Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115851) Somatom válasza lovi27 (#115850) üzenetére


Somatom
veterán

Gravitybox?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115852) D1L1ZS válasza 7Sony7 (#115847) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Szia!

Itt akartam konfigurálni/ beállítani, de nem jelenik meg csak a gboard és a swype, ami alapból a rendszer része.
Egyébként MIU 9 alatt szeretem volna működésre bírni.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#115853) lovi27 válasza Somatom (#115851) üzenetére


lovi27
addikt

Tudsz linket Nougat-hoz? Keresek, csak kapásból nem tudok.

(#115854) Meggyi001 válasza Somatom (#115851) üzenetére

Facebook s7edge csoportban van egy srác, már egy ideje fent van neki xposed/ gravity/-stb modulok, szóval megy, nugát. Én a hülye garancia miatt nem tettem még fel. Még csak kettő hónapos a telóm sajnos, és túl drága.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#115855) mikk2000 válasza Bferibörs (#115831) üzenetére


mikk2000
őstag

Kösz (és a többieknek), PC-n használok ilyet, de nem a telefonján akarok matatni, hanem barátkozni az android rendszerrel.
Végülis a BlueStacks-al tudok alkalmazásokat telepíteni, pl a dropbox-ot, de pl. a viber telepítése, majd indítása után az rövid idő múlva simán kilép, azaz használhatatlan.

(#115856) spiderpig820 válasza D1L1ZS (#115852) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

redmi 4x-re így állítottam be:
a beállítások/további beállítások/nyelv és bevitelnél lehet választani a billentyűzetek közül.
a jelenlegi billentyűzet beállításban ott van az xperia is, csak kikapcsolt állapotban. átállítottam a kapcsolót és már ott volt a választható billek között is

4B

(#115857) Bozek válasza Viktor0610 (#115842) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én már ezer éve Swiftkey-t használok, hiába van Xperia telefonom. Engem zavar, hogy a gombok magasságát nem lehet benne változtatni, alapból kicsik szerintem.

(#115858) lovi27 válasza Somatom (#115851) üzenetére


lovi27
addikt

Nincsen csak alfa állapotú még. Ha egy évet tudtunk várni, akkor egy-két hét már igazán nem számíthat. Biztos vagyok benne, most hogy kijött a 'hivatalos' rovo féle xposed, ebből is rövidesen jön a tesztelt változat. Az ilyen-olyan gányolt kiadások meg nem érdekelnek.

(#115859) jonnyjoker01 válasza Bozek (#115857) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Xperia billentyűzeten lehet változtatni a gombok magasságát :F Nekem a maxbeállítás a képernyő feléig felér (6,4'-en) így nekem jóval kicsinyíteni kellett.

Üdv. Johnny

(#115860) Somatom válasza lovi27 (#115858) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem nem sürgős a Nugát. Tökéletesen elvagyok 6 -on is. Már rájöttem, hogyan gyógyíthatom ki az állandó frissítési rinyálásából.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115861) Bozek válasza jonnyjoker01 (#115859) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hol? Én nem találtam benne, bár tény, hogy sokat nem is kerestem. Hozzászoktam a Swiftkey-hez.

(#115862) llaszlo


llaszlo
veterán

Olyan képszerkesztő programot keresek amivel lehet olyan kitakarást csinálni, hogy egy csillagban látszik a kép körülötte pedig vagy halványítba van vagy fekete a kép. persze más formákat is lehessen kivágni

(#115863) air válasza llaszlo (#115862) üzenetére


air
nagyúr

Ez a Photo editor tud ilyet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#115864) Amarth válasza gulyasa (#115845) üzenetére


Amarth
aktív tag

Nálam tökéletesen megy.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#115865) Nikaré válasza gulyasa (#115845) üzenetére


Nikaré
őstag

Próbáltad másik készülékről is?

(#115866) tpeter77


tpeter77
addikt

Sziasztok,

olyan fénykép és videófelvevő programot keresek aminél teljesen le lehet némítani a hangot hogy előadás közben a monitoron lévő dolgokat lefotózhassam vagy videózhassam.
És a minősége is jó legyen.

(#115867) vacs válasza Narxis (#115846) üzenetére


vacs
veterán

Én még az éjjel feltoltam az Xposed Nougat-ot, faszán működik Screw'd custom romon is Nexus 5 telefonon, de még semmilyen modul nem támogatja a Nougat-ot, kell pár nap/hét mire a fejlesztők aktualizálnak.

(^)(>.<)(^)

(#115868) Soockit válasza Bozek (#115837) üzenetére


Soockit
aktív tag

@Bozek:

Elvileg annyiba kerül a program "Életre szóló" frissítése, de ebből adnak 50% kedvezményt miután felrakod egy pár napig, utána pedig ha nyomsz egy resetet akkor megint újraindul a számláló és újra megtudod venni a kedvezményes összegen.

