Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115051) pc360 válasza rjg (#115050) üzenetére


pc360
addikt

Szintaktikus hiba... nem jó APK-t tölt.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#115052) polonic válasza Somatom (#115047) üzenetére


polonic
félisten

Komolyra fordítva a szot? :)
Deaktiváljam akkor? Működni fog utána normálisan a telefon?

(#115053) pc360 válasza pc360 (#115049) üzenetére


pc360
addikt

Valami más megoldás?

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#115054) SharpSA válasza Bozek (#115040) üzenetére


SharpSA
veterán

Azért nem jó, mert nincs nem tudok olyan appot, aminek indítása lezárja a képernyőt úgy, hogy aztán ne kelljen kódot beírni. De ha tud valaki ilyen appot, akkor ossza meg legyen szíves.

(#115055) SharpSA válasza Somatom (#115045) üzenetére


SharpSA
veterán

Van bixby gomb, de az sajnos egyelőre nem használható ily módon...

(#115056) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Meg szeretném venni a BK Package Disablert.
Előfizetéses vagyok, de feltöltöttem az egyenlegem, tehát kéne tudnom vásárolni és ez korábban mindig sikerült is.
Most viszont azt írja Play áruházban, hogy nem vagyok jogosult mobilfizetésre, csak utalásra.
Ez miért lehet?
Előre is köszönöm a választ!

(#115057) Somatom válasza polonic (#115052) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom. Van 3GB RAM -om, és korlátlan mobilnetem. Nincs okom arra, hogy korlátozzak egy rendszeralkalmazást.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115058) Pierre75


Pierre75
senior tag

Elkövettem azt a hibát, hogy frissítettem a Microfos Word-jét. A tableten Bookerly fonttal olvastam a dokumentumokat, de a frissítés után csak a gyári fontokhoz rendeli hozzá önkényesen. A tablet nem rootolt, garancia miatt nem is lesz. Márpedig eddig csak olyan módszert találtam.
Hálás lennék ha vki segítene megoldást találni!
(Próbáltam a betűtípus beágyazását a dokumentumba, ez sem segített.)

(#115059) -juc- válasza polonic (#115052) üzenetére


-juc-
aktív tag

Ne deaktiváld! Régebben tűzfallal kísérleteztem, hogy letiltottam a G.P. szolgáltatásokat a mobilnetről, ne garázdálkodjon a háttérben, viszont ezzel elértem, hogy nem jöttek meg a leveleim, csak wifin.

(#115060) pc360


pc360
addikt

Szóval akkor nincs lehetőség egy aktuális, ingyenes programot beszerezni APK-ban?

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#115061) DS39 válasza pc360 (#115060) üzenetére


DS39
nagyúr

Nekem az apk mirror eddig bevált.
Lehet tényleg már nem kompatibilis az eszközöddel.

(#115062) Fall-N válasza pc360 (#115060) üzenetére


Fall-N
veterán

Általában a szintaktikai hiba akkor szokott lenni hogyha nem kompatibilis a telefonon lévő Android verzióval. Akkor sajnos nem tudsz mit tenni. Általában hiányzik az adott API level amiben íródott.

[ Szerkesztve ]

(#115063) KurtCobain válasza pc360 (#115049) üzenetére


KurtCobain
őstag

Milyen telefon, milyen Android verzióval?
Ha erre válaszolsz, könnyebben kapsz segítséget.

Mmm'kay?

(#115064) pc360 válasza KurtCobain (#115063) üzenetére


pc360
addikt

4.0, de ez a teló semmi másra nincs használva, mint telefonálásra és Telegramozásra. Az nem oké, hogy megszűnik 50% a funkcionalitásából. :)

Fall-N: Okés, akkor ezek szerint már az APK sem kompatibilis, nem csak a Play mondja. Ez esetben nézek régebbi verziót, köszi! Aztán működik, ameddig működik. Pedig frissítette is rendesen, nem volt vele semmi baj. Kár volt uninstallálnom...

