Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35151) ledgeri válasza DeathAdder (#35150) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R
Giga gagyi giga cég!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#35152) Tails111 válasza DeathAdder (#35150) üzenetére


Tails111
aktív tag

Kért igazolványt, majd beléptem, és nem engedte kitörölni a hakker email címet, mert nem voltam elég tartós ideje bejelentkezve az adott eszközről :D :D azóta belépni sem tudok.

A helyreállítást mindig olyan eszközről kell elvégezni ami a törés előtt regisztrált eszköz volt a fiókban. Különben nem engedi.

(#35153) DeathAdder válasza Tails111 (#35152) üzenetére


DeathAdder
veterán

ellenben a világ másik feléről be lehet akadály nélkül lépni, és egy pillanat alatt emailt, telefont változtatni a régit meg törölni, kérdés nélkül :(
egyetlen esély hogyha mint minden normális cégnél itt is lenne support ahova írni lehetne, de így ez is úszott.

és ha csinálnánk egy új fiókot azt is jó eséllyel felfüggesztik, mert van már egy ezzel megegyező. fantasztikus :D

[ Szerkesztve ]

(#35154) Tails111 válasza DeathAdder (#35153) üzenetére


Tails111
aktív tag

Azért jó volna tudni hogyan ment el a fiók. Gyenge jelszó , ugyanaz a email+ jelszó több fiókban, jelszólopó vírus, munkamenet eltérítés. Volt SMS kód beállítva?

(#35155) DeathAdder válasza Tails111 (#35154) üzenetére


DeathAdder
veterán

a jelszó gyenge volt, de nem egyezett az email címével. utóbbit már biztonságossá tettem, de a fb szerintem elúszott.

azt már kiderítettem, hogy megnyitott valamit ami valószínűleg vírus volt, de még nem sikerült kiderítenem mi volt az

az a baj ahogy látom sokan nagyon felelőtlenül használják az internetet úgy hogy egyáltalán nem értik a legalapabb dolgokat sem, ugyanakkor nagyon bátran használják, még a kártya adatokat is bárhova beírják ahol meglátják a mezőt :( múltkor egy barátom apjának a telefonját segítettem belakni, és nem értette miért kell jelszó és emailcím a facebookhoz, mert neki olyan nincs, és nincs is szüksége rá, neki csak a fb kell és kész..
másiknak meg lenullázták a bakszámláját 60+ évesen, mert meghirdetett valami fb-n, és a vevő valami kamu gls oldalra irányította hogy a feladó kifizessse a futár hívását, egy pillanat alatt oda lett élete megtakarítása..

(#35156) ledgeri válasza DeathAdder (#35155) üzenetére


ledgeri
nagyúr

(és akkor megkapjuk [mi hozzáértőbbek] hogy az internet egy hülyeség) :))

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#35157) koshmar válasza Breki (#35144) üzenetére


koshmar
őstag

Értem, akkor csak kivárom! :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#35158) draco31


draco31
veterán

Hello!
Öcsém kapott pár perce egy ilyen üzenetet. Metáéknak agyukra ment a meleg?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#35159) Paxker315 válasza draco31 (#35158) üzenetére


Paxker315
addikt

most mit akarsz? Fiatalították. Én örülnék neki :D

legyen üres

(#35160) ledgeri válasza draco31 (#35158) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az első képes adat alapján újszülöttett csinált a meta emberünkből? (ha az egyik képen törölsz neveket, a másikon is illene!)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#35161) zolka95


zolka95
őstag

Üdv!
Marketplace-en meghirdetett cuccaimra rengeteg bot írkál üzenetet. Nagyon zavaró.
Más is tapasztalta ezt?

Ritkán használom a marketplace-t, de most özönlenek a botok.
Könnyen megtévesztőek. Mi céljuk van ezzel? E-mail címemet kérik.

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#35162) Jorus válasza zolka95 (#35161) üzenetére


Jorus
nagyúr

Igen, ez sajnos ilyen.

Eladó ReDox Ergo Split billentyűzet - https://hardverapro.hu/apro/falbatech_redox_ergo_split_billentyuzet/friss.html ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#35163) razorka777 válasza zolka95 (#35161) üzenetére


razorka777
veterán

Már régóta csinálják.
Bankkártya, illetve internetbank hozzáférést halásznak, elég sok embert behúztak már sajnos.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#35164) saltanus


saltanus
aktív tag

Sziasztok !

