Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#94201) blueboi69 válasza npera (#94196) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:DDD

(#94202) blueboi69 válasza npera (#94198) üzenetére


blueboi69
csendes tag

4S.
Nyilván vigyázni fogok :)
Majd szokás szerint felszállok hirtelen nyélgázon aztán majd csodálkozom, hogy 2perc mire visszatér a földre a gép a rx loss után, némi jegesedéssel :DDD

(#94203) blueboi69


blueboi69
csendes tag

May be an image of text that says "IFLS A Modder On Microsoft Flight Simulator Blocked The Suez Canal With A Big Old Cargo Ship A modder on Microsoft Flight Simulator has brought the game up to date by adding the Ever Given into the Suez Canal in-game. For a game that prides itself on realism and accurate simulation, truly fitting."

(#94204) -NoVa- válasza blueboi69 (#94202) üzenetére


-NoVa-
őstag

Jó lesz, akkora területen ahol repülni szoktál, otthonosan mozog az efféle. Video range lossal vigyázz, igen nagy távokat tesz meg egy 5" gép hamar, bár gyanítom nem fogja betartani a 25mW-os korlátot a VTX :) .

(#94205) npera válasza blueboi69 (#94202) üzenetére


npera
újonc

Nekem volt a QAV210 klón 2205 motorokkal és 30A-es ESC-vel. Nehéz volt, mint a sár, de "gyenge" is a mai gépekhez képest. Mégis úgy ment, hogy az adrenalin az égbe ment azonnal, amikor gázt adtam.

Ha ezen valami 2306 vagy 2307 motor van, akkor az úgy fog menni, mint a disznó.

(#94206) -NoVa-


-NoVa-
őstag

(#94207) blueboi69 válasza npera (#94205) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nemtudom mi van rajta. Láttam videot ahogy repül a srác, hát eléggé veretős egy gép. A szántóföld még üres, kevés dolognak lehet nekicsapni a felszántott puha földön kívül. Jó vannak azért bokrok és fák is, de azok 1vonalban falként, szóval nem para.

(#94208) blueboi69 válasza -NoVa- (#94204) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Eddig nem állítgattam semmit a vtx-en, majd megkérdezem az mivel megy. :)

(#94209) zetor2000 válasza blueboi69 (#94192) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ilyet mindenki írhat. De olyat, hogy sokadikra bénázva csak én :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#94210) blueboi69 válasza zetor2000 (#94209) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Vagy volt kollégám, ő nem bírt végigmenni rajta, azt mondja nehéz. :Y

(#94211) npera válasza blueboi69 (#94207) üzenetére


npera
újonc

-ESC:45A 2-6S BLheli_S DShot600 4In1 ESC
-Motor: XING-E 2207 2750KV

Akkor nem is lesz annyira durva.

(#94213) blueboi69 válasza npera (#94211) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Amennyire tudom csak a váz nazgul5, de nemtudok többet csak azt, hogy mamba fc stack vezérli, talán pont az amit venni is akarok 4" LR-be.
Srác nem túl kocka, nagyon nehéz vele bármit is csetelni, de a sórgornőm csávója, élőben nagyon közlékeny, szóval majd jön át aztán mindenféle covid eljárást betartva megintejúvolom, hogy mimerre. El is akarná adni mindkét kvadját és venne valami cinewhoop-ot, mert a dróntörvénnyel meg van lőve és nem mer repülni.

(#94214) npera válasza blueboi69 (#94212) üzenetére


npera
újonc

(#94215) blueboi69 válasza npera (#94214) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hát igen, ezek az amcsik tudják mit kell csinálni a benzinnel.

(#94216) -NoVa- válasza npera (#94214) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ide valami arab nagyvárosi taxisofőr kell, ott ezt a műfajt valahogy úgy hívják, hogy közlekedés.

