Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#94751) zetor2000 válasza eattila (#94748) üzenetére


zetor2000
senior tag

Na igen, a tökéletes alak a gömb. Lassan én is konvergálok afelé :D (De azért igyekszem nem elérni)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#94752) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

Na, bebökték az Astra Zenecát nekem is.
A faluban úgy kell összevadászni az embereket, tízből nyolc visszautasítja. Viszont nem 12 hetet mondtak második oltásnak, hanem négy hetet. Ugyebár március 1-gyel politikai okokból emelték fel 12 hétre...

Elvileg estétől kell szarul lennem, majd kiderül. Most csak fáj kicsit a fejem, hallgatok egy kis Ős-Ossiánt, hogy nagyon fájjon! :D

(#94753) Sipi- válasza Bujdy81 (#94752) üzenetére


Sipi-
tag

Sógorom is rosszul volt utána, lázcsillapítóval hőemelkedésig tudták lehúzni a hőjét.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#94754) zetor2000 válasza Bujdy81 (#94752) üzenetére


zetor2000
senior tag

Javaslom a "Márhívót", mert "nyitva egy bármi bárhó' ":D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#94755) Phülöp válasza zetor2000 (#94754) üzenetére


Phülöp
addikt

:R

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#94756) eattila válasza zetor2000 (#94751) üzenetére


eattila
csendes tag

Én már a fogyó hold formációba léptem :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#94757) -NoVa-


-NoVa-
őstag

(#94758) qnadam válasza Sipi- (#94741) üzenetére


qnadam
veterán

remélem, az enyémmel is ez lesz. a tracking kicsit kaotikus, azt állítja, hogy előbb indult útnak a raktárból és utána volt parcel info received. majd 5 nap csend, és hirtelen hollandiában van. banggood express.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#94759) qnadam válasza Bujdy81 (#94752) üzenetére


qnadam
veterán

az újabb vizsgálatok szerint hatékonyabb az astra, ha később van a másik belőle. egyetlen bajom vele az, hogy soká áll össze a hatás. na nem mintha bármelyikkel hívtak volna eddig.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#94760) Jahno válasza Bujdy81 (#94752) üzenetére


Jahno
őstag

Aztán végül kiderült, hogy a politikai kavarás jót is tett, mert jó pár %-al hatékonyabb, ha később kapja meg a paraszt.

Ezt pont múlt héten raktam be, hogy jéééé, változott az indokolás.

(#94761) Jahno válasza -NoVa- (#94757) üzenetére


Jahno
őstag

Csömöri patak? Velem nem cseszel ki, de azért kabbe.

(#94762) -NoVa- válasza Jahno (#94761) üzenetére


-NoVa-
őstag

Aza. Frissen vetve a földek, látványos minimál, van magányos fa/bokor bőven.

(#94763) Sipi- válasza -NoVa- (#94750) üzenetére


Sipi-
tag

Remélem lehet valami online módon ezt intézni és nem kell 10 percig ügyfélszolgálatos zenét hallgatni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#94764) Grillo válasza Bujdy81 (#94752) üzenetére


Grillo
senior tag

Én is felhívtam a dokit, hogy írjon fel allergia gyógyszert. Azt mondta, dobjak cetlit a postaládába, mert nem ér rá. Mondom akkor beszéljünk az oltásról. Azt mondja, oltanak. Kérdeztem, hogy esetleg engem is? Miután tisztáztuk, hogy öreg vagyok, mondta, hogy menjek holnap 10re. Úgyhogy fellép az Astra zenekar. Jön asszony is.

(#94765) zetor2000 válasza Grillo (#94764) üzenetére


zetor2000
senior tag

Opel Astra Zenecar? :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#94766) Grillo válasza zetor2000 (#94765) üzenetére


Grillo
senior tag

Jaja, Gagibácsi és Leslie az F-dúrban komponált számaikat szereti. :DDD

(#94767) qnadam válasza -NoVa- (#94762) üzenetére


qnadam
veterán

nojsz.
lődd meg fényképezővel.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#94768) npera


npera
újonc

Király. Lányom iskolájában kedden kimutattak egy pozitív esetet. Mondjuk a kiscsaj itthon volt velem egész héten, mert tavaszi szünet van, így elvileg jók vagyunk. Nincs semmiféle tünet.

