Hirdetés

2021. január 27., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-03-01 16:53:08

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#176101) mefistofeles válasza Samott (#176100) üzenetére

Pontosan... ha valaki, vagy valakik nagyon akarják akkor semmis az a szerződés...

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#176102) Segal válasza Samott (#176100) üzenetére

Segal
veterán

Nem csak a kora végett, hanem a versenyzői fizuk változása végett sem szeretne a Merci hosszú szerződést Hamiltonnak.
Persze idén tutira ő lesz, de nagyon max még jövőre. Utána szerintem közlik vele hogy bejelentheti a visszavonulását vagy kiteszik...

(#176103) velizare válasza Zoleee83 (#176092) üzenetére

velizare
veterán

ahogy mondják, nincs mit felmondani, hamilton január elsejétől munkanélküli, mehet segílyér. ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#176104) Zoleee83 válasza velizare (#176103) üzenetére

Zoleee83
őstag

Én marhára örülnék neki ha kivenne egy év szabit, végre lenne egy jó évünk, és azonnal kiderülne, hogy tényleg ennyire űrautó-e a Merci, amivel egy átlagos Bottas, esetleg egy frissen beülő Russel is vb lenne, vagy mindenképp kell-e Hamilton hozzá. De nem fog. Ez is csak egy jó kis marketing hetente többször előkerül a Mercedes vs. Hamilton téma, beszélnek róluk, közben már rég megegyeztek.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#176105) Segal válasza Zoleee83 (#176104) üzenetére

Segal
veterán

Megválaszolom neked a kérdést. Igen világbajnok lenne. :K

(#176106) mefistofeles válasza Zoleee83 (#176104) üzenetére

Ha kivenne egy év pihit, a mercihez már (szerintem) nem mehetne vissza. Ott lesz már Rusell és Bottas. Ha akkor kitennék Bottast akkor idén is kitehették volna.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#176107) Zoleee83 válasza mefistofeles (#176106) üzenetére

Zoleee83
őstag

Szerintem tavaly év közben volt ott valami kavarás Bottas szerződése körül, valamiért nagyon ragaszkodtak hozzá, amiben benne lehetett Hamilton keze is, aztán kiderült hogy Russel mennyire top (amit eddig is sejtettünk), szerintem már 1000x megbánták a finn 1 éves szerződését. Jó lett volna egy HAM-RUS felállás. Rengeteget tanulhatott volna, vagy lehet úgy járt volna Hamilton mint anno Alonso vele. Meglepi. :D

(#176108) Segal válasza mefistofeles (#176106) üzenetére

Segal
veterán

Hülye lenne eleve nem beülni 1 vb autóba. Ha csak ezt az 1 évet kapja akkor is duzzogva lekocsikáza az idei szezont és onnantól ő az egyetlen nyolcszoros világbajok...
Mivel se Vettel, se Alonso, se Kimi nem lesz már vb így az utána következő 0-ról indulna.
Még ha kifog egy nagyon jó idászakot az új valahol akkor is elég kicsi az esély rá hogy egyáltalán 8 címig jutna, nem hogy még meg is döntené...
Szerintem most úgy bebetonozza magát Hamilton a vb tabellán hogy az is lehet hogy mi már meg sem éljük mire megdöntik...

(#176109) Segal válasza Zoleee83 (#176107) üzenetére

Segal
veterán

Tutira Hamilton nem akatra Russell-t. Kedvezni szerettek volna neki Bottas szerződtetésével és ugye alapesetben ez egy sikertörténet folytatása lehetett volna. Azon meg ugye baromság változtatni ha tökéletesen működik, mert amire kell a Mercinek Bottas arra tökéletesen megfelel. Az egyetlen dolog amire szerintem álmukban sem számított sem a Merci sem Hamilton, hogy Russell ennyire jó lesz beugróként...

