Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115251) bendi806 válasza Bozek (#115250) üzenetére


bendi806
aktív tag

Köszönöm :)

(#115252) SyMbioTe

Sziasztok!

Egy gyors kérdés, a Transparent clock & weather app widget miért nem frissít sosem?
Most néztem, jelenleg reggel 7 órát mutatott, ha rányomok az órára, akkor az frissül. Appban 15 percre van állítva, de időjárásra is azt írja, hogy 12 órája frissült :F
Redmi Note 4 telefon, 7-es droiddal, és gyári miuival.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#115253) adrian94


adrian94
őstag

Tudtok valami appot ami az aksi "elhasználódottságát" mutatja? Sajnos nagyon gyorsan merül mostanában a telefonom.. :(

(#115254) Oldman2 válasza SyMbioTe (#115252) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha Redmi, akkor gondolom MIUI.

Engedélyezve van pl. mint automatikusan elinduló program?

(#115255) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

Egy olyan alkalmazast keresek ami abba segit hogy testreszabhato legyen az hogy hogyan vegyem fel a telefont amikor hivnak

Sajnos az uj telo gyari alkalmazasa nagyon nem all kezre, es nem is tetszik.

Tudnatok ajanlani valami progit? :R

(#115256) Somatom válasza detroitrw (#115255) üzenetére


Somatom
veterán

Hogyan szeretnéd felvenni?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115257) detroitrw válasza Somatom (#115256) üzenetére


detroitrw
addikt

Leginkabb a kozeprol jobbra (fogad) vagy balra (elutasit) huzos valt be a legjobban :B

(#115258) SyMbioTe válasza Oldman2 (#115254) üzenetére

Igen. írtam is, hogy MIUI. :)

Beállításokban, engedélyeknél ott van, hogy indulhat rendezsindításkor, meg háttérben is futhat.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#115259) Somatom válasza detroitrw (#115257) üzenetére


Somatom
veterán

Azt hittem, hogy minden telóé alapból ilyen. A hívásfogadó felületet nem egyszerű átvariálni. Root jogod van?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115260) géeles válasza detroitrw (#115255) üzenetére


géeles
aktív tag

Van ilyen?

Már, hogy változtatni testreszabni...

Nekem jobbra felveszem, balra nem.

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#115261) detroitrw válasza Somatom (#115259) üzenetére


detroitrw
addikt

Nincs root-om
Bizonyos appok tudjak modositani a gyarit csak meg nem talaltam megfelelot :( (ill. tele van reklammal)

Lehet az lesz a vege hogy kiturom a regi telo romjabol az appot ...

(#115260) géeles
Most 5,7" os a telom es itt mar a meret hozza magaval hogy nem mindig van meg a konfort erzet :N

Pl. mivel jobb kezes vagyok igy ha fel kell venni a telot akkor nem olyan egyszeru a kepernyo egyik vagy a masik vegebol vegighuzni az ujjat.
Asszem az elso androidos telomon volt olyan hogy kozepen volt a kagylo es azt megerintve korbe tobb opcio is volt (anno ilyen volt a kepernyozar feloldo lehetosegvalasztas is) mit akarok tenni (oda huzom ahova szeretnem), es ennel eleg rovid utat kellett megtenni az ujjamnak

[ Szerkesztve ]

(#115262) géeles válasza detroitrw (#115261) üzenetére


géeles
aktív tag

Vágom, volt olyan képernyőzáram. :B

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#115263) Somatom válasza detroitrw (#115261) üzenetére


Somatom
veterán

Közben a Google szigorított a híváskezelésen. Régebben én is símán át tudtam verni a hívásfogadót azzal, hogy floatingban ráhúztam egy másik kezelőfelületet. De, ez még JB -n volt. Sőt! Még régebben a Fullscreen Caller ID -t használtuk a nyomkodós híváskezelő gombjai miatt. Nem tudom, hogy ezek a trükkök mennének-e mondjuk Nugáton.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115264) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok!
Használ valaki Sticky Password-öt jelszavai tárolására? Milyen tapasztalatai vannak vele? :R

(#115265) bigrock válasza bigdady (#115246) üzenetére


bigrock
addikt

Én 339 Ft-ért vettem, pár hónapja.

(#115266) outdoor


outdoor
aktív tag

A flickr képfeltöltő rávehető valahogyan, hogy ne tömörítse a képeket?

A proper digital assistant could be my best friend

(#115267) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

A Facebook helyett a Simple Pro a legjobb alternatíva vagy van más opció is? :)

(#115268) Meggyi001 válasza Willie (#115267) üzenetére

A Facebook lite is egy alternatíva.

https://gamergep.hu/

(#115269) ollie válasza Willie (#115267) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van olyan is, hogy Swipe for Facebook. Én ezt használom.

