Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115551) bigdady válasza Viktor0610 (#115550) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kosz.

(#115552) zeon.hu válasza zeon.hu (#115537) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Senki nem tud/használ sebesség rögzítő alkalmazást?

#?*@&!

(#115553) S e t h


S e t h
nagyúr

Kezdek kiábrándulni a Pushbulletből egy komoly defektusa miatt, amit nem sikerült kijavítani hónapok alatt sem, ezért alternatívát kerestem és megtaláltam a Joint.
Akinek van tapasztalata megoszhatja, bár meglepne ha itt akadnának Join fanok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#115554) Viktor0610 válasza S e t h (#115553) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is pushbulletes voltam, aztán rátaláltam a Desktop Notificationsre. ;)

(Már, ha csak az értesítés-tükrözés kell. :) )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#115555) S e t h válasza Viktor0610 (#115554) üzenetére


S e t h
nagyúr

Inkább egy mindenes, amiben benne van a fileok küldése is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#115556) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Ez miért lehet? Van net, hiszen most is úgy írok, mobilnet forgalmat direkt kikapcsoltam. Minden más megy, Facebook, Chrome,stb, tudok netezni, de az Áruház az nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#115557) WhiteWalker válasza S e t h (#115553) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez mit is csinál?

(#115558) #46129152


#46129152
törölt tag

Sziasztok!
Két hétre szabira megyek, és szeretném kikapcsolni a telefont, de az sem baj,ha úgy marad.
A lényeg, hogy amikor hív valaki, akkor egy bizonyos szöveget halljon a hívó fél, pl. "Zárva vagyunk,nyitás okt. 16, "
Erre van valami megoldás?
Köszi

(#115559) kaciokos válasza #46129152 (#115558) üzenetére


kaciokos
őstag

Nem app ugyan, de én erre a szolgáltató hangpostáját használnám jó hosszú felvett szöveggel, amin ismételgeted a zárás tényét.

(#115560) Phülöp válasza kaciokos (#115559) üzenetére


Phülöp
addikt

Hangpostát javaslom én is. De miért kell hosszú szöveg? Szerintem egy mondat, plusz a dátum megismételve, mindez udvariassági formulákba csomagolva pont elég.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#115561) Somatom válasza #46129152 (#115558) üzenetére


Somatom
veterán

Androidon aktív hívásba nem lehet média hangot beadni, úgyhogy OS felől felejtős.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115562) S e t h válasza WhiteWalker (#115557) üzenetére


S e t h
nagyúr

-ha értesítést kapsz telefonon, akkor azonnal jelzi a számítógép(ha előtte ülsz), hogy hívásod van, ha sms, whatsapp meg ki tudja még milyen üzeneted jön azt is jelzi azonnal a számítógép, sőt meg is jeleníti és onnan tudsz válaszolni. Légyegében megkapod azonnal a telefonra érkező értesítéseket.
Én ezt online bankolásnál használom ki, mert azt nem telefonon végzem, hanem számítógépen és bármilyen kód is jön a telefonra, már meg is jelent azonnal a számítógépen és folytathatom a tevékenységet.

- fileok küldése fogadása. Dokumentumokat, zenéket, alkalmazásokat szoktam küldözgetni oda-vissza.

- a vágólapra helyezett anyagokat azonnal át tudom küldeni innen-oda. Pl látok egy újságcikket, abból ki akarok vágni vmit és azonnal meg is jelenik a másik eszközön.

- linkeknél ugyanez, számítógépről telefonra és fordítva.

Nagy méretű fileokat még nem küldtem vele, de szerintem alapvetően nem is ezt a célt szolgálja hanem azt, hogy ha azonnal meg akarok osztani vmit a számítógép és a telefon között, akkor erre nagyon jó+ az értesítések.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#115563) kaciokos válasza Phülöp (#115560) üzenetére


kaciokos
őstag

Én azért tennék be hosszú szöveget, hogy ne hagyjanak üzenetet a hangpostán, merthogy nem az a cél.

[ Szerkesztve ]

(#115564) Bozek válasza S e t h (#115562) üzenetére


Bozek
nagyúr

Majdnem írtam az AutoRemote-ot, amivel szintén lehet küldözgetni infókat az eszközök között. De aztán rájöttem, hogy ez is joaomgcd alkalmazása és lehet, hogy egyszerűbb, mint az. :) Valószínűleg ezzel cserélte le az AutoRemote-ot, mert azt már 2 éve nem frissítette.

