Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147601) Pintim.... válasza HussarF (#147595) üzenetére


Pintim....
tag

En nem akarok izmot magamra szedni, nem gyurni akarok,csak 10 kg ot leadni rovid ido alatt, 2 honapom van ra. Akkor lesz a lagzim, nem akarok ugy kinezni mint egy teleszart buvarruha. A kerdiot folytathatom? heti hanyszor, es meddig? Irnal par dolgot miket egyek? Jah L carnitint is iszok edzesek elott.

[ Szerkesztve ]

(#147602) Woodslave válasza Radnix (#147598) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a te módszered nagyon bonyolultnak tűnik :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147603) kmisi99 válasza Pintim.... (#147592) üzenetére


kmisi99
addikt

Ott a kaloriabazis.hu ott pontosan megadod mikor mit vittél, elég komoly adatbázisuk van szinte mindenféle kaját meg tudsz adni. Ha főtt kajáról van szó először mérlegen mérd le. Pár napon át írj bele mindent amit megeszel, és az kifogja adni hol van a bökkenő a táplálkozásodban. Az a 3x40 perc tényleg nem túl komoly. Én heti 12 órát töltök teremben, bár én meg hülye vagyok hogy ott "élek" :D

(#147604) Radnix válasza Pintim.... (#147601) üzenetére


Radnix
senior tag

Azt hittem csak mi, a gyúrós szubkultúra tagjai használjuk a teleszart búvárruha szakkifejezést. :)

(#147605) Woodslave válasza Pintim.... (#147601) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha csak ennyi a célod, akkor egyél fele annyit mint eddig. Nincs diétás kaja, csak sok vagy kevés. Nyilván vannak olyanok amiből nagyon gyorsan sok kalóriát viszel be. Szívd fel magad, ha kevés a kaja és nem bírod, akkor is tarts ki csak két hónap. Ne egyél este, vagy ne egyél reggel.

Mondjuk ha nem edzel és nem vagy genetikai csoda akkor így is telixart búvárruha leszel, csak kisebb. Mondjuk öltönyben nem látszik

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147606) Pintim.... válasza Woodslave (#147605) üzenetére


Pintim....
tag

a kardiot nem hagynam abba, csak szamit sokat nem? De nem ertem eleinte azt mondtatok hogy igy dietas kaja ugy dietas kaja, meg edzesek. Most meg eleg ha csak fele anyit eszek,es ne egyek reggel, vagy este. Ez onmagaban eleg 10 kilot leadni aug vegeig?

(#147607) Ijk válasza Pintim.... (#147606) üzenetére


Ijk
nagyúr

Fuss minden nap 10km-t. Meg ne zabálj.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147608) aelod válasza Pintim.... (#147606) üzenetére


aelod
veterán

Az a gond, hogy nem tudod mennyit és mit eszel. Heti 3 kardio edzés (ami valószínűleg inkább csak aerob jellegű) az egyetlen amit tudsz. Viszont elvárod, hogy itt két mondatban megírjuk neked a csodamódszert. Elárulom nincs ilyen.

Eszek dietas dolgokat is,de neha pizza is becsuszik.

Valószínű, hogy nem néha hanem elég gyakran. A magasságodhoz ez a súly indokolja a mértéktelen evést olyan dolgokból amikből nem kellene.

Javaslom keress fel egy dietetikust.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147609) Coccolino_O válasza kmisi99 (#147586) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Biotech Arthro Guard v. Jutavit Glükozamin+Kondroitin+MSM

(#147610) kmisi99 válasza Pintim.... (#147606) üzenetére


kmisi99
addikt

Nem feltétlen akarok ötletet adni, mert éhezéssel tilos és senki se ajánlja a fogyást. És én se ajánlom, de leírom az én sztorimat. Én úgy hogy annyit ettem amennyit egy 40 kilós 12 évesnek kellene úgy heti 1,5-2kg fogyást értem el. Egy idő után hozzá fog szokni a gyomor be fog szűkülni egy idő múlva már ha akarnál se tudnál nagyobb adagokat enni, de ennek is kell pár hét míg észbe kap, hogy ember baj van most már a zsírhoz kell nyúlnom. Mert igen az első napokban kíméletlenül az izmokat kezdi pusztítani a test mert az gyorsabb energia forrás mint a zsír. Szóval ennek eredménye egy legyengült de kevésbé teleszart búvárruha lesz. :DDD De amúgy azt javaslom ha komolyan gondolod és nem csak esküvő miatt akarsz lefogyni akkor legyen abból a -10 kilóból még -20 kiló vagy akár -25 kiló is a jövőben. Ha már megküzdesz érte.

