Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146801) aelod válasza gyuri860213 (#146800) üzenetére


aelod
veterán

A xilit már külön gondolat volt.

Zsírszegény túró, görög joghurt, és a felvágottban is van ch. Cukor fomájában.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146802) gyuri860213 válasza Woodslave (#146799) üzenetére


gyuri860213
tag

Akkor nem szóltam, tényleg hagy a fenébe azt a BCAA-t :DDD az a jó az ilyen hirtelen súly ingadozással hogy hamar vissza is áll, lehet a megnövel ch miatt csak több vizet tartasz vissza. De ha focitábor volt miért nem rugdostad fel az összes kiskrampót az ellenfél táborából, az 90 perc masszív anaerob :)
Aerobbal hogy állsz? van elég? Én minden edzés után (kivéve lábnap) csinálok 12 kör HIIT -t . (most airbike, előtt sima bicaj). A tegnap linkelt tanulmány szerint nincs katabolikus hatása sőt növel a protein szintézis,plusz ott az EPOC is ami aerobnál nem játszik. ezen kívül heti 2x 1 óra powerwalk a futópadon.

(#146803) aelod válasza gyuri860213 (#146802) üzenetére


aelod
veterán

De ha focitábor volt miért nem rugdostad fel az összes kiskrampót az ellenfél táborából, az 90 perc masszív anaerob

:DDD :C

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146804) gyuri860213 válasza aelod (#146801) üzenetére


gyuri860213
tag

Igaz, kijavítom magam, célzottan nem fogyasztok komplex szénhidrátot reggelire :) A túró és a joghurt 9g ch a laktóz miatt. a felvágottban nincs mert ez ilyen kemencés csirkemell nem a feldolgozott változat.

(#146805) Woodslave válasza gyuri860213 (#146802) üzenetére


Woodslave
nagyúr

talán azért mert 10 perc után ennyi piával meg kajával örültem hogy éltem.. Nem csinálok semmit, a fogyáshoz teljesen felesleges. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#146806) aelod válasza Woodslave (#146805) üzenetére


aelod
veterán

Nálam ez a mérleg úgy nézett volna ki, hogy -2kg :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146807) gyuri860213 válasza Woodslave (#146805) üzenetére


gyuri860213
tag

jóvanna, csak humorizáltam :U reggeli megvolt, elég volt? harapós vagy ;]
a fogyáshoz teljesen felesleges
Ezt nem értem... szarkazmus akar lenni? :)

(#146808) Ijk válasza gyuri860213 (#146795) üzenetére


Ijk
nagyúr

Diétában is meg tudod csinálni hogy egyszer zabálsz be de legalább egész nap nem eszel.

Engem inkább az bosszant hogy fele annyi CH-t eszek 108 kilósan mint a 45 kilós barátnőm, aki nem is edz, én meg heti 5x, és így várom a heteket, hónapokat hogy legyen minimális szálkásodás, miközben küzdök edzéseken a túlélésért.
Hagyni is kellene a picsába, tegnap inkább benyomtam az angus steakre egy kis pisztácia fagyit. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#146809) aelod válasza Ijk (#146808) üzenetére


aelod
veterán

Angel megmondta, erős a csontod ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146810) Woodslave válasza gyuri860213 (#146807) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miért lett volna szarkazmus? Ha megvan a kalóriadeficit teljesen felesleges fogyás miatt aerobozni, kardiózni vagy HIIT-elni.. Nem mondom hogy haszontalan, de eröltetni nem fogom se időm se kedvem, nem ez a problémám egyelőre. Persze arra biztos jó lenne, hogy legyen +200-300kcal amit leehetek, vagy ledolgoznám amit megettem feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#146811) Ijk válasza aelod (#146809) üzenetére


Ijk
nagyúr

Angelnek igaza van mert nyilván 188 magas embernek nehezebb a csontja mint mondjuk egy 170 centisnek. Ő meg mondjuk van vagy 2m.