Szerintem ránézek majd, tippnek se volt utolsó a hozzászólásod. :) Ez is megy két telefon között? Mert igazából eddig is csak arra használtam az AutoRemote-ot, hogy a céges telefonról küldjön át minden értesítést a magántelefonomra, mert az előbbi nem mindig van nálam.

[ Szerkesztve ]

(#115565) #46129152 válasza kaciokos (#115559) üzenetére


#46129152
törölt tag

T-com Hívjam a hangpostát,és ott mondjam rá a szöveget?

(#115566) vacs válasza zeon.hu (#115552) üzenetére


vacs
veterán

Én motoron az útvonalat és a sebességet RBiker-el vagy motoglobe-al szoktam rögzíteni, bár nem biztos, hogy ilyet keresel.

Írd be a play keresőjébe, mondjuk a speed record-ot és válogass! :K

(^)(>.<)(^)

(#115567) S e t h válasza Bozek (#115564) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pushbullet megy telefonok között is, ha jól tudom ios - android rendszerek közötti kommunikáció sem akadály neki, bár én erre még nem használtam.
Joinnál talán nem megy vagy ment eltérő rendszerek esetében.

Én évek alatt nagyon megszoktam a pushbulletet, de az utóbbi időszakban rendszeres a hibaüzenet hogy a fileok nem mennek át, ez meg igen komoly kompromisszum egy olyan alkalmazásnál ahol ez alap funkció.
Az ingyenes verzió is tökéletes, de sokan azért léptek le mert kicsit elszámolták a pushbulletnél a pro verzió árait, mondhatni brutálisan.

Join viszont 30 nap triál, utána egyszeri vásárlás.

Ha előbb próbálnád ki a Join appot, írj róla pár szót pro és kontra, szerintem sokan örülnének neki.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#115568) zeon.hu válasza vacs (#115566) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Sajnos azt nem tudják, amit keresek, de kösz!

#?*@&!

(#115569) Bozek válasza S e t h (#115567) üzenetére


Bozek
nagyúr

Már tesztelem, de még csak PC és a telefon között. Értesítésem még nem jött azóta, viszont képernyőképet már csináltam a telefonról, valamint PC-ről beállítottam egy tetszőleges háttérképet.

Ami gond lehet, hogy elvileg csak Windows 10-re van alkalmazás, PC-n így marad a Chrome kiegészítő. Ha a gépről egy képet megnyitok Chrome-ban, annak a háttérképként való beállítása nem ment, mert kiírta, hogy nincs meg a fájl...

(#115570) zhata


zhata
senior tag

Ti is tapasztaljátok, hogy a Swype +Dragon beszédfelismerése (ami nagyon jó volt) sokat romlott az utóbbi időben?

(#115571) zeon.hu válasza zhata (#115570) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen.
Tavalyi verziót használok emiatt mindkét telón, azok még jók.

#?*@&!

(#115572) Somatom válasza Bozek (#115564) üzenetére


Somatom
veterán

Jaaa, hogy ez egy Joao app? Innentől egyértelmű a szitu. Ha otthon leszek, akkor tesztelem Remix és teló között. Jó lenne egy vágólap szinkron. Remélem, hogy külsős szerver nélkül működik! Nekem olyan lenne a tuti, aminek saját szervert, vagy Gdrive -ot is meg lehet adni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115573) Bozek válasza Somatom (#115572) üzenetére


Bozek
nagyúr

Van vágólap szinkron és GCM-es a dolog.

Arra kellene még valami megoldást találnom, hogy amikor valamit teljes képernyőn futtatok, akkor is megjelenjen az értesítés. TV nézés közben jól jönne, ha nem kellene ablakban néznem az adást. Oké, hogy hangjelzés van, de ha csak meccseredményről jön értesítés, akkor azt csupán látnom kell, nem kell csinálnom semmit.

(#115574) Somatom válasza Bozek (#115573) üzenetére


Somatom
veterán

Ha vágólapra teszed, azt film közben is le tudod húzni. Vagy, esetleg valami floating widgetbe tenni az értesítés szövegét és adni neki egy videólejátszó fókuszban feltételt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115575) syIex


syIex
veterán

Vírusirtó programot mit érdemes feltenni Note 8-ra? :R

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#115576) Bozek válasza Somatom (#115574) üzenetére


Bozek
nagyúr

PC-ről és Windows-ról van szó. :) Az értesítés lebegő ablakban jelenik meg, ezzel nincs gond. Csak akkor nem jön elő, ha valami teljes képernyőn van.

