Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79601) aakosch válasza movax (#79595) üzenetére


aakosch
tag

:)) Mellesleg a BIOS-ban lehet resetelni a biometrikus azonosítóeszközöket, és ez segített. :)

[ Szerkesztve ]

(#79602) #86564352 válasza vlevi (#79589) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ez 1803 bug. Jelentkezz ki az áruházból, majd vissza. Elvileg ez megoldja.

(#79603) vlevi válasza #86564352 (#79602) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hűűű. Na, olyat se próbáltam még, hogy az áruházból kijelentkezni. Azt se tudom, merre keressem, de este megnézem, köszi.

(#79604) #86564352 válasza vlevi (#79603) üzenetére


#86564352
törölt tag

Áruházban jobbra fent fiókképedre, majd a fiók nevére, felugrik egy ablak és ott kijelentkezés.

(#79605) jasonka válasza jasonka (#79579) üzenetére


jasonka
aktív tag

Már csak egy (?) kérdésem lenne (a régi konfig szétszedése előtt... :DD )

Most végre készítettem egy-egy boot-os telepítő DVD-t ISO képfájlokkal WIN10-64bit-hez, illetve WIN10-32bit-höz - meg is írta a program, de mind Win7 alól, mind XP alól üresnek "látszanak" a lemezek. Ettől még ott lehetnek a fájlok ?/ jók lehetnek "a megírt adathordozók" :D ?

[ Szerkesztve ]

Hja kérem ! A Belváros !...

(#79606) Cs1csó válasza jasonka (#79605) üzenetére


Cs1csó
félisten

Most ezért beáldoztál 2 DVD lemezt? MCT-vel egy a gépbe dugott pendrive-ra windows telepítő létrehoz bedugod majd az új gépbe és feltelepíted. ( a 32 bitet el kell felejteni, már egy telefonban is van 4 GB RAM)

[ Szerkesztve ]

(#79607) vlevi válasza Cs1csó (#79606) üzenetére


vlevi
nagyúr

Sőtt. A média Creaton toll kepes egy telepítő pendrive a rátenni a 32, 64 bites telepitot. Ilyenkor legalább 8gb-so pendrive kell.

(#79608) Doky586 válasza jasonka (#79605) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ne az éle felől nézd a lemezt... :((

(#79609) jasonka válasza Doky586 (#79608) üzenetére


jasonka
aktív tag

NEM az "éle felől néztem a lemezt", hanem beolvastatni próbáltam... :D

Mivel nem használt, de újraírható lemezek (amik álltak a szekrényben), így az írást meg tudom ismételni- vagy törölni tudom. (Természetesen boot-os pendrive-okat IS készítettem, de biztosra akarok menni...)

[ Szerkesztve ]

Hja kérem ! A Belváros !...

(#79610) smc válasza jasonka (#79609) üzenetére


smc
addikt

Lehet lemaradtam, de miért nem másolod egy pendrive-ra a telepítő tartalmát és dőlsz hátra?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#79611) alec.cs


alec.cs
tag

Sziasztok!

Windows 10 64bit 1803-ra történő frissítése után belassult a hálózati elérése a hálózaton lévő NAS szervernek.
Mitől lehet ez?

Megpróbáltam már újratelepíteni a Lan drivert, de ugyan az a helyzet.

Ráadásul a NAS-ról futtatott program állandóan 3050-es couldn't lock file hibaüzenettel áll meg. A NAS-on nem változott semmi. A jogosultságok is jók (Teljes hozzáférés).

Egyébként a Windows működése is belassult...

Mi lehet a gond?

Van-e valamilyen hálózati sebesség mérő program, amivel meg lehetne állapítani, hogy a NAS-t milyen sebességgel lehet elérni, illetve az, hogy az azon lévő fájlokat milyen sebességgel lehet megnyitni, írni, használni.

Van ilyen program (nem az internet sebessége érdekelne, hanem a hálózaté)?

Esetleg ha még azt is jelezné a program, hogy a hálózat mely részei működnek megfelelően, illetve hibátlanul az is jó lenne (értem ez alatt, hogy nincs-e valahol kontakt hiba, vagy kábel szakadás).

(#79612) pc360 válasza smc (#79610) üzenetére


pc360
addikt

Na jah, a DVD már régóta felejtős.

alec.cs: A netsebesség-mérő programokban beállítás szerint külön lehet szűrni a LAN-forgalmat is, pl.: Net Meter, NetWorx (portable verziók itt és itt).