Woodslave: Az aerob a legjobb dolog, mert nem fáraszt le, felpörgeti az anyagcseréd és még a közérzeted is jobb lesz, igazából diétától függetlenül csinálni kellene. Persze én sem nagyon csinálom sajnos.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#146812) Woodslave válasza aelod (#146809) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pajzsmirigyével lehet valami inkább :U

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#146813) gyuri860213 válasza Ijk (#146808) üzenetére


gyuri860213
tag

A fura az hogy velem is történt hasonló. Még februárban volt (diéta közepén, talán még alacsonyabb ch és kcal) hogy ki kellett mennem céges ügyben Düsseldorfba 3 napra. Ekkor már a diéta elég stagnálós volt, 2 hétig meg sem mozdult a súlyom. A kint töltött 3 nap alatt nem tudtam tartani a diétát (nem is akartam) volt két tenyér méretű gyros , pizza, csoki stb. csülök 2x vacsorára , reggelire a szállodában pukkadásig mindent. aztán amikor hazajöttem ráálltam a mérlegre és - 2kg. pedig jóval többet ettem és mindig jóllakásig.

(#146814) Radnix válasza Ijk (#146808) üzenetére


Radnix
senior tag

(#146815) aelod válasza gyuri860213 (#146813) üzenetére


aelod
veterán

Ebben nincs semmi fura. Felpörgetted a belassult anyagcseréd. Bevett módszer azoknál akiknek megállt a dolog. Persze a visszatöltést ésszel kell csinálni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146816) Woodslave válasza Ijk (#146811) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez így van nem is vitatom hogy hasznos, de nem feltétele a fogyásnak.

Én amúgy szeretek emelkedőn sétálni, diétában csináltam is reggel éhgyomorra minden évben. Ha tehetném minden reggel úgy kezdeném, de most egyelőre nincs időm rá meló előtt.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#146817) gyuri860213 válasza Woodslave (#146810) üzenetére


gyuri860213
tag

Próbálkoztam kardio/HIIT nélkül a fogyással, kb 1 hónap után beállt a súlyom és nem mozdult. természetsen a deficit akkor is megvolt. 1900 ról kezdtem legelején csökkenteni és volt hogy 1600-at ettem csak év elején. mégsem fogytam vagy csak minimálisan. elkezdtem csinálni a reggeli 12 perc tabata-t éhgyomorrra, aztán edzés végén megint. Április óta csak edzés után van hiit meg 2x aerob. nekem így működik. bár ha elmondásod szerint nálad nem ezzel van a baj akkor nem szóltam.... azt is csak halkan :DDD

(#146818) gyuri860213 válasza aelod (#146815) üzenetére


gyuri860213
tag

Ebben nincs semmi fura. Neked. ;] számomra új volt, meg maga a diéta is mivel éltemben sem diétáztam még, (clean eating ok, de nem diéta) ez az első nekifutásom. A kirándulás alatt meg szerencsém volt hogy nem plusszal zártam azt a hetet..

(#146819) Woodslave válasza gyuri860213 (#146817) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sajnos inkább bicepszezek még pár sorozatot mint tabatázzak edzés végén :D

Valóban nem ezzel van a baj. Hanem azzal, hogy hogy 2k kalórián olvadnak le a kilók csak nem jutok el addig hogy megálljon mert elbaxom. (illetve pörgetem fel az anyagcserém :D ) De nem keresek kifogást ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#146820) gyuri860213 válasza Woodslave (#146819) üzenetére


gyuri860213
tag


;]

(#146821) Ijk válasza gyuri860213 (#146813) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a gond hogy tudom mit akarsz elérni, mert rohadt más ha valaki 30%-os tzs-al diétázik naturálban, 15%-al vagy 10 alá akar bemenni. Na az utóbbit nyugodtan el lehet felejteni kox nélkül, ha nem akarsz megszabadulni jelentősebb izomtömegtől vagy úgy akarsz kinézni mint egy szárított múmia.
Meg ki a szarnak ér meg teljes aszkéta életet hogy jól nézzen ki, aminek eredménye amúgy is megkérdőjelezhető. És itt nem a felhőtlen zabálás nélkülözéséről van ugye szó.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#146822) aelod válasza Ijk (#146821) üzenetére


aelod
veterán

Na az utóbbit nyugodtan el lehet felejteni kox nélkül, ha nem akarsz megszabadulni jelentősebb izomtömegtől vagy úgy akarsz kinézni mint egy szárított múmia.

