Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55201) Syl válasza vlevi (#55200) üzenetére


Syl
nagyúr

>Microsoft nem gyárt nyomtatót.

Hogyne gyártana! Ott van minden Win10-ben: Microsoft PDF Printer :C

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#55202) quailstorm válasza vlevi (#55200) üzenetére


quailstorm
nagyúr

G41-es gépem van, az már DirectX10-es és hibátlanul viszi az Aerot. Szóval tényleg nincs már az a gép, ahol ez probléma lenne. Ez a GMA4500.
GMA3100 meg GMA950 ugyan tud aerot de ott nem lesz 60FPS az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#55203) csixy


csixy
addikt

Én nem értem, hogy mi bajotok a dizájnnal. Nekem ez ugyanolyan mint a többi , csak újabb . Ennyi. Mondjuk nem tetszenek az időnként felvillanó és eltűnő DOS ablakok.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#55204) quailstorm válasza csixy (#55203) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az, hogy túlságosan flat és szögletes, nem elég kontrasztos, főleg az eredeti fehér címsor volt katasztrofális.
Univerzális appok default designja sem egy tökély, customizálni meg még a Sygic se ért rá :DDD Mondjuk én se. Gépház meg Windows Update használhatósága, olvashatósága, kontrasztja rémes, és külön témák nélkül olyan lesz bármi más univ app.

A tálca rendben van, dual monitor is. Kis start menü is nagyjából, a teljes képernyős viszont a 8.1-ben jobban tetszett. 8.1-nél még elfogadhatóak voltak az ablakkezelő gombok (jobb felső), 10-nél már túl minimál és beleolvad a környezetébe.

Rühellem azt a tendenciájukat is, hogy minden fehér. Nézz meg egy Skype 4-et meg egy Skype 7-et. Vagy Office 2010-et és 2016-ot default témával. A szemem kifolyik.
Mondjuk a hetes skype-nál volt rosszabb is csak nem tudom melyik, 6.22 talán, nem tudom melyik volt totál fehér de még a régi UI, nem a facebook copy kerek kék cucc.

Mellékesen a Google Material UI-ját is rühellem, ott is romlott az olvashatóság, meg sérti a közízlést. Persze vannak jó dolgok is benne, de az inkább funkció mintsem design. A 4.0.3-nál voltak csúcson a külön 4 sarkos tablet meg telefon Holo-val.
Angularos Materialok emészthetőbbek, ott csak a színek zavarnak.

[ Szerkesztve ]

(#55205) Popes


Popes
őstag

Nem az aero meg a design eszi meg a teljesítményt, :N hanem a sok feleslegesen futó process.
Magamnak megcsináltam hogy nekem tetsző kinézete legyen a rendszernek és szépen kigyomláltam amire nincs szükségem. Meg lehet nézni indítás után hány procces fut(még így is van ami nem létkérdés), akinek van kedve össze hasonlíthatja a "gyárival".

Nekem így optimális és így a legtöbb olyan anomália is kizárva amik itt sokszor felmerülnek.

Deus ex machina

(#55206) quailstorm válasza Popes (#55205) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ja, ez jól néz ki. Még sose vettem rá magam, hogy kipróbáljak valamit az asztalos topicból, de a 10 tolt arra. Anniversary-ig kerültem, aztán muszáj volt, mert UWP-re fejlesztettem...

Volt már olyan, hogy valami frissítés elcseszte a témázást? Mert ha nem, akkor a címsor jó lenne olyanra, mint neked van. Gyári tálca nekem okés.

(#55207) Popes válasza quailstorm (#55206) üzenetére


Popes
őstag

Gyakorlatilag az Anniversary teljesen használhatatlanná teszi az egész rendszerem, :((( ezért még 1151 van fent mert lusta vagyok azon újra megcsinálni mindent.(amúgy meg lehet)
Nem látok semmi olyat az Anniversary-ban ami rávenne hogy váltsak. :) Majd az újabb build ha kijön akkor azzal teszek egy próbát vagy addigra talán az Anniversary lesz problémamentes és folytatom a tendenciát hogy mindig egy verzióval lemaradva tartom csak a lépést. :) (a kísérleti egér úttörő szerepet meghagyom másnak ;] )

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#55208) quailstorm válasza Popes (#55207) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azon kívül hogy áprilisban lelövik az 1151-et, mást nem kell látnod.
Rolling release fostalicska lett ebből, ez van.

