Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115701) Somatom válasza HoTaZo (#115698) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor ez valami spéci, hüvelyes szivatás. Nálam 1db. engedélyt kért, és az is jól volt megcsinálva, mert átdobott a teló beállítások menüjének megfelelő pontjához. Lehet, hogy a tieden nincs általános behívó utasítás az adott menükhöz, ezért csak jelezni tudja, "odavinni" nem tud.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115702) 7Sony7 válasza zeon.hu (#115697) üzenetére


7Sony7
addikt

Bár romot nem akartam cserélni, de akkor szétnézek hogy állunk ilyen téren, köszi.

-

(#115703) air válasza HoTaZo (#115698) üzenetére


air
nagyúr

A beállítás idejére visszateszed a telefont angol nyelvre.
Én sem tudom, hogy melyik micsoda, pláne magyarul.
A most közölt infókat korábban nem írtad le.
Nem utaltam rá, hogy tudatlan lennél.
De szerintem a leírt utasítások teljesen egyértelműek.
A stílussal mi gondod volt?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#115704) HoTaZo válasza air (#115703) üzenetére


HoTaZo
őstag

Biztos, hogy nem váltok nyelvet max. franciára.
Mondom, felesleges ujj koptatás volt, akkor.

Tudod, van már elég élettapasztalatom, hogy levegyem, mikor oktatnak ki, akár pár szóval is. S arra nincs szükségem. Ha ezt te nem érzed, az nem az én hibám. Van, akinél ez zsigeri...

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#115705) HoTaZo válasza Somatom (#115701) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nekem csak az Alkalmazás információt dobja fel, amikor rábökök. Onnan még jó lenne tudni, hogy melyikben állítsak be, s hogy mit.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#115706) Somatom válasza HoTaZo (#115705) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem valamelyik hüvely topikban érdeklődj.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115707) tomy86 válasza tipuka (#115699) üzenetére


tomy86
addikt

A progi vcf-be menti a kontaktokat, azokat nem tudod simre importálni? Bocs, de ezer éve nem mentettem semmit sim kártyára.

[ Szerkesztve ]

(#115708) tomy86 válasza tipuka (#115700) üzenetére


tomy86
addikt

Nem kell egyenként importálni. Ha a telefon alapból nem tudja a vcf formátumú mentést közvetlenül importálni a simre, akkor itt egy progi hozzá. A vcf fájlt, amit a superbackup készített másolt a telefon belső tárhelyére (a gyökérkönyvtárba, mert a progi valamiért nem találja meg egyébként). A program indításkor megnyitja a vcf fájlt. Megjeleníti az abban tárolt névjegyeket és akár egyenként, akár az összeset egyszerre át tudod másolni simre.

(#115709) tipuka válasza tomy86 (#115708) üzenetére


tipuka
addikt

sajnos ez sem működött, pedig próbáltam a program nélküli (telefon alapból volt ilyen lementéses dolog, csak visszaállítós nem) vcf fájlt visszaállítani, illetve a programmal (Szuper Mentés és visszaállítás) lementett vcf fáljt is visszaállítani a sim kártyára, sajnos sikertelenül.
mindegy, amennyit elszórakoztam vele, kézzel átmásoltam őket ezek után inkább egyenként, 15 perc alatt megvolt :) azért tényleg köszönöm segítséget :R

(#115710) nightzone


nightzone
aktív tag

Sziasztok!

A gyári telefon alkalmazásom az otthoni (pl 06-1) számról érkező hívásokat Privátnak mutatja és nem jelzi ki a hívó számát. Ez miért van? Alkalmazás, telefon beállítás vagy szolgáltató függő dolog lehet? Ráadásul fel sem tudom venni ezeket a hívásokat vmiért ha a zöld ikonra nyomok ilyenkor.

Van ötletetek mi lehet a gond?

(#115711) Bozek válasza nightzone (#115710) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha csak az otthoni számról érkező hívásokat jelzi privátnak, akkor az otthoni telefon esetében nincs hívószám küldés. Ehhez a te telefonodnak nincs köze. Hogy felvenni miért nem tudod őket, arról fogalmam sincs. Másik telefon nincs a közelben, amivel kipróbálhatnád?

