Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 11:08:31

LOGOUT.hu

Várható megjelenés 2025 március (2024 április "info" szerint...)
Nintendo Switch 2: Everything You Need to Know (cikk megjelenése: 2024 április 15)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) David888 válasza nagyatt (#200) üzenetére


David888
tag

Tudom, hogy itthon nem ennyi lesz, de szerintem reális lenne az árazás. Én elfogadnám a mai konzolárakhoz képest.

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#202) kicsako válasza nagyatt (#200) üzenetére


kicsako
őstag

Azért az egy jó 33%os drágulás az alap kiadáshoz képest :Y
Igazából ha jól össze van rakva és végre nem pixelháború lesz 15fps-el, akkor tőlem lehet 500$ is..

(#203) Szabi® válasza nagyatt (#200) üzenetére


Szabi®
addikt

Reális lehet a az árazása. Hardverben nem lesz erős a gép.
Mediatek alapú cpu, és egy 1280 cuda maggal rendelkező gpu .. . Ez jóindulattal is egy geforce gtx 960-nak felel meg . . . Ami 2015-ös kártya. Viszont így nem drága.

(#204) David888


David888
tag

Sajna egyre többet cikkeznek arról, hogy 2025. március lesz a megjelenés. Arra hivatkoznak, hogy szeretnék elkerülni a készlethiányt.

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#205) Sirandrish válasza David888 (#204) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mondjuk azt én is szeretném elkerülni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#206) morfondőr válasza David888 (#204) üzenetére


morfondőr
őstag

Pontosabban fogalmazva "leghamarabb" 2025. március, bár nem tudom hova lehetne még húzni!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#207) Phoen|x válasza David888 (#204) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ahogy haladunk előre valahogy egyre messzebb lesz a megjelenés. :DDD

Go Gunners!

(#208) morfondőr


morfondőr
őstag

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#209) kicsako válasza morfondőr (#208) üzenetére


kicsako
őstag

+ a Scarlet/Violeteseknek:

[ Szerkesztve ]

(#210) zozika84 válasza Sirandrish (#205) üzenetére


zozika84
őstag

Én meg a scalpereket :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#211) Phoen|x válasza zozika84 (#210) üzenetére


Phoen|x
őstag

+1

Go Gunners!

(#212) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Prominent leaker says Nikkei’s March 2025 Switch 2 launch info is true

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#213) nagyatt válasza l.skywalker (#212) üzenetére


nagyatt
tag

Várjuk nagyon. Mindenesetre nem volt rossz döntés megvenni az Oled-et decemberben. Addig is lesz min játszani. A március még messze van. De legalább úgy tűnik igaz a hír valóban. :))

[ Szerkesztve ]

(#214) tboy93 válasza nagyatt (#213) üzenetére


tboy93
nagyúr

Esélyes, hogy visszafele komp. lesz, szóval akkor a megvásárolt játékokat se bukjuk majd :))

(#215) zozika84


zozika84
őstag

Mit tippeltek, meglesz legalább a Ps4Pro szint? :F

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#216) tboy93 válasza zozika84 (#215) üzenetére


tboy93
nagyúr

En alap PS4 szintre tippelek inkább. De kívánom hogy neked legyen igazad :D

(#217) zozika84 válasza tboy93 (#216) üzenetére


zozika84
őstag

Szurkoljunk :D Mit ki tudnának hozni abból a szintből :R :R

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#218) kicsako válasza zozika84 (#215) üzenetére


kicsako
őstag

Én már annak örülnék ha valami mókolással dokkolt állapotban normális teljesítménye lenne a gépnek. Az sem érdekelne ha nincs handheld mód :DDD
Egyébként simán megléphetnék, hogy kiadnak 2 Nintendot, az egyik full docked mode, a másik pedig handheld.. aztán butítsák amennyire csak kell, lásd Xbox series S vs X

(#219) tboy93 válasza kicsako (#218) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem kell a hibrid konzol :B Imádom a switchet ebből a szempontból, tökéletes handheld eszköz nekem (oled) es tudok a kolykokkel tv-re kotve jatszani neha. A joycon is perfekt, eros erv volt a switch mellett, hogy a fel joycon ilyen pici, mert igy a gyerkőcöknek kb jo. A dualsense / box konti értelmezhetetlenül nagy a kezukbe. (Plusz 1 konti árán kettőt kapok)

(#220) cactuar válasza tboy93 (#216) üzenetére


cactuar
aktív tag

Én is kb alap PS4 szintet várok az új géptől. Max kellemesen csalódok, ha erősebb lesz. :)

(#221) nagyatt válasza cactuar (#220) üzenetére


nagyatt
tag

Kíváncsi leszek hogy fog kinézni egy optimalizált Mario kiadás PS4 szintű hardveren. Vagy egy Zelda, Metroid páros. ;)

(#222) l.skywalker válasza tboy93 (#219) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én most konkrétan azért vettem (kaptam) Switch-et, mert valami tévé mindig foglalt a PC előtt meg nem szeretek mindig ülni. Nekem a Switch a handheld miatt éri meg igazán, ha nem lett volna Steam Deck-et vettem volna.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#223) tboy93 válasza l.skywalker (#222) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nalunk is vagy foglalt vagy nem akarom hogy a gyerekek nezzek a contentet amivel jatszom.

(#224) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

plussz minél gyengébb egy hardware annál olcsóbb és ezért gyorsabb a játékok elkészítése. az elmúlt évek firstparty termése N-PS-XB fronton

Life, Uh, Finds A Way

(#225) kicsako válasza tboy93 (#219) üzenetére


kicsako
őstag

Ezt úgy is meg lehet oldani, hogy van egy rendes konzol, és kap mellé egy handheld/dockolható eszközt a kövi gen. Jó lenne látni egy statisztikát hányan használják fixen dokkoklva, és hányan hibrid.

(#226) l.skywalker válasza hombre[EU] (#224) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azért általánosítani nem biztos, hogy jó dolog ebben, mert játék és játék között még ugyanazon a platformon is van különbség, nyilván akkor fejlesztésében is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#227) hombre[EU] válasza l.skywalker (#226) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ezt nem értem

arra gondolok,hogy jelenleg ps5-re egy standard firstpartyt sokkal hosszabb idō, sokkal több ember és sokkal több pénz,mint egy nintendo firstpartyt összehozni.

Life, Uh, Finds A Way

(#228) morfondőr


morfondőr
őstag

Egy kicsit technikaibb elemzés a várva várt konzolról:
Moore's Law Is Dead: Nintendo Switch 2 Leak: Specs, Power, Pricing, and Nvidia’s Console Ambitions!
Persze semmit sem szabad belőle készpénznek venni, de azért vannak érdekes állítások!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#229) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Scientists make breakthrough in preventing OLED burn-in (tweaktown.com) - na akkor a Switch 2 jöhetne is rögtön azzal :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#230) ρσгτσ válasza l.skywalker (#229) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Játékra ideális, vindózozni szerintem már nem annyira, és nem a beégés, hanem a szubpixel elrendezés miatt. Főleg a QD OLED.

Mondjuk én is 2 OLED TV -t használok konzolra, PC -re. ClearType -on még lehet némileg segíteni.

Viszont új Nintendo -ból is szívesebben vennék OLED -et...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.