(#147611) S e t h válasza Pintim.... (#147606) üzenetére


S e t h
nagyúr

Elipszisezni?
Nem nagyon írt róla senki, nem tudom hogy ha figyelsz a megfelelő étkezésre, akkor maga az eszköz a legmegfelelőbb-e a kitűzött célodhoz.
Két hónap alatt 10 kiló mínuszhoz a diéta mellett még meg is kell halnod az edzéseken.
Kivéve ha szuper a genetikád, vagy sérült vagy és nem tudsz mást nagyon sportolni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#147612) Angel2014 válasza kmisi99 (#147586) üzenetére


Angel2014
addikt

Nekem van eladó olcson Peak...és Gladiátor...mindkettő Animal Flex kategória.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#147613) Angel2014


Angel2014
addikt

123...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#147614) Lacy6 válasza Pintim.... (#147606) üzenetére


Lacy6
senior tag

A kardiót felezd meg és tegyél hozzá 60 perces súlyzós edzést.
Ha otthon edzel, akkor kézi súlyzóval.
Sokkal hatásosabb mint a kardió, és teljesen másképp hat a testre.
Amit korábban írtál hogy nem akarsz izmot felszedni, hát megnyugtatlak 2 hónap alatt számottevő izmot nem is fogsz.
De mint ahogy a többiek is írták, az étrenden fog eldőlni hogy sikeres lesz e fogyás.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#147615) HussarF válasza Pintim.... (#147601) üzenetére

En nem akarok izmot magamra szedni

Úgy látom még azt a linket sem olvastad el, amit az előző hozzászólásban linkeltem, pedig pont van benne egy ilyen rész:
és bár az egészen hülyék rögtön rávágják, hogy ők nem akarnak izmosak lenni, a rossz hír, hogy az izomzat határozza meg testünk alakját

Te egyébként tankönyvi esete vagy a hülyének, aki nem tud semmit, de nem is érdekli, csak eredményeket akar energiabefektetés nélkül, valaki mondja meg neki a tutit, amitől tökéletes teste lesz, de lehetőleg tegnapra.
Be kéne fagyasztani téged is egy olyan cuccba, mint Han Solo-t és kiállítani egy múzeumban, hogy: "A mindent benyelő, fogyokúrázó konzumidióta" ;]

[ Szerkesztve ]

(#147616) Pintim.... válasza HussarF (#147615) üzenetére


Pintim....
tag

Sajnos igazat kell neked adnom:)

(#147617) HussarF válasza Pintim.... (#147616) üzenetére

Na, ha a problémát már felismerted, az az első lépés a megoldás felé vezető úton, úgyhogy hajrá.

(#147618) Jim-X válasza Zola007 (#147596) üzenetére


Jim-X
őstag

Asszem Fel Het-nek volt 2009-ben (vagy 2008ban) amikor elvertek, mert egy ejszaka alatt 8 kilot fosott ki magabol... :K :Y

A játék az nem játék!

(#147619) kicsiogre válasza Angel2014 (#147613) üzenetére


kicsiogre
tag

Te milyen magas vagy? Kép alapján 2 méterre tippelnék , ja igy tovább 💪

(#147620) Angel2014 válasza kicsiogre (#147619) üzenetére


Angel2014
addikt

189 kb.. ;) ;)

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#147621) Walter_White válasza Pintim.... (#147585) üzenetére


