik helyen lehetett megadni jelszót, lehet nem olvastam el figyelmesen, de beállítottam egyet és most abszolút nem tudom, hogy emiatt vagy más okból kifolyólag, de hiába adtam meg alternatív nevet a böngészőnek és küldtem ezután képet a telóra, csak egy zagyva link jött meg egy üzenet, hogy nem tudja megnyitni a képet.
Érdekes módon a screen shot, hívás megy, de a képek nem jönnek át, vagy kódolva vannak passz.
De ami még érdekesebb, próbáltam szöveget is írni a számítógépen , ami küldést követően a telefonon egy katyvasz karakter folyam lett, többször is próbáltam, ugyanaz a jelenség.
Most leszedtem a kiterjesztést, majd holnap megpróbálom, de nem tudom mi okozza most a hibajelenséget, hogy összevissza karakterek jönnek szöveg és képek helyett is.
Másrészt jó lenne egy kilépés gomb, nem hagynám itt úgy a gépet, hogy be vagyok jelentkezve a jointba.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#115627) Bozek válasza S e t h (#115626) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Egyik helyen lehetett megadni jelszót, lehet nem olvastam el figyelmesen, de beállítottam egyet és most abszolút nem tudom, hogy emiatt vagy más okból kifolyólag, de hiába adtam meg alternatív nevet a böngészőnek és küldtem ezután képet a telóra, csak egy zagyva link jött meg egy üzenet, hogy nem tudja megnyitni a képet."

Ez miatt van, a telefonon a Settings - Encryption menüben is állítsd be ugyanazt a jelszót és működni fog. A gépen beállítottad a titkosítást, viszont a telefon nem tudja hozzá a jelszót, így nem tudja dekódolni.

(#115628) juve600


juve600
nagyúr

android 8 -ra kellene alkalmazás az értesítési sávon mutatja a hálózati forgalmat

(#115629) tisszekreny


tisszekreny
tag

Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni.
Kétkártyás telefonom (LG L90) van, amelyben lévő kt SIM kártya esetében különböző black list-et szerewtnék beállítani a bejövő hívásokat illetően. Ismertek, vagy létezik olyan program, amellyel ez megvalósítható?
Amennyiben megvalósítható, arra van lehetőség, hogy meghatározott időpontban automatikusan aktiválja illetva deaktiválja a black list-et?
Megoldás abban is esetben érdekel, ha több programot kell hozzá telepítenem, akkor is ha fizetős a program.

Előre is köszönöm.

(#115630) atike válasza tisszekreny (#115629) üzenetére


atike
nagyúr

A két blacklist között van átfedés...? Azaz ha az egyiken hív valaki nem érhet el, de ha a másikon hív ugyanaz az emberke akkor meg elérhet? Miért nem elég a globális blacklist? :F Az időponthoz kötött aktiválást szerintem szinte az összes tudja.

[ Szerkesztve ]

(#115631) tisszekreny válasza atike (#115630) üzenetére


tisszekreny
tag

Szia,

Igen, a cél az lenne, hogy adott számok csak az egyik kártyán érhetnek el.

(#115632) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Keresek egy könnyen használható scanner alkalmazást, ami ingyenes, ha magyar is lenne az sem lenne baj, de nem feltétel.
Mit ajánlanátok?

(#115633) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!

Van most ugye ez a Super Mario Run alkalmazás.

Azt szeretném kérdezni, hogy ez működik úgy hogy ha megveszem akkor Crossplatformban ipad-en is működik? 50%os kedvezmény van rá, és ha mind2n működne akkor megvenném... :)

(#115634) Viktor0610 válasza kkdesign (#115633) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az androidos csak droid készülékeken fog menni, az iOS pedig csak iOS-en.

Samsung Galaxy A54

(#115635) mobilizmo válasza huan (#115632) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Photoscan

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#115636) huan válasza mobilizmo (#115635) üzenetére


huan
őstag

Köszönöm.
Dokumentumokat is tud ez? (ezt lehet elfelejtettem írni)

(#115637) MADcat válasza huan (#115632) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Én ezt használom. Nagyon szeretem, egy próbát megér. :K :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#115638) #33253120


#33253120
törölt tag

Az mitől állhat elő, hogy a Flud a Galaxy S7-en mobilnettel seedeli a torrentet, de az S5 minim pont ugyanazt meg nem. Ráadásul ugyanazon a wifis neten sem teszi, ahol lejött rá az anyag, nem csak az S7 féle megosztott korlátos mobilneten.

[ Szerkesztve ]

(#115639) gaara01


gaara01
tag

Sziasztok, egy egy egyszerűen működő appot keresek, amivel pl. Be tallózok egy mappát és abból random megjeleníti a mappában található képeket.

(#115640) zsoltzsolt válasza zavatar (#115613) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

COL Reminder
Az első válaszom csak úgy a levegőbe ment 🙃

(#115641) S e t h válasza Bozek (#115627) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, valóban ez okozhatta, csekkolni fogom.
A másik problémával kapcsolatban írtam a supportnak, várom mit reagálnak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#115642) S e t h válasza huan (#115632) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hátha segít.
Én kipróbáltam és azóta is nagy megelégedéssel használom az Office Lenst.
Megkerestük a legjobb mobilos szkennert

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#115643) tisszekreny válasza tisszekreny (#115631) üzenetére


tisszekreny
tag

Megvan a megoldás: Root Call SMS Manager

(#115644) unravel


unravel
őstag

Helló

Tudtok alkalmazást ami a Facebook eseményeimet és születésnapokat szinkronizálja Google naptárba?
Eddig a Facebook Calendar Syncet használtam de a születésnapokat nem importálja és a fejlesztő nem javítja.

¯\_(ツ)_/¯

(#115645) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Sokadjára és sokadik Facebook alternatíva appot próbáltam. Most épp a swipe-t használom.
Ez jó is lenne , csak a hírfolyamot szelektalja elég erősen.
Hiába állítom a legfrissebbre , itt időrendben van igaz, viszont rendesen szűri, sok dolgot nem mutat.
Ha átrakom a legfontosabb hírekre , akkor mindent mutat , viszont nem időrendben... :(((
Van még valami értelmes használható face app?
( Simple,Light-n már túl vagyok)

(#115646) atike válasza MADcat (#115637) üzenetére


atike
nagyúr

Amúgy nincs benne még az összefoglalóban az OfficeLens? Simán bekerülhetne - ingyenes és mesze a legjobb alkalmazás az adott célra. Több tesztben is lehetett már olvasni róla, mindenütt agyondicsérik. :)

(#115647) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

BlueMail-t használom, de az utóbbi időben nem értesít az új levelek érkezésekor. Xiaomi 4X mobilom van.
Gondoltam le is kéne cserélni, mert nincs szükségem ennyire paraméterezhető levelezőre. Mit érdemes helyette választani?

(#115648) Somatom


Somatom
veterán

VLC 2.5 néhány új funkcióval.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115649) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Status baron megjelenő network speed appot keresek 7.0-ra...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#115650) Viktor0610 válasza WhiteWalker (#115645) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ez Facebook hiba. Mármint a túlzott szűrés.
Most vettem észre, hogy a "Most recent" oldal nálam is erősen szűrt a böngészőben is.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.