Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34451) classic B válasza borges7 (#34448) üzenetére


classic B
aktív tag

Az email cím törlést meg lehet próbálni az én módszeremmel is: [link]

(#34452) borges7 válasza Stylewars_kp (#34449) üzenetére


borges7
aktív tag

Köszi, pont ezt akartam kérdezni, de gondoltam, hogy nem pár nap.

(#34453) borges7 válasza classic B (#34451) üzenetére


borges7
aktív tag

Wow, és tényleg! :D Köszi, ez tényleg pofonegyszerű volt!

(#34454) Stylewars_kp válasza Feri1977 (#34450) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Messenger hívásra gondolsz?

(#34455) Stylewars_kp válasza borges7 (#34452) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Meta kerekei lassan őrölnek. Mondjuk ez talán pont egy jó megoldás, de felemás. Feltörés után az ember mielőbb beállítaná, de nem tudja. Addig is ismételten feltudják nyomni a fiókot. Viszont aki feltörte és benne van az nem tud kétfaktorost beállítani.

(#34456) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Amióta ez a végpontok közti titkosítást bekapcsolták (épp időben, hurrá) azóta eltűntek a beszélgetésből a korábban küldött/fogadott médiatartalmak :o azoknak akkor annyi, vagy majd visszakerülnek? Egyre több embernél kiírja, hogy "új készüléket adott hozzá a beszélgetéshez", holott ilyen nem történt :W

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#34457) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Ma sikerült visszaállítanom a régi face accomat.. Aki feltörte, visszaírta a régi mélcímem, így sikerült a jelszó visszaállítás. Látszólag semmi nem történt rajt. Akkor miért kellett neki? Simán szimpla adatlopás? Mondjuk max a telszámom meg a mélcímemet derítette ki...

(#34458) Maxtreme válasza Maxtreme (#34457) üzenetére


Maxtreme
addikt

bocsánat már nem tudom szerkeszteni.
Mi a véleményetek jelenthet bármilyen veszélyt használni ezt a profilt a jövőben? Mindenesetre gyorsan rádobtam az autenchticator-os 2 faktoros azonosítást, csak mert miért ne...
De valamiért csak visszaállították, és hát ez biztosan nem a facebook volt, mert akkor nyilván kaptam volna tőlük valamiféle értesítést.

[ Szerkesztve ]

(#34459) Feri1977 válasza Stylewars_kp (#34454) üzenetére


Feri1977
senior tag

Igen, persze.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#34460) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Nincs a Facebooknak valahol egy mentése? Problémám az, hogy üzemeltetek egy privát, zárt csoportot. Oda vasárnap nagyon sok bejegyzés és bejegyzéshez hozzászólás érkezett. Ezek közül egy bejegyzést törölt az, aki megtette, így eltűnt az arra adott válasz is. Nem tudnám valahonnan előbányászni a törlés előtti állapotot?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#34461) szabacsik


szabacsik
őstag

Hali. Ugye van lehetőség avatart létrehozni és ebből automatikusan készül sticker vagy mi. Több ismerősömnél ha velem beszél akkor megjelenik nála az ő avatarja mellett olyan matrica is amiben együtt van mindkettőnk avatarja. Ezt, hogyan lehet elővarázsolni?

/\____/\

(#34462) Stylewars_kp válasza ' Tzs , (#34456) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ezzel Én is szenvedek... :(((

(#34463) TrollBalint válasza Maxtreme (#34458) üzenetére


TrollBalint
addikt

Lehet valami 10 éves koreai kisgyerek játszott és örült, hogy fel tudta törni, de amúgy semmit nem akart ezen kívül.
Esetleg kipróbált valaki a dark weben vásárolt hozzáféréscsomagból néhány adatot :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#34464) NB2 válasza Maxtreme (#34458) üzenetére


NB2
aktív tag

Ki tudja hova kommentelt és mit a nevedben...

(#34465) Maxtreme válasza NB2 (#34464) üzenetére


Maxtreme
addikt

igen én is pont ettől tartok, mert hét ugye az előzményeket simán tudja törölni....
TrollBalint: Akár ez is benne van akár, csak akkor miért állította vissza....

[ Szerkesztve ]

(#34466) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mi ez a jelenség ami kb évente megrtörténik; az általam követett oldalak új posztjai nem jelennek meg napok óta, helyette rengeteg random ajánlást látok csak, véletlenszerű tartalommal. Ha meg akarom tudni ki mit posztolt, meg kell keresnem az oldalát. Rohadt idegesítő. Egyre szarabb ez az egész.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34467) movax válasza Plazmacucci (#34466) üzenetére


movax
őstag

A válasz mindenre: a Facebook-algoritmus. Semmit nem tudsz tenni ellene.

(#34468) Plazmacucci válasza movax (#34467) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát jó. Általában helyrejön, de egyre bénább az egész. Valami alternatívája van? Ahol sok zenész és előadó fent van?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34469) classic B válasza Plazmacucci (#34468) üzenetére


classic B
aktív tag

Instagram, Twitter.

(#34470) Tense


Tense
őstag

Az miért van, ha tudja valaki, hogy nekem nincs reels videó? Inkább érdekes számomra mint fontos, csak hogy minden ismerősömnek, feleségemnek, családom minden tagjának van, csak nekem nincs, tehát a videó menün belül eleve hiányzik az a fül hogy reels videók, és nem is találkozom ilyen videókkal sehol, mintha tiltva lenne.