(#176110) Zoleee83 válasza Segal (#176109) üzenetére

Zoleee83
őstag

Bizony! :K
És most gondolj bele, mi lett volna, ha a csapat nem bénázza el a boxkiállását, és simán megnyeri a versenyt úgy, hogy Bottas a közelében sincs, nemhogy a dobogón. Na az milyen beugrás lett volna!

Más: Én nagyon kíváncsi vagyok idén a másik 3 vb-re is, Alonso nagy öregként egy régi-új feljövőben lévő Alpine-Renault-ban, Vettel egy új, számára valószínűleg jobban vezethető, támogató csapatban, Kimi meg csak úgy a mezőny legidősebb pilótájaként. Jó lesz látni, akármi is történik majd.

[ Szerkesztve ]

(#176111) VágniValó válasza Zoleee83 (#176110) üzenetére

VágniValó
őstag

Számomra már azzal kimaxolt mindent, hogy a pályán ette meg Bottast mindezt tisztán, nem dirty driving-al. Milyen jó is volt előtte való nap olvasni 1-2 embert, hogy juj ennyit Russell-ről, amiért időmérőn nem verte meg a finnt :C

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!" https://www.youtube.com/watch?v=B8dgoUa05H8

(#176112) Samott válasza Zoleee83 (#176110) üzenetére

Samott
őstag

Az a futam a defekten ment el. Meg az elbenazott kiallassal egyutt is meg lett volna a gyozelem a defekt nelkul.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#176113) gbors válasza Zoleee83 (#176110) üzenetére

gbors
nagyúr

Ha a csapat nem bénázza el a boxkiállást, akkor 1-2-ben mennek Bottas-szal, úgy, hogy Bottas közvetlenül mögötte van. Miután az SC előtt Bottas közelített rá, szerintem annyira nem lett volna sima az a megnyerés. De szerintem is behúzta volna amúgy.

"And when in doubt, take all your clothes off. Sign of a good berserk, taking all your clothes off. Frightens the hell out of the enemy."

(#176114) [CS]Blade2 válasza velizare (#176103) üzenetére

[CS]Blade2
addikt

Viccelsz, de a repülős adótrükk után simán reális, hogy kérne munkanélküli segélyt. A be nem fizetett adóból is igényelt vissza. Gondolom az angoloknál is van valami felső korlát, mert a tavalyi közel 50.000.000 euró körüli fizetése után járó összegbe belerokkan a költségvetés. :DDD

(#176115) DS39 válasza [CS]Blade2 (#176114) üzenetére

DS39
veterán

lehet erre hajt, 3 havi munkanélküli segély. :DDD

(#176116) [CS]Blade2 válasza DS39 (#176115) üzenetére

[CS]Blade2
addikt

Még a tesztekig segélyen lesz vagy márc 31.-ig, és akkor a Merci csak április 1.-én jelenti be, onnantól szerződtetik, és akkor nem kell annyit fizetni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#176117) Cartevo válasza Zoleee83 (#176089) üzenetére

Cartevo
senior tag

Épp ez a téma fonáksága, hogy senkiről sem hiszem, hogy buta, nemhogy róla. Embernek születni nagy ajándék, az egyik Örkény-novella is így zárul: "Nincsenek buta emberek, csak rossz egypercesek!" Akik mégis elégedetlenek magukkal, azok szokatlan megjelenésükkel kezelik ezt, ami nem megoldás, sokkal inkább a pénz eszközével lehet ezen felülemelkedni.

(#176118) Jacek válasza DS39 (#176115) üzenetére

Jacek
őstag

Várjá várjá én fizetek egy kisebb összeget és ha munkanélküli lennék akkor a nettóm 80% 1 évig :D

