Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147501) marked one94


marked one94
őstag

Na ma megpróbálom ezeket a krémeseket izommá alakítani. Szurkoljatok

You'll Never Walk Alone

(#147502) zzz03 válasza marked one94 (#147501) üzenetére


zzz03
őstag

ha nem.megy akkor en segitek. sort es a hamburgert is izomma alakitom siman :D

(#147503) AMD Power válasza marked one94 (#147501) üzenetére


AMD Power
titán

Ne is mond.... az én vacsorám ma egy gyros volt és tojásrántotta. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#147504) HussarF

Na, itt egy újabb példa arra, hogy nagy baszom állat és hogy mozgatja a súlyokat. A videó közepe felé az egy- és kétkezes bicepszeket ajánlom figyelembe. A felhúzása mondjuk nem tűnik rossznak. De az a lábtoló is érdekes. Mélyre beereszti (sztem túl mélyre), de lecsattintja a vasnak alsó végpontra, nem ő állítja meg.

(#147505) Zola007 válasza HussarF (#147504) üzenetére


Zola007
veterán

a sebésznek is meg kell élni valamiből.

de, hogy ne csak kokszos instagrammatak legyenek:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147506) medica válasza HussarF (#147504) üzenetére


medica
senior tag

a kamusúlyos :D

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#147507) Ijk válasza HussarF (#147504) üzenetére


Ijk
nagyúr

Bohóc videó, egyáltalán nem jelenti azt hogy mindig így edz.
Egyébként meg tele van a kölök anyaggal, onnantól meg irreleváns hogy edz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147508) gyuri860213 válasza HussarF (#147504) üzenetére


gyuri860213
tag

Ez es Brad gyerek tele van fake weight videokkal. Nagyon sokan savaztak miatta. Pl vilagrekor felhuzas es guggolasok stb👍🏼 Aztan leallt vele egy idore. Egy expon kihivta egy poweres hogy bizonyitsa tenyleg annyival edz de csak elkullogott. Szoval nala ketseges a hasznalt sulyok valodisaga is.

[ Szerkesztve ]

(#147509) Coccolino_O válasza HussarF (#147504) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Naturál ő is, ugye? ;]

A technikája meg fantasztikus. Ilyet szoktam látni ott is, ahol én edzek. Úgy szoktak kétkezes bicepszezni, hogy már kislábujjból is húzzák. Az örök kedvenc gyakorlatom akkor is a guggolás marad. Rábasznak 200 kilót, és lemennek a súllyal egy negyed fordulatig. A combon kívül minden kap terhelést.

(#147510) aelod válasza HussarF (#147504) üzenetére


aelod
veterán

Majomkodás ez és az összes többi ilyen.

(#147507) Ijk

Miért az? Tekintsünk most el ettől a kreténtől. Miért kellene máshogy edzenie egy naturalnak és egy nem naturalnak?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147511) Woodslave válasza gyuri860213 (#147508) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azon agyaltam mindig az ilyen fake súlyos videóknál, hogy beviszik a terembe a 40db 2 kg-s 20kg-snak tűnő tárcsát és senki nem szól egy qrva szót se? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147512) Coccolino_O válasza Woodslave (#147511) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Biztos úgy vannak vele, hogy inkább befelé vigyék a súlyokat, mint kifelé. :DDD

(#147513) Woodslave válasza Coccolino_O (#147512) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D ja mondjuk edzettem olyan helyen ahol ez probléma volt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147514) Woodslave válasza aelod (#147510) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147515) HussarF válasza Woodslave (#147514) üzenetére

naturals need to stimulate each muscle at least twice a week, and ideally three or even four to get significant growth past the beginner stage

Itt hagytam abba az olvasást. Eddz le mindent 3x-4x egy héten. Komolyan vehető :C

(#147516) Woodslave válasza HussarF (#147515) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem nagyon tudjátok felfogni ezt a heti többszöri edzést ;] :D

[link]

Our new paper found that training muscle groups 5 days a week resulted in superior growth compared to 1 day a week in resistance-trained men.

Igaz nem minden fekete és fehér... We have two more papers currently in review on training frequency. Spoiler alert: There doesn't seem to be any hypertrophic benefit to training muscles more than twice a week.

