Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147901) aelod válasza Woodslave (#147900) üzenetére


aelod
veterán

Jó pénzért vállalnám is a hálátlan szerepet :DDD Sőt fizu sem kéne csak a szakácsod csináljon nekem is kaját 7/24 ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147902) Woodslave válasza aelod (#147901) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D simán megoldható lenne

Angel: találtam egy másik szuperélelmiszert a fogyáshoz [link] (remélem a femina.hu elég komoly forrás) ;] Amúgy a reggelimhez egy ideje rakok 20 grammot. A pennyben lehet kapni pucoltat (valami nyugdíjasotthonban csinálják asszem) elég olcsón :K 7 gramm fehére, és 10 gramm zsír a jobbik fajtából (talán)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147903) Ijk válasza aelod (#147898) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem az a lényeg kikkel vannak együtt a jócsajok, az a lényeg hogy a Tinderen mivel lehet horgászni. Nos nem az átlagos kinézettel.

MATEO6600: Nem amorf kinézetű koxmatyinak kell lenni, hanem bícsboj fizikumnak.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147904) MATEO6600 válasza Ijk (#147903) üzenetére


MATEO6600
őstag

A bícsboj fizikumhoz nem kell kox.
Hard work and dedication.
Ehhez csak akkor kell kox ha büdös a munka.

(#147905) Ijk válasza MATEO6600 (#147904) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Hard work and dedication."
:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147906) aelod válasza Ijk (#147903) üzenetére


aelod
veterán

Azé ha az átlagos kinézet egy jó órával és kocsival társul + nyaralós képekkel szerte a világban nem hiszem, hogy rossz party lenne a csajok körében. Bár ki tudja nem értek én ehhez (sem). Nem kenyerem a tinder.

(#147904) MATEO6600

Ezeket a tageket akkor szokták a strandfazonos kép mellé rakni amikor megvolt a 2 hónap kokszolás a beachre :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147907) Ijk válasza aelod (#147906) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ja én sem már 1,5 éve. Azelőtt volt 100-ból 1 match hogy azért az átlagosnál egy fokkal jobban nézek ki.
Persze nem csináltam ilyen markatinges képeket, mert nyilván az egész a profilképedről szól, azt pedig megfelelően kell menedzselni mert nagy a "verseny".

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147908) MATEO6600 válasza aelod (#147906) üzenetére


MATEO6600
őstag

Lehet, nem tudom, mert nem szoktam strandfazonos embereket nézegetni a közösségi médián.
De attól amit mondok még tartom, lehet számotokra cliché szöveg.
Egy beach body (vagy a nők számára maximálisan vonzó külső) eléréséhez rohadtul nem kell semmi kox.
Én majdnem hogy többször kapom meg a túl izmos/ túl szálkás jelzőket, mint a pozitívakat (persze magasról tojok rájuk mert nem miattuk edzek).

(#147909) Ijk válasza MATEO6600 (#147908) üzenetére


Ijk
nagyúr

Itt az instagram "natural" császárok fizikumáról van szó akiket több ezer nő követ. Ami jól mutat az instagramon meg tinder profilon. Persze a hülyepicsák elhiszik hogy naturálok, bár szerintem azt sem tudja a legtöbb mi a különbség a fehérje meg a kox között. Persze lehet hogy az átlagemebrek 90%-a sem.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147910) aelod válasza Ijk (#147909) üzenetére


aelod
veterán

95% .

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147911) Ribi válasza Ijk (#147909) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nincs is különbség, mindkettőt koxos k*cs*g*k szedik nem? ;]

(#147912) Ijk válasza Ribi (#147911) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jah, de te is szeded a fehérjét aztán még izmos sem vagy. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147913) MATEO6600 válasza Ijk (#147909) üzenetére


MATEO6600
őstag

Ott egy kicsit más a helyzet valóban, de ahhoz hogy tinderen sikeres legyél, nem hinném hogy szükség lenne koxra ;) Már pedig innét indultunk ki.

