Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146301) Lacy6


Lacy6
senior tag

Van a vállamnál egy csont kinövés féleség.
Nem tudom mennyire normális e, de szerintem a kulccsont és a váll izület találkozásánál van.
Na most fekvenyomás után itt nagyon fáj a jobb vállamnál.
Ez mi miatt lehet?
Lehet le van maradva valamilyen váll izomzat, vagy rosszul nyomok fekve?

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#146302) bigmasterg válasza BÁ Nutrition (#146292) üzenetére


bigmasterg
addikt

3 hete vagyok 0ch-n, szombaton lesz meg a 4.
Közel nem ment el annyira az erő, mint amire számítottam.
Bár az is igaz, hogy ez nem a klasszikus verseny előtti 0 ch, itt a zsír meg van emelve, így van miből energiája a szervezetnek.

(#146303) aelod válasza gyuri860213 (#146289) üzenetére


aelod
veterán

It's simple if it jiggles it's fat

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146304) marked one94 válasza Lacy6 (#146301) üzenetére


marked one94
őstag

Igy nehéz megmondaniha csinalsz videót utana jobban kiderulni a dolog. Meg lehet a vallaid tul merevek nem feszited le elege oket lapockaid nem eleg feszesek stb.

You'll Never Walk Alone

(#146305) Woodslave válasza Angel2014 (#146283) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az motoszkál bennem honnan tudod hogy 30deka volt? Lemérték a sparban?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#146306) Zola007 válasza Lacy6 (#146301) üzenetére


Zola007
veterán

Vam egy régi vicc:
"Doktor úr, ha felemelem a kezem, átnyúlok a hátam mögött és így csinálok, akkor iszonyatosan fáj a jobb kislábujjam!
Dr. : És máskor is fáj?
-Nem
Dr.: Akkor ne csináljon úgy! "

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146307) AMD Power


AMD Power
titán

Ma sem birtam magammal. Shopbuilderen BCAA -30% Black Friday van. Persze,hogy raugrottam. 500g BCAA + 500g Creatine es esti/reggeli feherjenek egy jo Protein Power. :DDD

(#146308) Apollyon válasza AMD Power (#146307) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jó áron a ßart is el lehet adni! :K

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#146309) aelod válasza AMD Power (#146307) üzenetére


aelod
veterán

Te a marketingesek szerelme vagy ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146310) AMD Power válasza aelod (#146309) üzenetére


AMD Power
titán

Tuti! Bar hala az Egnek boven belefernek ezek a vasarlasok a keretbe. BCAA csak egy kis raadas volt. Creatint meg a feherjet amugy ia vennem kellett volna mar lassan.

BCAA pihenonapokon erdemes inni? Ha igen mikor es hogyan?

[ Szerkesztve ]

(#146311) Zola007 válasza bigmasterg (#146302) üzenetére


Zola007
veterán

te most versenyre készülsz?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146312) gyuri860213 válasza aelod (#146303) üzenetére


gyuri860213
tag

Senki nem olvasta el rendesen amit írtam. A srác száraz, és mellé iszonyat vastag is, IZMOS, nem ZSÍROS :DDD ;] látszik rajta hogy tele van , ezért kérdeztem hogy kémia okozhat-e ilyet. Vízhajtó meg diéta nem hinném hogy annyira játszik mert annyira azért nem száraz, 5-10% . Nem úgy néz ki mint aki versenyfelkészülés utolsó napjait nyomja.

[ Szerkesztve ]

(#146313) Ijk válasza AMD Power (#146310) üzenetére


Ijk
nagyúr

Inkább nyiss egy számlát amire berakod a felesleges pénzed.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#146314) HussarF válasza Ijk (#146313) üzenetére

Inkább utalja el nekem, én meg ígérem, hasznosan használom majd fel. BCAA-t tuti nem veszek belőle ;]

(#146312) gyuri860213
Sztem a legjobb lesz, ha legközelebb odamész hozzá és megkérdezed, hogy miért ilyen béna.

[ Szerkesztve ]

(#146315) gyuri860213


gyuri860213
tag

Woodnak és Mackának ajánlom, egy kis reggeli móka :D

(#146316) Woodslave válasza gyuri860213 (#146312) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na most képzeld el chepelen cukroszsák pakolás közben :Y :D

mondjuk egylábas guggolástól én is zihálok rendesen pedig csak 22,5kgs súlyzókat fogok. Sztem a két lábat pihenés nélkül nem is tudnám csinálni...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#146317) aelod válasza gyuri860213 (#146312) üzenetére


aelod
veterán

Just kidding.