De itt egy példa. Nem mondom hogy jó vagy rossz csak hogy kell elképzelni ;]

kiemelek egy napot a lusták kedvéért

Monday (Push 1)
A. Front squat or Zercher squat: 2-3 warm-up sets of 4-6 reps, then 1 work set of rest/pause or cluster.
B. Close-grip bench press or close-grip floor press: 2-3 warm-up sets of 4-6 reps, then 1 work set of rest/pause or cluster.
C. Dumbbell flat press or dumbbell incline press: 1-2 warm-up sets of 8-10 reps with a slow eccentric, then 1 work set of 8-10 reps to failure (slow tempo), then hold the stretched position as long as tolerable.
D. Dumbbell lateral raise or machine shoulder press: 1-2 warm-up sets of 10-12 reps, then 1 work set of 10-12 reps to failure, then as many micro-sets of 3 reps as possible with 15-20 seconds of rest in between.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147517) Ijk válasza aelod (#147510) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mert szarrá megy az összes ízület ilyen edzéssel 10-20 év alatt.
Másik dolog hogy a kox többet dolgozik önmagában izomfejlődés tekintetében mint te naturálban edzéssel, nem beszélve a lehetséges túledzésről kémia nélkül.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147518) Coccolino_O válasza Woodslave (#147516) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Elolvastam, és eddig pont abban a hitben voltam, hogy aki kémiát tol, annak nyilván könnyebb hetente kétszer leedzenie mindent, hiszen sokkal gyorsabb a regeneráció, mint egy naturál esetében. A cikk meg azt mondja, hogy a naturálnak kell(ene) kétszer edzenie mindent.

Vázoljuk fel, hogy hétfő mell-tricepsz, kedd hát-bicepsz, szerda váll-láb-alkar. Ez az én klasszikus edzésem, de nyilván lehet variálni, kinek mi esik jól. Csütörtökön valószínűleg nem mész mellezni, a hátad pihent 1 napot. Tehát esetleg működhet a hétfő-kedd-szerda és péntek-szombat-vasárnap. Nem tudom, hogy ebben az esetben kombinálni kell az intenzitást és a volument? Gondolom, nem célszerű odabaszni minden héten kétszer, az tuti túledzés lesz. Tehát mi lenne az ideális? Első három nap intenzitás, második három nap volumen? Hogy kellene ennek működnie? Unorthodox elméleteiddel megzavarod és pánikba kergeted békés kis közösségünket. ;]

[ Szerkesztve ]

(#147519) medica válasza Ijk (#147517) üzenetére


medica
senior tag

+1, meg a kokszos mindjárt okosabb is... (nézzé rá, ki van baszva, anabolikus folyamatábra, persze hogy jobbantuggya) :DD

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#147520) aelod válasza Woodslave (#147514) üzenetére


aelod
veterán

Nincs most agyam ezt elolvasni. Most ettem meg 160g zabot és 100g földi mogyorót. :DDD

(#147517) Ijk

Ez a válasz? Mert szarrá meg az összes ízület? :DDD

Másik dolog hogy a kox többet dolgozik önmagában izomfejlődés tekintetében mint te naturálban edzéssel, nem beszélve a lehetséges túledzésről kémia nélkül.

Ha csak pinalegyezéseket csinálsz kémi mellett nem akkor hülye vagy. Nem használod ki az előnyét a doppingnak. Az ilyen emberek mindig a futottak még kategóriában lesznek.
Miért van az, hogy ha vesszük az elitet csak a legjobbaknak sikerült nyerni az O.-n? Akár többször is. Több kémia volt bennük? Csodaszereket használtak volna? Orvosi stáb lett volna mellettük. Egy szart. Kidolgozták a belüket érte. Naturálon sincs ez másként.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147521) j0k3r! válasza aelod (#147520) üzenetére


j0k3r!
senior tag

Wow, az egy laza ~200 g CH már reggel. :Y Mogyorót milyet eszel?

some men just wanna watch the world burn...

(#147522) Woodslave válasza Coccolino_O (#147518) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igazából ott kellene kezdeni, hogy az emberek 99%-ának tök mindegy. Olyan lassú és nehézkes folyamat ez, hogy valószínűleg nem is látsz nagy különbséget ha egyszer vagy kétszer vagy ötször edzel valamit.

