Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93445) npera válasza blueboi69 (#93437) üzenetére


npera
újonc

Good news!

Ma meló után kijutottam és kirepültem asszem 9 akksit. Mentem a TH-val, aztán a Kababos rettenettel. A szél fújt, a TH hirtelen nagyon korlátozottan kezdett el mozogni a szélben. Míg a bébifog csak úgy hasított.

A legviccesebb a powerloop volt. Lefelé menet elsőre csak úgy finoman elkezdtem rátolni a gázt fokozatosan, mint a nagy gépeken. Aztán ahogy nőtt a pánik és csökkent a magasság úgy lett egyre inkább full gáz, de akkor már késő volt. A puha fű lazán tompított, aztán lehetett repülni tovább :B

Ugyanott a bébifog röhögve kijön a zuhanásból.

Vittem magammal egy vödröt is, azt kerülgettem. A TH-val erősen be kell dönteni oldalra, akkor oldalaz. Egyébként előre akar menni. A bébifoggal lehet szépen folytonosan döntve körözgetni, teljesen más dimenzióban mozog a cucc.

A végén eszembe jutott, hogy le tudom rakni a mobilt úgy, hogy látja a vödröt és ahogy felette körözök. Remélem jó lesz editben. Most már megvan a nyersanyag, amit megálmodtam, csak meg kell vágni és effektezni.

Ahogy olvasom most kezded belátni, hogy a lassú repülésben amit én annyira szeretek van kihívás ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.