(#176119) Zoleee83 válasza Cartevo (#176117) üzenetére

Zoleee83
őstag

Most leírtad ugyan azt amire reagáltam, csak szépen becsomagoltad meg átkötötted masnival. Kompenzálás a szó amire te gondolsz.
De tudod vannak akik így fejeznek ki valamit, bármit, egy tetoválással, hosszú hajjal, zenével, vagy akármivel. Bár még mindig sokan nem tudják elfogadni ezt a fajta önkifejezést a korlátolt gondolkodás miatt. Ezt most nem konkrétan neked címezem, csak ez a tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#176120) tom_tol válasza mefistofeles (#176099) üzenetére

tom_tol
addikt

(#176121) mefistofeles válasza tom_tol (#176120) üzenetére

Igen. Mondhatjuk, hogy ez is lehetséges de ez a teória szerintem még meredekebb mint a túl sok lóvé vagy a szerződés hossza. Most mond meg, ki ragaszkodna egy "nagyköveti" poszthoz egy olyan csapat kötelékében akik nem akarják ezt? Ez kb. olyan mint ha a csúnya fiú azt mondaná a lánynak, hogy "oké nem tetszek de akkor is szeress belém".

Érdekes, hogy minden teória arról szól, hogy Hamilton hülye...... :F

Az mondjuk egy icipicit sem lehetséges, hogy a merci, Russel bármikori ugrasztásának adujával megalázó szerződést akar lenyeletni vele? Tudom meredek, de van olyan megalapozott mint az eddigi mesék......

(#176122) gbors válasza mefistofeles (#176121) üzenetére

gbors
nagyúr

Az mondjuk egy icipicit sem lehetséges, hogy a merci, Russel bármikori ugrasztásának adujával megalázó szerződést akar lenyeletni vele?

Wolff azt nyilatkozta, hogy nem. Márpedig ha Wolff azt nyilatkozza, akkor... az van nyilatkozva :DDD

"And when in doubt, take all your clothes off. Sign of a good berserk, taking all your clothes off. Frightens the hell out of the enemy."

(#176123) DS39 válasza gbors (#176122) üzenetére

DS39
veterán

A Merci nem RB, és nem Helmut Marko, utóbbi nyilatkozatai alapján sem Gasly, sem Albon nem kerül lapátra.

(#176124) Samott válasza mefistofeles (#176121) üzenetére

Samott
őstag

"Érdekes, hogy minden teória arról szól, hogy Hamilton hülye...... :F"

Hat ha ugy viselkedik altalaban, mi mast irhatnanak? Az nyilvanvalo hogy nem o a legelesebb kes a fiokban, de nem is azert szeretik, hanem mert nagyon ugyesen megy korbe a palyan.

Tobbszor irtam mar hogy a merci nyeregben van, es nyilvan ok diktaljak a felteteleket. Semmi meredek nincs ebben, ez a realitas. Nem sok alkupoziocioja van a sracnak. Hiaba 7x VB. O az elso szamu valasztas, de nem mindenaron.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#176125) mefistofeles válasza Samott (#176124) üzenetére

Azt már én is leírtam, hogy jelenleg minden adu a merci kezében van, ez tiszta sor. Innen már csak azt nem értem, továbbra sem, hogy mi a túróért várnak hosszú hetek óta ha annyira nyeregben vannak? Tudom az lesz a válaszod, hogy ráérnek de ez marhaság. Nincs a világon profi csapat amelyik az utolsó pillanatra hagy egy ilyen fontos döntést! Valami miatt ott a magas nyeregből is kell nekik Hamilton, különben már rég azt mondták volna, ez van öcsi, kell vagy séta......

"Hat ha ugy viselkedik altalaban, mi mast irhatnanak"
Mondj már kérlek pár példát ami azt támasztja alá, hogy Hamilton hülye. Lehet, mondani, hogy piperkőc, beképzelt, képmutató, stb. de mitől is hülye? 36 éves korára kb. mindent elért amit ennyi idő alatt ember elérhet. ez nem éppen a hülyék ismérve.....

[ Szerkesztve ]

(#176126) Cartevo válasza Samott (#176124) üzenetére

Cartevo
senior tag

Ez is példa arra, hogy az elvakult szurkolóknak hiába ismételgeted ugyanazt. Russell öregen is ász lenne a minimálbér miatt, nemhogy fiatalon és fejlődőképesen, amikor a jövőt tervezik.

