Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115151) Bozek válasza MikeWazowski (#115150) üzenetére


Bozek
nagyúr

A TIFF az képfájl, úgyhogy valamelyik képnézegetőt. Hogy melyik tudja megnyitni, azt most nem tudom, de mintha az F-Stop-pal én már nézegettem volna TIFF-et. Kipróbálom és 2 után megírom.

(#115152) sgery


sgery
őstag

Sziasztok!
Átolvastam az összefoglalót, de erre nem találtam benne progit:
Felállás: a céges kocsikba betennék egy olcsó androidos telefont elrejtve, ebben csak netes kártya lenne. Nyomkövetéshez használnám, tehát olyan program kéne ami folyamatosan és biztosan fut a háttérben és én egy pc-ről látom melyik hol van. A legjobb az lenne, ha a google maps-on látnám mindezd, illetve ha menteni is tudnám visszamenőleg ki merre mikor járt.
Olyanra gondoltam mint a google idővonala, de ennél nem láttam olyan lehetőséget hogy élőben nézhessem ki hol van.
Előre is köszönet :)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#115153) Somatom válasza Bozek (#115151) üzenetére


Somatom
veterán

Lehet, hogy az sem mindegy, hogy milyen TIFF. A TIFF nagy előnye, hogy meg tudja őrizni a layereket. Kérdés, hogy layeres TIFF -et is meg tud -e nyitni az adott alkalmazás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115154) Yofej75 válasza sgery (#115152) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Hali!

Inetrack, akarom mondani: Inetrack

Nem ingyenes, de ez az egyetlen amit erre a célra ajánlani tudok.

Illetve most látom, hogy Androidra egy kliens ingyenes...

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#115155) kaciokos válasza Somatom (#115153) üzenetére


kaciokos
őstag

Sőt, a TIFF lehet több oldalas is...

(#115156) sgery válasza Yofej75 (#115154) üzenetére


sgery
őstag

Köszi, jónak tűnik és nem is drága.

Mondjuk ha van google-nek ingyenes-e is az mégjobb mert az idővonal + térképen megjelenítés bőven elgendő számomra : )

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#115157) Yofej75 válasza sgery (#115156) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szívesen

A google nem a pontosságáról híres de az legalább ingyenes :)

A térképen belül van olyan lehetőség, hogy "helymegosztás" vagymifene. Azt kipróbálhatod, hátha megfelel.

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#115158) -juc- válasza Peace (#115149) üzenetére


-juc-
aktív tag

A Notifications mappát is kipróbáltad?

(#115159) Peace válasza -juc- (#115158) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem látszik ilyen androidos total commanderben. Majd PC-n meglesem otthon.

De mutatja, csak vak vagyok. :DDD Működik, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#115160) Bozek válasza MikeWazowski (#115150) üzenetére


Bozek
nagyúr

Megnéztem, de az F-Stop se nyitja meg. Ehhez konkrét TIFF megjelenítő alkalmazás kell.

(#115161) MikeWazowski válasza Bozek (#115160) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm szépen a segítséged! :R
Föltettem a Multi-TIFF Viewer Free-t, úgy nézem használható. :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#115162) Nikaré válasza Yofej75 (#115154) üzenetére


Nikaré
őstag

Három (próba) hónapig ingyenes.

(#115163) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/urak!

Skype video hívás alatt hogy tudom beállítani hogy kikapcsoljon a kijelző? Egy percre van állítva egyébként, eddig valamiért nem sötétült el.

Let the Zone take me if I am.

(#115164) csipuka válasza kutga (#115163) üzenetére


csipuka
senior tag

Szerintem az app tartja bekapcsolva a kijelzot, ami video hivas miatt praktikus.
Ha nem kell akkor nyomd meg a kikapcsolo gombot.

(#115165) 0ttó válasza ollie (#115120) üzenetére


0ttó
tag

Rendben megértettem.

A biztonságról itt nem lehet beszélni, ezen a blogon tiltott dolog (már ez is).
Gratulálok.

Köszönöm a helyreigazítást.
Nem hozom fel többet.

(#115166) Somatom válasza 0ttó (#115165) üzenetére


Somatom
veterán

Te miről beszélsz? Olvasd el a szabályzatot! Szó sem volt tiltásról, vagy bármilyen szankcióról, figyelmeztetésről. Nem moderátori minőségében írta, így a hsz. -e csak a saját véleménye a dologról. Nem több, és nem kevesebb, mint a Te véleményed, vagy bármelyikünké.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115167) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok. Nem tudom tudnátok-e segíteni nekem.

S7edge-en ha valaki hív nem írja ki hogy mikor és mennyit beszéltünk korábban. az S5ösöm annó kiírta és nagyon hazsnosnak találtam. de nem találom ezt a funkciót. merre keressem?

köszönöm szépen

(#115168) Meggyi001 válasza Songo (#115167) üzenetére

Tárcsázó ikon, híváslista, majd a kívánt személyre katt, és "i", részletek.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#115169) Yofej75 válasza Nikaré (#115162) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:R igazad van

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#115170) kutga válasza csipuka (#115164) üzenetére


kutga
nagyúr

Pont az a baj, hogy nem tartja. Megy a videóbeszélgetés és egyszer csak elsötétül a kijelző.