(#55210) Norberto008 válasza betyar1974 (#55190) üzenetére


Norberto008
tag

próbáld meg egy másik telepítővel

üdv

(#55211) Syl válasza quailstorm (#55204) üzenetére


Syl
nagyúr

Az a szomorú, hogy a Microsoft se tudja mit kezdjen ezzel a tehétsz*r lapos designnal. Totális káosz az egész. Számos program nagy ívben tojik a beállított színsémára. A számológép az például állandóan fehér, a térkép meg halvány szürke. És persze az Edge-t sem hatja meg a téma színe...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#55212) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Reggelt!

Egy nagyon láma kérdés: hogy a szöszben tudom azt megcsinálni, hogy screenshot esetén már magán a desktopon/screenen kijelölöm azt az aktív részt, amit szeretnék beilleszteni az akárhova?
Láttam egy cimborámat ahogy csinálta, de csak odapillantani volt időm, megkérdezni már nem.
A képernyő kicsit elsötétült és az a rész lett normálisan látható, amit épp kijelölt beillesztésre.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#55213) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Ti Windows 10-zel belakott SSD-t mivel partíciónálnátok, ami tuti nem barmolja el a rendszert, ingyenes és egyszerű a kezelése?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#55214) TRob1 válasza Petyyyyy (#55212) üzenetére


TRob1
veterán

Képmetsző (keresőbe vagy Windows Kellékek-nél megtalálod)

¤ R'n'R ¤

(#55215) hito válasza hito (#55213) üzenetére


hito
nagyúr

Koszonom, visszakerestem, megoldottam.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#55216) betyar1974 válasza Petyyyyy (#55212) üzenetére


betyar1974
senior tag

1.Megnyitod a képet(asztalon)
2. Print Screen gomb
3. tálcán keresőbe PAINT
4. beillesztés
5. ki X-eled, mintha kilépnél
6. MENTÉS és kész
Ha erre gondoltál!

(#55217) tatararpad válasza Petyyyyy (#55212) üzenetére


tatararpad
őstag

Windows Ink munkaterületben van ilyen képernyőkivágásos dolog.

(#55218) Petyyyyy válasza TRob1 (#55214) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ezer köszönet, ez volt az. :R
Sosem használtam még képmetszőt.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#55219) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok

Tegnap megpróbáltam fel frissíteni az Nvidiát, de sikertelen.
Elkezdi telepíteni, de egy idő után kiírja hogy sikertelen és nincs fenn videókártya driver.
Megpróbáltam a régebbit is visszatenni, de az is sikertelen.
Visszaállítottam egy korábbi dátumra a gépet, és ugyan úgy nem sikerült feltenni az nvidia driverét.
És mintha a gép is lassabb lenne.

Szerintem indok... Tegnap úgy érzékelte ez a **** oprendszer, hogy beragadt vagy folyamatosan nyomom a Windows gombot. és így elkezdtem írni. Sok minden beindult és bekapcsolt.. :S (nemtudom mik)
És az a szar narrátor is beindult, folyamatosan dumált és nagyon felhúzott! (Mire sikerült kikapcsolnom... )

Lehet a windows gond csinált valami szart a gépben?
Most telepíthetem újra a rendszert?

(#55220) álommanó


álommanó
csendes tag

Uraim segítséget kérek!

Tegnap vásároltam az ebayen 3000ft-ért windows 10 kulcsot.

Nem merem telepíteni és aktíválni kulcsot mivel a forrását nem ismerem.
Az ebay tele van win 10 kulcsokkal 1500tól 4000ft-ig.

Nem ismerem a kulcs forrását.
Amennyiben a kulcsot felhasználom és aktíválom a windowst úgy felelősségre tud vonni a microsoft vagy bárki??

Az ilyen kulcs vásárlás legális vagy illegális??

Nem szeretnék a hatóságokal ujjat húzni egy op rendszer miatt.

(#55221) Joccc07 válasza álommanó (#55220) üzenetére


Joccc07
addikt

Az, hogy legális vagy illegális az jó kérdés!

De a Microsoft biztos nem fog elővenni téged emiatt!

Ha a sok virágbolti Windows-os géptulajt mind elővennék akkor a nem ott állna a windows ahol most.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#55222) tibike8 válasza álommanó (#55220) üzenetére


tibike8
őstag

Ha jól rémlik, volt jó néhány ilyen felvetés a topikban itt vagy máshol és annyira nem lett legális az ilyen kulcsokkal. De nem lett volna jobb előtte kérdezni, ha így meg nem mered használni?

(#55223) tatararpad válasza álommanó (#55220) üzenetére


tatararpad
őstag

A Microsoftot különösebben nem szokta annyira érdekelni a dolog, hogy jogilag felelősségre vonja a népeket, ha lopott a kulcs akkor nem aktiválódik vagy később deaktiválják, mikor kiderül.