(#147914) Ijk válasza MATEO6600 (#147913) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ja én nem is írtam ilyet. Ez csak egy opció, helyette megteszi egy Jaguar is, nyaralós képek különféle egzotikus helyeken extrém sportokkal. De mivel nekem se Jaguarom, nyaralni nincs pénzem meg nem is szeretek még mindig a kox a legközelebbi opció hogy már megvannak az alapok.;]
Bár a bícsboly formához sem a Balaton lenne a legjobb háttér, esetleg a Soundos tábla segít egy kicsit. :D Remélem kint hagyják pár napig.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147915) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok! Nagyon kezdő vagyok, ezért elnézést, ha a kérdésem hülyén fog hangzani :)

Pár éve egy elég nagy fogyáson mentem keresztül(zsír), 96 kg volt a max, 73 kg-ig fogytam vissza akkor.
Most szeretnék felszedni egy kis izomtömeget, mert egyrészt nem vagyok/ voltam így megelégedve magammal, másrészt a munkámnál sem árt ha van egy kis fizikai erő.
Otthon már edzek egy ideje, főleg felsőtest és has a cél, lábat nem szívesen terhelném, mert elég rosszak így is az ízületeim(pár baleset, meg a korábbi 96 kilós súlyom sem tehetett a térdeimnek meg a bokáimnak jót). Jelenleg minden másnap edzek, Scitec 100% WPP fehérjét vettem(lehet, hogy nem ez a legtökéletesebb nekem), de ennek az ízével vagyok csak kibékülve, kóstoltam néhány másik fajtát, de azoktól a hányinger kerülget.

Szóval a kérdés: Fizikai munka mellett, naponta mennyit ajánlott ebből a fehérjéből bevinni?(22 éves vagyok, kb 80 kiló és 182 cm magas)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#147916) Ļantos válasza aelod (#147869) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Nekem se tetszik a formátlan egyenes vonalú láb ami a manökenekből lóg ki. Legyen fitness picsa, de túlgyúrva nem szeressem.

(#147917) Radnix válasza AllTheBest (#147915) üzenetére


Radnix
senior tag

Ha semmi mást nem eszel ami fehérjét tartalmaz, akkor: 219g
2 x 80 : 73% = kb 219

(#147918) patex1983 válasza AllTheBest (#147915) üzenetére


patex1983
őstag

Pont annyit, hogy a kajavával együtt a napi fehérje beviteled elérje azt a mennyiséget, amit kiszámoltál magadnak a makrók meghatározásakor. (kg*2, kg*3 kb.)

X

(#147919) aelod válasza Ijk (#147914) üzenetére


aelod
veterán

Csak tudnám a mai fiataloknak honnan van pénze végigbulizni a 3 nagy fesztivált a nyáron...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147920) Zola007 válasza MATEO6600 (#147913) üzenetére


Zola007
veterán

Most lehet itt jönni a hárdwörkkel, de ha nem jókor kezded és nincs a szülőktől egy jó alap, akkor b.szhatod a dedikésönt.

Én beleteszek a dologba legalább annyit, mint a többség a fórumon.
Szoktam innen pár emberrel beszélgetni fórumon kívül, aki ismer, tudja.

Időben (heti 10-12 óra edzés), pénzben (kaja+kieg havi 50+), energiában, tudásban is, csak az eredmény nem arányos a befektetett melóval.

Van aki meg sz.rik bele, menzakaja, heti 2 bulika és kockahas, delta, eres kar heti 3 kondival, kardióról annyit tud, hogy nem egy dióféle.

És ez nem a panaszkodás része, csak nem árt ha az ember a helyén tudja kezelni a világot és saját képességeit/adottságait. Ha emellett reális, teljesíthető célokat állít az ember, akkor kevésbé szerencsés adottságokkal is lehet normális, boldog élete, minden másra (emberek, dolgok) meg sz.rni kell magasról, ennyi a titok.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147921) inferno88 válasza aelod (#147919) üzenetére


inferno88
őstag

1. Mutter
2. Diákmeló
3. Full gyökerek esetén diákhitel

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#147922) Zola007 válasza aelod (#147919) üzenetére


Zola007
veterán

Campus Fesztiválra adnak a szervezők egy bérletet, de szerintem csak felb.szom majd magam a sok újgazdag padawanon

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147923) Woodslave válasza Zola007 (#147920) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pontosan. Mondjuk tudásom annyi nincs mint neked de belerakom amit tudok. Átlagemberhez képest pláne de én se érzem úgy hogy meg lenne a jutalma.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147924) Woodslave


Woodslave
nagyúr

De a deadlift aránylag jól ment. 180kg (na kis túlzás 160+rúd de az inkább 18 :B :D ) 3x 170kg 5x 160kg 6x Aztán némi legpress smith keretes front squat ésleg ext meg ülő cohajlító

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147925) MATEO6600 válasza Zola007 (#147920) üzenetére


MATEO6600
őstag

Gyakorlatilag hosszan kifejtetted, hogy genetika kérdése.
Ezzel egyet tudok érteni valamilyen szinten, mert tényleg rengeteg mindent befolyásol.
Nem fogok ezzel vitába szállni.

