Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147101) aelod válasza tibcsi0407 (#147100) üzenetére


aelod
veterán

Behúzni ameddig csak lehet jaja. Nagy súlyok? Hát amennyire az 50es egykezesek (félkezes ahogy Huni mondaná :DDD ;] ) nagynak számítanak.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147102) gyuri860213


gyuri860213
tag

Velvet színvonalú téma, tudományos köntösben: How To Lose Bodyfat From Specific Bodyparts
4ből 1 tanulmány azt mutatja hogy gyakorlatban is lehetséges. :U
Mától csak hasazok és kardiózok minden nap ;]

(#147103) tibcsi0407 válasza aelod (#147101) üzenetére


tibcsi0407
félisten

:))

https://utdetailing.hu/

(#147104) Woodslave válasza aelod (#147101) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát azért ennél a gyakinál karonként 50kg összesen 100kg kicsit túlzás no offense csak az irigység beszél belőlem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147105) kk831228 válasza Woodslave (#147104) üzenetére


kk831228
addikt

Még ha "kalapács" lenne, esetleg... :U ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#147106) HussarF

Egy kis Zolának való anyag...
[link]

(#147107) AMD Power
Villants már egy képet, mert az én emlékeim szerint te attól még elég messze voltál. Aztán ki tudja, lehet csak rosszul emlékszem...

[ Szerkesztve ]

(#147107) AMD Power válasza tibcsi0407 (#147049) üzenetére


AMD Power
titán

:R

Adjál neki. Ma én is toltam egy komoly mell+bicepsz hasat. Most pihenés van! :)

Ezzel a Mérőszalagos - egyszerűbb Amerikai haditengerészeti testzsír kalkulátorral mértem egyet.

"TESTZSÍRSZÁZALÉK: 18,9 %"

14% a cél. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#147108) Woodslave válasza HussarF (#147106) üzenetére


Woodslave
nagyúr

if it jiggles it's fat :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147109) AMD Power válasza HussarF (#147106) üzenetére


AMD Power
titán

Megadtam az adatokat amit kért és ezt dobta ki.

"Derék:
(köldöknél)96 cm

Nyak:
(legkeskenyebb) 46 cm

TESTZSÍRSZÁZALÉK
TESTZSÍRSZÁZALÉK: 18,9 %
ZSÍR TÖMEGE: 17 kg
ZSÍRMENTES TESTTÖMEG: 73 kg
TESTZSÍR KATEGÓRIA: Elfogadható

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#147110) aelod válasza Woodslave (#147108) üzenetére


aelod
veterán

link úgy úgy :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147111) Lacy6


Lacy6
senior tag

Na én is elkaptam, egy vírusos hasmenést.
Még nem tudom mit tudok enni, de elgondolkodtam rajta, hogy BCAA- ital formában megihatom?
Nem tudok sok tápanyagot bevinni még egy jó ideig, szóval elakarom kerülni ezzel a katabolizmust.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#147112) kicsiogre válasza gyuri860213 (#147095) üzenetére


kicsiogre
tag

Nem tudom hogyan kellene csinalnom az evezést szépen a comb vonalában huzom a könyökömre koncetrálva csak khm elakad a rúd a nagy hasamban ( tudom fogyjak le 😀)

(#147113) Angel2014 válasza kicsiogre (#147112) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem a comb vonala a lényeg...az hogy a súlyt engedd vissza a hátat húzza meg..a visszaérkezési pontban a hátad megtartod 90 fokban....ha háromszöggel húzód a töködhöz húzd..könyök szörösan a test melett..és most jön a lényeg a lapockát próbáld zárni.

Ha szélesen ruddal...súlyt engedd vissza a hátat húzza meg..a visszaérkezési pontban a hátad megtartod 90 fokban de most mellhez húzod ,itt széles a könyök,de felemeled nem lóg.és itt is figyelsz a lapocka zársára.

[link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#147114) kicsiogre válasza Angel2014 (#147113) üzenetére


kicsiogre
tag

Döntőt törzsű evezésről beszélek nálam ez az alap nyomom rúddal ( fogásszélesség változtatva meg a kéztartás , ) -kézi súlyzóval aztán paraszt t-rudas evezés meg evezés gumiszalaggal -felhúzás ( kis súllyal magas ismétlésszámmal a térdem nem akarom annyira terhelni ) felhomorítás gumilabdán , meg csuklyázás kétkezes rúddal - magam elöl tartva illetve a hátam mögött tartva a rúddat meg kézi súlyzóval , ja meg nem tudom mi a neve gumiszalagot szélesen fogva a labdára fekve nyakhoz húzni .https://www.facebook.com/shopbuilder/videos/10156366964003764/ Itt jól elmagyarázza Molnár Peti az evezést.