Walter_White
senior tag

Szia! Én ugyan még totálisan kezdő vagyok 2 hónapja járok terembe, - előzmények: 167cm vagyok. 18 évesen 75kg voltam, nem egészen alacsony testzsírral, 10 év alatt az ülő életmóddal+rengeteg csoki, cukros üdítők víz helyett.. tehát nem is az a mértéktelen zabálástól inkább a cukroktól, szépen lassan felkúszott még jó pár kg zsír így most 28 évesen 2 hónappal ezelöttig 93kg voltam. Mondom változtatok kicsit magamon, és még ha ülő munkám is van, felállok és lemegyek a terembe heti 5 napot 1- másfél órát.
Megelőzően utánaolvastam rengeteget... Aztán vettem 1 konyhai mérleget 3000Ft-ért és belevágtam, lehet hogy nem vagyok rutinos a Zsírégetésben :) de a kilók mennek le szépen, nagyon lassan, de azért kezd látszódni, ismerősök, rokonok is mondják.
93-ról indultam most 82,7kg vagyok 2 hónap alatt. Én Belőttem egy 70kg-s súlyt és makrókat erre számolom, kalóriát nem. Elhagytam a cukrot, lisztet..
Jelenleg 140-150g fehérje - 230g CH Bruttoba, Rostokat kivonva Netto 180g CH, zsir 40g
Elosztva annyi étkezésre amit tartani tudok. De éhesnek sem érzem magam, vagy ugy hogy kivánnám a cukrot, meg ezeket az ételeket amiket elötte fogyasztottam. Elején mikor drasztikusan megvontam, akkor fájt a fejem 4 napig, utána elmult.
Szerintem ezeket kombináld sulyokkal is, és lesz eredménye.

[ Szerkesztve ]

(#147622) Angel2014


Angel2014
addikt

Jaaa ma jött a terembe egy csaj...volt vagy 1,70 cm a haja mikor fekvenyomott rajta tapostak vagy a fekvenyomó padra dobálta le, mert nem bírta hová tenni már, mindig látok valami újat a teremben...de mi a pi...áért nem csatozza vagy gumizza össze. Csináltam egy képet valahogy ;]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#147623) Pintim.... válasza Walter_White (#147621) üzenetére


Pintim....
tag

Koszonom, meg fogadom ezeket is.

(#147624) HussarF válasza Walter_White (#147621) üzenetére

Na, ez fasza, jó a példa. De amúgy mi az, hogy rostokat kivonod a ch-ből? Ezt hogy kell elképzelni? Ami zöldségből van azt "rost ch-"-nak számolod?

(#147625) Walter_White válasza HussarF (#147624) üzenetére


Walter_White
senior tag

Úgy olvastam, hogy ami a zöldségekből jön, vagy bármi amiben rost van, és amennyi rost van azt a CH-ból ki kell vonni, és megkapjuk a Netto CH-t, ami hasznosul a szervezet számára.
Kalóriatáblázatban, vagy épp ha csomagoltat veszek bármilyen zöldségből, vagy zöldségmixből és ami rá van irva Rost tartalom, azt fogom, és kivonom a brutto értékből.

(#147626) bigmasterg válasza Walter_White (#147625) üzenetére


bigmasterg
addikt

What?
Ilyet hol olvatál? :D
Ugyanúgy számolni kell a zöldségben lévő CH-t is. Legalábbis én így teszek.

[ Szerkesztve ]

(#147627) Lacy6 válasza Walter_White (#147621) üzenetére


Lacy6
senior tag

Szinte ugyanolyan a magasságunk (170 cm vagyok) és ugyanígy jártam.
Én most 29 vagyok szóval kb egy idősek is vagyunk, és 89 kg voltam, úgy 1 évvel ezelőtt.
Sok cukor, szénhidrát stb.
Kajára odafigyelek és heti 3 súlyzós edzést csinálok otthon.
Éppen ma reggel sikerült bemenni 70 kg alá. (69,7 kg)
Mondjuk nagyon szigorú vagyok magammal szemben a kajával, rokonság már ki is van akadva rám :D

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#147628) aelod válasza bigmasterg (#147626) üzenetére


aelod
veterán

Te :)
Én leszarom. Nem vesződök vele.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147629) Woodslave válasza aelod (#147628) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ráadásul van olyan rost amiből a bélben lévő baktériumok zsírsejteket állítanak elő, szóval jó lenne tudni mennyit mert akkor 9 kcal-al kéne még számolni ;] :D

én beírom a kalkulátorba hogy 100 gramm brokkoli de semmi jelentősége a zöldség kalóriának sztem se

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147630) aelod válasza Woodslave (#147629) üzenetére


aelod
veterán

Én be sem írom. :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147631) Lacy6 válasza bigmasterg (#147626) üzenetére


Lacy6
senior tag

Pedig sok helyen lehet olvasni.
Rögtön a harmadik találat.
Most elkezdett videókat feltenni Schobert Norbi és ő is ezt mondta.
Amúgy rá nem érdemes hallgatni, mert csak marketing miatt csinálja a videókat....
Sokszor nagy baromságokat mond.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#147632) bigmasterg válasza Woodslave (#147629) üzenetére


bigmasterg
addikt

Jó, egy brokkolinál kb tényleg mindegy, meg a legtöbb zöld színű zöldségnél.
De mondjuk kukorica, répa, hagyma is zöldség és azoknak már magasabba ch tartalma. Hüvelyesekről és pl édesburgonyáról nem is beszélve.