Egész egyszerűen abból van elegem, hogy ezen a fórumon mindig a kibaszott kox téma megy.
Ha valaki jobban néz ki, akkor biztos, hogy ő valami plusz boostot kapott. El kéne ezt a gondolkodásmódot felejteni. Még ha így is van, akkor is kit érdekel? Ha szteroiddal jutott el oda, akkor azzal. Egyesek túl sok energiát fektetnek ebbe, hogy másokat méregetnek. Van itt egy srác aki rendszeresen belinkel fazonokat, hogy szerintetek koxos-e. Ki a f*szomat érdekli? :W Változtat ez bármit is a dolgon? Ha az, akkor nem ismered el az eredményét, ha naturál akkor meg tuti genetika vagy csalógeci? Agyrém...

(#147926) tibcsi0407 válasza MATEO6600 (#147925) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ilyen, ha savanyú a szőlő. Aki ennyire rá van állva a témára, az mást sem keres, csak saját magát próbálja igazolni, hogy miért nem fejlődik úgy, ahogy kellene, vagy ahogy elvárja. Pedig az esetek 99%-ában csak simán nem teszi hozzá azt az extra munkát, amit igényelne, hogy fejlődjön. Zola is erről beszélt.
Nem érdemes foglalkozni az ilyen arcokkal, mert mindig lesznek ilyenek. Az élet más területein is mindenre csak a kifogáskeresés megy, ebben biztos vagyok.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#147927) marked one94 válasza Woodslave (#147924) üzenetére


marked one94
őstag

Jó erőben vagy :R veled innen a fórumról szívesen edzenek egyszer ;)

Én bedobok egy kis helyzet jelentést, "diétám" egész jól halad reggel 82kg vagyok folyamat. derekamon van egy kis felesleg de szerintem az maradni is fog. Most a heti 1-2x elkéne járni futni de nehezen bírom magam rávenni bicajozás jobban adja. Erőbe egész jól vagyok mondjuk most nincsen még nehéz guggolás meg felhúzás. Fekvenyomások most nagyon jól mennek itt is egy kis 110kg rpe 7,5-8 közötti nyomás. Pici könyök fájás van guggolás után de ez a rossz váll mobilitásom miatt van. Meg enyhe fájdalom a bal térdben. Ez meg attól jön elő hogy a bal térdem ha nem figyelek beesik guggolásnál. Mostani edzés ciklus még van két hét meglátjuk szeptemberre mit sikerül erőbe hozni.

You'll Never Walk Alone

(#147928) Woodslave válasza marked one94 (#147927) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De nem fekvenyomás lesz az biztos :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147929) gyuri860213 válasza Woodslave (#147923) üzenetére


gyuri860213
tag

Detto. Marmint az eleje. Valahogy nem gondolom magamrol hogy atlagnal jobb genetikaval rendelkezem. Gimiben atlagos 60kg-os kiscsavo voltam. Kajara is figyelnem kell mert hizekony vagyok. Viszont akkor igy nem all ossze a kep. Vagy en csinalok valamit jol vagy masok/tobbseg szarul. Ez Most nem neked szol csak altalanossagban. Azert kivancsi lennek hol van a hiba a kepletben.

(#147930) Zola007 válasza MATEO6600 (#147925) üzenetére


Zola007
veterán

"Ha az, akkor nem ismered el az eredményét, ha naturál akkor meg tuti genetika vagy csalógeci? Agyrém..."

Telibe f...m mindenkinek az eredményét. (ne sértődjön meg senki)

Hivatásos sportolókkal foglalkozom, akiknek heti 6-10x a belét kitapossák, full supportot ad a csapat kajában, pénzben, orvosi team, gyógytornász, masszőr, dietetikus, szakács, fizikoterapeuta, szauna, stb.

Mégis akkora a szórás köztük teljesítményben, hogy ihajj. Ez a genetika kérlek, csak itt a többség látóköre olyan szűk, mint egy tinilány hátulról.