Nem tudom mivel sosem használtam semmi kémiát. Állóképesség, pillanatnyi rossz nap, vagy csak nem volt kipihent. Amúgy meg ha tele van akkor szerintem -de ez csak az én teóriám- attól a kevés súlytól is kap annyi ingert az izomzata, hogy kémiával növekedni tudjon.

Nálunk van egy ázsiai fószer. Olyan 170 centi lehet vagy még kisebb ő is 100+ lehet. Brutális. Igaz ő azért elég nagy súlyokkal dolgozik és nem két három ismétlésekkel. Zihál is rendesen a gyakorlatok végén de akit meg te mondtál én kizárnám a kémia mellékhatását ilyen szinten.
Vízhajtót meg csak verseny előtt 1-2 nappal szoktak szedni, hogy élesedjen a forma. Ha elszarták a diétát vagy csak nem sikerült rendesen beszáradni akkor jönnek az emergency megoldások és abból meg a bajok. Görcsölés, ágyban fetrengés, szédülés stb. szaunázás, kardio halálig. stb. stb. stb.
Érdekes ez mert ahogy közeledik a verseny én úgy veszem el a kardio mennyiséget ami amúgy sem sok heti 1-2 alkalom. Igaz nekem nem 100+-ról kell beszáradni.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146318) AMD Power válasza Ijk (#146313) üzenetére


AMD Power
titán

Koszonom de abbol nekem osszesen 4 is van. Egy befektetesi szamla. Egy nyugdijbiztositasi szamla es ez mellett 2db lakastakrekszamla. Koszi de penzugyekben nincs szuksegem tanacsokra. Ezert is tehetek meg ilyesmit barmikor amikor jol esik! ;)

Pihenonapokon a reggeli es az esti feherje melle fog menni a BCAA ugy dontottem.

[ Szerkesztve ]

(#146319) gyuri860213 válasza AMD Power (#146318) üzenetére


gyuri860213
tag

(#146320) Woodslave válasza AMD Power (#146318) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de miért is megy a fehérje mellé? komolyan érdekel, hogy milyen megfontolásból, vagy mit vársz tőle.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#146321) HussarF válasza AMD Power (#146318) üzenetére

Ja, hát ezt bárki mondhatja. Ha leírod a bankkártya számod, a rajta lévő névvel meg a hátulján lévő 3 jegyű számmal, talán elhiszem ;]
10% tzs alatt vagy már? ;]

(#146322) gyuri860213 válasza HussarF (#146321) üzenetére


gyuri860213
tag

Mostanában olyan gonosz vagy mindenkivel, nem tesz jót neked ez a Tinder mentes életmód ;]

(#146323) marked one94 válasza Woodslave (#146320) üzenetére


marked one94
őstag

Big mac mellé csak nem lenne jo a bcaa :((

You'll Never Walk Alone

(#146324) Apollyon válasza AMD Power (#146318) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Ezert is tehetek meg ilyesmit barmikor amikor jol esik!"

Ez pontosan így van! Viszont, akárhányszor idejön valaki a bcca-t vettem témával, úgy képzeld el, mintha minden alkalommal megnyomná a topik atombombát indító gombját. ;] "Triggered" ;p

Jópár éve én is lenyomtam pár doboz bcaa-t, kb. annyi haszna volt, mint a kreatin egy olyan embernek, aki még képen se látott súlyzókat és rendes kaját. A vizet gereblyézés kategória. :K

Szóval ne csodálkozz, ha szétszednek mert erre szórod a pénzt :D Így lesz ez majd máskor is. Inkább vettél volna egy norbi update pizzát :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#146325) AMD Power válasza HussarF (#146321) üzenetére


AMD Power
titán

Ne legyel mar ovodas!! Szerinted ilyet kitalalok es leirom? Mondjuk nem mintha erdekelne mit gondolsz. :DDD Inkabb irigykedj tovabb! ;)

Wood Van valami jo tipped/tanacsod mikor vegyem be akkor azt megkoszonom! :R Ezert is kerdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#146326) AMD Power válasza Apollyon (#146324) üzenetére


AMD Power
titán

Koszonom szepen a korrekt valaszt. Igy mar ertheto a reakcio. Bar a dedo es kostolgassuk szet egymast faktor itt a topicban kicsit tobb mint aminek szerintem kene lennie. Gondolom a sok frusztraciot sokszor a vekony penztarca es teli herek okozzak egyeseknel. ;)

(#146327) aelod válasza AMD Power (#146325) üzenetére


aelod
veterán

Teljesen mindegy mikor "veszed be". Reggelit öblítsd le vele. Persze ha nem veszik össze azzal amit épp ettél.