(#115869) Bozek válasza Soockit (#115868) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tehát adnak 50% kedvezményt, ha meg újrarakod a telefont, akkor ugyanennyiért újra megveszed? Az úgy egyben 100%-os ár. :) Vagy mit értettem félre?

Mondjuk még a 4 ezer Ft-os ár is túlzás azért, hogy életre szóló frissítést kapj, a többi alkalmazás esetében ennél olcsóbban megkapod ezt.

(#115870) Meggyi001 válasza vacs (#115867) üzenetére

Egy haver srác már használja, és mükszik neki : link

https://gamergep.hu/

(#115871) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

Mennyire lehet megbízni a beállításaimban, ha egy amúgy "kíváncsi" programtól megvonom a kellemetlen jogosultságokat? Betartja az én szabályaimat? Nem kerüli meg, nem állítódik vissza? (Android 6.0.1)
Nem sumák helyről töltök le alkalmazásokat, hanem a hivatalos Play-ről.

[ Szerkesztve ]

(#115872) gulyasa válasza Nikaré (#115865) üzenetére


gulyasa
őstag

Nincs másik készülék. Honor 6-osom van, 4.4.2-es Android-dal. A Play "kompatibilis eszköznek" írja az app oldalán.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#115873) Bozek válasza gulyasa (#115872) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért nem jó a weboldalon belépni? Ez esetleg? Bár szerintem a weboldalból csinált valaki alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

(#115874) IG55


IG55
senior tag

Olyan időjárás appot keresek, amelynél lehetőség van widgeten megjeleníteni több város aktuális hőmérsékletét. Úgy értem, egy widgeten belül. Köszi!

(#115875) kóóó


kóóó
aktív tag

Sziasztok.
Nem tudom, idetartozik-e ezert offba teszem.

Google Musicban volt 3 honapig ingyenes proba lehetoseg,, en kiprobaltam, de 3 napig se hasznaltam azta. Most lekellene mondani a szolgaltatast, mert azt irja kovetkezo szamla 1490ft 10.31-en.
Mikor ramegyek, hogy lemondas, akkor viszont vagy telenort kert, de arra irja, hogy nem engedelyezett, vagy bankszamlamat akarja adjam meg. En meg azt nem szivesen adnam meg. Nehogy belenyuljon es levegyen nekem a penzbol.
Na most, hogy tudnam ezt torolni? Vagy magat az appot toroljem, hogy ne vegyen le penzt?

Üdv.: kóóó!

(#115876) Yofej75 válasza kóóó (#115875) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szia!

Ha már vásároltál vmit a Play Áruházban akkor ismerik a számlaszámod. Szvsz nincs mitől félned.

Én szinte az összes telefonommal kihasználtam a 3 ingyenes hónapot...

Üdv:
Robi

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#115877) gulyasa válasza Bozek (#115873) üzenetére


gulyasa
őstag

Ez el sem indul, illetve felvillan, aztán egyből jön az üzenet, hogy "Sajnáljuk, az alkalmazás leáll".

Egyébkén visszatérve az Andromoza-ra...
Írtam emailt az app készítőjének is a hbáról. Most válaszolt, hogy ismertek számára a problémák, de megoldani egyelőre nem tudja, mert sűrűn változik a mozanapló, ő meg most az egyetemi tanulmányai miatt, nem tud foglalkozni vele.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#115878) sloja válasza IG55 (#115874) üzenetére


sloja
tag

(#115879) D1L1ZS válasza spiderpig820 (#115856) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Na én voltam a balfék. Van egy menü virtuális billentyűzet, majd billentyűzet kezelése, majd ott lehetett aktiválni...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#115880) luigiFARKAS


luigiFARKAS
újonc

Sziasztok.Ne haragudjatok hogy ide írok de csak most kerültem be a csopiba.Ha tudtok légy szíves segítsetek .trend pluss 7580 samsungomat téglásítottam véletlen.sSe recovery ,se download mód se semmi.A számitogép se ismeri fel.olvastam ,hogy páratoknak sikerült életet lehelni az ilyen tellóba.Ha tudtok kérlek segitsetek vagy ha nem csak annyi hogy melyik fórumra irjak.Köszönöm

(#115881) Soockit válasza Bozek (#115869) üzenetére


Soockit
aktív tag

Rosszul értetted, amikor feltelepíted a telefont akkor mondjuk 8 napig kedvezményesen megveheted 4.xxx Ft-ért, majd ha letelik ez az időszak akkor már csak 8.xxx Ft-ért. De ha Te kedvezményesen akarod újra megvásárolni akkor csak nyomsz egy resetet és újra felkínálja a 50%-os lehetőséget!

(#115882) Bozek válasza Soockit (#115881) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez az "újra megvásárolni" zavart meg, mivel az "újra" az akkor van, ha már egyszer megvetted. Viszont a 4.xxx Ft is drága szerintem.