Valamit valamiért. Igazából nem értelek. Mindig jössz ezzel, hogy mit nem lehet elérni teljesítményfokozók nélkül. Próbáltad már? Vagy ha nem is akkor miért nem használod őket ha ennyire zavar?
Egyszerűen csak nem értem miért. Ennyi. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146823) Ijk válasza aelod (#146822) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mit nem értesz?
Itt mindenki koxos formát akar kox nélkül. :DDD
Az összes kurva csodadiéta, edzésmódszer, mikor kajáljunk, milyen kiegészítőt szedjünk erre megy ki, nem arra hogy kicsit sportos fizikumunk legyen.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#146824) aelod válasza Ijk (#146823) üzenetére


aelod
veterán

Megvilágosodtam. :DDD :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146825) gyuri860213 válasza Ijk (#146821) üzenetére


gyuri860213
tag

Az a gond hogy tudom mit akarsz elérni És mit? mert még én sem tudom az az igazság :) meddig akarom folytatni stb. Amúgy a többivel egyetértek. hosszútávon nem lehet és nem is éri meg tartani egy olyan életvitelt ami egy "jó forma" fenntartásához szükséges. Irreális elvárásokat támasztanak az emberek a fake natty celebek miatt. Nekem csak annyi a célom hogy a párnáktól megszabaduljak amennyire csak lehet és ne haljak bele, hogy aztán ez a forma mennyire lesz tartható sanyargatás nélkül arra sajnos van egy tippem :O

(#146826) gyuri860213 válasza Ijk (#146823) üzenetére


gyuri860213
tag

Én nem akarok koxos formát. Már van ;] :DDD csak vicc. fogyni akarok amíg már papír vékonyságú a bőröm oszt csókolom. :K szerintem ha lemegyek 75-re ott már elégedett leszek, ha az alá mennék az csak rövid ideig lenne tartható állapot. nem látom értelmét.

(#146827) HussarF válasza Woodslave (#146799) üzenetére

Én azért nem a zero cola-t ajánlanám, mert abban is ugyanúgy ott van a foszforsav.
Nekem hatalmas kedvenc mostanában az apenta light narancsa, de ízléstől függően van jópár íz, amit árulnak, és egyik sem rossz, cserébe teljesen 0 kalóriásak. Zero colát csak akkor szoktam, ha tényleg alkoholt kell bevinni vele :D

Én pl. tegnap egy protokoll vacsit hagytam ki az oroszokkal, mert utolsó pillanatban szóltak, hogy menni kéne, én meg úgy voltam vele, hogy nem rúgom fel az étrendet meg az edzést azért, hogy a bátyuskákkal csárdázzak egyet.
De tény, hogy amiről beszélsz, az egy nagyon is valós jelenség. Hogy hogy kezelje az ember azt, hogy tartania kell magát egy étrendhez vagy mondjuk inkább életmódnak. És hogy kezeli ennek az ütköztetését az ezzel nem kompatibilis eseményekkel.
Én általában a már sokszor felvázolt zéró üdítős long drinkeket tolom. Enni meg nem eszek mellé többet. Max úgy, hogy elhagyok egy étkezést és mondjuk gyrost betolok saláta ágyon, ha tudom, hogy olyan hosszú lesz az esemény, hogy evés nélkül nem úszom meg. Kicsit ilyen IIFYM (ja, én erre használom az IIFYM-et, nem arra, hogy sütit zabáljak ;] )
De a kaján van a lényeg. Ugye mindenki ismeri az érzést, amikor bebaszik és rájön a "most már úgy is mindegy" érzés és össze vissza zabál. Na, hát a lényeg, hogy kurvára nem mindegy. A régi topiklakók már ismerik a fesztiválos módszereimet, szóval csak az újak kedvéért mondom el, hogy én fesztiválra is viszem nagyrészt a kaját. Beef jerky, az eláll, konzervek, abonett, meg napi egy meleg kaja az előbb felvázolt IIFYM szellemében. Inni meg viszki-zerokóla meg zero narancs vodka. De hiába iszom végig az estét, zabálni nem kezdek el. Persze, napközben egy kis calisthenics meg edzés amikor csak tudok (fesztiválon, nyaraláson is, akár csak saját testsúlyos). És így végig lehet nyomni úgy egy nyarat, még ha minden héten meg hétvégén buli is van, hogy tartani tudod konstans a formát. Fejlődni persze nem fogsz , de ne legyünk telhetetlenek ;]

[ Szerkesztve ]

(#146828) Coccolino_O válasza Ijk (#146823) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Itt mindenki koxos formát akar kox nélkül."