(#55224) álommanó válasza tibike8 (#55222) üzenetére


álommanó
csendes tag

Szia!

Hadd meséljem el. :B

Megmondom neked őszintén.
Van egy haveri társaság akivel együtt kockulunk,TS-en beszélgetünk.

Szóba került milyen op rendszert használunk.
Mondom nekem WIN 7 van.
Amíg lehet elhúznám a win 10 re váltást nameg a közel 30.000+ árat is sokallom.

Mondja a másik srác,hogy miért adnék érte anníit mikor az ebay tele van pár ezres kulcsokkal.
Másnap ráírok a srácra.Intézzen egy win 10 kulcsot,mert se paypalom se angol tudásom ebayhez.

Megjött a kulcs.Aztán kezdtem el agyalni,hogy biztos nem lesz ebből problémám.

Tizedéért kapok olyan kulcsot min a bolti win 10.Biztos ok ez így?

Utána döntöttem úgy,hogy rákérdezek itt és kérek állás foglalást.

Inkább vesszen 2000ft-om mint hogy később ebből problémám legyen és esetleg engem vagy a családom megrángassák.

[ Szerkesztve ]

(#55225) KEAN válasza álommanó (#55224) üzenetére


KEAN
tag

Ilyen olcsó áron leginkább OEM kulcsokat szoktak árulni szerintem. Tehát aktiválás után lockolja magát a géphez, azaz, ha bármilyen főbb komponenst kicserélsz a gépben, akkor buktad a windows licenset és újat kell venni.
Mondjuk az hallottam, hogy ilyen OEM kulcsot magánemberként venni eléggé szürke zónás dolog. (Amgy én is ilyent használok az egyik gépemen.)

Azért valaki hozzáértő majd javítson ki, ha hülyeséget beszélek. :)

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#55226) Воланд válasza álommanó (#55224) üzenetére


Воланд
titán

Lehetett ingyen is frissíteni. Most így kb a semmire adtál ki háromezer forintot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#55227) lao válasza álommanó (#55224) üzenetére


lao
tag

Ha van legális win7 kulcsod akkor még nindig lehet frissiteni win10-re.Az ms hagyott kis kaput :)

csgo jarokeret 37.221.209.104:27164 ----örök windows biteskedjék az androidos iPhonodon----

(#55228) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

A win 7 startmenü be/visszaállításához még mindig a classic shell a megoldás vagy van újabb a nap alatt? A kollégám nem akar megbarátkozni vele,hiába győzködöm a win 10-re,most ezt a kifogást találta.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#55229) DS39 válasza Dan-szan (#55228) üzenetére


DS39
nagyúr

hát ha pont olyan kinézetűt akar, mint 7-esben, akkor csak a classic shell (és hasonló programok) a megoldás.
de a mi a baj a 10-es start menüjével? a 8-as start képernyővel voltak gondjai az embereknek azt értettem, de ez azért már jól használható.

(#55230) Dan-szan válasza DS39 (#55229) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Nem tudom mi a baja,de szerintem még ő sem :W . Ok persze szokni kell,de ne ezen múljon már.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#55231) tibike8 válasza álommanó (#55224) üzenetére


tibike8
őstag

Köszi a mesét, ki is kapcsoltam a Tom és Jerryt :D Éljen a lutri :U

(#55232) tordaitibi válasza Petyyyyy (#55218) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Minden él nélkül ;] a Microsoft azért alkotta eme nagyszerű segédeszközt,mert a hibaüzenetek képét pillanatok alatt el lehet vele készíteni. Amit aztán csatolni lehet különböző fórumokra. :D

(#55233) TRob1 válasza tordaitibi (#55232) üzenetére


TRob1
veterán

Mármint a 3rd party app-jaidra gondolsz amivel szétcseszed ("ultragagyivá varázsolod") a startmenüt, meg az egyéb, 10-re nem optimalizált többi hasonlóra? ;] (Természetesen ha mindenből próbáltál 8 féle olyat ami win 10-re lett írva és mégsem működik együtt a winnel, akkor nem szóltam)
Vagy a szuper víruskergetőkére amik "teljesen tökéletesen beépülnek" a rendszerbe (legyen szó akár win7-ről, 8-ról vagy 10-ről, hisz ugye mindegyikre elég egy és ugyanazon app hogy tökéletesen a rendszer részévé váljon - és mert legfőképp ezek a cégek éjt nappallá téve azon tevékenykednek hogy tökéletesen beépüljön, mindenféle egyéb hibát és kiskaput mellőzve - mikor még a win alkotói sem tudják ezt véghezvinni mióta létezik win) :) Mert nem volt egyértelmű mire gondolsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#55234) Motoxxx


Motoxxx
tag

Üdv. Win10 op rendszerem van fent és hiba nélkül tette eddig a dolgát. Alaplapi biost frissitettem. És azóta ez a kép fogad minden bekapcsolásnál.

