Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147551) D3W1L3 válasza Angel2014 (#147545) üzenetére


D3W1L3
tag

és az enantát mellé minek? pénzkidobás céljából esetleg...

(#147552) Radnix válasza j0k3r! (#147550) üzenetére


Radnix
senior tag

Nézd meg a formáját, rögtön kiderül, hogy az (faxság) :D

[ Szerkesztve ]

(#147553) Freddycom válasza j0k3r! (#147550) üzenetére


Freddycom
őstag

De mit iszik pontosan, fuvatóport vagy fehérjét?

[ Szerkesztve ]

(#147554) Woodslave válasza Radnix (#147549) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Elvesztettük... :( :O

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147555) Ijk válasza j0k3r! (#147550) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem kiégés, csak rájöttem hogy felesleges. Persze nem fogok lebeszélni senkit, mert sok szar kiegészítővel szemben ez legalább annyiban frankó hogy a protein az protein és szükség van rá a szervezetnek. A kérdés hogy mennyire. Tapasztalatom szerint annyira amennyit kényelmesen beviszel kajából.
De ha kell a turmix az íze miatt, van elbaszni való pénz, utálod a húst, hiszel benne akkor megveszed, a te döntésed.

Azért így 9 év alatt kipróbáltam kiegészítőket, hosszabb távon is, edzésmódszereket, ütemterveket, diétákat, szerencsére tömegelésben már az elején sem hittem, remélem az már itt is lejött hogy faszság. A 90% tudomány lehúzható a klotyón gyakorlatban, anabolikus kapuktól kezdve a a szuper edzéstervekig. Nem leszel izmosabb.
Kajálni kell rendesen, nem elhízni (max 15% tzs), megcsinálni az edzést ahol nincsenek sem általános, sem egyénre szabott csoda gyakorlatok, jó sokat kúrni, a többi meg genetika, tehát még véletlen se mérd magad másokhoz. Meg persze a kémia, a jelen kor legnagyobb ipari átverése a kamunaturálokkal.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147556) Walter_White


Walter_White
senior tag

Sziasztok. (Tudom van külön Apróhirdetési felület, így nagyon OFF, de hátha gazdára talál elöbb)
Scitec Multi Pro Plus Multivitamin, sajnos vesegörcsöt csinál nálam, bármennyi vízzel, bárhogy is kisérletezve próbálom bevenni... 24db csomag van benne, shop.buildernél lett vásárolva, akit érdekel, és használ ilyet, esetleg kipróbálná, dobjon egy PM-et árban megegyezünk. (Budapestiek) :R

[ Szerkesztve ]

(#147557) kicsiogre válasza Ijk (#147555) üzenetére


kicsiogre
tag

Fene tudja , én mondjuk azért iszom mert egy adag ( ami 20 gramm fehérje )90 forint és napi 4 adag lemegy -ilyen áron kajából nem tudnám kihozni csóró vagyok sajna a pénz nagy úr szívesen ennék akár naponta marhahúst stb de nem tehetem meg. A célom felénél tartok kb , most már azért kitapasztaltam mi a jó ( kajában ) és ez tartható is mivel nálam másképp nem fog menni .

(#147558) Ijk válasza kicsiogre (#147557) üzenetére


Ijk
nagyúr

És mi az hogy a célod fele?
Itt mindenki a célja felénél tart. Aki meg elfogadta a felét végcélnak az kiégett. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147559) kicsiogre válasza Ijk (#147558) üzenetére


kicsiogre
tag

A cél egy normális súly elérése ( kb 80 kg ) 165-röl
indultam most vagyok 120 szóval még 40 kilót le kell dobni , erre másfél évet adtam magamnak , aztán onnan meg meglátjuk nyilván az edzés meg a kaja megy tovább a nagy kérdés hogy meddig tudom elhúzni a protézisig az időt ( nyilván én szeretném minél tovább ) .

[ Szerkesztve ]

(#147560) Apollyon válasza Woodslave (#147536) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A vaníliásat már múltkor is írtad, és akkor is furcsáltam. Steviás? Mert nekem az van, és kb. olyan az íze, mint ha 0,1%-os tejet innék... nincs íze. Ha nem steviás akkor nem szóltam.