Kb.... Mintha lenne valami csodamódszer, amivel ki lehetne váltani a szteroidot. Itt az emberek többségének teljesen jó formája van (feltételezem), és még sincsenek megelégedve soha. Ami bizonyára pozítiv egy bizonyos szintig, hiszen motivál, de káros, amikor már elmegy a testképzavarig. Hajlamosak elfelejteni az emberek, hogy mit ad ez a sport az esztétikus külsőn kívül.

(#146829) Woodslave válasza HussarF (#146827) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja most azt vettem észre, hogy tartani talán könnyebb lenne (nyilván nem olyan formáról beszélek mint a tiétek, hanem amit én el tudok érni) de most később kezdtem, és a júniusi szezon nem kedvez a diétának. Majd jövőre márciustól :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#146830) gyuri860213 válasza Woodslave (#146829) üzenetére


gyuri860213
tag

júniusi szezon nem kedvez a diétának
Ne is mondd, jövőhéttől 9 nap nyaralás. Már fejben gyűjtöm hányféle édességet akarok magammal vinni :) kíváncsi leszek mennyi plusszal fogok hazatérni a napon tespedés és pancsikálás plusz esti zabálások után.
Ideje lesz elfogadnom a tényt hogy nem úszom meg reggeli futás nélkül ha meg akarom tartani a mostani formát. Bár tavaly sem volt túl nagy étvágyam a 35 fokban. a lángos meg a gyros sem vonzott, viszont az esti faszenes grillezés már adta :) kenyérlángos meg husikák , sör . :W

(#146831) Woodslave válasza gyuri860213 (#146830) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egyébként elméletben faxán működne amit Hussarf is írt. Reggelit lehetne tartani (kivéve ha svédasztal van ;] :D - na jó itt pláne) meg grill kaják stb. Csak hát...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#146832) aelod válasza HussarF (#146827) üzenetére


aelod
veterán

Én egyszerűen megoldom ezt a nyári diéta nem tudom tartani fesztiválok stb.
Nincs pénzem fesztiválozni, nyáron meg nem diétázom mert sör, bor pálinka, lángos, fagyi, grill partyk otthon :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146833) Lacy6 válasza gyuri860213 (#146800) üzenetére


Lacy6
senior tag

Eritritből vettem több fajtát, de brutál hasmenés lett a vége.
Odaajándékoztam bátyámnak, ott is megpróbálták vagy 3-an, de ugyanúgy hasmenés lett.
Továbbadták és ott is....most nem tudom már kinél lehet :D
Lehet csak a családba genetikailag érzékenyek vagyunk rá, de nekünk nem kött be.
Steviának lehet van valamennyi mellékíze, de sokkal egészségesebb mint bármelyik mesterséges édesítő.
Szerintem attól jobb nem kell.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#146834) Ijk válasza Coccolino_O (#146828) üzenetére


Ijk
nagyúr

Sajnos nem ilyen egyszerű az élet hogy konstans minden. Persze meg vagy elégedve, elértél egy jó formát. 2 hónapig mondjuk leszarod mert van más bajod, 2 hónapig elégedett vagy aztán jön egy időszak amikor bassza meg, lehetne jobb a váll, kicsit telt a forma, meg jönnek a külső ingerek is ha látsz jobbat, amit sokszor leszarsz, néha nem.
Szóval nem ilyen egyszerű ez, főleg ha már mondjuk 8 éve csinálod, akkor már ismered az ilyen-olyan időszakokat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#146835) HussarF válasza Ijk (#146823) üzenetére

