Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78636) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Ez a Start menüs téma túl van izgulva részetekről szerintem. Ez már nem ANSI Win98 régesrégen, ahol a nyelvtől kezdve minden repült, főleg ha a magyar Windowsra tetted az angol vagy német modokat.
Utoljára én Win8-on használtam ilyeneket, de ott se hardcore rendszermod volt... Egyszerűen rátelepedett arra az eseményre, ami a start menüt kéne indítsa, odatett egy gombot, W10-en meg elfedi a start menü gombját. Nem töröl ki semmit, nem ír felül semmit, ugyanúgy megmarad mellette a beépített csak el van takarva.
Jogosultságot tekintve és prioritásban is felhasználói szintű, emiatt még lassabb is, mint a gyári.

Ettől függetlenül azért meg lehet nézni, hogy mi van custom start menü nélkül. Alapvetően engem a 8.1 már meggyőzött, és én a 10 részleges hátraarcát nem kedvelem ebből a szempontból. Magyarul nekem most is teljes képernyős a start menü.

Igazából az se tetszik, hogyha valaki nem ért egyet a topicban hangadó lakókkal, akkor azt addig basztatjátok, amíg valaki meg nem unja, bár ebbe nagyjából csak beletörődni lehet ahogy elnézem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.