Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120021) pontyos


pontyos
senior tag

Sziasztok, adott egy gép 128 as SSD je, amit cserélni szeretnék 256 ra. Ezen jogtiszta Win10 van. hogyan a legszerűbb megoldani a problémát ha nem szeretném újratelepíteni?!
Köszönöm szépen

(#120022) Pyttawrx válasza st3v3np3t3r (#119996) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Win10-re írtam a rendszerkövetelményt, és a tapasztalatot. :) Személy szerint is jobbnak látom a virt. mem. Kikapcsolását, de 8 vagy e feletti ram esetén. Egyszer mindjuk jártam úgy, hogy 8-nál visított. ;)

Alap használaton (irodai, netezős, filmézős noti) a napokban több is jött ilyen (t3100/3gb ddr2/ssd-t tettem bele, win10 32 bit). Olyan szépen, gördülékenyen ment, bevallom egy hangyányit meg is lepődtem. :F De szuperálnak. Most d630-as noti van nálam core2duo ugyanígy “turbozni”. :)

(#120023) King Unique válasza pontyos (#120021) üzenetére


King Unique
titán

Klónozással, illetve előtte a programban / utána a lemezkezelőben a kötet kiterjesztésével (bővebben).
A klónozás idejére a célmeghajtó (256 GB-os SSD) csatlakozhat helyileg (pl. SATA), de akár USB-n is (ha máshogy nem megoldható), viszont az utóbbi esetben értelemszerűen ki kell majd cserélni a művelet végeztével a 2 meghajtót, betenni a forrás helyére az újat. Illetve ha megtörtént a klónozás, akkor szükség esetén beállítani a BIOS-ban a megfelelő boot eszközt (új SSD), boot sorrendet, akár kivenni a gépből az új SSD-ről történő 1. bootolás idejére a régi SSD-t amíg nincsen róla törölve a korábbi telepítés, stb.

[ Szerkesztve ]

(#120024) Pyttawrx válasza pontyos (#120021) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
pl klónozás macrium progival, majd pedig partíciót is állíthatod a kívánt méretre. De jó ezekre pl a mini partition tool is.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.