[link]

Mit tudok tenni Tegyem vissza a régi biost márha lehet egyáltalán, vagy egy win10 ujra rakás oldja meg a gondot?
Köszia a helpet

(#55235) vlevi válasza Motoxxx (#55234) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem, szerintem ennél egyszerűbb a dolog.
A BIOS-ban nézd meg az alapértelmezett BOOT eszközt. Szerintem ez van elállítva. Azzal, hogy új BIOS-t raktál rá, biztos átállt valami alapértelmezettre.
Feltételezem, hogy secure boot be van kapcsolva, ilyenkor nem az első HHD, hanem a Windows Boot Manager-t kell indításhoz beállítani.

(#55236) dannyl


dannyl
addikt

Sziasztok!
Win 10 64 bit újratelepítés után hiába telepítem fel a Mediaplayer Classic-ot, ha egy videófile-nál jobb klikk => társítás => másik program... menüt választom, akkor nincs ott a pipa, hogy mindig ezt használja. Pl. a txt-nél, doc-nál ott van, videóknál nincs. A gépházban pedig fel se dobja az MPHC-t, mint lehetőség, csak az áruházat, az alap TV + Film-et, meg a beépített mediaplayer-t. Hogyan tudnám ráveni, hogy alapértelmezett legyen a MPHC?

(#55237) raidx válasza Motoxxx (#55234) üzenetére


raidx
őstag

Nagy valószínűsséggel AHCI módban volt a telepítás BOS frissítés utánn alapból az IDE mód van beállítva. Ezt kéne visszaállítanod AŰHCI módra mert a végén reinstall lessz szülséges.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#55238) raidx válasza dannyl (#55236) üzenetére


raidx
őstag

MPC HC indíit. Beállítások, Futtatás rendszergazdaként, Beállítás alapértelmezett progrsmként. Majd beállítod, hogy mindent ő játszon le, vagy csak bizonyos tipusokat. OK és elvileg kész. Majd most menjél a gépházba.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#55239) Franklin válasza DS39 (#55229) üzenetére


Franklin
addikt

Nekem pl. az a bajom a Win 10 start menüjével, hogy ha billentyűről akarom újraindítani a gépet (mert mondjuk vmiért nincs kép vagy az egér nem működik), akkor az így történik:

1. Win gomb
2. Tab
3. le nyíl 4x
4. enter
5. le nyíl 2x
6. enter

Vagy így:
1. ctrl+alt+del
2. fel nyíl
3. enter
4. le nyíl 2x
5. enter

Win 8 alatt ez így nézett ki:

1. Win gomb
2. jobbra nyíl
3. enter

(#55241) #14595328 válasza Franklin (#55239) üzenetére


#14595328
törölt tag

Újraindítás mehet a Win + X, U, R kombinációval is.

Ez angol Windowson, magyaron lehet mások lesznek a betűk.

[ Szerkesztve ]

(#55242) King Unique válasza Franklin (#55239) üzenetére


King Unique
titán

0. Win+D
1. Alt+F4
2. le nyíl 1x
3. enter

Ez nem jó? :)

(#55243) Optimusx


Optimusx
tag

Sziasztok!
A mai nap azt írta ki a gépemen a win 10 pro az eddig használt fiókomba mikor be akartam lépni, hogy nem sikerült bejelentkezni a fiókjába, a probléma gyakran megoldható azzal, hogy kijelentkezik a fiókjából majd újra bejelentkezik, ha most nem jelentkezik ki a létrehozott fájlok és végrehajtott módosítások elvesznek. Kijelentkeztem, újraindítottam, de ezek után sem enged belépni. :(( Létrehoztam egy új felhasználót, de nem az igazi, hogy nem férek hozzá a fiókomhoz.
Kerestem a topicban, hogy járt-e hasonlóan valaki, de kulcsszavak alapján nem találtam, tehát ha már volt róla szó korábban elnézést kérek.
Kérem aki tud valami megoldást erre segítsen.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv.:
Optimusx

(#55244) dannyl válasza raidx (#55238) üzenetére


dannyl
addikt

Működik, köszönöm! :) Bár azért szégyen a microsoft-ra nézve, hogy ilyen macerás ez.