(#115577) Somatom válasza Bozek (#115576) üzenetére


Somatom
veterán

Jaaaa, Te nem Androidot használsz PC -n? ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115578) WhiteWalker válasza S e t h (#115562) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szuper :R , ez jól hangzik. A bankolást én is igy végzem , nekem is hasznos lenne.
Van desktop kliense? (osx - safari)

[ Szerkesztve ]

(#115579) bigdady válasza syIex (#115575) üzenetére


bigdady
nagyúr

Play áruházból kell telepíteni akkor semmit

[ Szerkesztve ]

(#115580) Somatom válasza bigdady (#115579) üzenetére


Somatom
veterán

Azért az vicces lenne, ha valaki párszáz Forintos alkalmazások miatt warezolna egy 300 ezres telón.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115581) S e t h válasza WhiteWalker (#115578) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én chrome böngészőből használom, onnan megy minden.

Most megfogtál, mert nekem chrome az alapértelmezett és ami biztos még, hogy a Join nem működik együtt a firefox böngészővel, sőt, olyat is olvastam, hogy a winstoreban lévő kliens appja is csak win10-en fut.
Igazából bennem is vannak kérdőjelek, hogy miért is lenne szükséges, hogy a winstoreban( vagy legyen akármi más a neve) lévő alkalmazást megvásároljam, amikor simán megy minden chrome kiterjesztésből is, bár elég riasztó, hogy sok a negatív komment a kiterejsztés értékelés alatt.

Ami elsőre igazolható, hogy nagyon jól megy a file csere oda vissza. Küldtem zenét, képet, screnshotot oda és vissza, vágólapra illesztettem szöveget az is átment, linkek másolása küldése az is oké volt, értesítés még nekem sem jött ahogyan Bozeknek, de valamelyik nap majd küldök magamnak másik számról smst és lesem azt is.
Lehet inaktiválom majd a Pushbulletet, mert arról viszont folyamatosan jön a jelzés számítógépen a whatsapp üzenetek miatt, a Joint még nem nagyon kiabált emiatt, nem tudom igényel-e további beállítást.

Szerintem te próbáld ki először a Pushbulletet, nekem csak a file küldéseknél okozott az utóbbi időben problémát, de egyébként nem rossz, sőt kicsit most sajnálom is, hogy a képmegosztás esetén nem böngészőben nyílik meg a kép, mint a Jointban, ennél egy az egyben letöltődik a számítógépre.

A drivera mentést viszont kedvelem a Jointban. Az kijelenthető, hogy valóban geekebb vonalat erősíti a Joint, a Pushbullet sokkal jobban letisztult, egyszerűbb felépítésű és működésű, a Joint egy lelkes amatőr munkája, de inkább idézőjelbe teszem az "amatőr" szót.

Van hozzá pár tasker beépülő is, sajnos ezeket én nem nagyon használom, pedig lehet bennük potenciál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#115582) Somatom válasza S e t h (#115581) üzenetére


Somatom
veterán

Az ember elég ismert, régóta készít direkt Tasker -hez különböző beépülőket. Mindegyik profi munka. A Join is ilyen beépülő, E-Robotban is megjelenik, mint külső alkalmazás. Pötyögd be a Play keresőjébe, hogy "joaoapps", és meglátod, hogy a fickó mennyire "amatőr"!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115583) Bozek válasza S e t h (#115581) üzenetére


Bozek
nagyúr

"értesítés még nekem sem jött ahogyan Bozeknek"

Közben már írtam, hogy működik, de sajnos teljes képernyős alkalmazások (pl. videólejátszás) esetében nem jelenik meg, csak hangjelzés van. Hogy ez a Chrome beépülő hibája-e, azt nem tudom, mivel a Windows-os alkalmazást nem áll módomban kipróbálni, mivel Win 8.1-et használok és nem szeretnék 10-re váltani.

