Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18401) amtibacsi


amtibacsi
aktív tag

Spotify nem megy, akkukímélő módot nem jegyzi meg ez sem. Minden indításkor be kell írni :-(

(#18402) Oldman2 válasza amtibacsi (#18401) üzenetére


Oldman2
veterán

Ma megnéztem én is, szimpatikus (lenne), de a Spotify-vel nálam is gond van.
Úgy tűnik tényleg nagyobb a sebességjelző ikon, az értesítő hangok nem 1x hanem 3x hangzanak fel (pl. a sebességhatár túllépés).

(#18403) whbear válasza amtibacsi (#18401) üzenetére


whbear
senior tag

Akku kímélőt nálam megjegyzi, semmilyen zenei platform nem megy mert nem az eredeti certifikáttal van szignózva. Ez ezért nem hiba.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#18404) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!
A héten jártunk többször Bp-Szolnok-Martfű-Tiszaföldvár felé. Nekem Pest megyei matricám van. Régebben beparáztatak, hogy ha aktiválják a Szolnok megyeit, akkor már nem lehet arra menni, amerre addig vitt a Waze, hanem előbb leterel. De, most is ugyanott vitt le, (Abony nyugat, Szolnok észak). A régi 4-es úton meg kint volt a megyehatár tábla. Visszafele is ott vitt fel, ahol eddig. Most akkor erre az útra baromira nem kell a Szolnok megyei matrica! Megnéztem a Nemzeti Útdíj oldalán, ott azt írta, hogy a 99km-es lehajtóig mehetek a Pestivel. Én előbb mentem le, mert a Waze arra vitt. Akkor ez így jó ahogy leírtam nem?

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#18405) Pulsar válasza Faterkam (#18404) üzenetére


Pulsar
veterán

Szia,
Pest megye matrica Szolnok Észak, Jászberén {32} (98) lehajtóig érvényes, ahogy Te is írtad. És igen, azért vitt le egyel előbb, mert a következő lehajtónál már csak az az opció lett volna, hogy át kell keresztbe navigálnia Szolnokon, aminél lényegesen gyorsabb lentről a 4-esen megkerülni. Még ha az út minősége botrányos is :)

(#18406) Rick4 válasza Pulsar (#18405) üzenetére


Rick4
félisten

Sajnos az utak minőségével, szélességével abszolút nem foglalkozik a program útvonaltervezője, 2m széles, betonlapokból összerakott, útnak alig nevezhető valamin is elvisz a házak között, még akor is, ha az amúgy párhozamos, jól autózható, 6 méter széles főutcán közlekedve 100m-rel hosszabb lenne...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18407) Pulsar válasza Rick4 (#18406) üzenetére


Pulsar
veterán

Nem a hosszúság a prioritás, hanem az idő, és annak tartása. Sarkítva ha van egy út, amin ugyan csak 20-al tudsz haladni, de azt mindig akkor nagyobb prioritást kap, mint a 50es átlagsebességű, de sokszor, változó időben dugó, baleset, bármi előfordulhat. A routingra sajna nincs rálátás, csak ilyen csepegtetett infók vannak, de hogy ez pontosan milyen súlyozással, azt nem tudni.

(#18408) Rick4 válasza Pulsar (#18407) üzenetére


Rick4
félisten

Oké, értem én, de borul az elmélet, a program nem tesz különbséget az alig járható, 30-cal autózható, és a szélrs, jó minőségű, 50-nel aztózható utak között, és ha egy 2m széles, betondarabokból összerakott útféleségen kell mennem, ahol a legjobb érzéssel is max 30-cal megyek, miközben a 6m széles főúton a megendegett 50 is ment volna, szerinted melyiken érek át gyorsabban? Nyilván az előbbin, ennek ellenére a program az utóbbira tervez.
Mint mondtam, a program tervezése hibás, számtalanszor megcsinálta, hogy bármilyen város bármilyen utcájáról képes letervezni, beraktam már erről az anomáliáról számtalan péndát, Vésztő nevű békés megyei kistelepülésen este 10-kor nulla forgalommal is levitt a főútról főutcáról, és a fent említett, alig 2m szélrs betonpakolból összerakott útféleségen vitt végig, máskor sima úton bevitt a 30-as övezetbe, ahol az út szélén álló parkoló kocsikat kellett kerülgetni, ott volt a főút üresen.