(#94217) Samott válasza blueboi69 (#94215) üzenetére


Samott
addikt

Juteszembe, Doug a kezei koze kaparintott egy Polstar kettest: The Polestar 2 Is a Tesla-Rivaling Electric Luxury Sport Sedan - aszongya nem rossz, de a Tesla jobb es olcsobb.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#94218) blueboi69 válasza Samott (#94217) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Pedig ez nekem eléggé bejön így a video alapján.
Mondjuk a műszerfal körüli műanyagok nekem nagyon gagyi hatásúak. :U

(#94219) Sipi-


Sipi-
tag

Mai pozitív/negatív:
+ vasárnap este megrendelt Playmobil (playmobil.hu-ról) ma megérkezett (Németországból küldték)
- a szállítós doboz alja fel volt tépve úgy, hogy bármit ki lehetett volna szedni belőle
+ minden megvolt benne
- rendelésnél nem vettem észre, hogy amiket rendeltem azok kiegészítők, ezért nem dobozosak, hanem csak zacskóban vannak

Futár olyan gyorsan elfutott, hogy mire becsuktam az ajtót és észrevettem, hogy a doboz fel van tépve, már nem volt elérhető. A UPS-nek azért írok egy levelet...

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#94220) Jahno


Jahno
őstag

No, úgy néz ki lesz érettségi, ezt keresztül fogják verni. És akkor most rohangálás.

(#94221) Phülöp válasza Jahno (#94220) üzenetére


Phülöp
addikt

Értem én, hogy eddig ráért, de tényleg pont most akarod?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#94222) Phülöp válasza blueboi69 (#94218) üzenetére


Phülöp
addikt

tedd mellé a Chrysler Crossfire műanyagját - egyből luxuskategória lesz a Polestar

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#94223) eattila


eattila
csendes tag

Kedden jönnek T-s netet meg tv-t kötni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#94224) blueboi69 válasza Phülöp (#94221) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hé ezt én akartam kérdezni.

(#94225) Sipi- válasza eattila (#94223) üzenetére


Sipi-
tag

Miről váltassz?

Én meg foglaltam időpontot gumicserére (nyári gumikat is meg kellene centírozni). Legközelebbi szabad időpont a megszokott gumisnál: április 12.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#94226) eattila válasza Sipi- (#94225) üzenetére


eattila
csendes tag

Invitelről. Sokszor volt az utóbbi időben baj a nettel. Nekem az meg kell. (+ felvásárolják őket megint, szóval....)

A nyári nekem felnin van. Fel kéne tenni lassan. Aztán kiderült, hogy kell e centír neki.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#94227) qnadam válasza eattila (#94226) üzenetére


qnadam
veterán

a crossclimate-oknak kellene, persze amikor még hideg volt, akkor a szokásos gumis betegség miatt zárva volt, aztán most meg nem is próbálkozok időpontot kérni :(

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#94228) eattila válasza qnadam (#94227) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem van gumis rokon is. Szóval ha nagyon kéne, megoldanám. De még nem tudom, hogy kell e.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#94229) zetor2000 válasza eattila (#94223) üzenetére


zetor2000
senior tag

És milyen netet hoznak?
ADSL-t már nem favorizálják, remélem. Koaxos kábel már elvben a múlt náluk, remélem, valami optikai akármi lesz. Az meg jó. Nálam évek óta (10+) háborítatlanul megy. Eddig 2-3x volt fennakadás, de abból 1x azért, mert nálam berendezéscsere volt.
A házban van még Digi, de az nyaranta 1-2 napot lekonyul, mert a Digi berendezések a lépcsőházi szekrényben vannak, azt süti a nap, a switch meg azt a meleget nem tolerálja. Vagy kikapcsol, mert melege van, vagy csak simán leáll.
A T-s cuccnak van valami saját fészek a ház tetején (vagy az aljában), az valami épkézláb méretű helység, nem a villanyóra szekrénybe épített zárt vazsdoboz. Cserébe a Digi olcsó, de ugyanitt elérhető a Flip, ami jóárasított T.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#94230) Sipi- válasza qnadam (#94227) üzenetére


Sipi-
tag

gumipark.hu, Lurdy házban. 13-ára még van időpont :DD Én csak azért akarok centíroztatni, mert még nem voltak mióta nálam van a kocsi. Ősszel meg szerintem eladom az egyik szett felnit és kap négyévszakosat a kocsi a másikra. Keveset megyek, télen főleg.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#94231) eattila válasza zetor2000 (#94229) üzenetére


eattila
csendes tag

Optika jön elvileg. 150-es netet rendeltem. Szerintem elég lesz. A mostani 60-as sem volt soha kevés. Itt is lett volna flip. De 2 tv-re kértem bekötést+net. Havernak is T van, stabil.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#94232) qnadam válasza Sipi- (#94230) üzenetére


qnadam
veterán

az azért jó, mert sokára is van időpont, de legalább messze is van :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#94233) eattila válasza qnadam (#94232) üzenetére


eattila
csendes tag

Win--win :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#94234) npera


npera
újonc

Pivot!!!!!