Facebookon szeretném megváltoztatni a nevem mert ékezetek nélül van , de nem tudom megváltoztatni mert elvileg 2011 egyszer valamikor megtettem....
Hogy tudom megváltoztatni?
Proóbáltam a sugó központon keresztül hogy eselteg valamilyen okmányomat feltöltsem de nem add fel ilyen opciót.

Válaszotokat előre is köszönöm !

(#35165) mokas_gizi válasza zolka95 (#35161) üzenetére

és az a legkomolyabb, hogy azok fixre élő emberek nem robotok...

és facebook szarik rájuk ha jelented őket vagy a kamu csaló hirdetéseket a hírfolyamokban Rolex óra 20 dollár és társai...

(#35166) Breki válasza saltanus (#35164) üzenetére


Breki
veterán

Úgy tudom hatvan naponta lehet megváltoztatni.
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#35167) libus


libus
őstag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy telefont váltottam, és az új telefonra telepítettem a messengert, de nincs meg a teljes beszélgetés az ismerőseimmel.
Február eleje utáni beszélgetést már nem mutatja. :(
Meglehet valahogy oldani, hogy meglegyen ezen a készüléken is az ismerőseimmel való teljes beszélgetés?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Google Pixel 8 Pro

(#35168) Breki válasza libus (#35167) üzenetére


Breki
veterán

Szia

Beírtad a Pin kódot az üzenetek szinkronizálásához?

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#35169) libus válasza Breki (#35168) üzenetére


libus
őstag

Szia!

Ez a szinkronizálás nem volt bekapcsolva, meg az ehhez tartozó pink kód nem volt megadva, de mivel még megvan a régi készülék megadtam mindent, és újra telepítettem az új készüléken a messengert, é így minden üzenetváltás megvan. :K
Nagyon szépen köszönöm!! :R :R :R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Google Pixel 8 Pro

(#35170) piocasember


piocasember
tag

Sziasztok! Másnál is van ez a bug a facebook appban, hogy ha nézek egy videót vagy egy posztot, magától visszamegy az oldal tetejére? Már újratelepítettem, de továbbra is csinálja.

(#35171) nfsu17 válasza piocasember (#35170) üzenetére


nfsu17
veterán

Ehhez nem kell app, elég a böngésző is.
És nem bug, hanem fícsör. :((( :W
https://www.reddit.com/r/facebook/comments/18uja7n/how_do_i_turn_off_autorefresh_on_my_feed_when_i/

(#35172) piocasember válasza nfsu17 (#35171) üzenetére


piocasember
tag

Köszönöm szépen, de nálam nem ez a helyzet, mert nem hagyom el a Facebookot, hanem olvasok egy posztot vagy nézek egy videót és közben magától felmegy az oldal tetjére.

(#35173) nfsu17 válasza piocasember (#35172) üzenetére


nfsu17
veterán

Akkor ne vedd figyelembe a reddit postot, akkor is ezt csinálja.
Nálam is.

(#35174) zolka95 válasza mokas_gizi (#35165) üzenetére


zolka95
őstag

Honnan tudod hogy emberek?
Szerintem botok. Valamelyik indiai névvel és képpel írt magyarul.

Szépen írnak, tegeznek, aztán később magázódnak. Ez volt ami feltűnő volt az üzeneteikben.

Megkérdeztem mennyi 6*7. Valamelyik helyesen válaszolt, valamelyik nem.

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#35175) sodokan válasza classic B (#33969) üzenetére


sodokan
tag

#33969classic B
ÚR ISTEN. Ma éjjel 3 órát elbíbelődtem mindenfélével, a meta account centerrel, a súgóval, reddittel és nem sikerült megoldani. Erre a linkeden keresztül 20mp volt. Nagyon köszönöm a szolgálatot!

(#35176) Lauda válasza paatrick (#35137) üzenetére


Lauda
félisten

Elég durva, hogy a legelső kattintásra is egyértelműen fake news nem sérti a hirdetési alapelveiket. :Y

Szintén kamu oldalra visz. :W

[ Szerkesztve ]

(#35177) mokas_gizi válasza zolka95 (#35174) üzenetére

Onnan tudom ,hogy én elég érdekes dolgokat írtam nekik...
és válaszoltak...

Amikor e-mail címet kérnek, 1-2 érdekeseket írtak vissza.
Én e-mailnak ezt adom meg...
bunmeg.brfk@budapest.police.hu

Azt elhiszem régen robotok voltak, de már a legtöbb élő ember az biztos + némelyiknek jobb adatlapja is...
Írj nekik érdekes dolgokat és nézzed meg miket válaszolnak vissza...