Sztem csak mindenki ki akarja hozni a legtöbbet abból, amit a genetikája enged.
Nyilvánvalóan, ha már közel vagy a határaidhoz, akkor 3x akkora munkát kell beleraknod, hogy 3ad akkora eredményt elérj. Itt jön el az, hogy ki mennyit hajlandó áldozni erre.
Egy bizonyos energiabefektetéshez tartozik egy bizonyos testforma. Ez egyfajta egyensúly. Ettől függetlenül dönthet úgy bárki, hogy mostantól többet fog beletenni, akkor valószínűleg beáll egy új egyensúly, egy kicsit jobb lesz a formája, kicsit közelebb az abszolút genetikai potenciálhoz. Az abszolút genetikai potenciál a felső határ, amit akkor érne el, ha "végtelen" munkát tenne bele (vagyis csak ebből állna az élete és maximumon tolná).
Rajtad egy nagy fásultságot látok amúgy. Beleteszel egy számodra kényelmes mennyiségű munkát, van is egy jó formád. De ez nem azt jelenti, hogy már elérted a végét. Ha elkapna a motiváció és többet kezdenél beletenni, nyilván te is tudnál javítani magadon. De neked kényelmes így.
Ami nem gond, ha ezt tartod, csak én azt vettem észre magamon, meg másokon is, hogy így elfogadod, hogy egy felső határon vagy, akkor elveszted a motivációt és egyre több mindent elhagysz, mondván, úgy sem számít, nem ezen múlik. És tényleg nem egyes dolgokon múlik, de sok kicsi sokra megy. Ha motivált vagy és sok hülyeségre odafigyelsz, végső soron többre mész. Még ha csak egy kicsivel is, miközben sokkal több munkát raksz bele.
Én pl. most eldöntöttem, hogy megpróbálok javítani az arányaimon. Nem várok gyors eredményeket, de lassú víz partot mos.
A mellem nagy, a vállam, meg a karjaim viszont arányaiban kicsik. Vállat most kétszer kezdtem el edzeni egy héten, mellre viszont nem csinálok csak 2 gyakorlatot 4-4 sorozattal. Karra meg 16-16 sorozat bicepszre meg tricepszre is (eddig 12-12 volt).
Vádlim még olyan, hogy örök pálcika. Heti egy vádlit csinálok, viszont heti 2 aerobom az a lépcsőházban lépcsőzés alkalmanként olyan 45 percet. Izomláz szokott lenni tőle a vádlimban, míg a súlyzós vádlizástól nem. Így kvázi heti 3 vádlival, lassan attól is várok némi vastagodást (bár a vádli genetikámat tekintve, nem nagyon rugaszkodom el a valóságtól, pár centinek már örülnék).
Nem gondolom, hogy tényleg nagyon átalakulnék, de azért jövőre ilyenkor már némi változásnak kellene lennie, még ha közelről is kell hozzá nézni.

(#146836) gyuri860213 válasza Lacy6 (#146833) üzenetére


gyuri860213
tag

Napi max 50g ot tolaeral az emesztorendszer alapesetben, de fel is van tuntetve hogy kezdetben csikarhat a pocikad😁 Nekem is kellett 4-5 nap mire teljesen tunetmentes lettem. Azota nagyobb mennyiggel sincs baj. Stevia meg utoizes nagyon es gyenge edesito.

(#146837) aelod válasza HussarF (#146835) üzenetére


aelod
veterán

+1
__

A vádli tónusban van. Ugyan úgy ahogy a core izmok is. Nagyon meg kell gyötörni a vádlit, hogy fejlődjön. Nyilván nem lehet olyan mint aki úgy született, hogy két cukorrépa jött anyuból a legvégén de lehet eredményeket elérni.

Amúgy ezt a lépcsőház run-t nyomja a volt fodrászom is. Korábban cuccolt elég jól nézett ki de már nem edz súlyzókkal csak állóképességet fejleszt. Ő mondta, hogy 2-3 kör a lph.-ban és ennyiből áll az edzése. Szívós, jó fizikuma van látszik, hogy nem tunyult el pedig 40+-os és nem ez a jellemző az itthoni korosztályra.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146838) Coccolino_O válasza Ijk (#146834) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"meg jönnek a külső ingerek is ha látsz jobbat, amit sokszor leszarsz, néha nem."