Persze a rendszerbeállításokban 1 percre van állítva a kijelző időkorlátja, de pl. a Youtube sem kapcsol ki miközben videót nézek és eddig a Skype-pal sem volt probléma. Az alkalmazáson belül nem találok erre vonatkozó beállítást.

MOD
Most látom hogy rosszul írtam. :D Az lenne a lényeg hogy ne kapcsoljon ki a kijelző.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#115171) ignisz


ignisz
senior tag

Szép napot. Android 7 alatt, hogy lehet a Nova Launcherben az alkalmazások alá háttérképet berakni? A 6-os alatt bejelőltem a képen, hogy Nova háttérkép és akkor mindenhova az a kép került. Most a 7-nél csak zárképernyő és kezdőlap a választék. A válaszokat előre is köszönöm.

(#115172) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Mostanában „zaklat” a google térkép. Állandóan figyeli hol állok meg, és kérdezgeti, hogy mettől meddig van nyitva stb. Hogy lehet kikapcsolni az összes ilyen hülyeségét?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#115173) kaciokos válasza MikeWazowski (#115172) üzenetére


kaciokos
őstag

A saját beállításaiban. Kicsit mélyen van ugyan, de megtalálható, a Beállítások -> Értesítések útvonalon teljesen testre szabható, mivel zaklasson, és mivel ne.

(#115174) MikeWazowski válasza kaciokos (#115173) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, inaktiváltam az összes funkciót.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#115175) Bozek válasza ignisz (#115171) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ami a Kezdőlap háttere lesz, az lesz az alkalmazások mögött is. Legalábbis nálam így van 7.1.1-es Androiddal.

(#115176) kory24 válasza MikeWazowski (#115172) üzenetére


kory24
őstag

Vagy alkalmazások és Google letiltása

(#115177) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

www.onlinevideoconverter.com/mp3 oldalon a letöltendő you tube-os szám linkjét bemásolom és download gombra kattintok akkor a letöltés indításával együtt egy másik oldalt is megnyit ami arra figyelmeztet hogy vírust talált a telefonon.

Na most lefuttattam egy avl scan-t semmi,de akkor az mi megint, milyen riasztás az?

(#115178) enginev3.0 válasza Teodor52 (#115177) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kamu riasztás, és pont abban van a vírus

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#115179) ignisz válasza Bozek (#115175) üzenetére


ignisz
senior tag

Megoldódott. Az átlátszóság felett elsiklottam. Köszönöm a gyors választ.

[ Szerkesztve ]

(#115180) Teodor52 válasza enginev3.0 (#115178) üzenetére


Teodor52
senior tag

Köszönöm az infót!

(#115181) enginev3.0 válasza Teodor52 (#115180) üzenetére


enginev3.0
félisten

Soha nem szabad foglalkozni az ilyenekkel, azonnal be kell zárni, gépen is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#115182) Teodor52


Teodor52
senior tag

Még egy aprócska kérdés:

AVL Pro-val külön lehet analizálni appokat.
Na most pl Applock nevő progit analizáltam és az eredmény 4 adwares.

Ha megnézzük itt lévő képeknél pirosnak kellene lennie a veszélye sproginak, de nem az,hanem kék plusz sem malicious sem risky nincs a full scan-él.

Mi az a fent említett 4 adwares?

(#115183) beg


beg
veterán

Olyan alkalmazást használ valaki, hogy amikor "A" készülék egy meghatározott wifire csatlakozik, akkor jön egy értesítés "B" telefonra és ugyanez fordítva.

Mielőtt tasker vagy erobot felé fordítanánk tekintetünket, cross platformos kellene csutkás rendszerhez is :)
IFTTT-ben ha jól láttam nincs ilyen applet almára, pedig az megy mind a két rendszeren.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#115184) Somatom válasza beg (#115183) üzenetére


Somatom
veterán

Android oldalról nincs akadálya. A kapcsolódási eseményre bármilyen, szabványos csatornán tud üzenetet küldeni. SMS, e-mail, FTP. Lehet még Pushbullet, vagy BitTorrentsync. Azt nem tudom, hogy az IOS mit tud fogadni, illetve küldeni. SMS -t, vagy e-mail -t biztosan. A többi passz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115185) Armahun


Armahun
addikt

Rootolatlan 7-es droidon meg lehet változtatni, vagy eltüntetni az állapotsávi ébresztő óra ikont?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#115186) melan


melan
senior tag

Tudnátok ajánlani zenelejátszásra olyan appot, ami hálózaton tárolt zenéket is le tud játszani, lehetőleg úgy, hogy a mappában lévő fájlokat egymás után lejátsza? Vagy pl beolvassa a távoli mappa tartalmát, és abból tudok kijelölni lejátszásra számokat... (Eddig az ES file explorerben tallóztam ki, és játszottam le, de kényelmetlen, bocs, de zenehallgatásra még nem használtam a telóm)

(#115187) Somatom válasza melan (#115186) üzenetére


Somatom
veterán

Belső, vagy külső hálón? Nagyon nem mindegy.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115188) melan válasza Somatom (#115187) üzenetére


melan
senior tag

Bocs, belső hálón..