A steviás csoki nekem nem jött be, a csoki íz nem olyan jó benne, az, hogy kevésbé édes, nem zavar. Epres még mindig nincs bontva, de a fehércsokis (szukralózos) meg nekem olyan, mint amit itt leírtál a valamilyen vaníliásról. :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#147561) kicsiogre válasza Angel2014 (#147545) üzenetére


kicsiogre
tag

Meglestelek facebokon , alakulsz szépen hajrá igy tovább. :)

(#147562) Woodslave válasza Apollyon (#147560) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az az epres volt. Az stevias. Ez sima és nagyon jó. Vmivel testesebb is mint a többi nem baxta a gyomrom se.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147563) redXIII válasza aelod (#147546) üzenetére


redXIII
senior tag

F@szt. Anyu diktálta.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#147564) patex1983 válasza Ijk (#147558) üzenetére


patex1983
őstag

Én még ott sem, ha ez megnyugtat.

X

(#147565) Angel2014 válasza kicsiogre (#147561) üzenetére


Angel2014
addikt

Köszönöm...te hogy alakulsz?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#147566) aelod válasza patex1983 (#147564) üzenetére


aelod
veterán

Ma gyenge kaka voltam és ellógtam a hétfői szokásos lábat. Hát váll volt. Edzőtárs miatt átvarialtam mert megy nyaralni. Aki késztetést érez egy közös láb edzésre pénteken szóljon. :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147567) HussarF válasza aelod (#147566) üzenetére

Mennék, de így, hogy kiderült, hogy meleg vagy, necces... ;]

(#147568) aelod válasza HussarF (#147567) üzenetére


aelod
veterán

:DDD azt csak a ferde hajlamúak látták bele.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147569) Zola007 válasza HussarF (#147567) üzenetére


Zola007
veterán

Lábtolón nem kell spottolni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147570) aelod válasza Zola007 (#147569) üzenetére


aelod
veterán

De mert billeg :O

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147571) Coccolino_O válasza Ijk (#147555) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Durva, hogy 9 éve edzel. Neked már rég kellett volna tolnod valami kémiát...

(#147572) patex1983 válasza aelod (#147566) üzenetére


patex1983
őstag

Egyszer amúgy viccen kívül kipróbálnám, hogy milyen lehet nem egyedül edzeni. Főleg, ha egy normális edzőtárs van melletted....de nem hiszem, hogy Debrecenből ezt össze tudjuk hozni....

X

(#147573) kicsiogre válasza Angel2014 (#147565) üzenetére


kicsiogre
tag

Haladok szépen, még másfél év kell aztán valami emberi kinézetem lesz ( 165 voltam, 120 vagyok most - olyan 80 kg- ra kell lefogyni kb .)

(#147574) medica válasza Ijk (#147555) üzenetére


medica
senior tag

"A 90% tudomány lehúzható a klotyón gyakorlatban" - nem a tudománnyal van a baj hanem azzal ahogy visszaélnek vele a tápszergyárak marketing céljából.

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#147575) Tamoo válasza Woodslave (#147562) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én is azt a vaníliásat rakom most reggelente zabhoz (csak ízesítetlen myproteinnel "hígítva"). Ízre tényleg elég jó.

(#147576) Radnix


Radnix
senior tag

A betegség margójára: betegség előtti nap 84.2 kg-al mérlegeltem reggel. Ma 8 napra rá: 78.6 kg! Gyorsabban fogytam mint Angel ;]
Tegnap estefele már képes voltam enni, innentől csak felfele vezet az út!