(#146326) AMD Power

Enyém annyira vékony, hogy nincs is ;] .

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146328) Woodslave válasza AMD Power (#146325) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én ha egyszer vennék (illetve régebben lehet vettem én is meg egyszer a nutriversumos rendelésnél kellett pár száz forint az ingyen szállításhoz és vettem 5 tasakot) akkor biztos hogy csak edzés közben.

igaz kb. annyit ér mintha cukrot ennél, mondjuk ha ízesítetlen :Y :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#146329) gyuri860213 válasza Apollyon (#146324) üzenetére


gyuri860213
tag

Akkor én is felvállalom hogy beszedtem vagy 2kg bcaa-t meg külön leucint az elmúlt bő fél évben diéta alatt, napi 1700-1800 kalória mellett fostam hogy lediétázom a maradék izomzatomat is. de szerintem megmaradt, sőt Inbody mérés szerint jött is fel valamennyi izom, de ez lehet csak a gép pontatlanságából fakad. ez csak a saját példám, nem állítom hogy bcca enélkül nem ugyanígy néznék ki , de inkább nem kísérletezek.
Más kérdés hogy AMD valószínűleg nincs 500-as kalória deficitben, neki tök felesleges :))

(#146330) AMD Power válasza Woodslave (#146328) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor inkabb csak edzes kozben... nagyon jo. Koszonom szepen. Akkor inkabb igy fogom szedni.

De Gyuri meg abban vagyok. Tart meg a dieta! ;)

[ Szerkesztve ]

(#146331) Pocee válasza AMD Power (#146326) üzenetére


Pocee
senior tag

viszont eddig csak Te kérkedtél a pénzeddel,senki más...már bocs... :U

Mr.Brightside

(#146332) aelod válasza Pocee (#146331) üzenetére


aelod
veterán

Fireblade is jasszoskodott azért :DDD 'oszt, hogy eltűnt :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146333) HussarF válasza AMD Power (#146330) üzenetére

Majd akkor szólj, ha eredménye is van ;]

Volt egy faszi tegnapelőtt a teremben, ilyen 50 fölötti, nem magas, cserébe szép kerek pocakos meg jó szőrös mindenhol. Mondja ott nekem, hogy milyen hülye már így idősen, elfelejtett hozni tusfürdőt meg egyebeket a zuhanyzáshoz.
De nem akarja összeizzadni a poloját. Viszont nincs gond, mert már msot olyan formája van, hogy ki mer menni félmeztelen az utcára, bezzeg pár hónapja, mikor 15 kilóval több volt...
Felhúztam a szemöldököm sztem a hajamig :C
A telifosott búvárruhánál kicsit szarabb formája volt az öregnek. Ha nem is a 10% tzs-t célozzuk, (mert izom sem nagyon volt rajta), de mondjuk legyen egy átlag testalkat, 20-22% körüli zsírral, ahhoz is kellett volna még neki vagy 20-25 kilo sztem.
Meg hát amúgy sem szokott az utcán csak úgy félmeztelenül grasszálgatni az ember, még ha jól is néz ki, kivéve ha tengerparton vagy hasonló üdülőövezetben van.
De felkapta a táskáját és kisétált nagy boldogan az öltözőből félmeztelen, majd ment ki az utcára.
Nyugtáztam egy bólintással a dolgot, neki biztos nincs megfelelési kényszere, egészséges az önbizalom ;]

[ Szerkesztve ]

(#146334) aelod válasza HussarF (#146333) üzenetére


aelod
veterán

Meg hát amúgy sem szokott az utcán csak úgy félmeztelenül grasszálgatni az ember, még ha jól is néz ki, kivéve ha tengerparton vagy hasonló üdülőövezetben van.

Van, hogy így sétáltatom a kutyát :DDD ;] A kutya legalább izmos :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146335) gyuri860213 válasza aelod (#146334) üzenetére


gyuri860213
tag

Látod nem Buksinak kéne adni azt a bcaa-t titokban :)

(#146336) HussarF válasza aelod (#146334) üzenetére

Én is leveszem a pólót, amikor, amikor süt a nap, mert irodában ülve k.rva kevés esélyem van barnulni, hozzám képest Hófehérke meg néger. Szoli meg nem jó, ahhoz túl anyajegyes vagyok.