De én inkább egy eleve 1803-as Win újrarakásával kezdeném a hibakeresést...

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#79613) cintula187


cintula187
addikt

Ez alapján jól értelmezem, hogy 16/20GB szabad hely kell a C-n a frissítéshez?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#79614) Cs1csó válasza smc (#79610) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen lemaradtál :DD

Az alap probléma is nehéz van egy régi gépe ami nemsokára KUKA, lesz egy VADI új gépe amire értelemszerűen windows 10-et akar tenni mi mondtuk hogy a régi gépen MCT-vel szedje le a windows 10 64 bites HUN verziót majd egy (mivel windows 7-en csinálná nincs natív lemezképolvasó) talán a Clone drive a legjobb a lemez mouth-olására majd fájlkezelőben másolja át a tartalmát az USB-re és amit meglesz a VADI ÚJ gép és ha azon semmi sincs akkor ha bedugja ezt a pendrive-ot és bekapcsolja a gépet akkor valószínüleg automatikusan erről is fog bootolni hiszen más rendszer nincs is a gépen.

DE ő most variál de senki sem érti hogy miért és min. Olyasmit írt hogy ezen a régi gépen akarj tesztelni a telepítést de írtuk neki hogy az még BOOT rendszerű nem GPT-s UEFI-s tehát nem is tudja tesztelni ahhoz hogy azon is bootoljon a windows 10 más módszerrel kell a pendrive-ra telepítőt csinálni ami jóval macerásabb mint a csak simán átmásolom a lemez tartalmát dolog.

(#79615) pc360 válasza cintula187 (#79613) üzenetére


pc360
addikt

Lehet, hogy elég kevesebb hely is hozzá, de ennyi amúgy sem árt, ha szabadon van a C-n (főleg, ha SSD-ről van szó). Ha HDD, akkor létezik olyan program, amivel a D-ből le tudsz csippenteni a C számára újratelepítés nélkül is.

Ha SSD, akkor valahogy muszáj helyet varázsolni. Ebben a Lemezkarbantartó is tud segíteni, az a Win frissítések során felhalmozott fájlokat is lepucolja. A használata úgy néz ki, hogy az admin módban futtatást is meg kell nyomni a felületén, és amikor újraszkenneli a C-t, minden látható elem kijelölhető törlésre. A Win frissítés és újraindítás után mindenképp érdemes majd használni, de ha nincs elég helyed, és még sosem futtattad, akkor előtte sem árt lefuttatnod, és újraindítani a rendszert.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#79616) smc válasza Cs1csó (#79614) üzenetére


smc
addikt

Akkor bocsánat, elengedem a témát. Majd megoldja valahogy, de azért javaslom egy ilyen pendrive tartalékolását a fiókban, ha véletlenül még sem sikerül jól megírni a lemezt. :D

Van vagy 10 éve, hogy utoljára dvd meghajtóm volt valamilyen gépemben is. Azt is akkura cseréltem inkább.. :DDD

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#79617) cintula187 válasza pc360 (#79615) üzenetére


cintula187
addikt

120-as SSD van kettéosztva kb 8gb van szabadon lemezkarbantartás után is.
1709 nél nem volt ilyen gond.
Elkezdi a frissítést de 40% körül "restore previous version of windows" és ennyi. Nem mintha kéne SOS a 1803 a sok baszkodásai miatt.
De akkor még egy okkal több a nagyobb SSD re.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#79618) pc360 válasza cintula187 (#79617) üzenetére


pc360
addikt

120 GB-os SSD-t semmi értelme kettéosztani.

Én a helyedben szemeznék egy friss, 1803-as telepítővel, és az SSD egy blokkba újraparticionálásával a telepítés során. A 120 GB teljességgel elegendő, még akkor is, ha szerkesztőprogramokat, és akár pár játékot is telepítenél.