Tegnap a fogorvosom el volt szörnyedve, már nutridrinket javasolt, mert "szörnyen lefogytam". :))

Talán a hét vége fele már merek edzeni is, és elindul a forma visszaszerzése misszió! :D

(#147577) Woodslave válasza Radnix (#147576) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:( ez kemény. De biztos gyorsan visszajön.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147578) tibcsi0407 válasza Radnix (#147576) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jobbulást. :)

https://utdetailing.hu/

(#147579) kk831228 válasza Woodslave (#147577) üzenetére


kk831228
addikt

de nem... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#147580) aelod válasza Radnix (#147576) üzenetére


aelod
veterán

Don't fos. Java része csak víz ami kiment. Meg némi izom ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147581) Zola007 válasza Radnix (#147576) üzenetére


Zola007
veterán

most már tudod, hogy nagyjából milyen lehet, mikor valaki leáll a BCAA-val :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147582) aelod válasza Zola007 (#147581) üzenetére


aelod
veterán

Ezt azért szorozza meg 10-el :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147583) Woodslave válasza kk831228 (#147579) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem baj úgy is túl jól nézett ki ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147584) kk831228 válasza Woodslave (#147583) üzenetére


kk831228
addikt

;] :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#147585) Pintim....


Pintim....
tag

Sziasztok. Remelem tudtok segiteni.
34 eves vagyok, 178 cm, 98,5 kg. El kezdtem heti 3x elipszisezni a konditeremben 40 percig. masfel honapja csinalom, es nem fogytam egy kurva kilot sem. Taplalkozasom vegyes. Eszek dietas dolgokat is,de neha pizza is becsuszik. Nem iszok edeset, csak asvanyvizet. Miert nem tudok fogyni? 10KG ot szeretnek leadni,mert az a golyo a hasam helyen eleg esztetikatlan. Kicsit elbizonytalanodtam az edzest illetoen hogy folytassam e. Valmi otlet, tanacs?

[ Szerkesztve ]

(#147586) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok, porcerősítőnek mit ajánlotok? Valami gazdaságosabb megoldás érdekelne. :D Már eljutottam olyan súlyokra hogy a vállam kezd szar lenni, anno 1 évig edzettem és éveken át fájt utána a vállam na ezt nem akarom ismét.

(#147587) Woodslave válasza Pintim.... (#147585) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mert mit vártál 3*40 perc, azaz kb. heti 1200 kcal (jóindulattal) extrától, amikor gőzöd nincs mit és mennyit eszel.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147588) Ijk válasza Radnix (#147576) üzenetére


Ijk
nagyúr

2 hét múlva nyoma sem lesz az egésznek.
Én már a betegséget úgy fogom fel hogy a szervezet kényszer generálja némi fogyókúrával.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147589) Radnix válasza Pintim.... (#147585) üzenetére


Radnix
senior tag

Heti 7x csináld a "tudom mennyit eszek" gyakorlatot, és akkor garantálom, hogy jó 15 kg-t le fogsz fogyni mielőtt egyáltalán elkezdenél kardiózni.
www.myfitnesspal.com

Hajrá! :)

Mindenki: Köszönöm a támogató szavakat, jól esik. Még az is lehet, hogy nem vetem magamat le a lánchídról a fejemen egy myproteines zsákkal :DDD

[ Szerkesztve ]

(#147590) HussarF válasza Pintim.... (#147585) üzenetére

Ajánlom figyelmedbe: Fogyózol?

(#147589) Radnix
Nana, azért ne hagyd magad ilyen könnyen eltántorítani az elképzeléseidtől ;]

[ Szerkesztve ]

(#147591) kmisi99 válasza Pintim.... (#147585) üzenetére


kmisi99
addikt

Kalóriákat illetve kaják összetételét szoktad figyelni?
Olvass utána a glikémiás indexnek (GI) ez is egy elég fontos dolog a táplálkozásnál. És a magas GI kajákat érdemes kerülni, fehér liszt, (bár lehetőleg mindenféle pékárút) sima tészta, sima rizs, cukor, sültkrumpli, stb. Mert ezek nagyon gyors energia források a szervezetnek, csak hát annyira gyorsan megemésztődik hogy túl sok energia, és a szervezet nem pazarol szépen elraktározza az energia többletet zsírba.