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#115065) KurtCobain válasza pc360 (#115064) üzenetére


KurtCobain
őstag

(#115066) pc360 válasza KurtCobain (#115065) üzenetére


pc360
addikt

Igen, köszi, így már megvan. És a program is működik még a hálózatán.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#115067) bigdady


bigdady
nagyúr

Ti milyen jelszo menedzser appot hasznaltok? Ingyenesbol os van jo?
Iphoneon 1 passwordot hasznaltam de semmi kedvem itt is megvenni a pro verziót es most meg tele van es lejar az ingyenes idoszaka

[ Szerkesztve ]

(#115068) SharpSA válasza Somatom (#115037) üzenetére


SharpSA
veterán

És igen, ez kell nekem. Ezzel így működik a Prahallad féle Screen Lock Pro-ban létrehozott parancsikon. Köszönöm. :)
Vissza is költözök Taskerről a Robotba.

[ Szerkesztve ]

(#115069) rjg válasza bigdady (#115067) üzenetére


rjg
őstag

Nekem a SafeInCloud vált be. Egyszeri költség, de nem vészes és akciózni is szokták

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S23 Ultra

(#115070) DS39 válasza bigdady (#115067) üzenetére


DS39
nagyúr

Semmilyet. Legbiztonságosabb ha fejben tartod őket.

Egyébként miért is jöttél át Androidra, ha minden kérdésedben az iPhone appokat keresed?
Ha ott megvolt mindened amit megszoktál, akkor nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#115071) MADcat válasza DS39 (#115070) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Egy jól biztosított konténerfájl, több helyen elhelyezve, többet ér mint a fejben tartás. 10-20-30 felhasználó-jelszó párost te fejben tartasz? Mert ott akkor nem igazán bonyolult a jelszó... De nem vagyunk egyformák, kinek mi a fontos. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#115072) bigdady válasza DS39 (#115070) üzenetére


bigdady
nagyúr

Erős jelszavakat fejben? :DDD
5 év után jöttem vissza androidra. Miért is gond ha az ott bevált appokat vagy azokhoz hasonlóakat keresem androidon? :W

[ Szerkesztve ]

(#115073) #72797440


#72797440
törölt tag

Melyik jobb az E-Robot vagy a Tasker? Úgy értem az egyik többet tud e a másiknál, vagy van amit az egyik tud és a másik nem.

Esetleg más? Pl. Automagic?

[ Szerkesztve ]

(#115074) Phülöp válasza rjg (#115069) üzenetére


Phülöp
addikt

szintén SafeInCould

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#115075) MADcat válasza rjg (#115069) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

mennyire viszek le ilyenkor?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#115076) DS39 válasza MADcat (#115071) üzenetére


DS39
nagyúr

nem tartok mindent fejben, de ha letárolom, azt maximum lokálisan egy böngésző jelszókezelőjében, pl Firefox. az ilyen felhőalapú jelszótárolókban nem hiszek, mármint azt nem, hogy az "jól biztosított". (minden feltörhető, ami online van.)

bigdady: nem baj csak, nem értem, ha valami bevált, és megszoktam, nem dobom el, nem cserélem le. de ez csak egy személyes vélemény...

a másik: fentit kiegészítendő, ha tudod valamihez kötni, akkor erős jelszót is fejben lehet tartani, bár nem 20-30-at. ( szóval értem én hogy kell ilyen szolgáltatás, de azzal nem vitatkozhat senki, hogy ha csak Te tudsz valamit, és azt nem írod le máshova még titkosított formában sem, annál biztonságosabb nincs. :) )

[ Szerkesztve ]

(#115077) Somatom válasza #72797440 (#115073) üzenetére


Somatom
veterán

Van, amit az egyikkel könnyebb megcsinálni, van, amit a másikkal. Ha mélyebben szeretnél belemerülni a programozásba, akkor a Tasker -ből többet tudsz kihozni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115078) HREH válasza #72797440 (#115073) üzenetére


