Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#94401) Samott válasza zetor2000 (#94399) üzenetére


Samott
addikt

Indiai volt mind a 25 a hajon... :) meg nehany egyiptomi revkalauz, bele volt kodolva hogy elobb-utobb megtortenik.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#94402) qnadam válasza Sipi- (#94400) üzenetére


qnadam
veterán

banggoodról most kipróbáltam a banggood express szállítást. állítólag 10-15 munkanap, remélem nem lesz sokkal hosszabb.

úgy tűnik, szaporodni nem fog :D
Apr 02, 2021 21:11 Package has been sterilized and shipped out.
Apr 02, 2021 14:45 Our warehouse has started packing your items.
Apr 02, 2021 14:38 Order submit.

(újabb lépés a sonyssá válás felé, egy akksitöltő. mert az a géphez nem jár :C )

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#94403) Sipi- válasza qnadam (#94402) üzenetére


Sipi-
tag

Nekem is ez volt az állapot a banggood rendelés másnapján, de ha megnézed a 17tracks-on, akkor láthatod, hogy ez azt jelenti, hogy csak megrendelték a tracking számot meg talán tényleg becsomagolták. De még 2-3 napig ott van a raktárban mire elindul végre. Az én rendelésem a hollandoknál van 31-e óta (23-án rendeltem, 26-án indult el).

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#94404) qnadam válasza Sipi- (#94403) üzenetére


qnadam
veterán

az megvan, hogy a shipped csak annyi, hogy valahol valamit csináltak vele. de még mindig jobb, mint amikor napok-hetek azzal mennek el, hogy a bolt beszerzi valahonnan, ahol vagy van raktáron, vagy nincs :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#94405) zetor2000 válasza Sipi- (#94403) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha az esetleg segít, akkor az aftership.com -on tudsz rendesen ragszámra keresni, kábé mindegy, ki a szállító. Néha más infókat dob, mint a rendelős oldal sajátja.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#94406) Sipi- válasza zetor2000 (#94405) üzenetére


Sipi-
tag

Köszi, a 17track.net -et szoktam használni, az is jó.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#94407) npera válasza Jahno (#94387) üzenetére


npera
újonc

+1

(#94408) npera válasza Samott (#94401) üzenetére


npera
újonc

Legjobb kombó. Esetleg olyan személyzet és révész, akik valami vallási ellentét miatt ki nem állják egymást. Például indus személyzet és pakisztáni révész. Vagy egyéb közel-keleti kombó is király lehet.

(#94409) npera


npera
újonc

Úgy nézem, hogy a Tesla Autopilot hajó ellen nem véd...

Egy IQ-fighter Teslatulaj belerombolt egy 13-méteres vitorlásba, felborítva azt. A hajó alá beszorult a Tesla és egy ott parkoló másik gépkocsi. A sofőr és két utasa arcát felsértette a szélvédőn áttörő kormánylapát okozta szilánkzápor, de a sofőr megpróbálta elhagyni a helyszínt.

Az anyagi kár jelentős.

Az aftermarket felniért is kiutalnám a 2 év letöltendőt kapásból, annyira ronda :U

(#94410) zetor2000 válasza npera (#94409) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ilyen verdán valami 19...21" szokott lenni, ez meg nekem kisebbnek tűnik, de lehet, rosszul látom. Mindenesetre nem a megszokott Tesla felni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#94411) npera válasza zetor2000 (#94410) üzenetére


npera
újonc

A féknyereg ha engedi akkor rá lehet "erőltetni" kisebbet is. Én a létező legballonosabb gumit raknám rá, hogy ne rázza ki belőlem a lelket is, meg ne izélje szét a gátlókat és szilenteket a sok pocsék svéd út. Az, hogy kanyarban nem tudok 1,4G-vel kanyarodni, hanem csak 1,3G nagyon nem hatna meg.

Igazából a felni a legkisebb baj a képeken, van ott más baj is..... :C

(#94412) npera


npera
újonc

LIDL-nél tankolt ma egy ID4.

(#94413) npera


npera
újonc

Ez nagyon jó. Gun safety.

(#94415) npera


npera
újonc

Blueboi, ez már megvolt? Srác megküld egy 5"-os szörnyeteget úgy rendesen.

(#94416) blueboi69 válasza npera (#94415) üzenetére


blueboi69
csendes tag

hinnye, nem láttam eddig. szépen megküldi!

(#94417) npera válasza blueboi69 (#94416) üzenetére


npera
újonc

Double Bucket Challenge - iteration 1...