(#176127) Samott válasza mefistofeles (#176125) üzenetére

Samott
őstag

Nem lehet egy 7x VB-t csak ugy kib.szni a csapatbol. Erre is irtam mar valaszt: nagyvonaluak a bajnokkal szemben. Idot adnak neki. Nagy valtozas nem lesz a tavalyi kocsihoz kepest, szoval nincs mint gorcsolniuk. A labteret meg gondolom mar kibovitettek... :DDD

(#176128) gbors válasza DS39 (#176123) üzenetére

gbors
nagyúr

Tényleg nem. Az RB nem szokott olyanokat nyilatkozni, hogy a Williams fenyegeti őket ;)
Egyik kutya...

(#176129) Samott válasza mefistofeles (#176125) üzenetére

Samott
őstag

Ize, te nem itt elsz? A fel bulvartopik arrol szol hogy egy gyermeteg hulyegyerek. Mit Michael Jackson volt. Vegtelenul tehetseges, de amugy nem egy tul okos leny. Nem fogom ujrakezdeni ezt itt.

(#176130) mefistofeles válasza Samott (#176127) üzenetére

"Nem lehet egy 7x VB-t csak ugy kib.szni a csapatbol. "
Miért kéne kibaszni? Nincs szerződése, ergo jelenleg nem is a csapat tagja. Ki adnak egy nyilatkozatot, hogy nem sikerült megegyezniük a folytatásról és annyi.
Jusson eszedbe Vettel példája. Ő is 4xes VB még sem jelentett problémát dobni.
Akikkel Hamilton tárgyal azok nem sportolók hanem üzletemberek. Ha van egy bármilyen szempontból jobb opciójuk (Russell) akkor egy pillanatig sem haboznak, holmi bajnok miatt...

(#176131) Aweriot válasza Samott (#176127) üzenetére

Aweriot
veterán

Hát Schumacherrel anno kb. ezt húzta meg a Ferrari.

"Kezdem azt hinni, hogy Isten, amikor az embert teremtette, némileg túlbecsülte saját képességeit." Oscar Wilde

(#176132) [CS]Blade2 válasza Samott (#176127) üzenetére

[CS]Blade2
addikt

Pont akartam is írni a lábteret, csak a humoros verzióval, hogy úgy kell megtervezni a gépet, hogy elférjen a gyerek 49-es lába. :DDD
Komolyra fordítva elképzelhető, hogy jelentős átalakítás kellene. Most még akár probléma is lehetne a zsetonos cuccok miatt. Aero szempontból pedig egy életnagyságú Hamilton van a tervezés alatt a gépben. Russell-re tervezéshez azért már rég ki kellett/volna cserélni a bábút, mert az kb. képtelenség, hogy valahol ne lógjon ki a csávó.

(#176133) .noxwill

.noxwill
veterán

[Will Buxton a Drive to Survive 3. évadáról]

Patent kis videó, érdekesen előadva.
És természetesen az új évad is nagyon várós :))

All→M8

(#176134) mefistofeles válasza [CS]Blade2 (#176132) üzenetére

Á hagyd... Egy perc alatt megoldanak mindent, kurvára ráérnek, ennyi az ok!

(#176135) Cartevo

Cartevo
senior tag

Az is Russell mellett szól, hogy akkor érdemes főpilótát váltani, amikor dominál a csapat, nem lépéshátrányban.

(#176136) Samott válasza Aweriot (#176131) üzenetére

Samott
őstag

Igen, es az nagyon nem volt elegans.

(#176137) Samott válasza [CS]Blade2 (#176132) üzenetére

Samott
őstag

Azt a babut legkesobb a beugraskor kicsereltek. Iden is o a legeselyesebb beugro pilotajuk, legkozelebb felkeszultebbek lesznek. Ne feledjuk nem ert veget meg ez az orulet, Bottas is kieshet hasonlo okbol, es az se peldanelkuli hogy valaki ketszer kapja el. A merci mindig tanul az ilyesmibol eppen ezert ok a legjobbak.