(#94235) npera válasza Samott (#94217) üzenetére


npera
újonc

Majd megnézem, most előbb kipihenem a napot. Én nem nagyon vagyok oda a PS2-ért, de igazából csodálom, hogy legalább ennyit összehoztak. Volt pár nehezítő tényező:

- Geely-Volvo "együttműködésben" készült CMA platform egy kegyetlen durva vesszőfutás volt nagyon sok kompromisszummal és erőltetett menetrenddel. A Geely a helyi leányvállalat CEVT-en keresztül irányított, de úgy, hogy közben nem értettek hozzá. De "tudták", hogy mit akarnak. Legjobb kombó.

- A CMA-platform egy elektrifikálható platform, de alapvetően ICE és hibrid platform. Ebbe egy BEV hajtásláncot rakni művészet, itt sem lett teljesen jó. A "kardánalagútba" pakolt akksipakk miatt nem az egész padló akksi, így nem lett annyira fura a lábak pozíciója (vagy magas a kocsi). De azért ez távol van az optimálistól. Tesla eleve BEV platform, az úgy könnyebb. Nem azt mondom, hogy nekik könnyű, hanem csak annyit mondok, hogy nem dolgozik ellenük az alapvetően ICE platform.

- A Geely alatti átalakulás és a Polestar kiválása a SPA1 platformos hibridek pocsék szoftvere miatta gigantikus problémahalmazzal majdnem megreccsentette a céget 2017-18 körül, akkor minden energiát a hátsó védőpajzsokra csoportosítottak, ez aztán a "jövőben" okozott gondot. Volt kaland bőven a PS2 fejlesztésében.

- a fejlesztés közben külön céggé "avanzsált" Polestar eljátszotta piciben, amit a Geely szokott nagyban. Amikor a farok csóválja a kutyát képletesen, most tekintsünk el a vállalatok méretétől, a fejlesztéshez szükséges agytröszt képességeire utaltam. Nem azt mondom, hogy mindenki hülye és csak mi vagyunk helikopter, de elég specifikus tudományról van szó, ami teljes egészében nem volt meg a Geelynél.

- a felsővezetés néha gyökeresen megváltoztatta a prioritásokat a fejlesztés során, ami a Lexus LFA példáján okulva nem olcsó vagy a korai piacra dobást segíti.

Szóval egy kész csoda, hogy ebből lett valami.

A fentiek csak privát vélemények, az összes tévedés a véletlen műve....

(#94236) hobizoli válasza Sipi- (#94230) üzenetére


hobizoli
nagyúr

en delutan atraktam a nyari gumis felniket kb fel ora alatt
vettem a Homasitaban rezpasztat egy kis tegellyel, azzal megkentem a csavar kupjat a menetet meg a kozpontositio femgyurut
nyomatekkulcs meg vanik :K

utana elmentem lemosni az Auchan kezimosojahoz, haaaaat nem csak en gondoltam ugy hogy kelloen jo az ido ehhez...

több drón kell ;P

(#94237) npera válasza blueboi69 (#94218) üzenetére


npera
újonc

Az egész PS2 belső hangsúlyozottan vegán és ekológikus. Egy csomó része tengerből kiszedett vagy visszaváltott műnyag hulladékból van. A műanyagok minden ilyesmik. A belső tér nagyon szűkös hatást kelt a bunkerszerű dizájn miatt. Valamit a "kardánalagút" is magas, mert ott van az akksik nagy része függőlegesen.

A kilátás hátrafelé gyászos. A kocsi nehéz, mint a sár. Mondjuk megy is, mint a disznó, de kanyarban azért érezni a tömeget. A fékek bitangok a Teslához képest. Ott az alap fék tejfölöspohár tetejéből van. Még a feláras fék sem nagy durranás a Model 3-on.

A műszerfali cluster nekem nagyon nem jön be. A grafika számomra kifejezetten ronda. A regen és nyomatékjelző (a deratinggel) nem intuitív, az analóg köralakú skálás dolgok nekem jobban bejönnek. Mint a régi Toyota Auris hibridben a mutatós energiamonitor. Vagy a Tesla Model S és X régi analóg energiamérője. Könnyű leolvasni, informatív.

A fényszóró bitang a PS2-n, mondjuk ha szembe jön veled, akkor a pokolba kívánod. De belülről élvezetes.