Sokszor az ember nem gondolná, hogy tipikusan egészségesnek titulált kajákban milyen rohadt sok cukor van. Én mániákus tápanyag figyelő vagyok, minden létező kaján a tápértéket nézegetem a boltban. Egy egyszerű gyümölcsös joghurtba bele lapátolnak 10g cukrot, a szuper diétás zab falatokba is legalább 20-25g cukor van 100g ban pedig fene se gondolná. Szóval ezekre alaposan oda kell figyelni.
Meg rá kell jönni a te szervezeted mire érzékeny. Én 30kg ot fogytam nálam a cukor volt a fő bűnös, brutális mértékben leredukáltam a cukor fogyasztást ilyen napi 100-150g ról ilyen napi 20-25g ra, nálam zuhantak le a kilók, de mindenki másra érzékeny.

(#147592) Pintim.... válasza kmisi99 (#147591) üzenetére


Pintim....
tag

En cukrot nem eszek, jo mostanaban ettem jegremet, cidert ittam, de csak azert mert el vagyok keseredve hogy szopom a faszt a terembe heti 3x 40 percig,es nincs semmi latszatja. A cukor nalam nem lehet ludas amugy, valami mas. Pekarut sem igazan eszek, 2 hetente 2 kiflit meg eszek.

(#147593) Pintim.... válasza Radnix (#147589) üzenetére


Pintim....
tag

Mit csinaljak heti 7x, a kardiot?

(#147594) Pintim....


Pintim....
tag

Es miket egyek? Zoldseget nem igazan szeretem, marmint nem tudnam enni minden nap, a meloban ossze esnek anyi kajatol,kopogna a szemem,menni sem birnek ha fuvet ennek allandoan.

(#147595) HussarF válasza Pintim.... (#147592) üzenetére

Most csak hisztizel, de a lényeg: Teljesen fogalmatlan vagy a tudatos táplálkozás kérdésében. Pedig ezen múlik az alakformálás sikerének kétharmadrésze. A sport ezt hathatósan megtámogatja, de magában nem fogsz tőle fogyni, ha csak nem embertelen mennyiségű testmozgást végzel (hint: 3x40 aeirob mozgás még messze nem az)

Szóval először is pontosan kéne tudnod a napi beviteled makrotápanyagokra lebontva, ismerned kéne, hogy mennyire van szükséged és kevesebb energiát bevinni, mint amennyit felhasználsz. Utána lehet megtenni a következő lépést. Mit gondolsz, ennek a topiknak a tetején mire való amúgy az összefoglaló?

(#147596) Zola007 válasza aelod (#147582) üzenetére


Zola007
veterán

azért ott se dobnak le 1.5 hét alatt 6 kilónál többet
ahogy eddig láttam, Kb egy fél év alatt szoktak emberi léptékre visszaesni, ha volt serules is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147597) Woodslave válasza Pintim.... (#147594) üzenetére


Woodslave
nagyúr

norbi update :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147598) Radnix válasza Pintim.... (#147593) üzenetére


Radnix
senior tag

Szerettem volna "viccesen" fogalmazni, de nem jön át a humorom, szóval kifejtem egy kicsit:
Amíg nem vagy tisztában a tápanyagbeviteleddel, gondolok itt főleg az energiabevitelre (hány kalóriát eszel egy nap), addig közel lehetetlen lefogyni.
Küldtem neked egy linket, ami egy roppant hasznos eszköz: a segítségével nyomon tudod követni, hogy a nap folyamán mit és mennyit eszel.
A hét minden napján fel kell jegyezned, hogy mennyit eszel, és ha megvan, akkor megnézed, hogy átlagosan naponta mennyi volt az energiabeviteled.
Mivel most nem fogysz, ezért egy dolog biztos: a kalkulált számnál alacsonyabb kalóriabevitelre lesz szükséged a fogyáshoz.

simple as dat

(#147597) Woodslave: Én meg járatom a számat feleslegesen ;]

[ Szerkesztve ]

(#147599) Zola007 válasza Radnix (#147589) üzenetére


Zola007
veterán

zsákos dolgot mindenképp verd kia fejedből!

add nekem. a myproteint, adok helyette B30-as blokkot ingyen :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147600) Radnix válasza Zola007 (#147599) üzenetére


Radnix
senior tag

Természetesen előtte szétosztanám a drága port a gyúróskollégák között :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.