Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112298) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Segítséget szeretnék kérni: adott több Lenovo V130-15IKB laptop (i37020, 8GB, 256GB SSD). Legális (intézményről beszélünk) Windows 10 Enterprise és Office 2016 feltelepítve 2020.01.06-án. Chrome, Firefox, Adobe Reader, Teamviewer, Nod32, Total Commander van pluszban feltéve. A többi gépre Macrium Reflecttel klónozva az eredeti gép.
2020.01.13-án kollégának átadva a gép, napközben hiba nélkül használja, délután hazaviszi, majd szól a telefon, hogy összeomlott a Windows, induláskor automatikusan javítana, de nem tud. Mondom ok, hozd vissza, adok másik ugyanilyen laptopot. 01.04-én odaadom a másik laptopot, de előtte volt 8-10 frissítés, amit feltelepített a Windows. Aznap nincs probléma, másnap napközben nincs probléma használat közben, erre tegnap este ismét hív, hogy ugyanúgy összeomlott a Windows, mint a másiknál.
Ramteszt ok, chkdsk /r /x ok. A Windows a helyreállítás után a SrtTrail.txt-ben egy dolog kivételével mindent rendben talál. A hiba:
Név: Telepített LCU keresése
Eredmény: Sikeresen befejeződött. Hibakód =  0x3f1
Szükséges idő = 3891 ms
A hibakódra nem találtam semmi érdemleges megoldást. Valami update-tel kapcsolatban lenne probléma? Esetleg a kolléga valami pendrive vagy egyéb eszköze okozhat ilyet (ma még nem találkoztam vele, nem tudtam megkérdezni, hogy a két délutánban mi volt a hasonló cselekedet, amiután jelentkezett a hiba mindkét gépnél)? :F
Köszönöm az ötleteket.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.