És a fő gond, hogy utóbbi esetben egy 1km-es szakaszt kerültünk el egy 1km-es szakasszal, és ugyanúgy se egyiken, se másikon semmi dugó, semmi torlódás. Azt a szitut én is felimserem, hogy a torlódásos, vagy nagyforgalmú útszakaszt érdemes elkerülni sokszor, viszont azt is, hogy egy kétszámjegyű főút és egy négyszámjegyű mellékút a waze tervezőnek ugyanaz a kategória, miközben nyilvánvaló, hogy az útminőség és a sebesség teljesen más.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18409) Faterkam válasza Pulsar (#18405) üzenetére


Faterkam
addikt

:R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#18410) Pulsar válasza Rick4 (#18408) üzenetére


Pulsar
veterán

ott akkor szerintem valami más hiba van, mert ennyire drasztikus dolgot én még nem tapasztaltam, főleg nem éjszaka. Ez mostanában volt? Tudnál mondani egy település nevet, ami minden áron le akart terelni? Köszi

(#18411) Rick4 válasza Pulsar (#18410) üzenetére


Rick4
félisten

Nem csak le akart, hanem le is terelt, mert hittem neki, másodszor már viszont nem. Nem tudom, mennyit autózol, én már túl vagyok csak a waze-zel a 174 ezer km-en, európa nagy részét bejártam az elmúlt pár évben, és országon belül is elég sokat autózom, meg még a waz nélkül is mentem eleget, szóval mondjuk ki, hogy sokat láttam a waze működéséből.
Vésztő Fő (Vesselényi) utca és ott kellett volna egy jobbos, előre elláttam a lámpáig, mert este 10 óra volt, amikor amott kijutottam, balra nézve ugyanúgy elláttam a lámpás kereszetődésig, egy teremtett lélek se volt az úton!

ebből csinált a waze egy zrínyi utcát..
2 méter széles betonlapok, 30-cal lehetett menni..

És nem volt egy bonyolult kereszteződés:

Megcsinálta ezt külföldön is: [link]

Mesztegnyő főutca és az Ady Endre sarka ugyanez a szitu, nulla időnyereség, két méter úton autózhatsz a főutca helyett.

Itt el akart vinni jobbra: alig 2 méter a beton:

Pedig ez se egy bonyolult kereszteződés:
Már kétszer megcsinálta, mindkétszer direkt a főutcán mentem tovább, hiszen látszik, hova kellene befordulnom, terémszetesen semmiféle torlódás- baleset- akadály, elütött állat, vagy más jelölés nem volt előtte sem, amikor én mentem, akkor sem, és még csak hamarabb se értem oda, hogy esetleg egy beragadt torlódás miatt akart volna elvinni, ez egész egyszerűen ilyen..

Ezek után persze megkaptam, hogy a forgalomszervezés historikusan működik, azaz ha egyszer volt torlódás, ezek szerint legközelebb se visz arra, vagy hogy? Akkor ez nem élő térkép, nem élő tervezés, de egy kalap alá venni az ilyen- olyan utakat simán okoz ilyen anomáliákat.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18412) Debilon válasza Rick4 (#18411) üzenetére


Debilon
addikt

Érdekes, mert Mesztegnyő felé relatív sokat megyek, de sosem akart levinni a fő utcáról, mindig végig tervezett a falun