A hivatalos MCT-vel letölthető és pendrive-ra rakatható a friss telepítő a kívánt architektúrában és nyelven.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#79619) King Unique válasza jasonka (#79605) üzenetére


King Unique
titán

Normál esetben a fájlkezelőben megnyitva a DVD lemezen látszania kellene a kiírt telepítő tartalmának ugyanúgy, mint amikor virtuális meghajtóként felcsatolod a lemezképfájlt. Ha esetedben egyik lemezen sincs semmi, akkor az érdekes... De amúgy én sem értem, hogy minek optikai lemezzel szórakozni, ha van pendrive-is, pláne 32 bites rendszerrel a leendő új hardveren. Ami valószínűleg eleve UEFI-s lesz és ráadásul olyan típusú, amelynél EFI módban 32 bites Windowst nem is lehet majd telepíteni, hanem csak 64 biteset. Az előbbi telepítéséhez max. a legacy BIOS (CSM) mód lehetne opció, de egy eleve UEFI-s hardveren elsődlegesen értelemszerűen az EFI telepítési módot célszerű használni, pláne egy modern Windows 10-nél.

(#79617) cintula187:
A funkciófrissítéshez (build upgrade) alsó hangon azért legalább 10-15 GB szabad tárhely általában szükséges a rendszerpartíción (C). Ez a "1709 nél nem volt ilyen gond" dolog nem éppen világos, mert ez ugyanúgy a korábbi verziókra, a korábbi build upgrade-ekre is vonatkozik. Tehát a 8 GB kevés lesz és szükség lehet a rendszerpartíció átméretezésére, ha már úgyis többfelé van osztva az SSD. Ha ez számodra nem opció, akkor a 1803-nál marad a tiszta telepítés. Ha pedig nem sürgős a dolog, akkor használod tovább a 1709-et, ahol a Pro kiadástól kezdődően akár 1 éves halasztás is beállítható a funkciófrissítéseknél.

[ Szerkesztve ]

(#79620) cintula187 válasza King Unique (#79619) üzenetére


cintula187
addikt

1703, 1709 -re való frissítéskor se volt 8-9 gb nél több helyem és rendben frissített. De tisztában vagyok vele, hogy ez édeskevés. Tervben vagy az egy partíciós SSD, majd szűz telepítéskor.
köszi mindenkinek.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#79621) Borisz76 válasza pc360 (#79618) üzenetére


Borisz76
veterán

Én a saját 512 Gb-s SSD-t sem osztottam ketté.
Rendszer, programok, játékok.

Minden más adat, filmek, zenék, képek a hálózati adattáron pihen.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#79622) pc360 válasza Borisz76 (#79621) üzenetére


pc360
addikt

Úgy korrekt, én se tenném.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#79623) Doky586 válasza jasonka (#79609) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Remélhetőleg ellenörzéssel és ISO-ként írtad ki, nem Audio lemezként.. :DDD

Ha ekkor sem létja a DVD-d akkor az az olvasó kuka..

[ Szerkesztve ]

(#79624) Doky586 válasza cintula187 (#79617) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Jó hírem van!

Egy 120GB-os SSD-t akár 120db partícióra is szétparticionálhasz GPT-uefi módban.. :DD :W

[ Szerkesztve ]

(#79625) jasonka válasza Doky586 (#79623) üzenetére


jasonka
aktív tag

NEM, nem audio DVD-nek írtam, - hanem boot-képes ISO-ként !

Hja kérem ! A Belváros !...

(#79626) Tiger. válasza svgyula (#79588) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Szia sikerült már.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#79627) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Régi NFSP játék lemezét pecekig olvassa az olvasó, viszont kell az eredeti a futtatáshoz.
Nagyon régen volt valami progi, ami kontakt másolatot készített, most mivel tudok eredetivel megegyező lemezt készíteni? Az még CD korszakban volt.
Bocs az offért!
Vagy más ötlet? Felmásolni HDD-re és onnan futtatni, működhet.
Vagy linket, ahol tudnak válaszolni.
Sajnos a DVD sem örök életű.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#79628) vlevi válasza #86564352 (#79602) üzenetére


vlevi
nagyúr

Bevált a kijelentkezés, köszi!
:R

(#79629) pc360 válasza Doky586 (#79624) üzenetére


pc360
addikt

Nem bírod ki egy nap se trollkodás nélkül?