Mármint mit látsz? Nálad izmosabb/arányosabb embert? Miből tudod, hogy nincsen benne egy komplett patika? Már alapból fals az is, hogy másokhoz méricskéled magadat, hát még akkor, ha nem egy ligában versenyeztek. Saját magadnál kell jobbnak lenned, nem másnál. Azt elhiszem, hogy x év elteltével lankad a motiváció v. bemegy a béka segge alá. Senki sem születik úgy, hogy nincsenek megingások v. éppen kemény időszakok az életében, de csak tudnod kell, hogy miért csinálod pont ezt a sportot, ami nagyon sokat követel, ha elhivatott vagy. Naturálon nyilván van az a szint, ahonnan már nincsen feljebb, kémia nélkül. Nem kellene azért irreális elvárásokat támasztanod magaddal szemben. Nálunk van egy srác a teremben, ugyanolyan alacsony, mint én, de van 100-110kg. Soha nem leszek akkora mint ő, amíg nem nyúlok kokszhoz. De én ezt elfogadom. Ennek a sportnak az az alapja, hogy legyél minél nagyobb. Na de milyen áron?

(#146839) HussarF válasza aelod (#146837) üzenetére

Nem mindegy, hogy mekkora a lépcsőház. A Schönherz koliban én sem nyomnék 25 kört fel-le egy aerob edzésen ;]

(#146838) Coccolino_O
Már alapból fals az is, hogy másokhoz méricskéled magadat
Itt van aelod, aki régen csirke volt, most meg izmosabb mindenkinél és nem cuccol ;]
Csak meggondolja az ember, hogy elfelejtse ezt a női magazinos, "ne másokhoz méricskéld magad" meg "fogadd el magad, ahogy vagy" dumát, amikor látja az eredményeket ;]

(#146840) Woodslave
Vagy ha csempe mellett fényképezkedik ;]

[ Szerkesztve ]

(#146840) Woodslave válasza HussarF (#146839) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért az majd kiderül ha Toldi Zsuzsi mellé odaáll ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#146841) Lacy6 válasza gyuri860213 (#146836) üzenetére


Lacy6
senior tag

Próbáld ki ezt:
Stevia csepp 50ml
A tiszta kivonatok 30-300-szor édesebbek a nádcukornál.
Az eritrit édesítő ereje gyengébb mint a kristálycukoré, emiatt 40%-al többet kell belőle használni.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#146842) Coccolino_O válasza HussarF (#146839) üzenetére


Coccolino_O
őstag

És versenyző. (?) Nyilván ott jobbnak kell lenned a többieknél, ha nyerni akarsz. Az átlagpatesznek a lelki törésen kívül semmi haszna a kokszos társaihoz méricskélni magát, mert soha nem lesz azon a szinten. Igen, ha elérted a számodra kívánatos fizikumot naturálon és nem akarsz kémiázni, akkor bizony el kell fogadnod a szituációt. Lehet itt reggeltől estig azon agyalni, hogy 9 órakor egyek meg-e egy kupak zabot v. 10-kor, hogy jobban hasznosuljon, csak minek. Nem azon fog múlni.

(#146843) HussarF válasza Coccolino_O (#146842) üzenetére

Nem érted a lényeget. Nyilván a versenyző mindent megtesz, hogy a legnehezebben előhozható dolgokat is elővarázsolja naturálon. Megteheted ezt anélkül is, hogy versenyzel. Vagy legalábbis beletehetsz többet, mint amit hosszú ideig megszoktál. És erre lehet motiváció, hogy látsz mondjuk valakit, aki ezt az energiát hajlandó belefektetni és akkor azt mondod, hogy te is emelsz a befektetett energia szintjén. És ha meg van benned az akarat és elég ideig csinálod, akkor nyilván közelebb kerülsz így a genetikai határhoz, még ha nem is lesz nagy a változás.
Ahogy írtam is, sok kicsi sokra megy. Nem egyes dolgokon múlik, de ha sok apróságra odafigyelsz, akkor sok kicsi sokra megy. Persze arányaiban több energiát kell belefektetni kevesebb eredményért, de bárki előtt adott a lehetőség, csak be kell vállalni