Tényleg valami érdekes dolog lehet amiért téged arra vinne

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#18413) whbear


whbear
senior tag

Volt egy LG G5 telefonom ami csak navigációra használtam volna. Pár út során elegem lett belőle, hogy össze vissza visz pont úgy, mint Rick kollégát. Aztán feltettem egy GPS tesztelő appot ami azt mutatta meg, hogy random leesett a pontosság 60-80 méterre. Na ilyenkor rátervezett valami ilyesmit, mint amit a fórumtárs írt. GPS Connector appal kipróbáltam egy Bluetooth GPS-el és úgy jó volt. A mostani telefonomban jó a GPS és nem is tervez értelmetlen kerülőket, mint azelőtt. Pl mentem egyenesen egy főúton, levitt balra egy mellékutcába, majd földúton vissza a főútra Szlovákiában. Ugyanazon az úton, másik telefon amiben jó a GPS vevő, simán vitt egyenesen. Szóval szerintem az ilyen random letervezések pozíció hibára utalnak.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#18414) whbear


whbear
senior tag

És még az vettem észre , ha a GPS Connectorban kiválasztottam a saját belső GPS vevőt, akkor is jó volt, nem dobálta el a fixet.

[ Szerkesztve ]

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#18415) Rick4 válasza Debilon (#18412) üzenetére


Rick4
félisten

Nem tudom én sem, miért van, de hidd el, csinálja. Talán a nehéz kereszteződések elkerülése, de ezt nem nevezném nehéz kereszteződésnek.. :D
Ennek ellenére másodszor már fotóztam.

És ekkor csekkoltam, hova akar bevinni... Nem mentem arra, hanem a főúton végig, nem volt semmi, amit kerülni kellett volna.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18416) Debilon válasza Rick4 (#18415) üzenetére


Debilon
addikt

érdekes :D szerkesztőben jelöld be privát útra :D a helyiek, meg akinek kell úgyis bemennek, mást meg nem fog arra vinni

egyszer kellett ilyen kis utcán mennem, amikor a helyi polgárőrök letereltek, mert a rétesfesztivál miatt a fő utca le volt zárva

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#18417) Rick4 válasza Debilon (#18416) üzenetére


Rick4
félisten

A kép nem tegnap készült, 2021 augusztus 24-én ott autózva nem tűnt rétesfesztiválnak a kanyar körüli rész, a kutya se volt ott. :D Pláne hogy a covid miatt elmaradt! :D
Köszi a tippet!

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18418) Pulsar válasza Rick4 (#18417) üzenetére


Pulsar
veterán

Ez a cucc gyári a kocsiban? Mármint AA vagy CarPlay? Mert én amit eddig láttam, ott a telefont le kellett tenni egész a váltó elé, és lehet ott rossz a GPS vétel, és úgy járt mint whbear kolléga?

(#18419) tyuli76


tyuli76
tag

Sziasztok!

Kb. 1 hónapja minden indításnál a beszéd nyelv angol,hiába állítóm magyarra ,vissza áll angolra a következő használatnál.Tegnap újra telepítettem az se segített.

Mit kell átállítani,h magyar maradjon?

(#18420) Oldman2 válasza tyuli76 (#18419) üzenetére


Oldman2
veterán

Két állapot van:

az adott ország nyelve (alapból magyar)
mindig magyar nyelv

(#18421) tyuli76 válasza Oldman2 (#18420) üzenetére


tyuli76
tag

Ezt vissza olvasva már meg is néztem.Minden magyarra van állítva a nyelv is és a régió is.

(#18422) Rick4 válasza Pulsar (#18418) üzenetére


Rick4
félisten

Ez egy 8 magos processzoros androidos fejegység 4GB ram társaságában, külső GPS antennás, ami a szélvédő alatt ki van téve a műszerfalra, és ami egyszerre lát vagy 20-25 műholdat, tehát itt soha nem volt olyan, hogy nincs jel, gyenge jel, nem az úton visz, hanem átdob a szomszéd utcára, meg körbeforog, mint a bolond, stb stb stb, ezek itt egyszer se fordultak elő. Amikor itthonról indulok, van egy olyan szakasz 500m múlva, ahol egy szervizút visz a rendes út mellett, autó indítástól számolva kapun kiállással együtt is max 2 perc, mire odaérek, tehát a navi is frissen indul, de ott se volt soha hiba, hogy oda áttett volna, igyekeztem jót venni.