***

(#115270) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Milyen app képes iso fájlokat lejátszani?
Kodinál hol működik, hol nem (androidi tv)

Milyen app-pal tudok video_ts mappát lejátszani? (nem is értem minek van audio_ts eddig én még mindig üresnek láttam)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#115271) Somatom válasza ArthurShelby (#115270) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy rémlik, hogy a többszintes menüvel rendelkező ISO -kkal a Kodi sem boldogul.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115272) ollie válasza ArthurShelby (#115270) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

VLC Media Player

mod: most látom, hogy androidra. Próbáld ki, PC-n biztos, hogy lejátssza az ISO-kat.

[ Szerkesztve ]

***

(#115273) kaciokos


kaciokos
őstag

Most raktam fel az OfficeSuite Pro-t, amit még egyszer régen ezelőtt megvettem, csak évek óta nem használtam.

Excel file megnyitásakor rinyál, hogy nincsenek betűtípusok, és egy méregdrága font pack-ot akar megvetetni velem. Észrevettem azonban, hogy a beállítások között van egy könyvtár a külső fontoknak. Nem tudja valaki, milyen típusú fontokat eszik meg?

(#115274) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy tudni, hova menti a viber a profilképeket?
Mert eddig volt egy viber mappa és abban volt tárolva a felhasználók képei, de ma vettem észre, hogy eltűntek belőle.. Illetve van e valami köze ahhoz, hogy a gépre is feltettem a vibert, és azért tűntek el,de a gépen sem találok olyan helyet ahol mentve lennének, csak azok amiket küldtem a napoban, pedig mint ha ott is találkoztam volna mások profilképeivel..
De nem találtam sehol sem.
Vagy hogy lehet vissza állítani, mert 2-3 nappal ezelőtt a telefonon még mintha rajta lettek volna..

(#115275) Viktor0610 válasza fRooStzzZ (#115274) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem valamelyik frissítéssel átkerült az Android/data/com.viber.voip/files/User photos mappába. :)

Samsung Galaxy A54

(#115276) Somatom válasza kaciokos (#115273) üzenetére


Somatom
veterán

Én figyelmen kívül hagytam a rinyálását, és tökéletesen működött a méregdrága fontjai nélkül is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115277) ArthurShelby válasza ollie (#115272) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Eddig csak a tv-re szánt verziót használtam, az a vlc szörnyű volt. Lehet akkor egy apk-t átviszek és kipróbálom úgy.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#115278) fRooStzzZ válasza Viktor0610 (#115275) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Igen, az utolsó 4 kép ott van akikkel tegnap óta beszéltem, de a többi eltűnt. :(
Itt nincs olyan, mint a gépen a getdataback vagy hasonló cucc?

(#115279) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!

Telefoncsere előtt állok és az appokat úgy szeretném az újon látni ahogy a régin hagytam.
Az Android mappából hiába másoltam át pl com.instagram.android mappát az újon ugyanoda, sajna az app nem ismeri.
Mi lenne ennek a módja menete?

Kösz

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#115280) Somatom válasza ArthurShelby (#115277) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy rémlik, hogy nemrég bekerült az Androidos VLC -be egy TV UI. Vagyis, a boxokra való (tabletes) VLC kapott pluszban egy TV -n jobban kezelhető felületet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115281) ArthurShelby válasza Somatom (#115280) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Nekem a vlc a tv-n (play-ből telepítve) omladozott. Azt hittem, hogy a normál verzó más, és jobb. :(

(egyébként sony w809c-m van)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#115282) #72797440 válasza csipuka (#115223) üzenetére


#72797440
törölt tag

Valamiért A FolderSync nem engedélyezi a gyökérmappát megadni ami azt jeleni, hogy minden egyes mappa egy egy feladat amit be kell állítani mappánként, egyesével. Hát ezért kár volt fizetnem, viszont a SyncME zseniálisan teszi a dolgát. Két feladat van az SD kártya és a telefon háttértárolója. Még az E-Robot-tal is tökéletesen működik. Automatikusan ment ha töltőn van és az otthoni wifimet látja. Előtte persze be kell kapcsolnom a PC-t. De ezzel megspóroltam egy szerver árát, meg annak az áram fogyasztását a karbantartását meg a hangját sem kell elviselnem.

(#115283) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Elkezdtem használni ezt a Simple Pro Facbook appot. Másnál is előfordul, hogy komment írás közben nagyon belassul. Mate 9-em van. Nincs leterhelve a telefon, szóval már csak izomból is mennie kéne. A másik, ami nem tetszik, hogy megosztáskor, nem tudok egy adott csoportba közvetlenül megosztani.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#115284) WhiteWalker válasza MADcat (#115283) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én azt vettem észre, hogy a facebook összes alternativ appnak van valami nyűgje... :((( , vissza is tértem a gyári FB apphoz...