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#79630) Geth válasza Doky586 (#79624) üzenetére


Geth
addikt

És még a GPT sem feltétel! :DDD

(#79631) Levwi


Levwi
aktív tag

Hellosztok lenne egy gondom a legfrissebb winnel. Mégpedig az, hogy nem tudom a tudtára adni, hogy én nem pin kóddal szeretnék bejelentkezni hanem a saját jelszavammal. Telepítéskor kötelező volt a pinkód megadása. Mondom jól van majd kikapcsolom. És itt jön a bajom. Kikapcsoltam és minden egyes bekapcsoláskor erőlteti, hogy állítsak be pin-t, de én nem szeretnék pinnel belépni hanem szeretnék maradni az évek óta megszokott jelszavamnál. Szóval tudtok erre valami megoldást, hogy hol tudnám letiltani az állandó, idegesítő pinkód erőltetését?

Huawei P20 Pro Black

(#79632) #93794560 válasza Levwi (#79631) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nekem is ez van. A régebbi kiadásnál lehetett választani, hogy pint, vagy jelszót akarsz, de itt nem. Csak akkor használhatsz saját jelszót, ha offline fiókkal használod.

[ Szerkesztve ]

(#79633) Armagedown válasza Doky586 (#79624) üzenetére


Armagedown
őstag

Majdnem eltaláltad, 128 partició hozható létre GPT-UEFI módban :))

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#79634) TRob1 válasza #93794560 (#79632) üzenetére


TRob1
veterán

Használhatsz jelszót, alul ott van hogy Bejelentkezési lehetőségek.
Csak mire odakattintasz és beírod a jelszót, már rég benn vagy Pinnel. :) (Habár ha jól emlékszem, régebben az utolsó bejelentkezési móddal indult legközelebb is)

¤ R'n'R ¤

(#79635) #93794560 válasza TRob1 (#79634) üzenetére


#93794560
törölt tag

Én ma váltottam át offline fiókból online-ra, és még nem néztem át alaposan a dolgot. Utoljára 8.1-en használtam online fiókot. Win 10-en eddig csak offline volt, de a mostani újratelepítésnél úgy döntöttem, hogy ismét online leszek.

(#79636) csixy


csixy
addikt

Ma a Fujitsu Esprimo brand asztali munkahelyi PC-met a kékhalálba terelte az áprilisi ajándékcsomagjával a redmondi csapat. ... Mit mondjak ... miért nem inkább maltert kevernek ezek? :(

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#79637) #93794560


#93794560
törölt tag

Ezzel a 1803-as frissítéssel rengeteg problémát kap a nyakába a felhasználó. Látványosan többet, mint az előzőekkel. S ez elég gáz. Mondom ezt annak ellenére, hogy nálam teljesen hibátlanul működik minden.

Illetve egy hiba időnként előfordul. Néha lecsatlakozik a wifiről, és ismét a csatlakozásra kell kattintani.

[ Szerkesztve ]

(#79638) svgyula válasza csixy (#79636) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Mondhatnád ezt a helyi informatikusnak is! Hol volt amikor szóltak a harangok?

(#79637) gb4400
Az a helyzet, hogy a felhasználók 0,0000001%-a aki bujja a fórumokat és panaszkodik a többi pedig észre sem veszi a "gondokat" hanem használja a rendszert és elfogadja olyannak amilyen VAGY hívja az "embert" és az megoldja! Igen kevesen akarnak kinevezett onkéntes informatikus "mesterek" lenni. Minden frissítés után pontosan ugyanilyen sírás-rivás kezdődött/dik most sem rosszabb a helyzet csak mások azok akik problémát találnak.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#79639) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Találkozott itt már valaki olyannal, hogy ha alt+tab-ozok egy programra, akkor az a program néha megfagy 10-20 másodpercre? Atom.io fejlesztő programot használok és ugye elég sok az átjárást a program és a böngésző között, gyakran mikor átváltok, akkor megfagy 10-20 másodpercre, de nem mindig, inkább csak esténként jön rá a hülyeség, még az az érdekes, hogy ha megnyomom a windows gombot a billentyűzeten, akkor egyből magához tér, WAT?

Megyen!

(#79640) jokeph válasza #93794560 (#79637) üzenetére


jokeph
nagyúr

1709 atomstabil. :)

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#79641) #93794560 válasza jokeph (#79640) üzenetére


#93794560
törölt tag

Azzal meg az volt a gond, hogy időnként kijelentette, hogy nem tudta betölteni a felhasználói fiókomat, s ezért egy ideiglenes fiókot használ. Ki kellett jelentkezni, majd ismét be. Úgy már ment a dolog.

(#79642) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Ez mi a gecitől van? Frissítés után fekete asztal, egy alkalmazás sem fut.