[ Szerkesztve ]

(#35178) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

megtaláltam. :D

[ Szerkesztve ]

(#35179) kw3v865


kw3v865
senior tag

Sziasztok!

Van egy zárt csoportom a Facebookon, ahová meg lehet hívni embereket, de csak úgy válhatnak taggá, ha én jóváhagyom a jelentkezéseket. A kérdésem az lenne, hogy ha a elutasítom, akkor kap arról valamilyen értesítést az adott ember? Tehát ha nem az "elutasítás visszajelzéssel", hanem csak simán az "elutasítás" gombot választom. Magyarán nem akarok írni neki semmit, miért utasítom el, azt se akarom, hogy bármiféle értesítést kapjon erről.

(#35180) user26


user26
senior tag

Sziasztok!
Ilyenkor mi van a messengerrel ? Újratelepítés megvolt.
Elakarom indítani, és ennyi, se előre se hátra. :/ Messenger

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#35181) Met


Met
nagyúr

Mit tudok tenni ha nincs szinkronban a beszélgetés a messengerben az egyik pc-n, a telefon és egy másik pc között?
Amikor belépek FB-ra, megnyitok egy beszélgetést, mindig egy februári üzenet az utolsó.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#35182) Breki válasza Met (#35181) üzenetére


Breki
veterán

Szerintem ezt.

[link]

PC-n használod a Messenger alkalmazást?
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#35183) Met válasza Breki (#35182) üzenetére


Met
nagyúr

Nem szokott pinkódot kérni.
Belépek a weben, email+jelszó, telefonon jön az értesítés hogy be akarnak lépni én vagyok? igen.
És kis idő múlva belép a böngészőben.
Most néztem, egy chat előzmény friss, látom a tegnapi dolgokat amit otthonról írtam.

Felraktam az alkalmazást pc-re, ugyan azokat az állapotokat látom mint a böngészően.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#35184) Breki válasza Met (#35183) üzenetére


Breki
veterán

Ezért adtam a linket, ott, ha jól emlékszem ott részletesen le van írva, hogy lehet a pin kódot beírni, talán telefonra, de PC-n is hasonló lehet, ha nem ugrik fel automatikusan, fogaskerék - ez esetben három pötty- és személyes adatok védelme és biztonság szerintem.

Itt egy másik leírás:
[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#35185) Met válasza Breki (#35184) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi, beállítottam.
Majd kiderül :)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#35186) narii


narii
tag

Hali !

IOS-en nem tudok belépni a facebookomba, azt irja váratlan hiba történt, a bejelentkezés sikertelen, pc-n semmi gond. amikor megakarom keresni e-mail cim alapján a fiokom azt irja nem található.

valaki ötlet ?

(#35187) chungee


chungee
addikt

Sziasztok!
Pc-n nem tudok bejelentkezni :( [link]

(#35188) ledgeri válasza chungee (#35187) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mióta vársz?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#35189) Directors válasza chungee (#35187) üzenetére


Directors
senior tag

Nekem is ugyan ez a gond.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#35190) chungee válasza ledgeri (#35188) üzenetére


chungee
addikt

Hagytam a fenébe azóta, most sikerült belépnem :K

(#35191) alratar


alratar
addikt

Másnak is sz@r@kodik a messenger? Konkrétan én most kaptam meg egy tegnap 17 órai űzenetet.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#35192) Jorus válasza alratar (#35191) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nálam működik rendben.

Eladó ReDox Ergo Split billentyűzet - https://hardverapro.hu/apro/falbatech_redox_ergo_split_billentyuzet/friss.html ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#35193) MadGame


MadGame
senior tag

Sziasztok!

Azt már elengedtem, hogy az üzenetek hol megjelennek, hol nem, de másnak is teleszórta mostanában hirdetésekkel a hírfolyamot a FB?? Semmi olyan oldal nem jön konkrétan, amiket bejelöltem. Csak hirdetések és ajánlott oldalak.... Megint vmi f@sz algoritmus??

(#35194) movax válasza MadGame (#35193) üzenetére


movax
őstag

"Megint vmi f@sz algoritmus??"

Mindig. Nálam néha napokig szinte csak reklám van, de főleg hétvégén, na akkor rendesen megnyitja az algoritmus a fostartályt.

(#35195) MadGame válasza movax (#35194) üzenetére


MadGame
senior tag

Remek, köszi szépen! Nem érdemes már "kinyitni" semmit... Kivéve a sört. :D

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.