A legfontosabb dolog a volumen, azaz megfelelő mennyiségű edzésmunkát kell belerakni, erre is vannak tanulmányok, hogy volumen egyenlőség esetén nem volt különösebb jelentősége a gyakoriságnak. Ha belerakjuk a képletbe ezt a fehérje szintézist, akkor valami kis előnye kell hogy legyen a többszöri edzésnek. A koxereknek mindegy mert a koxtól eleve megkapod ezt nem kell hozzá edzés (a cikk szerint is, meg amit Ijk mondott van tanulmány hogy tesztoszterontól izmosabb leszel mint ha edzel anélkül)

Egyszerűsítsük le. Középhaladó szint, kell mondjuk 15-20 munkasorozat egy testrészre, legyen mell. Ha minőségi munkát akarsz végezni, akkor logikusnak tűnik, hogy nem csinálod meg egy nap, mert 5 sorozat fekvenyomás, 5 sorozat ferdepad, 5 sorozat tolódzkodás és 5 sorozat tárogatásnál egyes sorozatok, pláne a végén nem biztos hogy rendben lesznek. Jobban jársz ha ezt elosztod mondjuk kettő, urambocsá 3 napra. persze ha arra gondolsz, hogy mondjuk 3 sorozat toldózkodás semmit nem ér akkor mindegy.

Koxereknél az a más, hogy amit látunk, azaz a profi testépítő szint teljesen más kávéház. Azok genetikai freakek ahogy mondani szokták. Kox nélkül is izmosabbak voltak mint bármelyikünk lenne nagyobb adag kémiával megtámogatva. Nagyobb volument bírnak és ha nem téma a fehérjeszintézis akkor lehet tekerni a volument pláne ha a regeneráció is meg van támogatva. Meg mindegy is szinte nekik. Meg qrvra sok bro science van a dologban azok se atomtudósok (látod még azok se értik ;] :P )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147523) Woodslave válasza aelod (#147520) üzenetére


Woodslave
nagyúr

zabot nem de a földimogyorót simán :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147524) aelod válasza j0k3r! (#147521) üzenetére


aelod
veterán

Sósat földit. Otthon hagytam a reggelihez a fehérjét. Kellett valami, hogy ne essen le a zizom ;] :DDD

(#147520) aelod

Ha csak pinalegyezéseket csinálsz kémi mellett nem akkor hülye vagy.

Ezt jól leírtam :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147525) j0k3r! válasza aelod (#147524) üzenetére


j0k3r!
senior tag

:R Közben rájöttem, hogy elszámoltam, jó lesz az 120-140 g CH-nak is :)

some men just wanna watch the world burn...

(#147526) Ijk válasza aelod (#147520) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miről beszélsz, hány százaléka ér el bármiféle eredményt a koxosoknak?
Amit mondtam a lényege hogy csak koxszal izmosabb leszel mint naturálban edzéssel. Innentől kezdve mennyire relevánsak a youtube koxerek csoda edzésmódszerei? Hány van közülük mr olympia szinten?
Egyébként lehet valaki mr olympia is, attól még nem lesz számodra jó az edzésmódszere.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147527) Zola007 válasza Woodslave (#147516) üzenetére


Zola007
veterán

hagyd
rossz célközönséget választottál

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#147528) D3W1L3 válasza Ijk (#147526) üzenetére


D3W1L3
tag

jó nagy faszság amit írsz, a kox nem csodaszer ha nincs megfelelő tápanyaggal ,pihenéssel, edzéssel megtámogatva szart se ér. És itt a nagy többséget kell figyelembe venni nem a genetikai csodákat akik a sima levegőtöl is izmosak lesznek. aki naturálban normálisan odafigyel a dolgokra és keményen edz, jobb lesz mint aki koxol és szarik bele mindenbe(kb. azonos testalkatú, felépítésű emberekről beszélek)

(#147529) aelod válasza D3W1L3 (#147528) üzenetére


aelod
veterán

(#147528) D3W1L3
+1

(#147526) Ijk

Amit mondtam a lényege hogy csak koxszal izmosabb leszel mint naturálban edzéssel.

Ok. És? A nap attól még felkel ma is meg holnap is. Az egész abból indult, hogy szerinted máshogy kell edzenie egy naturalnak meg egy doppingszereket használónak. Szerintem meg nem.

Innentől kezdve mennyire relevánsak a youtube koxerek csoda edzésmódszerei? Hány van közülük mr olympia szinten?

Kit érdekelnek azok? Hogy jön ez ide :U ?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147530) Ijk válasza D3W1L3 (#147528) üzenetére


Ijk
nagyúr

Senki nem lesz a levegőtől izmos, sőt, kox mellett érdemes is magas fehérjebevitelt alkalmazni. De kit érdekel, szerinted a többszázezres kúra mellett mekkora kiadás ha fél kilóval több csirkét vesz naponta? Nálad meg a plusz fehérje szépen megy zsírba.

aleod: Nem, én azt írtam hogy nem kell követni bármiféle koxos edzéstervet. Főleg nem ilyen edzéseket amivel a videóban villog.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147531) aelod válasza Ijk (#147530) üzenetére


aelod
veterán

Ja, ok. Egyetértek. Ez majomkodás. Semmi több.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147532) Woodslave válasza D3W1L3 (#147528) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem mondod ;]