Aquila non captat muscas.

(#79643) jokeph válasza #93794560 (#79641) üzenetére


jokeph
nagyúr

Hoppá..... azt meg hogyan ?

Ilyen hibába egyik builddal sem futottam bele.... :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#79644) #93794560 válasza Hegyirabló (#79642) üzenetére


#93794560
törölt tag

Fene tudja, mikor mi baja van a rendszernek. Nálam egyszer fordult elő. A bekapcsológomb nyomva tartásával kikapcsoltam a gépet. Az második indításra már jó volt minden. Azóta nem találkoztam a jelenséggel.

(#79645) #93794560 válasza jokeph (#79643) üzenetére


#93794560
törölt tag

A 1709-nél ez jelent meg időnként:

(#79646) csixy válasza svgyula (#79638) üzenetére


csixy
addikt

Eljött elvitte a gépet és holnapra újra telepíti. Nem ülhet ott mindig mellettem.
Tudod ez nem olyan mint mondjuk egy bank 10-15 egyforma munka állomással.

Mi akik hasonló munkát végzünk mindannyian 1, 2 esetleg 3 géppel dolgozunk különböző helyszíneken és mindegyik helyszín egy kicsit más, különböző gépek különböző számítástechnikai tapasztalat, különböző perifériák. Csak egy a közös , a munkahelyen használt (mondjuk ki akármilyen célú adatbáziskezelő és kiszolgáló) program. Mi például a kolléganőmmel váltóműszakban használunk két gépet hálózati konstellációban. Ma pont az döglött le ,amin az adatbázisom van. A kolléganőmnek az a szerencséje, hogy az ő adatbázisa egy hurcolós USB-s vinyón van, s így meg lehetett csinálni , hogy ő tud dolgozni egyenlőre egy géppel kicsit kevesebb lehetőséggel addig is amíg az én rendszeremet újra húzzák.

Persze menteni rendszeresen szoktunk , de azt hiszem , hogy én is be fogok szerkeszteni ezután egy külső USB-s vinyót is , amin a felhasználói progi mappáját szőröstől bőröstől az adatokkal együtt mint egy tükröt csak a biztonság kedvéért folyamatosan életben tartok.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#79647) Borisz76 válasza Hegyirabló (#79642) üzenetére


Borisz76
veterán

Párom gépét 3 napja raktam újra emiatt a jelenség miatt.
Minden indításnál csak fekete képernyő volt.
2. nekifutásra jött be a rendszer......meguntam, újraraktam.
Azóta jó, nincs vele gond és ez a hiba sem jött elő.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#79648) zsid


zsid
senior tag

Sziasztok!
Tegnap egy másik topicban azt írták, hogy még mindig működik az "ingyenes" Win7>Win10 update. Linkelték is a Microsoft oldalát, de ott meg ez áll:

"Ha nincs Windows 10-licence, és korábban sem tért át erre az operációs rendszerre, a következő oldalon vásárolhatja meg".

Én értelmezem rosszul és tényleg működik még az update vagy jól értelmezem és fals információt kaptam?

<tRucKdriFteR>

(#79649) #93794560 válasza zsid (#79648) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ezt csak próbával tudod kideríteni. Feltelepíted a Windows 10-et a 7-es kódjával, ezt elvileg elfogadja. S amint netet érzékel a gép, aktiválja magát, ha ez a lehetőség még működik. Ha nem aktiválja, azt is ki fogja írni.

[ Szerkesztve ]

(#79650) svgyula válasza csixy (#79646) üzenetére


svgyula
addikt

Az informatikusok szakmai tudása folyamatos fejlesztést a rendszerek programok hardverek megismerését KÖVETELI! Szinte nincs még egy olyan szakterület ahol ilyen gyorsan változnak a "munkaeszközök"! Nekik sajna nem elég félévente elolvasni a PC magazint :N Nálatok a win 10 használat mellet neki tisztában kell(ene) lenni azzal, hogy nem hagyja rá a rendszerre meg a használóra az ilyen féléves frissítést! Egyszerűbb lett volna ezt kikerülni egy pendrive telepítőt ráereszt ebédszünetben vagy munkaidő után....... Valószínűleg most is azt fogja csinálni csak rádob egy kis hókusz-pókusz ködösítést, hogy okosabbnak tűnjön és értékesebbnek látsszon a munkája.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.