(#115189) Somatom válasza melan (#115188) üzenetére


Somatom
veterán

A Kodi biztosan tudja, de várj még, hátha lesz jobb javaslat is! A Kodi ágyúval, verébre megoldás.
Egyébként ezért fáj a legjobban, hogy már nem megy a CIFS csatolás. Azzal mindegy lenne, hogy milyen lejátszót használsz, mert mindegyik helyi mappaként látná a hálózati megosztást.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115190) melan válasza Somatom (#115189) üzenetére


melan
senior tag

Ismerem, próbáltam a Kodit videolejátszásra tableten, a tv alatt egy Pi2-n nagyon jól szolgál - és valóban amire nekem kell, ágyúval verébre :)
Gondoltam hátha van egy app, ami hasonlóan mint a winamp beolvassa a lejátszható tartalmat, és abból tallózgatva tudja kezelni a lejátszást. De várok, hátha tud valaki ilyet :))

(#115191) hati válasza melan (#115186) üzenetére


hati
addikt

Én a MediaPortal + MPExtended + MPTvScheduler triót használom. Ezzel stream-elhetem magamnak a TV-adást, felvételeket, videókat, zenéket, képeket. Akár külső hálón is.

(#115192) #72797440


#72797440
törölt tag

Sziasztok! Azt szeretném megoldani, hogy ha hazaérek és be van kapcsolva a PC-m, wifin küldjön a telefon egy mentést egy a számítógépen lévő mappába. Mentsen dokumentumokat a letöltéseket, videókat, képeket. Ha létezik már egy fájl azt hagyja ki. Semmilyen felhő szolgáltatás ne legyen közbe iktatva. Nem rootolt a telefonom. Erre nem találok megoldást. Van tippetek?

(#115193) Somatom válasza #72797440 (#115192) üzenetére


Somatom
veterán

Foldersync.

hati:
Zenénél a mappamegadás, illetve a lejátszási lista a probléma. Ezt tudja?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115194) enginev3.0 válasza melan (#115186) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha feltöltöd valami felhőbe őket, akkor cloudplayer is jó választás :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#115195) tomy86 válasza melan (#115186) üzenetére


tomy86
addikt

Én a BubbleUpnp Pro verzióját használom (nem tudom, hogy az ingyenes verzióban milyen korlátozások vannak).

(#115192) Harcosposta: Somatomhoz hasonlóan a Foldersyncet ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#115196) #72797440 válasza Somatom (#115193) üzenetére


#72797440
törölt tag

Köszi. Próbáltam de lehet az ingyenes nem jött csak be. Megveszem és meglátom.

(#115197) Somatom válasza tomy86 (#115195) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam ott hasal el mindegyik, hogy nem egyetlen mappában vannak ömlesztve a zenéim, hanem könyvtárszerkezet szerint.
/music/előadó/album/szám.kiterjesztés
Hiába adom meg a music megosztást, az alkönyvtárakban már nem keresnek maguktól a hálózati lejátszók. Egy-egy számot be tudok tallózni, de nem ez lenne a cél. Az előbb próbáltam az SMB Network Music Player -t, de az is ugyanezen hasalt el.

Harcosposta:
Lehet. Nekem a pro van. Egyedül a "ha be van kapcsolva a PC" feltételt látom neccesnek. Ahhoz időnként szkennelnie kéne a hálót. Megoldható, de egy stabil szerver jobb lenne. Ezért (is) használok NAS -t. De, esetleg egy WOL -lal ébreszthetné a PC -det.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115198) hati válasza Somatom (#115197) üzenetére


hati
addikt

Az MPTvScheduler lejátszik folder struktúrákból is.

(#115199) tomy86 válasza Somatom (#115197) üzenetére


tomy86
addikt

Én is így tárolom a zenéket. A BubleUpnp-ben az almappákat is hozzá tudod adni. A főmappa mellett levő menü gombra kattintva a "Play".t választva, elkezdi lejátszani az összes média fájlt, ami a mappában illetve az almappákban van. Ha belépsz a mappába és az első fájlra kattintva indítod a lejátszást, akkor csak az aktuális mappa fájljait játssza le.

(#115200) Harcosposta: pedig ezekkel a beállításokkal működnie kellene. Nálam is így van. Kiszolgálócím: smb://ip cím, bejelentkezésnél pedig a névtelen bejelentkezés van bekapcsolva. A PC-n a megfelelő mappa megosztása be van állítva?

[ Szerkesztve ]

(#115200) #72797440


#72797440
törölt tag

Megvettem Milyen fiókot kell használni, hogy lássa a gépet? SMB-t adtam meg neki, de failed to connect üzenetet dom. IP cím után próbáltam a névtelen bejelentkezést is meg a PC felhasználóval is de semmi. A be van kapcsolva a gépet úgy oldanám meg, hogy automatizálnám a program indulását. A saját wifim-től és a töltöre csatlakozástól indulna a Foldersync. Addigra már futna a PC.

Hálózatot nem is lát csak az SD kártyát

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.