Telefonnal, ami egy OnePlus 8 pro egy soha sehova be nem jelentkezett waze programmal ugyanakkor ugyanott ugyanazt csinálta, az meg még ennél is jobb technikailag, pláne gps vétel szempontjából, szóval az ott szimpla tervezési hiba az összes többi ilyennel együtt.

Nyilván volt idő a kérdés megvizsgálására, mint írtam, másodszor arra menve már rákészültem, hogy megörökítem a problémát, ezért ráhúztam, elforgattam a képernyőt, hogy egyben látsszon minden, alul látszik is, hogy megjelent a gomb, hogy visszatehetem a saját pozícióra, és telefonnal a kezemben fotóztam, mit mutat, majd még az utcába is befotóztam a másik oldalról.
Az égvilágon semmi se indokolja ezeket.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18423) Pulsar válasza Rick4 (#18422) üzenetére


Pulsar
veterán

hát én akkor nem értem, miért kivételez veled az app. :D
nincs véletlen valami főutak, fizetős utak, akármilyen utak elkerülése benyomva?

Kipróbáltam ami az egyik képeden van, engem ott nem akar levinni. Tök fura

(#18424) Rick4 válasza Pulsar (#18423) üzenetére


Rick4
félisten

Persze hogy nincs, éves matricám van a tranyón is, viszonylag sokat megyek, szóval napi több tervezés, csekkolás zajlik, gmaps-en, gépen nézem össze a címeket, majd a waze-en sorban egymás után írom /diktálom be őket mér menet közben, szóval minden ilyen fontos dolog jól be van állítva, a szükségesek ott vannak, a szükségtelenek nincsenek, egyedül a bonyolult kereszteződések elkerülése van beállítva, illetve gondolom mint mindenki másnak, a földutak elkerülése.

Mivel már bejelentettem 2021-ben, mert hogy ez egy akkor észlelt hiba volt, szerintem nem számít, most mit mutat, lehet lezongorázták már...

Van több ilyen, megcsinálta a lengyeleknél, cseheknél is, arról is tettem be képest, ott végülis csak a 200m-rel rövidebb út, de sokkal rosszabb minőségű úton tervezés volt a lényeg, de a vésztői esettel simán egybevág, itt nem hiszem, hogy 50 méternél rövidebb táv lehetett volna, időben meg tuti hosszabb....
A poszt apropója végülis az volt, hogy ezt konkrétan könnyen dokumentáltam, mert egyik nap asszonyt vittem a kórházba, ismert hely volt, ezért is tudtam elsőre, hogy nem lesz az jó, amerre vinne, de könnyű dolgom volt, mert 2 nap múlva ismét ott mentem, és fel voltam készülve bekapcsolt kamerával, hogy megcsinálja ismét a letervezést a logikus útszakaszról, én meg fényképezem...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18425) Pulsar válasza Rick4 (#18424) üzenetére


Pulsar
veterán

ok, jogos, meg mondtad, másik készüléken is csinálja. Mondjuk azt nem tudom, hogy belépve egy másik készülékre, az ilyen beállításokat szinkronizálja vagy sem :)

De most van aktuálisan ilyen problémád? Tudnál mondani egyet, ahol folyamatosan ezt csinálja neked, és aktuálisan? Tök megnézném a térképet, meg mindent.