Engem az idegesít, mikor jön valaki a 20-as éveiben, viszonylag jól néz ki és elkezdi osztani az észt, hogy ha neki sikerült, akkor az összes többi csak egy lusta, irigy paraszt és nem tesz bele eleget.
Az ilyenből lesz a tipikus szeméjes edző vagy instagram huszár. Ez pedig a nárcizmus/beképzeltség/naivitás/butaság tökéletes kombinációjának csúcsa, semmi más.

Ez olyan, mintha valaki azt mondaná, hogy mindenki lúzer és nem tesz bele eleget, aki nem kitűnővel érettségizik vagy végzi el az egyetemet.

Akinek nem inge, ne vegye magára, de aki már nyakkendőt is kötött hozzá, az gondolkodjon el, hogy milyen alapon ítéli meg / nézi le a mások által befektetett forrásokat és kapott eredményeket.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147931) Zola007 válasza gyuri860213 (#147929) üzenetére


Zola007
veterán

Nem bonyolult. Tudtommal van bevált módszered edzésre és kajára is.
Keress 2 elhivatott, megbízható edzőpartnert és csináljátok ugyanazt az edzéstervet, intenzitást, volument, étrendet fél évig. Aztán kiderül, hogy másnál hogy működik a dolog.
Bármelyik FB csoportban találsz szerintem vállalkozót, ha nagyvárosban élsz.

No offense és valóban büszke lehetsz magadra azért amit elértél, csak én minél többet foglalkozom sporttal és sportolókkal, annál óvatosabban bánok az általánosítással.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147932) Woodslave válasza gyuri860213 (#147929) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem az a lényeg milyen kiscsavo voltál hanem hogy milyen hatással van rád a súlyzós edzés. Nem tudom de ne vedd sértésnek nem hiszem hogy jobban csinálnád akár az edzést akár a kaját mint Zola ne adj isten én. De ahogy kinézel legalábbis hozzám képest az nem ezt tükrözi szóval lehet mégis :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147933) Jim-X válasza gyuri860213 (#147929) üzenetére


Jim-X
őstag

Es akkor szerinted milyen az aki az atlagnal jobb genetikaval rendelkezik a testepiteshez? Marmint nem az extrem esetekre meg IFBB pro-kra gondolok...

A játék az nem játék!

(#147934) Ijk válasza gyuri860213 (#147929) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én is 70 kiló voltam 20 évesen 187 centihez. Mint egy csontváz. De ez szart sem számít mert nem ettem, nem edzettem. Utána a sok pörkölt zabalas meghozta a hatását 2 év alatt 15kilo persze volt ebben zsír is. Viszont zéró edzéssel jobb mellem volt mint jopar ekto teremhuszarnak akik 7 fele mellgyakorlatot csinálnak. Nulla edzéssel, csak pörköltet zabaltam. De lattam olyat akinek jobb hatszerkezete, vagy valla volt mint nekem 1 ev edzes es úszás mellett, pedig életükben nem fogtak sulyzot. Vadlikrol meg ne is beszéljünk.
Edzotarsam genetikaja igen hasonló mint az enyém, hasonló magasság, etvagy, izomzat, erő. Ugyanazt a melledzest csináltuk 3-4 évig, ugyan az a suly, ugyan az az ismétlés, ugyan az a kivitelezés. Terfogatra is elmaradt mellben, de formára ha feltetelesen színpadra állunk fenyevekkel elmaradt. Nekem meg a hatam volt mindig gyengébb. Genetika. Írjak könyvet melledzesrol, tyukmellueknek?

Nagyon sok srácot latok teremben akinek megmondanam hogy nem ez a sportja, mert semmi de semmi genetikaja testepiteshez. Olyan szaraz izomtomeg kompenzalna az aranytalansagokat hogy naturalban még a felét sincs esélyük osszeszedni. Dehat nem pofazok bele mas dolgaba. Pedig mas sportban akar sikereket is erhetne el. De most ugye mindenkinek szepnek kell lenni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147935) gyuri860213 válasza Zola007 (#147931) üzenetére


gyuri860213
tag

Nem vagyok tulzottan buszke az eredmenyekre, inkabb csak realisnak tartom a befektetett edzes es lemondasok tukreben. Az egeszbol inkabb oda akarok kilyukadni hogy sokan azt gondoljak talan hogy igazan odateszik magukat volumen es intenzitas teren, pedig rohadtul nem. A nagyatlag a teremben alig lepi at a komfortzonat. Nem az en edzesmodszerem vagy dietam a szuper vagy a genetikam jobb az atlagnal csak hajlando vagyok tobbet beletenni minden edzesen a tobbseggel szemben. Nem azt mondom hogy mindenki lusta csak azt amit latok az elmult 5 evben itt Pesten. A labam nem fejlodott ugy ahogy szerettem volna. 1 eve bevezettem a heti ket labazast es kezd feljonni a lemaradas.