(#147633) HussarF válasza Woodslave (#147629) üzenetére

Én ha párolok zöldséget, akkor rakok egy 10 g ch-s hendikepet a napi ch bevitelre. A húsból jövő zsírt is ugyanígy 10 g-al számolom, mint napi offset. Szóval eleve annyiról indítom (fél kiló csirke v pulykamellet szoktam enni általában). Nem pontos számolás, de legalább valamennyire kalkulálok vele.

Amúgy meg azt mondják, hogy vannak olyan zöldségek, melyeknek a megemésztése több energiát emészt fel, mint amennyi bennük van. Szóval vannak negatív kalóriák is. Ha abból eszel, előbb éhen halsz, mint ha nem eszel semmit :C ;]

(#147634) Angel2014
Világos. Ezért hízlalják kukoricával a disznókat. Oh, wait...

[ Szerkesztve ]

(#147634) Angel2014 válasza bigmasterg (#147632) üzenetére


Angel2014
addikt

Kukoricának magas de dupla annyi vízet hajt és át megy fogyásba a szervezet.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#147635) tibcsi0407 válasza Angel2014 (#147634) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Aztakurva, eddig rosszul csináltam. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#147636) Woodslave válasza bigmasterg (#147632) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja azok nem zöldségek :D

a kukoricat nem emészted meg nem kell számolni. Néztétek már a végterméket. Szerintem ugyanannyi épp szem van benne mint amennyit megeszik az ember ;] (próbáljunk nagyobb marhaságot mondani mint Angel versenyre neveztem)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147637) Radnix válasza Angel2014 (#147634) üzenetére


Radnix
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#147638) HussarF válasza Radnix (#147637) üzenetére

Lehet te sem beteg voltál, csak túl sok kukoricát zabáltál és kihajtott belőled minden vizet ;]

szerk: az előző gif jobban tetszett ;]

[ Szerkesztve ]

(#147639) aelod válasza Angel2014 (#147634) üzenetére


aelod
veterán

Legközelebb kukoricával hajtok vizet ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147640) Angel2014


Angel2014
addikt

Ti mindent megcáfoltok...[link] [link] [link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#147641) bigmasterg válasza Angel2014 (#147640) üzenetére


bigmasterg
addikt

femina, wellnesscafe, femina

(#147642) Woodslave válasza Angel2014 (#147640) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez igen. Femina.hu fogyj le egy hét alatt kukoricával :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147643) Radnix válasza Angel2014 (#147640) üzenetére


Radnix
senior tag

Ne haragudj, de amíg egy tisztességes kiskegyedes, vagy legalább blikkes hivatkozást nem teszel be addig ez számunkra nem alátámasztott. :(

(#147644) HussarF

Geci én már csak röhögök itt hangosan, de nagyon :C

(#147645) tibcsi0407 válasza Angel2014 (#147640) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nincs újvilágtudat-os link esetleg? Vagy Nők lapja cafe?

https://utdetailing.hu/

(#147646) Woodslave válasza aelod (#147639) üzenetére


Woodslave
nagyúr

muszkibicsen tolunk egy főtt kukoricát meglegyen a forma.. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147647) aelod válasza Woodslave (#147646) üzenetére


aelod
veterán

Ennyi. Már ha lesz ott egyáltalán normális kaja. Minden ilyen fitnessz sz*r lesz csak ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147648) Apollyon válasza aelod (#147647) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én a strandot már lassan nem tudom elképzelni hamburger nélkül. Korábban viszegettem oda is a csirkét, zöldségsalátával meg pufirizzsel, mára már feladtam. ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#147649) aelod válasza Apollyon (#147648) üzenetére


aelod
veterán

Minek? A nyár a tömegelésé :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147650) kicsiogre válasza Angel2014 (#147620) üzenetére


kicsiogre
tag

Akkor jol tippeltem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.