(#18426) Rick4 válasza Pulsar (#18425) üzenetére


Rick4
félisten

Asszony telefonja volt a másik, szóval azzal nem szinkronizál semmit, de a google adataim a saját telefonomon és az autó fejegységen azonosak, és amíg be nem lépek, waze ott se szinkronizál le semmit.
Hidd el, próbáltam rájönni, mi okozhatja, és elég körültekintően végignéztem, milyen módon tudom kideríteni, hol a hiba, de csak arra jutottam, hogy központilag sikerült így.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18427) Faterkam válasza Rick4 (#18424) üzenetére


Faterkam
addikt

"egyedül a bonyolult kereszteződések elkerülése van beállítva"

Nálam ez sok bonyodalmat okozott a fővárosunkban, ki is kapcsoltam rögtön! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#18428) Pulsar válasza Rick4 (#18426) üzenetére


Pulsar
veterán

ja, félre ne érts, nem feltételezem, hogy nem néztél végig mindent, vagy, hogy nem is úgy volt, szimplán kíváncsivá tettél :R
Régen is volt ilyen preferált útvonalak megtanulása, amit lehet olyan ügyesen vezettek ki, mint az akku kímélő mód kapcsolót, hogy maga a funkció, és az adatbázis ott van mögötte, csak nem tudod kapcsolgatni. Nyilván ezekre nem is tudnánk meg a választ, csak érdekelne miért kivételez veled, meg másokkal is az app.

Ez pont olyan érdemes téma (számomra :D ), hogy vannak bizonyos útszakaszok, ahol rendszerint vannak userek, akinek a GPS vétele elcsúszik 100-200 métert, rendszerint déli irányba. Sok-sok user elmegy úgy, hogy nincs probléma, de heti, két heti 1-1 jelentés mindig van akinek igen, és mindig ugyan azon a környéken. Erre sem tudom mi lehet a magyarázat, de valami van, mert bizonyos helyekhez köthető a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#18429) WhiteWalker válasza Rick4 (#18411) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ma is 6 perc miatt akart 14 km-rel többet kerültetni....

Nem értem , hogy automatikusan miért a hosszabb útvonalat állítja be induláskor, miért nem kérdezi meg merre akarok menni egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#18430) zeon.hu válasza WhiteWalker (#18429) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Sajnos régen kivették a "Leggyorsabb - legrövidebb" opciókat.

#?*@&!

(#18431) tyuli76 válasza tyuli76 (#18419) üzenetére


tyuli76
tag

Azt figyeltem meg,h amikor össze kötöm az autóval a telefont,h az Andoid autón zenét halgassak ,közben nem kapcsolom be a gps,se a wazet akkor át áll a nyelv angolra.
Minden AA frissítésnél jön valami bosszantó hiba.

(#18432) energomatt válasza WhiteWalker (#18429) üzenetére


energomatt
senior tag

Egy oda vissza úton Balaton fele és másnap vissza, kétszer kellett átkapcsolnom az autós navigációra a Waze-ról: egyszer odafele azután visszafele is. Borzasztó amiket művelt.

(#18433) Rick4 válasza Pulsar (#18428) üzenetére


Rick4
félisten

Én is csak magyarázkodom, hogy minden lehetséges dolgot számításba vettem, de logikus érv akkor sincs az ilyesmire, hacsak nem tényleg téveszt a gps, de láthatod, pont ezt ellenőriztem le, visz az úton, jóval a kereszteződés előtt vagyok, elhúzom a térképet, hogy látsszon, majd 200m-rel arrébb hol akar vinni, és ott már le volt tervezve a kis útra, holott másik út híján mindegy, hogy a gps-em pontos vagy sem az bizony tervezési hiba volt..

WhiteWalker M0-son mindig elvinne, azt én sem értem, miért nem lehet indulás előtt automatikusan választani, tehát téprkép, útvonalak, idő/ km, és arra böksz, amelyikre akarsz.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18434) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

A megyei matrica miatt visszatettem ezt a sz.rt, de megint közel áll ahhoz hogy leszedjem. Normális ,hogy ilyeneket akar csináltatni?