[ Szerkesztve ]

(#147115) HussarF válasza AMD Power (#147109) üzenetére

Sztem ez olyan dolog, aminek nincs jelentősége. Egyedül azért, mert egy bizonyos testzsír%-hoz egy bizonyos definiáltságot társítunk egy adott számhoz. Azért mondtam, hogy dobj be egy képet felsőtestről és akkor mondunk mi neked egy számot, ami releváns ebből a szempontból :)

(#147116) HussarF

Mai sztori:
Bejelöl a legjobb nő a kondis pultosok közül a teremből. Én eddig nem nagyon jelölgettem, mert a termen kívül nem ismertük egymást, meg amúgy is úgy láttam van faszija. Visszajelölöm, majd rám ír, hogy jövök-e edzeni, mert feltétlenül beszéljünk személyesen.
Na mondom, mit akarhat vajon?
Kérdésemre csak annyit ír, hogy egy kék papírtáskáról van szó.
Tegnap voltam a gyógyszertárban, vettem naptejet meg magnéziumot. A gyógyszertáros feltétlenül ragaszkodott, hogy beletegye egy ilyenbe a cuccokat, pedig mondtam neki, hogy elteszem a táskámba. Hát jó, egyből mentem is a terembe, ott kipakoltam belőle. De amúgy nem volt csúnya kis papírtáska, egy nő kezében el tudtam képzelni, így csak letettem a kuka mellé, hogy dobják ki vagy vigyék el, ha akarják.
Mondom, vajon mit akarhat azzal kapcsolatban? Elvinné? Hát azért nem kell ennyire titokzatosan megkeresnie.

Aztán, mint később kiderült, a takarítónő szólt, hogy abban a papírtáskában tűk meg üvegcsék voltak. Meg a kukában is és ahogy szedte ki a szemetet, az egyik meg is szúrta. Rendőrségen gondolkodtak, meg ilyesmik. És mivel látták, hogy én viszem be azt a papírtáskát, a csaj gondolta rám szól, hogy ne ide hajigáljam már. Jól felbaszott, mondom, nem gondolod, hogy csak ekkora lennék, ha kokszolnék? Valami buzi fasz belehajigálta a használt cuccait és jól rám terelte a gyanút. Mondjuk leszarom, de azért a kurva anyját ;]

(#147117) Zola007 válasza Woodslave (#147108) üzenetére


Zola007
veterán

a duci női segg olyan nekem, mint vérkép ben az LDL.
Zsírnak zsír, de abból a jobbik fajta ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147118) tibcsi0407 válasza HussarF (#147116) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Fasza.
Lehet holnaptól cukros bácsinak fognak szólítani. :))

https://utdetailing.hu/

(#147119) kk831228 válasza HussarF (#147116) üzenetére


kk831228
addikt

Bazzz+ , elkap valami szart ,tuti rendőrség lesz... :(

viszont nem rossz kibaszás... ;] hm... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#147120) Jim-X válasza HussarF (#147116) üzenetére


Jim-X
őstag

Es akkor most mondd el az igazsagot, meg azt, hogy mit szursz :K ;]

A játék az nem játék!

(#147121) HussarF

Leszarom, még ha én lettem volna sem tudnának semmit rám bizonyítani. Azért, mert találtak valamit a szemétben, ami egy tasakban volt, amit állítólag én vittem oda?
Van egy pár fazon, aki tele van ott, majd vegyék elő őket.

(#147122) Coccolino_O válasza Woodslave (#147046) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Szívesen kipróbálnék sok mindent, de a jelenlegi lófasz erőfeszítésem is túl sok pénzembe és energiámba kerül, és nem hiszem, hogy ezt még fokozni kellene. Ahogy te is írtad, én sem vagyok biztos benne, hogy megtérülne ez a fajta befektetés. Hiába edzem meg kétszer ugyanazt az izmot, nem hiszem, hogy kétszer gyorsabban és kétszer több izmot pakolnék magamra. Egyelőre most jó az oldszkúl vonal, aztán ha lesz rajtam izom, meg lesz több szabadidőm, lehet majd ilyesmiken agyalni.

"Lehet pont ezért nem vagyok izmos ki tudja."

Nem hiszem, hogy szabadkoznod kellene, elvégre te is munka meg család mellett tolod, ráadásul kitartóan csinálod. Naturál vonalon talán te is megérted, hogy van az a plafon, amit már csak kémiával lehet továbblépni. Neked azért alapvetően sosem volt rossz a fizikumod, ha nem viccből mondod, hogy nem vagy izmos, akkor tényleg testképzavaros vagy. ;]

[ Szerkesztve ]

(#147123) Zola007 válasza HussarF (#147121) üzenetére


Zola007
veterán

kíváncsi lennék, hogy kell beadni úgy egy injekciót, hogy nem kerül a tűre DNS

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147124) Apollyon válasza Zola007 (#147123) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én meg kíváncsi lennék, hogy ha ezt a sztorit bejelentenék a rendőrségen, az ügyeletesek hány decibel erősséggel röhögnének, mielőtt elmondják, hogy ilyen hülyeség miatt nem mennek ki.