(#115883) kalasz válasza jonnyjoker01 (#115859) üzenetére


kalasz
tag

Udv!
Atneztem a beallitasokat de nem talaltam a magassaggal kapcsolatos beallitasi lehetoseget. Elarulnad az utjat modjat, hogy hol lehetseges ezt a funkciot el erni? :)

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#115884) Bozek válasza kalasz (#115883) üzenetére


Bozek
nagyúr

Közben már én is megtaláltam: Hosszan nyomsz a bal alsó gombra és ott lesz, hogy Billentyűzet magassága. Még csak külön menübe se kell mászkálni.

(#115885) Narxis


Narxis
nagyúr

Action Launcher-ben töröltem véletlen az app drawer gombot. Hogy állítom vissza?😫

Thanos was right.

(#115886) kalasz válasza Bozek (#115884) üzenetére


kalasz
tag

Udv!
Nekem csak a beallitasok es a kinezet valasztas lehetoseget ajanlja fel. Magassag állítás lehetoseget nem.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#115887) IG55 válasza sloja (#115878) üzenetére


IG55
senior tag

Egyszerre csak egyet mutat nekem, rányomva a városokra tudok váltogatni köztük.

(#115888) Bozek válasza kalasz (#115886) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor nem tudom. Lehet, hogy nem a legfrissebb van fenn, nekem Xperia telefonom van, abban gyárilag ott van a billentyűzet és mennek a beállítások.

(#115889) kalasz válasza Bozek (#115888) üzenetére


kalasz
tag

Bocsi, azt nem irtam, hogy tableten hasznalom.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#115890) Soockit válasza Bozek (#115882) üzenetére


Soockit
aktív tag

Én is sokkalom :W :W :W

(#115891) 7Sony7


7Sony7
addikt

Root nélkül meg tudom nézni valahogy, hogy milyen governorokat támogat a telóm?

-

(#115892) MrPetya19 válasza Narxis (#115885) üzenetére


MrPetya19
addikt

A widgetek között megtalálod.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#115893) Somatom válasza 7Sony7 (#115891) üzenetére


Somatom
veterán

Elixír 2
Információ -> eszköz -> processzor -> ráböksz -> további információk.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115894) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Ha akartok jó tárcsázót, próbáljátok ki a Drupe -t.
Van benne beépített hívás felvevés, a hangfelvételeket szinkronizálja küln mappába a gdrive-ba, mellesleg szép.
Hívásblokkoló is van benne.
Sőt hazafelé észrevettem, hogyha érzékeli, hogy utazol (nagy sebességgel mész), akkor átvált nagyobb ikonokra, hogy könnyebb legyen pl. vezetés közben használni.
Ja és ingyenes.
És felismer számokat :D vagyis ma felhívtam egy gyrosot, erre megjelentette, hogy Kemal (ez a gyrosos cég neve) és el is lehetett így menteni a névjegyek közé.

[ Szerkesztve ]

(#115895) Narxis válasza MrPetya19 (#115892) üzenetére


Narxis
nagyúr

Kösz megvan pedig először ott kerestem de valamiért átgörgettem rajta.🤐

Thanos was right.

(#115896) 7Sony7 válasza Somatom (#115893) üzenetére


7Sony7
addikt

:R

-

(#115897) Phülöp válasza zsoltzsolt (#115894) üzenetére


Phülöp
addikt

Az új verzió már mutatja a közelben lévő helyeket is. Benzinkút, étterem, miazmás. Jobb szélső ikon fent.
Fel lehet hívni, térképet kérni oda, értékeléseket olvasni - hasznos cucc.

[kép]

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#115898) zsoltzsolt válasza Phülöp (#115897) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ja, igen, köszi!
Még azt nem tudom, hogy alapértelmezetté, hogyan tegyem, ha lehet egyáltalán.
DUal simes telóm van (Moto Z) és mindig felugrik az eredeti tárcsázó pop ub ablak, hogy kiválasszam a, hogy melyik sim-ről kezdeményezem a hívást. Ezt a választási lehetősséget meg akarom tartani, de jó lenne Drupe-n belül valahogy.

Most nézem, Tallinban vagy?? :)

[ Szerkesztve ]

(#115899) Phülöp válasza zsoltzsolt (#115898) üzenetére


Phülöp
addikt

Settings - Apps - fogaskerék fent - phone app - drupe kiválaszt

Dual SIM: Drupe beállítások közt második fül (dialer) alatt megtalálod. Onnan kezdve mindkét SIM-nek lesz "gombóca", arra húzod rá a kontaktot, amelyikkel hívni akarod.

igen, Tallin. Nyaralás utolsó estéje, holnap már otthon ebédelek

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#115900) lovi27 válasza Somatom (#115860) üzenetére


lovi27
addikt

A Greenify-hoz most jött ki a javítás! Már újra szépen együttműködik az xposed-del, mint régen. Mondtam, hogy beindul ez. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.