(#147936) aelod válasza Zola007 (#147920) üzenetére


aelod
veterán

Menza kaja nincs, meg bulika sem de heti 3 edzés megvan. A kardió meg csak diétában verseny előtt pár héttel a barátom. Viszont tömeget nem tudok felrakni. Vannak akik elmesélik mennyit esznek off szezonban és mikor mondom, hogy én ennyin diétázom nem hiszik el. Ez a genetika. Kaptuk. Ezzel kelünk fekszünk. Egy bizonyos mértékig tudunk rajta változtatni de hiú ábrándokat nem érdemes kergetni. Nekem szar a hátam (meg még elég sok minden) de dolgozom rajta, hogy jobb legyen. Nem rinyálok, csak csinálom.

Amit meg írtál az insta celeb huszár majd én megmondom, hogy mindenki egy lusta kaka azzal tökéletesen egyet értek. Hogy mondhat ilyent egy másik emberről amikor semmit nem tud róla? Csak ostoba ember tesz ilyent. Pont ez volt az a nyikhaj ecset fej is aki volt yt-on vmi motivésön videóban.

________

Am. Ma voltam atta. Pados evezés 55 kiló, reverse grip bent over row, evezés váltott karral 60 kiló. Kérdi a csávó mellettem, hogy azzal fogsz evezni? Mondom igen. Tsm-ezel? Nem csak edzem 😎

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147937) gyuri860213 válasza Jim-X (#147933) üzenetére


gyuri860213
tag

Nem tudom nem vagyok genetikus sem sportorvos, de kb egy alapbol mezomorf alkat akit nem hajlamos zsirosodasra, gyors az anyagcsereje es konnyen regeneralodik. Gimiben atlagos voltam, pedig eleg sok fizikai munkat vegeztem otthon (videk) az evfolyamtarsaim kozott megis voltak sokkal masszivabb sracok akik max fociztak es semmi mas. Tehat nem indultam atlagtol jobb alapokkal.

(#147938) MATEO6600 válasza Zola007 (#147930) üzenetére


MATEO6600
őstag

Az általad kiemelt mondatom nem rád írtam, hanem a fentebb említett srácra.

Ez olyan, mintha valaki azt mondaná, hogy mindenki lúzer és nem tesz bele eleget, aki nem kitűnővel érettségizik vagy végzi el az egyetemet.

Akkor lenne olyan, ha arról lenne szó, hogy a bukott diák puskázással gyanúsítja meg azt, akinek sikerül a vizsga. Na akkor tényleg erről beszélnénk, amiről én írtam, csak testépítésben. Ez ami itt és sok más helyen folyik csak egy undorító irigység.

Genetikáról:
Ahány ember, annyiféle genetika. Ehhez véleményem szerint ennyiféle edzésmódszer is kéne hogy párosuljon. Azaz, nem biztos hogyha haverral ugyanazt az edzés nyomjuk 3 éve, és én jobban nézek ki mint ő, akkor nekem jobb a genetikám. Csak azt jelenti, hogy az az edzésmódszer az én genetikámnak jobban kedvez mint neki. Lehet, hogy őneki kombinálnia kell a súlyzós edzést úszással, vagy valami küzdősporttal is, és az adja meg a kezdőlöketet mondjuk egy fogyás beindításához, nem a monoton 1 órás biciklizések. De az én szememben ő nyert, mert sokkal értékesebb és értelmesebb sporttevékenységet folytat :)

(#147939) Zola007 válasza gyuri860213 (#147935) üzenetére


Zola007
veterán

Pest egy külön karám az állatkertben. Félre ne érts, nem a pestiekkel van bajom, de a legtöbb divatdolog ott csúcsosodik ki legelb..zottabb formájában.
Nyilván mindenhol megvan az a réteg, aki csak azért jár, mert nincs jobb dolga.
Nálunk is szerintem max. 30 ember az 1500 bérletesből, aki rendesen odateszi magát, ebből kb 5 nő.
Érdekes módon, nem feltétlen az a 30 a legizmosabb.