*Bár szerintem el se jut odáig, mert amikor hívod a 112-t, akkor ilyen közalkalmazottak veszik fel a telefont, akik eldöntik, hogy egyes bejelentések esetén mi a teendő. De ha mégis úgy döntetnének, hogy továbbítják a bejelentést, akkor pl. Bp. esetén értesítik a BRFK-t, ahonnan hívják az adott kerületi rendőrkapitányságot, ahonnan körbekérdezik a járőröket, hogy ki jár a legközelebb adott címhez a környéken. Na és akkor talán kimennek.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#147125) carl18


carl18
addikt

Üdv again! :D

Na Hétfőn karoztam, tegnap melleztem. Majd akarnék itthon edzeni még pár fekvőtámasszal, de mivel tegnap keményem melleztem ezért mennyi idő kell hogy ne rontsa a fejlődést a fekvőtámasz. Csütörtök-Péntek már nyomhatom?

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#147126) aelod válasza carl18 (#147125) üzenetére


aelod
veterán

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147127) gyuri860213 válasza HussarF (#147121) üzenetére


gyuri860213
tag

Gondolom ujjlenyomatot nem törölték le róla szurizás után, a tiéd biztos nem lesz rajta.... end of story. :D

(#147128) Zola007 válasza aelod (#147126) üzenetére


Zola007
veterán

ez szar volt, de te is tudod :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147129) HussarF válasza Zola007 (#147123) üzenetére

Amúgy nem tudom, kell egy minimális mennyiségű DNS minta, hogy abból meg lehessen állapítani valamit, nem? Azért egy ilyen tűt, ha nem véreznek össze, nem sok minden marad rajta.

De mindegy is, nem arról van szó, hogy mennek már a feljelentgetések, nem tart ott a dolog. Csak a terem tulaj idegeskedett egy sort állítólag, meg azt mondta, hogy gondolkozik, hogy kamerát tesz az öltözőbe arra a részre, ami rálát a kukára. A csaj meg csak nekem akart szólni, hogy ha én voltam, akkor ne így csináljam már, de ha nem, akkor mindegy.

(#147130) Zola007 válasza gyuri860213 (#147127) üzenetére


Zola007
veterán

a takarítónőé viszont igen
tehát a takinéni kokszol :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147131) Apollyon válasza Zola007 (#147130) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Még ha csak poénból is elhisszük, azért csak látszik a taki nénin, hogy l**zt sem edz, meg még csak nem is szálas :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#147132) gyuri860213 válasza HussarF (#147129) üzenetére


gyuri860213
tag

A csaj meg csak nekem akart szólni..
Hogy dugunk vagy mi van?! :D Ja nem, de azért kérdezd meg hátha kedvet kapott ;]

(#147133) HussarF válasza gyuri860213 (#147132) üzenetére

Pont ugyanezt mondta az egyik srác a teremből, amikor beszéltük ezt, hogy szerinte csak unatkozik a csaj és ismerkedni akar. Hát nem tudom, én elég sokat ismerkedtem már csajokkal, úgy gondolom, hogy fel tudom ismerni, ha ismerkedni akarnak velem és ez nem olyan volt ;]

[ Szerkesztve ]

(#147134) gyuri860213 válasza HussarF (#147129) üzenetére


gyuri860213
tag

Amúgy gázos egy story, így kívülállóként jó röhögni rajta de nem lennék a helyedben, az ilyenekből indulnak a pletykák aztán... persze ha hidegen hagy akkor ok, de ki akarja hogy dumáljanak róla a háta mögött.
A régi teremben volt egy 40es edző faszi, az picsogott mindig hogy Gyuri, te biztos tolsz valami, így meg úgy, hangosan a terem végéből....

(#147135) Coccolino_O válasza gyuri860213 (#147134) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem kell aggódnod, ebben a sportban mindenki naturál. :K ;]

(#147136) HussarF válasza gyuri860213 (#147134) üzenetére

Nálunk meg a kokszosok a terem két végéből ordítva beszélik meg egymással, hogy mit szúrnak. Szóval nem érzem én szarul magam emiatt, csak hagyjanak már békén ;]

(#147137) aelod válasza Zola007 (#147128) üzenetére


aelod
veterán

Ezeknek ez a lényege :DDD :K

(#147134) gyuri860213

Hidegen hagy ki mit gondol vagy beszél rólam a hátam mögött. Nem hiába teszik pont ott. Régi teremben is mindig ment a susmus, hogy használok valamit. Folyton jöttek az irányított kérdések olyan emberektől akik edzővel évek óta ugyan úgy (tehát szarul) néztek ki.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147138) Jim-X válasza Coccolino_O (#147135) üzenetére


Jim-X
őstag

Melyik sportban nem? ;]

A játék az nem játék!