(#176138) BenHans válasza mefistofeles (#176125) üzenetére

BenHans
addikt

"Mondj már kérlek pár példát ami azt támasztja alá, hogy Hamilton hülye."
Nincs diplomája, tetovált, divatos, élvezi az életét, kiaknázza az érdeklődési körét mert megteheti. Ez már bőven elég kell legyen, ezek az unintelligens szinonímái. :DDD
Borítóról a könyvet tipikus esete.
Azért az érdekes, hogy a nyilatkozatok semmit nem érnek mert elvész köztük a lényeg, de mégis cikkek alapján ítélnek meg, amik között elvész a lényeg.

Én többre tartom az életképes embert akinek megvan a magához való esze, aki olvasott és széles látókörű, mint a diplomások egy részét, azaz az álintelligens okoskodó papírgyűjtőt.

[ Szerkesztve ]

"...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "S7ill I Rise"

(#176139) RubbishBin válasza BenHans (#176138) üzenetére

RubbishBin
tag

Azt hiszem jeleztem már, hogy nem szeretem Hamiltont, de az iskolázottságával támadni tényleg szánalmas. Sőt, tulajdonképpen azt is mondhatjuk, hogy számára elfecsérelt idő lett volna a suliban ülni.
Borítóról könyvet meg már max csak az öreg komcsik ítélnek szerencsére.
A legjobb csaj barim egy nagyon sok diplomás tanárnő. Szétvarrva, meg szilikon cicikkel.. hát izé, ő nem tudom mit akar kompenzálni... :DDD Pedig azt hiszem belefér a nagyon sokat szajkózott "értelmiségi" kasztba.

[ Szerkesztve ]

(#176140) Samott válasza RubbishBin (#176139) üzenetére

Samott
őstag

Nem tamadja senki az iskolazottsagaval. Ebben a mufajban ez a normalis, gyerekkent kerulnek be, idejuk sincs ra. Nem ettol tunik "nem okosnak" hanem a megszolalasai meg a viselkedese miatt. Tudod, gettoban nottem fel es a tobbi. Egyszeru na. De kar ezt ujrakezdeni millio pelda volt mar erre itt a topickban.

(#176141) BenHans válasza RubbishBin (#176139) üzenetére

BenHans
addikt

👍 :R

Ui. Hol tanít? ;] :DDD

"...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "S7ill I Rise"

(#176142) Motion_Blur válasza RubbishBin (#176139) üzenetére

Motion_Blur
félisten

Hamiltonnál nem az iskolázatlansága árulkodik, hanem egyes megnyilvánulásai. Pl. amikor megnéz egy dokumentumfilmet, ami után ráeszmél hogy a hús az leölt állatból származik, a Hey World! kezdetű bölcselkedések, a 'Világ' kiosztása, felszólítása, megbocsájtok nektek stb.

Ha pedig valóban polihisztori ambíciói vannak, akkor epekedve várjuk a tudományos vagy kultúrális munkásságával kapcsolatos publikációit, dolgozatait :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#176143) DS39 válasza BenHans (#176141) üzenetére

DS39
veterán

És mit? :D

(#176144) Cartevo válasza DS39 (#176143) üzenetére

Cartevo
senior tag

punkismeret

(#176145) JColee

JColee
őstag

Ezt melyikőtök csinálta? :D
Megtaláltam youtube-on is.
Remélem nem vót még. Eléggé flame, próbáljunk csak röhögni egy jót és lapozzunk.

[ Szerkesztve ]

(#176146) RubbishBin válasza Motion_Blur (#176142) üzenetére

RubbishBin
tag

Tudom, nekem sem az a bajom vele, hogy mindig ő nyer. :D Nem az eszét akartam megvédeni.
Csak amikor már tetoválásokba, meg iskolázottságba megy a belekötés, az szimpla gyűlölet. Én is gyakran veszem a számra, de van egy szint amit szerintem fontosabb megtartani, mint diplomát szerezni. :)

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.