Repültem 2 akksit a TinyHawkkal, de a szél annyira erősen dobálta és tolta, hogy inkább átnyergeltem a BabyToothra. Ott rögtön éreztem, hogy a vödrök túl közel vannak egymáshoz, az egy másik dimenzióban mozog. Amikor elkezdtem egyre lejjebb tolni a gépet, hogy a kamerák látószögében mozogjak (a mobil az egyik vödörnél letámasztva, az SJCAM a másik vödör tetején), akkor sikerült egy nagyobb gazcsomóba beleakadni.

Itt lett egy komolyabb piruett, aztán az egyik propeller elment pihenni. Más károsodás nem történt. Mivel elfelejtettem a pót propokat a hátizsákba rakni, ezért visszamentem a póksarokba. A hétvégén újra próbálkozom, mert egy kegyetlen jó móka.

(#94418) Jahno válasza qnadam (#94402) üzenetére


Jahno
őstag

Veszélyes ez a gépcsere. Nálam az akkuja egész jól bírja, de azért nem árt tartalék. És persze rövid sorozatokkal a 32es kártya is rögtön sovány lett. Meg persze portrémarkolat.

(#94419) hobizoli válasza WiZARD (#94395) üzenetére


hobizoli
nagyúr

en most azt nem ertem, hogy akik atmentek rajta, azok hova szamitanak szurizas szempontjabol
1. kor megvolt nekik, vagy mi?

na meg a propaganda media akkor azokat is beleszamolja a beszurizottak koze?



egy olyan emberke effektiv vedettebbnek lenne szamithato akar egy szurizottnal is, mert o az "éles" virus ellen kepzett ellenanygot, es nem egy butiott ellen, meg nem csak maaajd kialakul a szuri hatasara benne vmi par het alatt, hanem "keszen van" sajat fejlesztesu sejtekkel, hiszen legyozte a virust
meg ez kialakult benne 6-7nap alatt

a szurinal meg 1. utan varakozasi ido, a 2. szuri utan is meg 2-3het, azaz az 2.5-3 honap ugyanezt elerni

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#94420) qnadam válasza Jahno (#94418) üzenetére


qnadam
veterán

nade melyik akku? az fw50 gyenge nagyon, de az újabbakban az fz100 már bőven használható, azt mondják. kártya van 16-32-64-128 is, igaz ez utóbbiak csak microsd-k. mondjuk uhs-ii-es még nincs, de majd kiderül, van-e rá szükség.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#94421) Grillo válasza Jahno (#94418) üzenetére


Grillo
senior tag

Na ma rájöttem, hogy a GX8-on még az alap gyári FW volt, úgyhogy kapott egy 2.2-t, egyenesen 2016-ból. :Y
Elvileg így bekapcsola autóra az e-shuttert, elhárítja a sáttörsztekinget, és faszák lesznek a képek. Már amennyire ez a gépen múlik ugye.

Lett egykezes pántom, nagyon raj piros, úgyhogy ha autó lenne, legalább annyit számítana, mint egy sparco matrica.

Nagyon várom a macro gyűrűket, azzal fogok sokat játszani.

(#94422) zetor2000 válasza Grillo (#94421) üzenetére


zetor2000
senior tag

Gamer körökben az ilyesmi kiegészítők +1...10FPS-t érnek, azt mondják. Mint az RGB klavi / egér, egérpad (!), éd hasonlók. Nem mondom, egyik-másik jól néz ki.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#94423) Grillo válasza zetor2000 (#94422) üzenetére


Grillo
senior tag

Jaja. Igazából próbálom magam visszafogni, és nem önteni bele sok pénzt a fényképezésbe egyből. Mert egyrészt felesleges, amíg az alapokat tanulgatom, másrészt még ne legyek már hülye. Nagyon szép táskák vannak 80-90k-ért, amiket a legritkább esetben használnék, de nagyon tetszenek. Próbálok legalább olyanokat nézni, amikbe a laptop belemegy, és akkor már erősebbek az érvek, de lehet nekem is táblázatot kellene indítanom.

(#94424) Jahno válasza Grillo (#94421) üzenetére


Jahno
őstag

Obira is lehet FW-t rakni.

(#94425) Jahno válasza Grillo (#94423) üzenetére


Jahno
őstag

Hátizsák táska?

Sima fotósnak bevált: [link]

Laptoposnak passz, van sima hátizsákom (Swisswin), most a gépeket kellene valamibe belasakkozni, kicsit változott a méret. Ma elvittem egy tonnát, ha nem sokat mozgunk és ketten lepakoljuk akkor jöhet a modellfotózás. Városba mászkálni meg nem viszek ennyi manuálisat. Most párat kipróbáltam, alakul a dolog és tetszik a régi vacak Fuji is.

(#94426) Jahno válasza zetor2000 (#94422) üzenetére


Jahno
őstag

Én rendeltem a gépre arany színű expógombot :C

(#94427) Grillo válasza Jahno (#94424) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, de ahogy nézem azok frissek.

