Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39919) peugeotmate válasza Runner_fxr (#39908) üzenetére


peugeotmate
őstag

+ Napfénysüti:
Köszönöm a válaszokat! :R Én országúton tekerek főleg és a szembe kerülő bogarak és egyéb szmötyik ellen kellene a szemüveg. Napszemüveget nem szoktam használni bringázáshoz, megbékéltem a napsugarakkal. Szerintem indítok egy átlátszóval, aztán ha úgy érzem, "ráfejlesztek". :)

MÁS

Tovább kutakodtam a cross bicómhoz kerékpár gumi ügyben és rábukkantam a Schwalbe Spicer HS442-re. Szerintetek ennek a mintája mennyire tudna alkalmazkodni a poros út adta körülményeknek? 90%-ban aszfalton tekernék, de örülnék ha a murvás úton se menne cafatokra. Illetve aszfalton kanyarokban is jó lenne, ha nem sodródna le. A kopás-és időtállósága is érdekelne. No meg elvileg ez már újfajta defekt védelmet kapott a Schwalbe-tól, érdekelne, hogy jobban állja-e már gumigyilkos próbákat, mint a többi márkatársa. (Visszakerestem a fórumon és láttam, hogy belaazallat kolléga is ilyet használ. Ezért az ő válaszára mindenképp számítok. :B )
A Cube is ezzel szereli a trekking kerékpárjai nagy részét így nagyon rossz csak nem lehet. :D

meg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.