(#55245) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Sikerült megvennem az 5 éves céges gépemet, I3-2100 processzor, Gigabyte GA-H67M-UD2H-B3 alaplap, 4 GB DDR3 memória.
A mostani AMD 4000+ Dual Core-val van szerelve, 4 GB DDR2 RAM van benne, de sajnos az nforce chipset miatt csak kb. SATA1 sebességet tud.
Vettem bele SSD-t, gyorsabb, mint a HDD, de nem az igazi.
Az én gépezési szokásomnak úgy érzem a régi céges gép megfelelő lesz, mivel az legalább tudja a SATA3-at, tehát lesz értelme az SSD-nek.
Ráadásul tényleg olcsón, 12 ezer FT-ért kaptam meg.
Viszont most jönne a kérdésem, amit nem tudok.
WIN 10 64 bit lesz telepítve, tisztaszoftveres.
Az SSD-re megy majd az op. rendszer.
Telepítés közben mit kell majd választanom:újrapartícionálás, vagy csak a partíciók törlését?
Eddig SSD-re csak egyszer telepítettem a WIN-t.
A WIN pendrive-ről lesz felrakva.
Rufus-al írom majd ki az ISO-t.
A Rufus-ban a Partíció séma és fájrendszernél mit kell kiválasztani?
Ami a képen van?
(B)A fájlrendszer-t NTSF-re állítom, ha ez így jó?(/B)
A gép BIOS-ában kell-e valamit állítani, hogyígy bebootoljon a gép?

A mostani gépemnél nem kellett variálni.
Az SSD használatához az egyéb BIOS-beállításokat tudom, utánnaolvastam.

(#55246) quailstorm válasza GEPESZ66 (#55245) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az a gép már tud UEFI-t. Partíciók törlése, mérete mind a te döntésed.
Két opció van:
Legacy mode, MBR,ahhoz NTFS fájlrendszer kell a pendrivera.
Képet meg kukázzad, remélem nem saját 2013-as és Linux, semmire nem jó neked.

Viszont lehetne UEFI mode-ban is telepíteni, ha már újabb a gép, akkor minden partíciót törölni kell, és GPT mode UEFI-hez, NTFS oda is mehet elvileg.

Egyéb BIOS beállítás az USB boot de azt csak tudod.

(#55247) S-IW válasza Franklin (#55239) üzenetére


S-IW
tag

Egyszer megnyomod a bekapcs. gombot. Leáll. Ismét megnyomod. Elindul. :DD

(#55248) Máté94 válasza quailstorm (#55246) üzenetére


Máté94
addikt

Nem, nem tud. :N :B

(#55249) tordaitibi válasza TRob1 (#55233) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Nem ertelek pontosan, de majd meglatjuk.
A startmenurol epp most folyik eszmecsere, en magam is a win gomb-up-enter modon allitom le a gepeimet evek ota, valamint az uj startmenu nekem nem jon be (maradi es oreg vagyok, ez is lehetseges ok :-) ).
A csempekre nincs szuksegem, ezert nekem a hagyomanyos xp-szeru startmenum van.

A kulso 3rd appokkat nem lehet nelkulozni, az hogy en az evek ota osszegyujtott, beallitott, kezemreallo alkalmazasokat portable valtozatba hasznalom, az miert baj? Nem rondit a rendszerbe, mivel masodvinyorol futnak, egy rendszerosszeomlas, esetleges win reinstall soran minden megmarad.

Epp azt akarom elkerulni hogy beepuljenek a rendszerbe, eleg gondja van a windowsnak neha sajat magaval es a sajat appjaival is :-) :-

Viruskergetot semmilyen formaban nem hasznalok.

Egyebkent az miert baj, ha valaki evek alatt osszeallit maganak mind kinezetre, mind szoftverkornyezetre egy neki tokeletesen megfelelo rendszert, megszokja sot megszereti, hasznalja,
es amikor kulso tenyezok (pl.windows10) ebben meg akarja valtoztatni, akkor nem hagyja?
Es megprobalja a win10 kinezetet, alkalmazasait az evek, esetleg evtizedek alatt megszokotthoz alakitani?
Ez hiba, bun, hogy nem en mennek az oprendszer eloirasai szerint, hanem urambocsa, az oprendszert alakitanam az EN szajizem, igenyem szerint?
En ugyerzem, ez utobbi a realisabb.

(#55250) lkristóf


lkristóf
senior tag

Sziasztok, régebben megtaláltam ezt a beállítást de most nem találom. Szóval mikor eltelik annyi idő, hogy a monitor kikapcsolna, vagy képernyőkímélő jönne be vagy nem tudom mi, akkor ez a kép jön be:

Ezt merre lehet kikapcsolni? :DDD Köszi! :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.