(#115712) nightzone válasza Bozek (#115711) üzenetére


nightzone
aktív tag

Köszi, akkor a kérdésem első része megfejtődött. Másik telóm sajnos nincs hogy kipróbáljam, annyi hogy amikor hívnak "privát"-ról olyan mintha kifagyna a képernyő és egyik gombot sem tudom lenyomni/elhúzni. A gyári alkalmazáson kívül van még fenn egy másik tárcsázó app is, amire át kéne váltania bejövő híváskor is (ezt meg is teszi nem otthoni számok esetén), de ilyenkor nem vált át rá. Lehet ez okozza a hibát?

[ Szerkesztve ]

(#115713) Bozek válasza nightzone (#115712) üzenetére


Bozek
nagyúr

Lehetséges. Próbáld meg akkor azt, hogy törlöd a másik tárcsázót és úgy megnézed, hogy fel tudod-e venni. Vagy valahol nincs letiltva az alkalmazáson belül a Privát szám?

(#115714) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Nem tudom van-e olyan app droidra, amivel egyszerűen el lehet távolítani USB eszközt, pl pendrive-ot? Valami olyan ami kb 1-2 gombnyomással használható, hogy ne kelljen a beállítások mélyéig menni az usb eszköz eltávolításáig. Ha tud valaki ilyet megosztaná velem? Előre is köszönöm!

(#115715) zeon.hu válasza mexel (#115714) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Shortcut maker vagy hasonló, ott betallózod a kívántat és kiteszi.
Én legördülő értesítőre teszek ki ilyeneket Elixír-el, 1 gombnyomással visz az sd eltávolítás menübe.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#115716) mexel válasza zeon.hu (#115715) üzenetére


mexel
veterán

Több ilyet is találok ez alapján a play-en, melyik lehet jó? Androidos tv-hez kellene, hogy könnyen el lehessen távolítani a pendrive-ot

(#115717) zeon.hu válasza mexel (#115716) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezt használom.
Megkeresed a menüt és kitesz egy ikont rá, így 2 kattintás után le is van választva az sd.

#?*@&!

(#115718) mexel válasza zeon.hu (#115717) üzenetére


mexel
veterán

Köszi :R , megnéztem, jó a progi már csak a beállítások menün belül meg kell keresnem hol leheta tárhellyel kapcsolatos beállítás. Feltételezem valami storage settings lesz. :)
Ha kiraktam, az ikont és a Shortcut makert eltávolítom ( vagy letiltom) az ikon attól működőképes marad gondolom.

(#115719) zeon.hu válasza mexel (#115718) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van benne kereső.

Azt nem tudom.
De semmit nem fogyaszt, helyet se foglal :)

#?*@&!

(#115720) mexel válasza zeon.hu (#115719) üzenetére


mexel
veterán

Kipróbáltam a tv-n is ott sajnos nem működik. Illetve maga a progi elindul, de nem tud az alkalmazások közé semmit kitenni. Nagyon levédték azt a nyomorult launchert, semmi de semmi külső alkalmazás nem jelenik meg rajta. A beállítások/alkalmazások között ott vannak, működnek, de csak onnan elérhetőek sajnos. :(

(#115721) zeon.hu válasza mexel (#115720) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs esetleg topikja?
Ott talán tudnak megoldást.

#?*@&!

(#115722) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! A Google Fordító (Google LLC)-nál van jobb? Amit a Google Fordító-ban szeretek, hogy szótár és mondatot is fordít, és fel is olvas bár ez utóbbit nem tartom annyira fontosnak.
Inkább az ingyenes alkalmazások érdekelnének.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#115723) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Tudtok olyan tárcsázó appot ami hajaz az lg féle gyári megoldásokra? MIUI telefonom van és nincs kereső sáv benne. Ha meg bele szeretnék másolni vágólapról számot trükközni kell rajta.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115724) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Letezik olyan free progi, amivel meg tudom merni, hogy napkozben mennyit setaltam? (Meterben)

(#115725) bigrock


bigrock
addikt

Üdv,
Olyan call recorder app-ot keresek, amin akár hívás közben is tudom ki/be kapcsolni a rögzítést.
Köszi

(#115726) Viktor0610 válasza zolikaDB (#115724) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a Google Fitet használom erre. :)

Samsung Galaxy A54

(#115727) adrian94


adrian94
őstag

Az mitől lehet, hogy az Instagramot ha megnyitom és használom 1-2 percig addig tökéletesen fut majd 1-2 perc elteltével elkezd akadozni, a keresőben alig tölti be a képeket és valamikor kiírja, hogy az alkalmazás nem válaszol!?