[ Szerkesztve ]

(#115285) MADcat válasza WhiteWalker (#115284) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

sanszos lesz nálam is... facbook és lite messenger kombó lesz ismét

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#115286) Viktor0610 válasza MADcat (#115283) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most kipróbáltam, sem a "nagy" Fb appból, sem böngészőből (Chrome) nem lehet csoportba megosztani, szóval szerintem ez Fb hiba/feature.
A lassulást most a rövid próba alatt nem tapasztaltam Redmi 4 Prime-on.

MADcat:
+1
Nálam is ez van. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#115287) MADcat válasza Viktor0610 (#115286) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Biztos egyről beszélünk? Megosztani simán egy képet mondjuk, vagy egy másik programból szintén képet megosztani, azt az official app simán tudja, akár zárt csoportba is. Ez csak falra engedi.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#115288) Viktor0610 válasza MADcat (#115287) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az appból kezdve nem azt a megosztás-oldalt hozta be, amit egy képnézőből indítva dobott be.

Samsung Galaxy A54

(#115289) MADcat válasza Viktor0610 (#115288) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

értem :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#115290) Tosee válasza outdoor (#115266) üzenetére


Tosee
őstag

Amennyire tudom a flickr nem tömöríti a képeket, az eredeti formában tárolja, és nem butítja le.

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#115291) 7Sony7 válasza Tosee (#115290) üzenetére


7Sony7
addikt

Üdv. Huawei y3ll power + vol le gombra valami kínai írásos menü jött be. Valaki tudja, hogy pontosan mit jelentenek?

-

(#115292) Wolfskin válasza beg (#114354) üzenetére


Wolfskin
őstag

köszi szépen. ez nagy királyság, amit linkeltél..

root nélkül nem lehet, igaz?:(
már sokadszor vágom a falhoz a note 3-amat, amikor hajnali 3-kor felébreszt. nem tudom, melyik árt neki többet, ez vagy a root...

el nem tudom képzelni, milyen hátsó szándék vezette a samsung mérnökeit, amikor ilyenre kreálták. véletlenül nem lehetnek ennyire hülyék... a telefonod legyen fontosabb az életednél is,. ha lemerül, kiesel és elmúlik a varázslat...

és látod, működik. ha [B***]KÜLFÖLDIÜL*** (lassan és hangosan) kérdezi meg az ember, egyből segítenek. addig el sem olvasta a kutya sem. pedig feltettem párszor a kérdést...

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#115293) Meggyi001 válasza Wolfskin (#115292) üzenetére

Ááá xd

https://gamergep.hu/

(#115294) Badb0y


Badb0y
addikt

Van egy ilyen jellegu problemam.

Kaptam az itteni szolgaltatotol egy boxot, amire lehet telepiteni apk fajlokat. Van arra barmi mod, hogy a my tv alkalmazast letoltsem apk formatumban? Valamiert, ha rakeresek a boxon keresztul az alkalmazasra, akkor nem talalja meg. Feltetelezem mivel nem tamogatja, de mivel egy android box mennie kellene.
Egy tavalyi apk-t talaltam neten, nem probaltam meg meg, de jo lenne valahogy a frisset letolteni es akkor tudnam hasznalni az elofizetesem.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#115295) Somatom válasza Badb0y (#115294) üzenetére


Somatom
veterán

Csak azt nem írtad meg, hogy milyen box. Egyébként Magyar SIM van a telódban, amiről a netet adnád a box -nak?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115296) Somatom válasza Badb0y (#115294) üzenetére


Somatom
veterán

Tessék, itt az aktuális MyTV ("tiszta", a telómról mentettem):
Telenor MyTV v.1.3.0018

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115297) medosz11


medosz11
tag

Degoo felhőalkalmazásról van valakinektapasztalata?

(#115298) Viktor0610 válasza medosz11 (#115297) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs infóm róla, de inkább valami ismertebbet használnék. :U

Samsung Galaxy A54

(#115299) sziku69


sziku69
senior tag

Sziasztok.
Adott egy telefon, amit az autóban fektetett kijelzővel szeretnék használni. Gps-ként, telefonálásra, stb.
Létezik olyan launcher, vagy alkalmazás, hogy amikor mondjuk nem gps-ként használom, akkor érintésre a kijelzőn megjelenjen egy óra vízszintesen ? Persze ez most is megjelenik, de csak álló helyzetben a nyitóképernyőn.

A helyzet az, hogy a műszerfalon van egy digitális kijelző, amely eléggé pixel hibás. Itt jelennek meg az olyan adatok, hogy pontos idő, hőmérséklet, dátum. De nem szeretem, mert ahogy írtam tele van pixelhibával. Oda ragasztanék egy nanopadot. Ezen elférne a telefonom 5"-os kijelzővel. Emiatt gondoltam, hogy ezen a helyen jól szem előtt van, kényelmesen elérem. De mivel letakarja a kijelzőt, azt tudná helyettesíteni.

(#115300) medosz11 válasza Viktor0610 (#115298) üzenetére


medosz11
tag

Például?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.