(#94769) npera válasza -NoVa- (#94750) üzenetére


npera
újonc

Válaszolt a PostNord, szerintük a csomag még be sem lépett az országba. USPS tracking szerint március 25 óta itt van. Ez jó meccs lesz....

(#94770) -NoVa- válasza qnadam (#94767) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az extra cipelős macera, elég a gyerekeket rávenni mozgásra. Az első 10km már jó, de aztán még 2 kiló fotóscucc pont nem kell.

(#94771) npera válasza blueboi69 (#94731) üzenetére


npera
újonc

Van ilyen, ne aggódj. Catalyst Machineworks.

Összekonfigurálod, aztán összerakják neked. Ha fizetsz kis extrát, akkor teljesen custom is lehet a cucc. Ha elég jó vagy, akkor még el is nevezik rólad akár :B

Itt van Nurk gépe...

(#94772) npera válasza blueboi69 (#94731) üzenetére


npera
újonc

Igen, aztán összeraktam. Jó drága is lett.

(#94773) -NoVa- válasza npera (#94768) üzenetére


-NoVa-
őstag

Csak egyet? Enyénmél pár tucat volt a remote school előtt, de nem zárhattak. Aztán most meg ugye erőltetnék a nyitást.

(#94774) npera válasza -NoVa- (#94770) üzenetére


npera
újonc

És a 2 kg az csak a váz, rajta egy pancake obival... :C

(#94775) npera


npera
újonc

Nova, Boba, ez borzongatóan szép. CB1300 MY21. Kezdőknek ideális, mert elég gyenge és nem túl nehéz :C

(#94776) -NoVa- válasza npera (#94774) üzenetére


-NoVa-
őstag

Így?

(#94777) Jahno válasza -NoVa- (#94776) üzenetére


Jahno
őstag

Dupla lábbal! És most kimegyek sörért. Vállalhatatlan vagy és még élvezed is.

(#94778) Jahno válasza -NoVa- (#94770) üzenetére


Jahno
őstag

Hááát, mióta 1-2szer hiányzott a vaku, azóta az is van nálam minimum kettő. Meg most ezek a csoda Ulanzi színes fények, hátha találunk csigaházat vagy gombát és akkor 2 órás szöszölés után ne legyen belőle semmi :-D Meg persze orosz vasakat kötelező sétáltatni.

(#94779) npera válasza -NoVa- (#94776) üzenetére


npera
újonc

Igen! :R

(#94780) qnadam válasza Jahno (#94777) üzenetére


qnadam
veterán

és ezeken több gomb van elöl!

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#94781) Jahno válasza qnadam (#94780) üzenetére


Jahno
őstag

Felső gombot és expókorrekciót is ilyesmikről másolta a Pana, meg a nagyon fontos felső LCD-t, ja. Inkább annak adnék fél láda sört aki rájön, hogy egyik tárcsa a rekesz másik meg a zár legyen :-P

(#94782) qnadam válasza Jahno (#94781) üzenetére


qnadam
veterán

Inkább annak adnék fél láda sört aki rájön, hogy egyik tárcsa a rekesz másik meg a zár legyen :-P

hogymi? rendes gépeken így van, nem?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#94783) npera válasza Jahno (#94781) üzenetére


npera
újonc

Manual 107. oldalán írnak expó korrekcióról.

45. és 46. oldalon írják, hogy lehet a funkciót változtatni.

Ez megoldja?

(#94784) Jahno válasza npera (#94783) üzenetére


Jahno
őstag

Látom maga mérnök. Helyes. És sajna nem. Ott az a kurva gomb, amit előtte meg kell nyomni és nem áll rá sem a kezem, sem az agyam.

Manuálisban úgy van, de látod, hogy rekeszprioritással mindegyik a rekesz.

(#94785) eattila válasza Jahno (#94784) üzenetére


eattila
csendes tag

Es ez meglep? :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#94786) Jahno válasza eattila (#94785) üzenetére


Jahno
őstag

Én fényképezőkhöz szoktam. Bár Fujis havernak is meg van a marhasága, csak olyan obival hajlandó közreműködni ami rekeszgyűrűs.

(#94787) blueboi69 válasza npera (#94771) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ja, nekem nem kell, hogy összerakják, csakhogy ne darabokban küldjék 10db postaköltséggel...
Viszont a flywoo vázat már nem kapni BG-n és most látom, hogy azon 16x16 az FC mérete. Akkor ez felejtős.