Az általam berajzolt piros vonalon mentem, 3,5 km és 7-8 perc volt. Mi volt az elképzelése? :W :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#18435) Márton válasza V.Stryker (#18434) üzenetére


Márton
nagyúr

kis kikapcsolódás az arborétumban? :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#18436) axioma válasza V.Stryker (#18434) üzenetére


axioma
veterán

tipp: rajz alapjan ugy erzekelhette, h mar bekanyarodtal, es a megfordulas meg tudtammal default tiltva van

[ Szerkesztve ]

(#18437) WhiteWalker válasza V.Stryker (#18434) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Megzavarta a behajtani tilos :DDD bár vihetett volna arra is :U

[ Szerkesztve ]

(#18438) V.Stryker válasza axioma (#18436) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

És azt valahogy be lehet állítani, hogy engedélyezve legyen?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#18439) axioma válasza V.Stryker (#18438) üzenetére


axioma
veterán

Hm, regen volt, most nem talalom. De mondjuk koca felhasznalo vagyok.

(#18440) fant0mi válasza V.Stryker (#18438) üzenetére


fant0mi
addikt

Nem. A térkép tartalmazza, nem a kliens vagy a routing.

(#18441) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok! Az utóbbi néhány napban szörnyű lett a navigacio. Lassu, neha lemarad nehany szaz metert is, aztan hirtelen ugrik a poziciomra igy akar lemaradva az esetleges kanyarrol is, szinten akar tobb szaz meter mulva frissul az adott szakaszra vonatkozo sebesseghatar, es tarsai. Most vettem uj telefont, kezdetben meg jól mukodott, most par napja tapasztalom ezeket.. google terkeppel jottem ma haza, azzal nem volt ilyen problemam. Az alkalmazast ujratelepitettem. Tapasztal barki hasonlot, van erre megoldas? Koszi!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#18442) fant0mi válasza DrDobos (#18441) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem tökéletesen működik.

(#18443) lacentos válasza DrDobos (#18441) üzenetére


lacentos
aktív tag

Esetleg ránézhetnél nincs e bekapcsolva az akku kímélő Waze-nél.

(#18444) DrDobos válasza lacentos (#18443) üzenetére


DrDobos
őstag

Az "Optimalizálva" lehetosegnel van, az megfelelo? :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#18445) Rick4 válasza DrDobos (#18444) üzenetére


Rick4
félisten

Azt kell átállítani nem optimalizáltra, és a programon belül az akkukímélő moódot kikapcsolni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18446) Winner_hun válasza Rick4 (#18445) üzenetére


Winner_hun
félisten

Programon belül az akkukímélő üzemmód CSAK a készülék fényerejét veszi le, ha legalább 40 km/h-val haladsz és legalább 1,4 km van a következő utasításig és x ideje (nem tudom mennyi) nem piszkáltad a waze-t. OLED-nél beégés miatt nagyon számít, ha valaki sokat használja.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18447) DrDobos válasza Rick4 (#18445) üzenetére


DrDobos
őstag

Koszi nektek, megpróbálom :R

Samsung Galaxy A55 5G

(#18448) Rick4 válasza Winner_hun (#18446) üzenetére


Rick4
félisten

amoled kijelzős telefonom van, mivel ez pont az, amit még ma sincs értelme cserélni, 4 évesen is hibátlan (Oneplus 8 pro) és nem szoktam bekapcsolni ilyen funkcókat,
Úgy rémlik, régebben próbáltam, és lekapcsolta a kijelzőt, és ahogy írod, csak kanyar vagy más ok esetén jött vissza, nekem zavaró volt.
Amikor olyan autóban ülök, ahol nincs android auto vagy androidos fejegység, ott a telefonról megy, erre az elmúlt években számtalan példa volt, de sem emiatt, sem más miatt nincs semmilyen beégés sem, nyilván ehhez szerencse is kell.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.