[ Szerkesztve ]

(#146844) aelod válasza Woodslave (#146840) üzenetére


aelod
veterán

:C
Már rutinosan nem fogok többet :DDD

(#146839) HussarF

Női magazin logikai bukfenc. 5 oldal arról, hogy fogadd el magad ahogy vagy aztán 10 oldal a hogyan dobj le 5 kilót a nyári alakért ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146845) Ijk válasza HussarF (#146835) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem vagyok fásult, meg a heti 5 edzést sem mondanám kényelmesnek hogy még a kajára is oda kell figyelni rendesen.
Eljut mindenki egy szintre ahonnan néha még bele tesz többet, de a szint nem véletlen alakul ki, mert ennyit tudsz, akarsz beletenni és kész. Mert a szinten tartást sem nevezném könnyű feladatnak egyébként.

Én egyébként beletennék többet, de nem lenne mérhető eredménye, látványos meg végképp nem.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#146846) Coccolino_O válasza HussarF (#146843) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Én nem kérdőjelezem meg senki motivációját, szimplán semmi sem fog történni, ha párszor kihagysz egy étkezést, vagy éppen nem sikerül olyan jól az adott edzés. Természetesen tegyél meg mindent, ami a lehetőségeidhez képest adott, de felesleges irreális elvárásokat támasztani, mert csak kiégés lesz belőle. És ez áll kb. mindenre az életben, nemcsak az edzésre.

aelod: Az milyen logikai bukfenc, amikor valaki azért is edz, hogy egészséges legyen, miközben tolja a kokszot két pofára? ;]

[ Szerkesztve ]

(#146847) gyuri860213 válasza HussarF (#146839) üzenetére


gyuri860213
tag

"fogadd el magad, ahogy vagy"

Erről jutott eszembe egy felkapott insta celeb, edző csaj. Numbava néve. Csajok nagyok kedvelik. Ő posztolta régebben hogy el kell engedni az irreális célokat, ő is szeretett volna 60kg val guggolni de rájött hogy az mennyi munka :) ezért inkább a realitás talaján marad és az egészséges sportot követni... a sok hülye meg éljenez neki, hogy így van minek célokat kitűzni és megvalósítani mikor lehet 10kg-s üres rúddal is guggolni és palacsinta segge van neki is edző létére miközben már edz vagy 5 éve.

(#146848) HussarF válasza Coccolino_O (#146846) üzenetére

Nem arról van szó, hogy egy-egy étkezés kimarad vagy nem úgy sikerül az edzés. Egy alkalom semmi.
Hanem arról, hogy hosszú távon hajlandó vagy-e növelni mondjuk a volument. Vagy jobban, pontosabban odafigyelni az étrendre. Ezeken viszont már múlik a dolog.

(#146849) gyuri860213 válasza HussarF (#146848) üzenetére


gyuri860213
tag

Sokak azzal sincsenek tisztában hogy mit jelent az hogy "kemény" edzés. Lemennek a teremben. haverkodnak, telót nyomkodnak, 3-4 percenként csinálnak egy kényelmes szériát valami olyan gépen ami lehetőleg billeg, kácsong, krómos és 5 csiga van rajta legalább. majd 1 óra múlva hazamennek 1 csepp izzadtság nélkül. Aztán fél év múlva jön a picsogás hogy szar a genetikám, naturálban ennyit lehet elérni bla-bla. Ahova most járok viszonylag nagy terem, a bent töltött 2 óra alatt megfordul ott 150-200 ember, ebből jó ha 10% az aki elfogadható intenzitással edz. Az emberek nincsenek tisztában hogy mekkora befektetés szükséges a fejlődéshez, hamarabb nyitják ki a szájukat mint hogy nagyobb súlyt fogjanak a kezükbe. Tisztelet a kivételnek.

(#146850) Woodslave válasza gyuri860213 (#146849) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nálunk vannak fiatal srácok úgy hívom őket "kábelbarátok" nagyon máshoz nem nyúlnak

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.