Ha bezárom majd újra megnyitom akkor megint jó 1-2 percig és utána megint rossz lesz :(

Xiaomi Redmi Note 2 telefonon csinálja ezt.

Mit tudnék vele kezdeni, hogy ne csinálja és mindig jól fusson?

(#115728) Bozek válasza bigrock (#115725) üzenetére


Bozek
nagyúr

ACR, de csak a Pro verzióban van manuális felvétel.

(#115729) Viktor0610 válasza adrian94 (#115727) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáld meg újratelepíteni, hátha megoldja.

De nekem (szintén Xiaomi, egy Redmi 4 Prime) olyat csinál, hogy a videókat nem játssza le. Másnap meg igen. :F

Samsung Galaxy A54

(#115730) darvinya válasza Viktor0610 (#115729) üzenetére


darvinya
titán

Be van kapcsolva MIUI rendszer gyorsítás, ami beleszól droid-ban.
M4c-n is kikapcsolva minden droid rész működött.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#115731) Viktor0610 válasza darvinya (#115730) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mármint MIUI optimalizáció? :)

Samsung Galaxy A54

(#115732) darvinya válasza Viktor0610 (#115731) üzenetére


darvinya
titán

:K

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#115733) Viktor0610 válasza darvinya (#115732) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most pár napig teszek egy próbát úgy, hogy kikapcsoltam ezt is meg a "Memória optimalizálást" is. :)

Bár igazából eddig sem volt bajom a rendszerrel. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#115734) adrian94 válasza Viktor0610 (#115729) üzenetére


adrian94
őstag

Mar meg probaltam de nem segitett sajnos :( a regebbi Instagram verziokkal nem volt ennyi gond.. :(

Ezt a MIUI optimalizaciot en is kitudom kapcsolni? Ha igen akkor hol talalom? :)

Szerk: meg a memoria optimalizaciot!? :)

[ Szerkesztve ]

(#115735) Viktor0610 válasza adrian94 (#115734) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindkettőt a Fejlesztői lehetőségek között találod.
Ez egy alapból rejtett menüpont, a "Beállítások - A telefonról" részen a MIUI verzión való többszöri kattintással hozható elő. :)

Samsung Galaxy A54

(#115736) hati válasza Viktor0610 (#115735) üzenetére


hati
addikt

7-szer kell kattintani, ha jól emlékszem.

(#115737) adrian94 válasza Viktor0610 (#115735) üzenetére


adrian94
őstag

Koszi :R kivancsi vagyok, hogy ez segiteni fog-e :)

(#115738) nightzone válasza Bozek (#115713) üzenetére


nightzone
aktív tag

Ok, megnéztem nincs-e tiltva a privát, de nincs. Törlöm a másikat aztán elválik, köszi.

(#115739) adrian94 válasza Viktor0610 (#115735) üzenetére


adrian94
őstag

Sajnos tovabbra is akadozik ugyan ugy :( olyan mintha keves lenne a ram neki mert ha bezarom es ujra inditom akkor egy kis ideig jo. :(

Mas otlet?

(#115740) antal750 válasza aelod (#115723) üzenetére


antal750
aktív tag

Exdialer?

(#115741) aelod válasza antal750 (#115740) üzenetére


aelod
veterán

Nem jó. Itt sincs állandó kereső sáv csak ha leütök egy szám billentyűt...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115742) HoTaZo válasza Somatom (#115706) üzenetére


HoTaZo
őstag

Jó ötlet. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#115743) L4ck091


L4ck091
csendes tag

Sziasztok!

Honor 8 topikba már feltettem a kérdést, de találgatáson kívül nem jutottunk semmire, így megpróbálkozom itt is, hátha valaki járt már így.
Szóval a gond, hogy rezgő üzemmódba állítom a telefont, ami, ha kedve tarja, akár használat, akár lezárt állapotban átáll hangos üzemmódba.

Találkozott már valaki hasonló problémával?

(#115744) Taci válasza Taci (#115392) üzenetére


Taci
addikt

Felkerült a Play Áruházba az új, 1.2-es verzió, az általatok kért új funkciókkal. Pár óra kellhet, amíg a rendszereken illetve az áruházban megjelenik a frissítés. Ezután elvileg automatikusan felkerül az új verzió a telefonotokra (nyilván azokra, amiken a korábbi verziók valamelyike telepítve van :) ). Ha mégsem, ezen a linken vagy az alkalmazás nevére (Silent Switch) keresve mindig a legfrissebb verziót éritek el.