Egyébként igényel beállítást. A Settings - Notification menüben a Notification Devices-nél ki kell választani, hogy mely eszközökre küldje (pl. Chrome), a Notification Apps-nál meg azokat az alkalmazásokat, amelyeknek az értesítését továbbítani akarod.

(#115584) ollie válasza syIex (#115575) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van beépített a Note8-on, a biztonsági központban aktiválhatod.

[ Szerkesztve ]

***

(#115585) WhiteWalker válasza S e t h (#115581) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem kiesett , most megnéztem nincs OSX - Safarira :(((
Viszont pushbullett igen. Úgy hogy ezt felrakom és kipróbálom. Ez az sms-n kívül mást is meg tud jeleníteni?

(#115586) HREH válasza S e t h (#115581) üzenetére


HREH
senior tag

"lelkes amatőr" :DDD
Hatalmas baromságot írtál, remélem tudod...

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#115587) Somatom válasza HREH (#115586) üzenetére


Somatom
veterán

Ne bántsd! Látod, hogy szegény már ott tart, hogy egy Androidos alkalmazásról is csak a joint jut eszébe. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115588) Deck


Deck
titán

Van itt olyan akinek rootolt telefonja van és szánnak rám pár percet? :) Egy appról lenne szó és a lucky patcherről.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#115589) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Greader olvasót használok napi szinten. Érdekesebb híreket megszoktam osztani email-en keresztül egyik családtagommal és szeretném valahogy lerövidíteni a folyamatot (jelenleg így csinálom: hosszan nyomok a cikkre, share, kiválasztom a gmail appot, az én emailem, meg a fogadó félét majd küldés. Ezt le lehetne rövidíteni valahogy? :)

Ha magamnak akarom megőrizni, akkor pocket-ba küldöm. Ez két kattintás.

.

(#115590) GEPESZ66 válasza syIex (#115575) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Én az adathalász elleni védelem miatt használom az Avast-ot,meg is vettem,de ez a funkció csak Chrome alatt működik.
De jó az Eset is,újságos kóddal.

(#115591) csp01


csp01
tag

Olyan ingyenes podcast alkalmazás érdekelne, amelyiknek van záróképernyős kezelőfelülete.

(#115592) schumy1


schumy1
aktív tag

Sziasztok!
Pár napja vagyok Android felhasználó, winmobilról váltottam.
2 app kéne amit használtam winen, amit nem találok a play áruházban. A My Car, és a Navicomputer. Tudok olyan túra appot ahol pc-n letudom tölteni a térképet és átrakni mobilra hogy offline tudjam nézni hogy merre kell menni? Aki ismeri a Navicomputer az tudja miről beszélek. A mycart pc-n használom tovább, mert hiába mentettem ki .csv fàjlba, más ilyen alpha ha importàltam akkor semmilyen adat nem jelenik meg.

(#115593) Jimbo75


Jimbo75
tag

Sziasztok!

Szintén új vagyok az Android témában. Anyu online sorozatokat néz, olyan böngészőt keresnék, amiben ezt Android alatt is megteheti. Asztali gépen Chrome alatt Ublock origin fogja a reklámokat, de Android alatt nem találtam ilyet.

(#115595) Deck válasza Jimbo75 (#115593) üzenetére


Deck
titán

Rakd fel a Brave Browsert. Blokkol minden reklámot, nyomkövetést stb. Chromium alapú és gyors. ;) Playen fenn van.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#115596) GEPESZ66 válasza Jimbo75 (#115593) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A Samsung Internet böngészőhöz is van reklámbkokkoló,Adblock Fast.

(#115597) Jimbo75


Jimbo75
tag

Koszi :R

(#115598) psg5


psg5
veterán

Ha modositani szeretnem egy fajl megnyitasa milyen programmal tortenjen hogy allitgatom át? (mindigre van allitva jelenleg egy program a nyitaskor es igy mar nem adja fel opciokent)

F.K.T.

(#115599) géeles válasza psg5 (#115598) üzenetére


géeles
aktív tag

Azt a jelenlegi programod, hosszan nyomva tartod;
ott alkalmazás információt választod,
Lejjebb görgetsz a program alapértelmezéseihez (vagy megnyitás alapértelmezetten), itt alapértelmezések törlése.
:K

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#115600) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Helló! Olyan appot keresek, melyben betudom állítani egy rss linket, majd ha azon megjelenik valami, küld egy emailt, vagy valamilyen notificationt.

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.