(#146337) aelod válasza HussarF (#146333) üzenetére


aelod
veterán

Fb link.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#146338) Zola007 válasza aelod (#146327) üzenetére


Zola007
veterán

nekem van, de minek ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146339) Angel2014 válasza kicsiogre (#146288) üzenetére


Angel2014
addikt

Látod,hogy működik? Nálad hogy megy Ogre Fiam?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#146340) HussarF válasza Angel2014 (#146339) üzenetére

Na, tényleg vékonyabbnak tűnsz. milyen meglepő, hogy ha nem eszel semmit, akkor fogysz. Nem is értem a pacalpörkölt mellett hogy nem jöttek az eredmények...

(#146341) Angel2014
És hány kg vagy most?

[ Szerkesztve ]

(#146341) Angel2014 válasza HussarF (#146340) üzenetére


Angel2014
addikt

Majdnem 2 méter vagyok és 50 körüli a karom,, 160 felett a vállbőségem , 154 a mellbőségem. derék 107 cm.

126 kiló 6.hét vége 148 ról...

Ma lábaztam megmutattam Erzsébeten is a Csepeliek edzését sorban dőltek ki a tagok mellőlem.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#146342) HussarF válasza Angel2014 (#146341) üzenetére

De ugye azt tudod, hogy ezután nem teheted meg, hogy elengeded a diétát és elkezdesz zabálni össze-vissza? Annak elég csúnya eredményei lennének. Be kell állítanod valami fenntartható étrendet.

(#146343) Angel2014 válasza HussarF (#146342) üzenetére


Angel2014
addikt

Meg próbálom igen.. :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#146344) Jim-X válasza Angel2014 (#146339) üzenetére


Jim-X
őstag

Na :K :C

Es meg a kezed se remegett be ;) :DDD

A játék az nem játék!

(#146345) Angel2014 válasza Jim-X (#146344) üzenetére


Angel2014
addikt

Mivel lábaztam.. ;]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#146346) AMD Power válasza HussarF (#146333) üzenetére


AMD Power
titán

Szolok. Sot meg kepet is kapsz majd! ;)

(#146347) Macka válasza gyuri860213 (#146315) üzenetére


Macka
veterán

:DDD :DDD

Angel: :Y :R Ma nekem is lábnap lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#146348) kicsiogre válasza Angel2014 (#146339) üzenetére


kicsiogre
tag

Igy tovább , nekem jól megy köszi csak még nagyon sok a zsir rajtam , most 122 kiló vagyok , a lábam az romlik folyamatosan most csak ha múszály akkor setálok( bolt, mello, hivatalos ügy) szobabicajt nyomom meg az edzést étrendem okés lassan haladok. Még kell másfél év.

(#146349) gyuri860213 válasza kicsiogre (#146348) üzenetére


gyuri860213
tag

Karergométer? Ha rossz a lábad gondolom a bicajos tekerés intenzitását sem tudod emiatt növelni. Karergométernél azért kilehet tekerni egy 180as pulzust is ha HIIT-t csinálsz, plusz átmozgatja a vállakat, hátadat is.

(#146350) kicsiogre válasza gyuri860213 (#146349) üzenetére


kicsiogre
tag

Szerencsére a szobabicaj megy ( sok -sok szenvedés és nyújtás árán ) az ortopédes is javasolta a bicajt mert
mert nem terheli a térdet Intervallum edzést szoktam heti-2-3 alkalom , meg azért próbálom erősíteni guggolás fitlabdával falnál , ( szép lassan lent pár másodpercre megállva ) amennyi megy addig csinálom 6-8 sorozatot ( a lábamat más más széleségben tartva ) a végén szoktam olyat hogy leguggolok és addig maradok úgy amig bírom , meg a szumó guggolás kézi súlyzóval ami még megy mondjuk lábtoló az biztos jó lenne combfeszítőre de hát ez van itthon edzek , combhajlítóra meg medenceemelés fitlabdán , felhúzás , illetve gumiszalagal ( biciklibelső ) combhajlítás meg szalaggal oldalra lépkedés úgy hogy a talpak allat van a szalag -nem tudom mi a neve de a térdet jól erősíti érzésre erősödött a lábam látványra egy ormotlan valami persze

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.