A vicc az, hogy a Jaguar iPace hasonló nagyon, de az függőlegesen szűk. Abban nincs Android, de az ereje szinte pontosan ugyanannyi és az is zabálja a töltést.

(#94238) qnadam


qnadam
veterán

adott egy mobilnet sztikk, amit nagyon ritkán használok, van benne egy domino kártya. lte hálózatra nem jelentkezik fel, számát nem tudom. átteszem telefonba, szám kiderít. üfsz felhív, automatika lepattint, hogy egyenlegem nulla, töltsem fel. telekom oldalán a feltöltésre közli, hogy ez a szám nem is a telekomnál van :O pedig a megfelelő helyen lekérdezve de. a telekom rendszere igazán kiváló.

sikerült elérni az ügyfélszolgálatot, elmaradt az adategyeztetés. és háttérben hallható gyerekordításból úgy tűnik, hogy az ügyfélszolgák is hómofiszban vannak :D

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#94239) zetor2000 válasza qnadam (#94238) üzenetére


zetor2000
senior tag

Egy ideje a Népliget felé járok melóba. Ott van ugye a sarkon a T székház. Egy ideje reggel és este is lidércfények vannak benne. Azaz élet valamennyi van, de a méretéhez képest elenyésző ember lehet benn.
Ismeretségi körben akik vannak T-sek, azok már jóideje HOban vannak. ~Több éve. Azaz, heti 1-2 alkalommal meg kell(ene) jelenni, valamiket aláírogatni, ilyesmi.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#94240) Sipi- válasza qnadam (#94232) üzenetére


Sipi-
tag

Ne válogass, van időpont és kész :D
Egyébként egész napos időpont van korábbra is. Az gondolom olyan, hogy reggel leadod a kocsit, délután meg mész érte. Közben valamikor meg megcsinálják.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#94241) Sipi- válasza hobizoli (#94236) üzenetére


Sipi-
tag

Picasso-n Apukámmal cseréltem én is, de most centíroztatni is akarok, mert még nem voltak, mióta nálam a kocsi. Mi kis zsírral kentük meg a csavar menetét, de csak picit. Nem volt probléma soha a leszedéssel.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#94242) Jahno válasza Sipi- (#94225) üzenetére


Jahno
őstag

Én örültem, hogy bevásárolni eljutottam. Melóból leléptem, bevásárlás, haza, az 2 óra. Bláááá. Kajálok és el is ment a nap maradék része. No meg lehet kevés lett a sör erre a pár napra :U

(#94243) npera


npera
újonc

Nova, Blueboi! Izgalom!!!!

Van 2 mm-es tengelyű motor megfelelő méretben. Kapni éppen ezt sem lehet, de "van".

FLYWOO ROBO RB 1202.5 5800kv \11500kv 2mm shaft FPV Motor

Ugly as f@ck, de ha pörög, akkor jó.

(#94244) hobizoli válasza Sipi- (#94241) üzenetére


hobizoli
nagyúr

en nemtom, de gumishoz max defekt miatt jarok
mentem most az autoval pl 8-10km-t, teljesen rezzenestelenul jar, ahogy gordulnek a kerekek, nem razza be a kormanyt 100-110kmh korul se

gyorsabban meg nem mentem vele, mert ez is a Auchan es az M5 kozotti szervizuton volt meg :)

több drón kell ;P

(#94245) qnadam válasza Sipi- (#94240) üzenetére


qnadam
veterán

az így újpestről különösen jó lenne a lurdyban :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#94246) qnadam válasza hobizoli (#94244) üzenetére


qnadam
veterán

lehet, hogy meglepő, de ha nincs centríroznivaló, akkor én se járok gumishoz.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#94247) zetor2000 válasza qnadam (#94246) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szerintem arra gondolt, hogy kereket cserélni se jár gummisho'. Csak ha le / fel kell tenni a felnire. Vagy akkor se.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#94248) hobizoli válasza zetor2000 (#94247) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ja, november vegen is magam raktam at a teli felokat


de lemezfelnivel elegge butan nez ki a vas, vennem kell vmi alufelnit a teligumikhoz :DDD

több drón kell ;P

(#94249) npera


npera
újonc

Krav Maga oktatás? Nagyon jó!

(#94250) npera válasza qnadam (#94246) üzenetére


npera
újonc

Én néha odamegyek szocializálódni, vicceket mesélünk, aztán eljövök. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.