Nyilván én sem ismerem az egész életüket (hál' Istennek), de pl. mikor aerobozok vagy nyújtok, akkor szoktam figyelgetni az embereket, hogy viselkednek, edzenek, mennyit, milyen minőségben.
Nem minősítem őket, csupán szakmai kíváncsiság, de azért helyel-közel meg tudom mondani, akikből sose lesz semmi komoly, hiába odateszi magát és azt is, aki úgy izmos, hogy tajgetoszpozitívan edz

Ez sima hétköznapi terem, instagrammal nem foglalkozom (ott csak a csöcsösöket szoktam megnézni)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147941) medica válasza MATEO6600 (#147938) üzenetére


medica
senior tag

ezért nem mindegy ki az edződ - ha van.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#147942) Zola007 válasza MATEO6600 (#147938) üzenetére


Zola007
veterán

És ha a bukott diák ugyanannyit tett bele vagy mégtöbbet, de nincs akkora tehetsége ahhoz a tárgyhoz, akkor a tehetséges diáknak van joga azt mondani kizárólag az érdemjegy láttál, hogy "nem tettél bele eleget, pedig csak hardwork and dedication" ?

Jóval árnyaltabb ez az egész, mint ahogy itt néhányan próbálják leegyszerűsíteni, én csupán erre akarok utalni.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147943) aelod válasza Zola007 (#147942) üzenetére


aelod
veterán

Joga nincs de mondani fogja.
Engem úgy rugdostak át matekból mindig. Segghülye voltam ahhoz (is). Mindig mikor volt valami egyenlet vagy példa a táblán jöttek a "kapásból látom, hogy itt..." dumával. Én szart se láttam :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147944) Woodslave válasza Zola007 (#147942) üzenetére


Woodslave
nagyúr

annyiban mondjuk nem értek egyet, hogy itt azért nem 5-ösről meg bukásról van szó, ha naturál vonalon maradunk átlagban inkább a 4-es meg 3-as osztályzatokról. (na jó esetleg kettes) Nem gondolom, hogy a bukást az jelentené, hogy nincs az embernek koxos Mr.O fizikus fizikuma.

itt nyilvánvalóan megjelenik a genetika. Qrávra nem mindegy, hogy adott súlynál, izomtömegnél ki hogy néz kis. De ezt nem kell ecsetelni.

Az átlagembernek két meglátása van tapasztalatom szerint. A gyúrásról Arnold Schwarzenegger jut eszében, azaz ha te nem úgy nézel ki mondjuk felöltözve, akkor megkérdezik hogy te edzel még? A másik meg ha félmeztelenül lát meg (átlagnál jobban kiművelt formában) akkor le van hülve hogy b+.

Aki meg bele van hülyülve és insta celebeket meg Mr.O-kat néz az soha nem fogja azt gondolni magáról hogy na de izmos vagyok.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147945) Woodslave


Woodslave
nagyúr

mindig piszkálta a fantáziámat a fat grip dolog, de az eredetit drágálottam. De szerencsére van Kína..[link] meglátjuk lehet ez a hiányzó láncszem egy izom karhoz :C

ma mondjuk push day, kirpóbálom ohp-nál azt olvastam nyomó gyakorlatoknál is hasznos

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147946) aelod válasza Woodslave (#147944) üzenetére


aelod
veterán

Aki meg bele van hülyülve és insta celebeket meg Mr.O-kat néz az soha nem fogja azt gondolni magáról hogy na de izmos vagyok.

Önarckép? ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147947) Woodslave válasza aelod (#147946) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lebuktam :B ;]

Woodslave vagyok és insta függő :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147948) aelod válasza Woodslave (#147947) üzenetére


aelod
veterán

Tapsoljuk meg :C

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147949) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok, az aerobbal kapcsolatban lenne némi értelmezés beli problémám, mert hol így hol úgy írják.

Első verzió: Aerob közben ténylegesen a zsírsejtjeimet égeti el a szervezet.
Második verzió: Az aerob miatt megnő a szervezet kalória igénye, és ha nem viszek be annyi kalóriát egy nap amennyit a szervezetnek kellene akkor ezért kezdi a zsírt égetni.

Van ahol az egyik van ahol a másik verziót írják. Mert a kettő picit ellentmond egymásnak

(#147950) tibcsi0407 válasza kmisi99 (#147949) üzenetére


tibcsi0407
félisten

40 perc aerob tartományban lenyomott edzés után indul be igazán a zsírégetés és el is tart egy darabig. Nyilván közben is ég, hiszen ahhoz, hogy mozogj folyamatosan kalóriákat égetsz el..

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.