[link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147533) Ijk válasza Woodslave (#147532) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért az a tricepsz méret eléggé odaver. Gondolom a váll is hasonlóan reagál a szerre.
Szóval ennyit a koxosok által követendő szuper tricepsz edzésekről. :DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147534) Woodslave válasza Ijk (#147533) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen azt mondják az reagál a legjobban mert ott van a legtöbb receptor.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147535) Angel2014


Angel2014
addikt

Na ő csak csepeli menyecske lehet...[link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#147536) Woodslave


Woodslave
nagyúr

stillmass íztesz. Vanília. Kicsit jobban habzik mint a többi de ízre qrva jó. Nem is tudom mikor ittam vanília ízű fehérjét utoljára de rendben van nagyon.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147537) gyuri860213 válasza Woodslave (#147534) üzenetére


gyuri860213
tag

Tegnap levendula fesztivalon voltunk Tihanyban, megszolit az egyik arus akinel lezengtunk " fasza a tricepszed haver" nezek ra , mosolygok hogy koszi, majd mondja tovabb " a bicepszed is fasza csucsos, húzz mar rá egyet!" Nem volt mit tenni 20 ember elott nyomtam egy paros bicot neki😄
A korabbi fake sulyos szarhoz meg, lehet vannak termek ahol fotozashoz tartanak eleve ilyeneket, siman kinezem beloluk.

(#147538) aelod válasza gyuri860213 (#147537) üzenetére


aelod
veterán

Na most képzeld el amikor ezt Jay Cutler mondja neked :D :))

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147539) Ijk válasza Woodslave (#147536) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem meg lassan lejár a myprotein, kb. kéthetente iszom egy turmixot ha megkívánom. De csomósodik is mint a fene.
Elfogy ez a tavalyi zsák, legalább több fehérjét sem kell venni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147540) AMD Power


AMD Power
titán

Nekem is sikerult egy kicsit megfaznom tegnap. Nesze neked Aquasziget.... igy ma csak 30 perc infraszauna van. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#147541) Woodslave válasza Ijk (#147539) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de most már a fehérje bevitellel se foglalkozol? Vagy megvan enélkül is a 160-180gr?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#147542) aelod válasza Ijk (#147539) üzenetére


aelod
veterán

Na most azt a pénzt lehet anavarra költeni ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147543) AMD Power válasza Ijk (#147539) üzenetére


AMD Power
titán

En estere ezt a Protein Powert vettem csokisat. Nagyon fincsi, jon mar a kovetkezo 1kg is belole.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#147544) Ijk válasza Woodslave (#147541) üzenetére


Ijk
nagyúr

1,5g/tstkg fehérjét nem olyan nagy művészet bevinni. Még 100 kilós száraz tömegre is 150g-ról van szó, annyi húst meg egy ültőben is megeszek.
Persze ez sincs kigrammozva, egyik nap kevesebb, másik nap meg több megy be. Semmit nem számít.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#147545) Angel2014 válasza aelod (#147542) üzenetére


Angel2014
addikt

Önmagában semmit nem ér..

Adagolása
Az O.S.-t önmagában nem nagyon szokták szedni gyenge hatása miatt. Kombinálni érdemes, például így:

Heti 200mg Deca-Durabolin,
500mg Testosteron Enantat, ill.
napi 25mg O.S.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#147546) aelod válasza Angel2014 (#147545) üzenetére


aelod
veterán

ctr+c ctr+v?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#147547) tibcsi0407 válasza aelod (#147546) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem, Chepelen mindenki gyógyszerésznek (IS) születik.

https://utdetailing.hu/

(#147548) kicsiogre válasza aelod (#147546) üzenetére


kicsiogre
tag

Csak kicsalogattad a szakértő angelt😀 bár hamar elmulik nála jön majd a következö kérdése : jó e diétába a zsiros kenyér töpörnyüvel

(#147549) Radnix válasza Ijk (#147539) üzenetére


Radnix
senior tag

Azért ne égjél már ki teljesen! A fehérjepor elhagyása már az utolsó lépcső! :DDD
Been there, done that. :(

[ Szerkesztve ]

(#147550) j0k3r! válasza Radnix (#147549) üzenetére


j0k3r!
senior tag

Ha már így feljött, akkor kérdezek egy faszságot: ismerek olyat, aki 5-6 éve edzett utoljára, azóta semmi, de fehérjét továbbra is iszik minden nap. Van ennek értelme?

some men just wanna watch the world burn...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.