Akkor sem értem ezt a remegést a Diatone gépen... emiatt fosok csak megvenni. Motorok miatt lenne más?
Amúgy összematekozom a dolgot, aztán lehet megveszem kompletten és később cserélgetek rajta ezt-azt. Camera, vtx, antennák, motorok, prop amit cserélnék :) A váz, FC maradna... fene se tudja mi a jó döntés.

(#94788) eattila válasza Jahno (#94786) üzenetére


eattila
csendes tag

Igazabol a d7000-et is beraktam M be es joido. Nem tudom azt sem hogy a sony mit csinal rekesz prioban :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#94789) Jahno válasza eattila (#94788) üzenetére


Jahno
őstag

Fényt mér és kb. jó lesz az expó akár manuális obival is. Most nézzem a skálát és tekergessem folyamatosan?

(#94790) eattila válasza Jahno (#94789) üzenetére


eattila
csendes tag

Máshoz vagyok szokva. Rá is érek pöcsölni vele :) Kinek mi. Nem bírálat volt, csak megjegyeztem, hogy én így csinálom.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#94791) Samott


Samott
addikt

A zene az minosithetetlen, de az akciojelenetek mindent visznek: Athiradi Song Sivaji The Boss

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#94792) Phülöp válasza Samott (#94791) üzenetére


Phülöp
addikt

Izé... Köszi.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#94793) Grillo válasza Samott (#94791) üzenetére


Grillo
senior tag

Ha már megkaptam volna az oltást, és elkezdene rázni a hideg, akkor is tudnám, hogy ettől van, nem az Astrától :DDD

(#94794) npera


npera
újonc

Mostantól van "dedikált" füles a mobilomhoz, mivel eredetileg nem volt hozzá semmi. Jött egy csomag direktben a Linsoul webboltjából. Érdekes módon a legvégén egy olyan szolgáltató hozta ki, akik leginkább újságot és kisebb csomagokat (például gyógyszertári küldemények) kézbesítenek korán hajnalban úgy, hogy simán lerakják a kerítés tetejére vagy az ajtó elé a földre.

Ma reggel ott figyelt egy kis sárga borítékban a csomag, aztán a füles volt benne.

Linsoul TinHifi T2 lett, miután megnéztem elég sok rivjút.

Az eredeti kábel meglepően minőségi, nagyon szépen hajlik és elég határozottan pattant be az MMCX csati a helyére. Le is fotóztam, mert a gyerekek kint zúznak a játszótéren. Van a hétvégén kölcsöngyerek is, így extra erősen megy a zúzás...

Az eredeti tipeket még nem is próbáltam, egyből ment rá Dekoni tip.

Most megy a bejáratás, de ígéretes. Jó semleges a hangja és nem esik ki a fülemből. Meg nem is nyomja.

(#94795) -NoVa- válasza npera (#94794) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na, akkor szólok, hogy cseréld fel a balt és a jobbat úgy látom :)

(#94796) zetor2000 válasza -NoVa- (#94795) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ránézésre R van a jobboldalira írva, ami a fülében van. Csak szerintem nem ideálisan van behelyezve, előre lóg, emiatt furán hajlik a kábel, eléggé nagyot kerül.
Jahogy a sugárzókat... igen, akko jobb lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#94797) -NoVa- válasza zetor2000 (#94796) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azám, a kábel jó oldalon van, az IEM-ek vannak felcserélve. Aztán kiderül, lehet hogy neki csak így kényelmes.

(#94798) npera válasza -NoVa- (#94795) üzenetére


npera
újonc

Rosszul raktam össze? Az egyik IEM kék, a másik piros. A kábel jobb fele piros (az látszik a kis hengeres végén), a másik oldali kábelvégen nincs szín.

Ebből arra gondoltam, hogy a jobb a piros, a kék a bal. Mindjárt megnézem a weboldalt.

A képen is így van:

(#94799) npera válasza zetor2000 (#94796) üzenetére


npera
újonc

Nem kényelmetlen. A kábelt a fülemen előre átrakom, aztán szépen benne van a járatban.
Kíváncsi leszek mi a megfejtés, mert az egységen csak a színes gyűrű van, semmiféle jelölés. Még branding sincs rajta, teljesen anoním a cucc. Ezt a rivjúkban is említették. Eléggé low-key.

(#94800) npera válasza -NoVa- (#94797) üzenetére


npera
újonc
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.