(#147139) Tamoo válasza HussarF (#147136) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ja majd kapod az ívet a hátad mögött, hogy a kék női szatyros gyerekbe kár az a sok szuri. ;]

Mondjuk az elég cink, hogy a takkesz belenyúl egy ilyen "azonosítatlan" tűbe.

[ Szerkesztve ]

(#147140) Apollyon válasza aelod (#147137) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Folyton jöttek az irányított kérdések olyan emberektől akik edzővel évek óta ugyan úgy (tehát szarul) néztek ki."

Az ilyen kérdések nem kimondottan szarul kinéző emberektől érkezik, hanem olyanoktól is, akik amúgy laikusak a témában, és/vagy nem foglalkoznak komolyabban a súlyzós edzéssel és kajálással. Pl. még anno f2000-ben a rég nem látott kung-fu mesterem kérdezte tőlem, hogy valljam már be, mit szedek... Nem kell nagy dolgokra gondolni, nem voltam annyira izmos, csak vékony vagyok, és a nagyon kevés izom is meglátszik rajtam, és nem zsírosodok annyira. Mondtam neki, semmi ilyesmi, csak csirkerizsen élek kb., nem zabálok félre abszolút, meg heti 3x edzek.

Pedig amikor jártam hozzá kung-fu edzésre régen, ahhoz az időszakhoz képest csak annyi különbség volt, hogy akkortájt még nem figyeltem a kajára, hanem összeettem mindenféle szemetet – meg akkor még csak 1-2 éve súlyzóztam.

Meg nem véletlenül van az a poén póló, hogy "nem kokszolok, de köszi, hogy kinézed belőlem". :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#147141) gyuri860213 válasza aelod (#147137) üzenetére


gyuri860213
tag

Ha a hátam mögött teszik az nem is annyira zavar mert arról úgysem tudok jó esetben. Ami zavar hogy megkérdezi párszor szemtől szemben, mindig ugyanazt mondom hogy nem, majd ennek ellenére 20 ember előtt hangoztatja hogy "hát te pedig biztosan" na az ilyen menjen már a picsába. A sok hülye meg el is hiszi mert teleszart búvárruha vagy mert az "edző " mondta.

Edzés ment? nem ártottál többet vele?

(#147142) aelod válasza gyuri860213 (#147141) üzenetére


aelod
veterán

Szerencsére az évek alatt kialakult olyan kapcsolatok akiknek a véleményére adok. Minden más hasonló okoskodás nem érdekel.
Mondjuk rólad is el lehetne mondani 1.st look, hogy cuccon vagy aztán nem. ;]

Ma megyek hátazni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147143) gyuri860213 válasza aelod (#147142) üzenetére


gyuri860213
tag

Mondjuk rólad is el lehetne mondani 1.st look, hogy cuccon vagy aztán nem
Pont ezért bántja a hiúságomat, főleg ha már megkérdezték szemből szemben,aztán tovább firtatják, bár egy ponton túl csak hízik a májam :D

(#147144) zzz03 válasza gyuri860213 (#147143) üzenetére


zzz03
őstag

nem kell vele foglalkozni. a mit tolsz, mit szedsz, mit eszel kerdesekre mindig annyit valaszolok hogy nokedlit porkolttel. neha duplan. :D erre sose szamitanak es elhuznak. :)

(#147145) gyuri860213 válasza aelod (#147142) üzenetére


gyuri860213
tag

Sorry, tényleg, te más beosztásban edzel. Most én is lenyomom a 4 napot egyben pihenő nélkül mert pénteken már felszállok a "basszunkelmindentamitelertünk4hónapdiétával" vonatra és 10 napig terem közelébe se megyek.

(#147146) aelod válasza gyuri860213 (#147145) üzenetére


aelod
veterán

Pihenni is kell. Ne így fogd fel. Jó lesz az jó helyre mentek :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147147) Angel2014


Angel2014
addikt

Na gatya? Vagy rövid gatya? 28 kg minusz
7.hèt.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#147148) Coccolino_O válasza Angel2014 (#147147) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nah, ide legalább nem kell csempekészlet.

(#147149) S e t h válasza Angel2014 (#147147) üzenetére


S e t h
nagyúr

Még ugyanennyi lemegy és fasza lesz. 💪

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#147150) Pocee válasza Angel2014 (#147147) üzenetére


Pocee
senior tag

Telehasból könnyű szarni ;]

Mr.Brightside

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.