(#34471) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Ez az új huncutság is vicces, hogy írja "piszkozat" egy olyan korábbi hozzászólásomra, amire már mások válaszoltak is...

Volt már ilyen másnál is?

gyulaszu

(#34472) ledgeri válasza maxika2004 (#34440) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Terms of Service-t...

#34449 Stylewars_kp Milyen sűrűn használtad az alatt a 2 hónap alatt?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34473) ledgeri válasza Maxtreme (#34465) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kérd le a kezelt adatokat, és nézd át. Abban mindened benne van ami aktuálisan elérhető (elméletileg).

#34470 Tense A reels az nem instagram alapú/eredetű?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34474) Maxtreme válasza ledgeri (#34473) üzenetére


Maxtreme
addikt

azt pontosan honnan (melyik menüből)? mert van pár ilyen "backup" lehetőség. :)

(#34475) ledgeri válasza Maxtreme (#34474) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Van "minden adat lekérése", hisz mindent át akarsz nézni... Adatkezelés, adatvédelem környékén van!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34476) Maxtreme válasza ledgeri (#34475) üzenetére


Maxtreme
addikt

nem látok semmi gyanúsat, viszont! Mondom megpróbálom az adataimat letölteni nem csak átnézni az összes tevékenységet....és hát nem tudom....
Azt írja hogy folyamatban van már (tegnapi napi dátummal) ezt szakítsam meg ha ujat szeretnék letölteni. Hiába nyomok a megszakításra (mégse opció) látszólag törli, viszont ha újfent menteni szeretnék megint itt kötök ki ugyanígy tegnapi dátummal.
az a baj nem tudom ennek a szennynek a működési elvét, hogy pl ez a funkció átirányítható e valahova valahogy.
Az sem kizárt hogy bug, de esetemben tudja a fax mire gondoljak.... Mert ha ez valahogy tényleg megoldható hogy valahova mentegesse minden tevékenységem, az magyarázatot adhat arra hogy miért állította vissza a fiókom...

[ Szerkesztve ]

(#34477) Stylewars_kp válasza Maxtreme (#34476) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Sok idő mire letölti, nekem szerintem 12-14 óra biztos eltelt.

(#34478) szivacs1987


szivacs1987
aktív tag

Sziasztok!

Engem is utolért a messenger titkosításos dolog. Az a problémám, hogy nincs a listában, hogy a google driveba szeretném a kulcsot tenni, janme csak a másik 2 van ( 6jegyű pin, csak a készülék).
Mit kellene csináli, hogy a driveba tudjam menteni a kulcsot?

Köszönöm

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#34479) zsiga68 válasza szivacs1987 (#34478) üzenetére


zsiga68
senior tag

Jó a PIN..

(#34480) Gallmix válasza NB2 (#33481) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Én az ilyenre nem kattintok rá... De jelöltek már be kamu emberek is, akikkel van közös ismi. Volt akinél rákérdeztem, mondta, jó, hogy szolok törli ő is. Azóta eltűntek ezek a balesetes dolgok, be biztos volt vki aki kattintott és tovább terjed vmilyen mondón. valami eszméletlen mikkel van teli az fb... pedig alig használom.

#33482 Jorus

Ezt jó tudni, ilyeneken én is gondolkodom néha.

Másnál is van ez a kötelező frissítés messengernél, anélkül már nem küld üzenetet.

50.000ft >> Gránit bank ingyenes feltétel nélküli számla/szelfis nyitás, ügyfélajánló kóddal együtt. Az összeg szabadon felhasználható. Ingyenes középárfolyam váltás deviza számla és kártya elérhető*. Platinum kártya

(#34481) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Az egyik Messenger appos chatben nem küldtem el az üzenetet , most ott virít "piszkozatként" , ezt hol találom?

(#34482) gyulaszu válasza WhiteWalker (#34481) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Pont így jártam 10 hozzászólással visszább.
Nekem elküldte, de a szöveg egy része benne maradt a szövegbeviteli mezőben. Töröld onnan.

gyulaszu

(#34483) WhiteWalker válasza gyulaszu (#34482) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

De nem látom sehol ami piszkozatként szerepel. Törölni sem tudom ezért.

(#34484) gyulaszu válasza WhiteWalker (#34483) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Akkor nálad nem így néz ki most?


...akkor passz.

gyulaszu

(#34485) NB2 válasza WhiteWalker (#34483) üzenetére


NB2
aktív tag

Ha mobil, akkor a futó programokból töröld a messengert és indítsd újra. Utána látni fogod.

(#34486) WhiteWalker válasza gyulaszu (#34484) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

De igy néz ki :K

NB2: köszi , így sikerült törölni :R ( ezt a rakat fosch appot egyébként :D)

[ Szerkesztve ]

(#34487) ' Tzs , válasza Stylewars_kp (#34462) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Van egy átmeneti megoldást! 1 embernél belemész a chetbe a gépen, rákattintasz a fejére, korlátozás, aztán az alap oldalon rámész a profilodra, korlátozott hozzáférésű fiokok, és leveszed a korlátozást a személyről, utána telefonon újranyitod a messengert és ott lesz a régi beszélgetés és a médiafájlok küldött/fogadott is visszatér! fck fb!
Egyébként ez csak messengeren és telón működik. Az asztali gépes böngészőben egyszer igen/egyszer nem... de inkább nem. Én gyorsan lementettem az egész fosbukot 12GB a gépre, mindenestül. Aztán rájöttem, hogy ismét van jogosultsága a saját zárt közösség megnyitásának egy hasonló motorral mint ez a fsbuk...

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.