Szívesen várom a visszajelzéseket továbbra is. :)

A közeljövőben belekerül egy időzítő is a néma módra (és vissza) váltáshoz, amit pl. mozi előtt beállítasz időpontra vagy hosszra (a film végére), és a beállított néma módról visszaveszi a hangerőt normálra. Ide írok majd a fejleményekről. :)

(#115745) Oldman2 válasza Taci (#115744) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!!!
:R

(#115746) Somatom válasza Taci (#115744) üzenetére


Somatom
veterán

Nem látom benne a nyilvános broadcastok felsorolását, illetve az üzenetküldés aktiváló gombját.
Az összes jelenlegi funkciót tudom E-Robotban is definiálni. Csak az input jelek kellenének hozzá, hogy "meg lett nyomva a power gomb", vagy "dupla power input".

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115747) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Üdv, melyik alkalmazás ami értesít egy adott időpontban? Olyasmit kápzelek el, mint az ébresztő. A google naptár rohadtul nem jön át nekem, állítottam be eseményt ami fontos lett volna, megadtam az időintervallumot pár órában, azt gondoltam majd a telefon ordít üvölt jeléz vibrál, hogy fennforgás van a megadott időpontot elérve, de se egy rohadt popup , se egy felsősorba kitett jel, semmi az ég világon nem jelezte hogy a megadott időpont el lett érve. Tehát egy normális app kéne, aminek beírom hogy 2017 10 13-án reggel 8kor jelezzen, akkor az az app jelezzen is. Nem érdekel az se hogy 2000 ft az ára, akkor is szeretnék egy ilyen korrekt appot ami küldi a notification-t.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#115748) Taci válasza Somatom (#115746) üzenetére


Taci
addikt

Nem felejtettem el a kérésedet, elég sokat kutakodtam az ügy érdekében, de (ahogy a program megírása elején is, most is) arra jutottam, hogy a kikapcsolt képernyő és a gombok lenyomásának figyelése nincsenek jóban. Tovább nehezíti a dolgot, hogy egy háttér szolgáltatással kezelek mindent (és nem pedig egy activity-ben, egy nyitott vagy háttérbe küldött "ablakban", mert azt a user bármikor bezárhatja - ezzel tudnám a gombokat figyelni (de csak aktív kijelzőnél ott is), szolgáltatásban nem).
Az egyedüli vállalható és az igényeimnek megfelelően működő megoldás amit találtam, az a jelenlegi, hogy a képernyő be- és kikapcsolását figyeli, és ez illik az app profiljába is.

Ezek miatt nem akartam az időt tovább húzni a keresgéléssel, így az általad kért változtatások nélkül adtam ki ezt a verziót. De nem felejtettelek el, folyamatosan fejlesztem az appot, rajta vagyok a témán, csak még egy kis türelmet kérek, és amint oda jutok, hogy kézzel fogható eredménye van és tudod tesztelni, felkereslek privátban. (Ahogy Oldman2-vel is tettem, ezúton is köszönöm a sok tesztelést neki! :) )

(#115749) gulyasa


gulyasa
őstag

A lányom szeptemberben kezdte az iskolát és most kaptuk meg a hozzáférési adatokat a mozanaplóhoz (szülőként és diákként is). A weboldalon minden probléma nélkül be tudunk jelentkezni.

Létezik egy AndroMoza nevű alkalmazás - illetve létezik egy "régi" és egy "unreleased" verzió is. Mindkettővel próbáltam a belépést, de egyikkel sem sikerült. A régivel végtelen ideig mutatja, hogy "bejelentkezés folyamatban..." az újabb verzió ("unreleased") pedig a "Hitelesítés" képernyőn nem jut tovább az adatok megadása után.

Járt valaki már ugyanígy az AndroMoza-val és sikerült megoldani a bejelentkezést? És hogyan?

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#115750) outdoor


outdoor
aktív tag

Olyan szülő alkalmazást keresnék, ami este 9 után leállítja a telefont, vagy lekapcsolja a kijelzőt.

Csak olyat javasoljatok, ami kipróbált, bevált app, és nem engedi, hogy a gyerek leszedje.

A screen time például simán hagyta magát leszedni.

A proper digital assistant could be my best friend

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.