HREH
senior tag

Kinek melyik, egyéni preferencia kérdése. Nekem a Tasker jött be, az E-Robotnak számomra átláthatatlan a kezelőfelülete, míg Somatom kolléga a Robotot fogja mondani :)
szerk: vagy nem :D

Én csak ezt a két automatizálót használtam, a többiről nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#115079) rjg válasza MADcat (#115075) üzenetére


rjg
őstag

Rákerestem az AppSales-ben. 16 napja volt akciós, akkor 5 dollárról 3-ra árazták le.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S23 Ultra

(#115080) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Olyan progtamot keresek,ami a beállitott idöpontban csak rezgésre állitja a telefont..köszi.

GO Gunners!!!

(#115081) Phülöp válasza MADcat (#115075) üzenetére


Phülöp
addikt

Order date: Jan 22, 2017 1:53:38 PM CET
Pro features (Password Manager SafeInCloud) €2.80

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#115082) Somatom válasza HREH (#115078) üzenetére


Somatom
veterán

Nyilván, mivel erős "hátszelem" volt. Az Elixír1 kapcsán kezdtem levelezni Tamással. A Robot akkor még csak egy ötlet volt a fejében. Csomó kérésem, javaslatom volt az Elixírrel, és később a Robottal kapcsolatban, amikre Tamás fogékony volt, és gyorsan reagált rájuk. Jó volt együtt ötletelgetni, és persze rengeteget tanultam tőle. Ha ilyen a kapcsolatom egy alkalmazás fejlesztőjével, akkor sztem egyértelmű, hogy az Ő alkalmazását fogom használni. De, butaság lenne elhallgatni, hogy sajnos, a Robotnak is vannak korlátai. Pl. az nagyon fáj, hogy intentekben nem tudok változókat használni (pl. uri megadásánál), míg Tasker -ben ez síma ügy. Az App Factory -t is irigylem a Tasker -ből.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115083) HREH válasza Somatom (#115082) üzenetére


HREH
senior tag

Nyilván, semmi baj nincs ezzel, csak előre tudtam, hogy azt fogod mondani, ezért írtam be :)
Robotból egyébként nagyon irigylem ezt a supportot, mert bár Pent is építget userek által kért dolgokat a Taskerbe, közel sem olyan gyorsan, mint Tamás.
Furcsa egyébként, hogy nem lehet változót megadni intent-ként, ennek alapnak kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#115084) Somatom válasza HREH (#115083) üzenetére


Somatom
veterán

A hangvezérlős próbálkozásomnak nagyon betett ez a hiányosság, és már másnak is jól jött volna, ha lehetne változót használni. Ha mondjuk egy hívást akarok indítani, akkor a konkrét számot megadhatom uri -ként, de ha nem konkrét számról, hanem egy másik parancs kimenetétől függő számról van szó, akkor bukta. Ezt hiába írtam meg Tamásnak, valamiért nem fejlesztette bele a Robotba. Pedig, sztem is alap dolog lenne.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115085) bigdady válasza DS39 (#115076) üzenetére


bigdady
nagyúr

Inkabb egy jelszo manedzser appban hiszek mint egy bongeszoben.
Nem mindennel voltam megelegedve ezert valtottam, de a jelszo menedzser appal pont igen, de most itt probalom belakni ennyi

[ Szerkesztve ]

(#115086) #72797440 válasza Somatom (#115077) üzenetére


#72797440
törölt tag

Köszi. Pont erre voltam kíváncsi.

Más.
Megvettem play áruházból a Sygic-et. Egész jó áron adták. Letöltöttem az Offline Maps & Navigation és a GPS Navigation ingyenes alkalmazásokat és ugyanaz mint a Sygic csak ezek magyul vannak ráadásul. Ez lehetséges?