Hátizsákban gondolkodom, valami olyen rendszerűeben, ahol egymás fölött külön van a fotós cucc, de fér még egyéb, pl. ruha, szendvics, laptoptöltő. Mondjuk a gyári helyett veszek egy GaN-os izét, az már komoly plusz hely.
[link] [link] [link]
A harmadik talán a legszimpatikusabb kialakításban, de ronda, mint a bűn, az első talán tetszetős, de 20k-t ez nekem nem ér.
Nem biztos. :DDD

(#94428) zetor2000 válasza Grillo (#94427) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ilyesmi megoldásban szerintem a drónos hátizsákok lehetnek jók. Abban elég merev a "nagy" rekesz, és több kicsi szokott lenni, ahova mehet a kaja, meg oldalzsebbe a töltő. Némelyiken kivezetés is van kábelnek, hogy ott lógasd ki a powerbank csatiját.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#94429) Grillo válasza zetor2000 (#94428) üzenetére


Grillo
senior tag

OK, de épp az, hogy nekem nem kell teljesen a fotós osztásnak kitöltnie a táskát, mert a micro4/3 vázam, meg a két kisméretű objektívem nem igényli. És ha még hozzáképzelek még egy üveget, meg egy vakut, akkor sem.
Valami [link] akkor már, ha ali.

(#94430) Phülöp válasza Sipi- (#94400) üzenetére


Phülöp
addikt

nekem 2 éve volt az utolsó rendelésem, azt a helyi futárszolgálat sz.rta el. Gearbest visszatolta a termék árát (a fuvardíjat nem), szóval olyan nagyon nagy kár nem ért. De azért b.sszák meg.

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#94431) zetor2000 válasza Grillo (#94429) üzenetére


zetor2000
senior tag

Aha.
Az általam linkelt bele átredezhető, igény szerint. Mindegy, úgyis kínai lesz. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#94432) Grillo válasza zetor2000 (#94431) üzenetére


Grillo
senior tag

Hja, igazából kéne egy olyan helyzet, mikot bemegyek valahova, és megmeózok párat.
De ráérős, max hirtelen felindulásból rányomok valamelyikre.

(#94433) Sipi- válasza Jahno (#94424) üzenetére


Sipi-
tag

Az én Canon MILC gépemen is lehet/érdemes fw-t frissíteni vagy ez inkább csak a magasabb kategória műfaja? Bár problémám nincs vele, csak keveset használom.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#94434) zetor2000 válasza Jahno (#94426) üzenetére


zetor2000
senior tag

Sukár masína lesz az!

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#94435) Jahno válasza Sipi- (#94433) üzenetére


Jahno
őstag

Mindenen is érdemes- Néha használatkor is érdekes, sokszor javítanak fénymérést, fókusz pontosságát, akkuzáblást, egyebet. Néha persze lesz újabb hiba, mert szoftverből van :-D Ez azért annyira nem jellemző.

(#94436) Jahno válasza Grillo (#94432) üzenetére


Jahno
őstag

Mivel most zárva van minden, de amúgy Tripont, 220volt, MediaMarkt.

(#94437) Jahno válasza zetor2000 (#94434) üzenetére


Jahno
őstag

Mindenkinek piros van, mert az trendi. Én nem vagyok trendi, kipróbálom fekete gépen az ezüstöt is, hátha...

(#94438) Jahno válasza qnadam (#94420) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem most NP-W126, meg DMW-BLF19. Aztán vakarhatom a fejem, hogy honnan és mit. Németeknél olcsó a mindenféle színű Patona, az lenne a legjobb, vagy gyári feliratos Kínából. Odakint 2 darab nevesebb utángyártott max. 9ezer pénz, idehaza olyat elsőre nem is találtam. A nevenincs is néha 10ezer felett darabja, gyári az majdnem 30ezer, azért álljon meg a menet. Ansmannt csak nem veszek, de többi vasba amennyire beváltak a 10 Eurós egyszerűek, így még nehezebb a megfejtés. Most persze a régi gépeimhez tele vagyok jó állapotú akukkal, de ilyen az élet.

6 ezresért többet ígérő utángyártott (wpoweresek nem olyan rosszak, kicsit ellenőrzottebb kínai):

[link]

Vagy 300ezres gépet etessek minimum ilyennel, egyszer élünk, évekig fog tartani:

[link]

Tesztelnem kellene hosszú zárban mit bír, kb. elég lenne mindenbe. Fujihoz van 2 használt akkum, állapota egyelőre ismeretlen, tegnapi napot ha így kibírta akkor sok baj nem lehet.

