Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55652) tordaitibi válasza movax (#55648) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Teljesen igaz, a sufnituningból születtek eddig a legjobb dolgok a világban. :D

Buherálom én is az oprendszert rendesen, nem a magam mentegetésére, de:
Cortana nekem nem kell, az Áruház sem (1 azaz 1 alkalmazást szerettem volna eddig onnan, abba is beletört a bicskája), a Defender a random előforduló és nagyon idegesítő teljesen megfogja a gépet effektusa miatt ment a levesbe, az update pedig az erőszakossága miatt. Éjjel a munka legnagyobb dandárjába (3dvr-ről mentettem éppen, egyebek) fogja és restartol. Ebben jó fej a Microsoft, azt hiszi éjjel 3-kor mindenki alszik... Emiatt kézi update 2 hetente.

Az Edge, ezzel nekem speciel nincs bajom, böngészni tökéletes, másra primitív, mint a WMPlayer és társai, de használható. Valamint a hőskorba egyszer próbáltam az IE-t legyalulni és a fél xp használhatatlan lett. De mindenkinek magánügye, mit mikor gyalul le, telepít fel.

Valamint, az ősöreg IE nálam napi használatban van, ebben maradt meg egyedül az NPAPI támogatás, enélkül meg nem megy a távoli dvr-ekre csatlakozás.

Úgyhogy hajrá tweakerek, de abban meg sok fórumtársnak igazat adok, ha esetleg ész nélküli turkálás hatására megnyúvad az oprendszer, az akkor ott NEM Redmond hibája.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.