[ Szerkesztve ]

(#115087) MADcat válasza Phülöp (#115081) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Köszi! :)

Egy láma kérdés. Hogy tudom figyelésbe rakni? Tehát értesüljek az akcióról. Kívánság listára teszem?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#115088) Bozek válasza DS39 (#115076) üzenetére


Bozek
nagyúr

"ha letárolom, azt maximum lokálisan egy böngésző jelszókezelőjében, pl Firefox. az ilyen felhőalapú jelszótárolókban nem hiszek, mármint azt nem, hogy az "jól biztosított". (minden feltörhető, ami online van"

És egy böngésző nincs online? Onnantól fogva akkor a lokális géped is feltörhető és megszerezhetőek a jelszavak. A felhőalapú jelszótárolók nem saját szerveren, hanem például GDrive-ba vagy Dropbox-ba tárolják a jelszavaid, 256 bites AES titkosítással. Egyébként helyi a cucc, csak lehet szinkronizálni az említett felhőtárhelyekre. Ha nem akarod, akkor nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#115089) Oldman2 válasza MADcat (#115087) üzenetére


Oldman2
veterán

Sajnos a Kivánsaglista jelen állapotban egy rakás sz.r, gyakorlatilag semmire nem használható.

Én az AppSales-t használom ilyen esetben, abban lehet értesítéseket kérni az App-ban definiált Kedvencekre.

[ Szerkesztve ]

(#115090) DS39 válasza Bozek (#115088) üzenetére


DS39
nagyúr

És egy böngésző nincs online?

A jelszavakat tároló adatbázis nincsen online, ha a Sync-et nem kapcsolod be.
A lokális dolgok is feltörhetőek persze, csak kevesebb ember férhet hozzá.

(#115091) Phülöp válasza Bozek (#115088) üzenetére


Phülöp
addikt

"A felhőalapú jelszótárolók nem saját szerveren, hanem például GDrive-ba vagy Dropbox-ba tárolják a jelszavaid, 256 bites AES titkosítással. Egyébként helyi a cucc, csak lehet szinkronizálni az említett felhőtárhelyekre."

Akár NAS-ra is, vagy bárhová.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#115092) MADcat válasza Oldman2 (#115089) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

köszike :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#115093) bigdady válasza Phülöp (#115091) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én inkább a dropboxra bízom mint a saját synologymra csak jobban védik ;) Bár egyedin porton van és erős jelszó védi de akkor is...

[ Szerkesztve ]

(#115094) Bozek válasza DS39 (#115090) üzenetére


Bozek
nagyúr

"A jelszavakat tároló adatbázis nincsen online, ha a Sync-et nem kapcsolod be."

Pont így van a SafeInCloud-ban is. :) Szóval még mindig nem értem, mennyivel jobb a Firefox-os jelszótárolás ennél.

(#115095) Somatom válasza bigdady (#115093) üzenetére


Somatom
veterán

És jobban is támadják. Feltörhetetlen rendszer nem létezik. De, tegyük fel, hogy mindkettőt feltörik! Mihez jutnak ezáltal? Egy 256 bites kódolással védett adatbázishoz, ami a kis életed titkait őrző jelszavakat tartalmazza. Megéri a feltörésére fordított időt, és erőforrást? Sztem nem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115096) DS39 válasza Bozek (#115094) üzenetére


DS39
nagyúr

nem ismerem az általatok említett progit, de a nevében benne van hogy Cloud, ebből gondoltam hogy csak felhős tárhely.

(#115097) Phülöp válasza Somatom (#115095) üzenetére


Phülöp
addikt

Pont nem sírnék, ha valaki feltörné az adatbázisomat, belépne az Eurosport Player acc-omba és rátolna egy 1éves előfizetést . :DDD

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#115098) MADcat válasza Somatom (#115095) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A másik, ha valamit nagyon féltesz, az nincs fizikálisan a netre kötve, tárolva. Ennyi.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#115099) bigdady válasza Somatom (#115095) üzenetére


bigdady
nagyúr

Pontosan

(#115100) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Simple for Facebook pro, ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.