(#94439) eattila válasza Jahno (#94438) üzenetére


eattila
csendes tag

Tegnap lottem eskuvot. Elegge korlatozott volt a siker szerintem.
Ma is probalkoztam de.... a szel meg hagyjan, de nem adta ki sehogyse. Talan egy ff lett ami elmegy.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#94440) npera válasza Grillo (#94423) üzenetére


npera
újonc

Billingham nem olcsó, de drága. Viszont jó. Mondjuk úgy néz ki, mint egy dizájner retikül, szóval ha férfiassági válságot okoz, akkor én szóltam előre :C

(#94441) npera válasza Phülöp (#94430) üzenetére


npera
újonc

Tényleg Posti a finn posta neve?

(#94442) npera


npera
újonc

(#94443) Phülöp válasza npera (#94441) üzenetére


Phülöp
addikt

Pont így, igen.
Van egy csomó jövevényszavuk, aminek a végére odateszik az i-t, és akkor már finnül van.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#94444) Jahno válasza npera (#94442) üzenetére


Jahno
őstag

Először Máltán láttam kiscsoportos veretős hajókat, most pár éve Pesten is van aztán terjed mindenfelé, RedJet, HyperJet és egyéb nevek alatt.

(#94445) Grillo válasza npera (#94440) üzenetére


Grillo
senior tag

Nem rossz ez, de a biciklis szettedhez jobban mehet, mint az én lelakott gönceimhez. :DDD
Nem akarok oldaltáskát, mert a hátizsákot szeretem, ráadásul sokat kell bújkálni, stb, jobb az.
Majd 60 felett nézek egy szép retrós oldaltáskát, ami belefér az onoka cumisüvegje is, és úgy megyek csajozni a gyereket felhasználva.

(#94446) Bujdy81 válasza Sipi- (#94380) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Abban a romban volt egy barátom eskövője (mivel megszentelt terület, így lehet egyházi esküvőt tartani). Nem jelent meg a vőfény a lagzira, így én voltam a beugró az elején. Nem kicsit izgultam... :D

(#94447) Bujdy81 válasza -NoVa- (#94379) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Már 5 napja a B oldalon vagyok (40 lettem), krónikus beteg és azt mondták, hogy talán jövő héten próbálkoznak AstraZenecával. A para annyi, hogy inzulin rezisztencia+pajzsmirigy alulműködésre elvileg azt nem kellene erőltetni.

Ellenben kellene az oltottsági igazolás, mert június első hétvégéjén verseny lesz Nagyváradon és igazolás nélkül sanszos, hogy nem léphetem át a román határt... :D

(#94448) Bujdy81 válasza WiZARD (#94395) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Elvileg Q2-ben 4,5 millió embernek elég vakcina jön EU-s koordinációjú beszerzésből (nem 9 millió dózis, mert a J&J egydózisú).

(#94449) Jahno válasza Bujdy81 (#94448) üzenetére


Jahno
őstag

Jön ott most már kb. minden is. Kíváncsi lennék hány háziorvos zakkan bele.

(#94450) blueboi69


blueboi69
csendes tag

#drone

Ma volt itt haversrác, repültem az 5"-al. Nem mertem neki keményen kenni, kb úgy repültem mint nova féle 3"-al. Eleinte a srác ment pár kört, akkor nyomott neki olyan gázfröccsöket, hogy meigndult pár vizelettcsepp a hugyuti csatornán a külvilág felé. Egyből éreztem, hogy van itt kakaó és pöppet hangosabb mint a 3". Nemkicsit, nagyon. Szóval srác repült kicsit a nazgul5-el, aztán már az elején panaszkodott, hogy nem lát a szemcsijével. (aomway) én nekem nem volt baj, aztán később nekem is kezdett elmenni a kép. Kiderült, hogy a vtx antenna tört el ketté kb, szóval elővettük a másikat. Fogalmam sincs micsoda. Ethix motoros, 5" valami, Ethix propokkal. Elég jól ment az is. Szóval kb úgy mentem vele meg olyan fordulásokat mint nova féle kékkel (horizon módban, mert srác sem merte acro-ban odaadni, később meg már nem jutott eszünkbe átkapocsolni). Igazából kényelmesebb volt, nem kellett kűzdeni az elemekkel, mint szél, meg ilyenek. Kezesebbnek is éreztem és nem volt para, hogy lezuhan. Ha közeledett a föld, akkor erőből megoldotta, pedig nem toltam neki sokat és nem zuhantam le egyszer sem, megnyugtatóbb volt, hogy az akksik nem adják meg magukat.
Szóval élveztem. Végül nem hagyott itt drónt, majd értékesíti, de jó volt az 5"-t kipróbálni, mostmár némi 3" tapasztalattal :)
Ugyebár időközben megcsináltam nova kék drónján az elszakadt tyúkbeleket, jövőhéten is szabin vagyok, majd igyekszem repkedni vele még és gyártani a kontentet :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.